44 najlepších responzívnych tém WordPress (2020)

Hľadáte pre svoju webovú stránku najlepšiu responzívnu tému WordPress? Väčšina moderných tém WordPress je úplne pripravená na okamžité použitie. Je ich však toľko, že je ťažké si jednu vybrať.


V tomto článku sme si vybrali niektoré z najlepších responzívnych tém WordPress, z ktorých si môžete vybrať.

Najlepšie responzívne témy WordPress

Čo je to responzívna téma WordPress? Prečo to potrebujete??

Responzívna téma WordPress je navrhnutá tak, aby sa automaticky prispôsobovala veľkosti obrazovky používateľa. To znamená, že vaša téma WordPress bude vyzerať rovnako dobre na mobilných telefónoch, tabletoch a stolných zariadeniach.

V poslednom štvrťroku 2018 tvorili mobilné zariadenia 52% celosvetového internetového prenosu. Mali by ste očakávať, že takmer polovica používateľov bude mať prístup na váš web pomocou mobilného zariadenia.

Ak sa váš web nezmestí na obrazovku alebo vyzerá škaredo na svojom zariadení, okamžite opustí stránku a už ho nikdy nebude môcť nájsť..

Preto musíte pre všetky svoje webové stránky vždy používať responzívnu tému WordPress.

Nielenže zlepšuje užívateľské prostredie, ale má aj významnú výhodu v oblasti SEO. Vyhľadávacie nástroje ako Google hodnotia webové stránky vhodné pre mobilné zariadenia vyššie v mobilnom vyhľadávaní, ktoré zvyšuje návštevnosť vašich stránok.

Začíname s responzívnou webovou stránkou WordPress

Ak práve začínate, musíte sa ubezpečiť, že pre svoju webovú stránku používate správnu platformu. Prezrite si nášho sprievodcu, aby ste pochopili rozdiel medzi hostiteľom WordPress.org a WordPress.com.

Pre webovú lokalitu WordPress.org, ktorú hosťujete samostatne, budete potrebovať dobrý názov domény a najlepší hosting WordPress. Vaša doména je adresa pre váš web a hosting je miesto, kde váš web žije na internete.

Odporúčame vám používať Bluehost, pretože dávajú našim používateľom zľavu nad 60% a bezplatné doménové meno. Nehovoriac o tom, že sú jednou z najväčších spoločností poskytujúcich webhosting na svete a oficiálne ich odporúča spoločnosť WordPress.org.

Ďalej budete musieť nainštalovať WordPress. Nerobte si starosti, dostali sme vás tam tiež. Máme sprievodcu krok za krokom o tom, ako začať blog WordPress správnym spôsobom!

Po spustení môžete vybrať motív zo zoznamu nižšie a nainštalovať ho. Ak potrebujete pomoc, prečítajte si našu príručku o tom, ako nainštalovať tému WordPress.

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších responzívnych tém WordPress.

1. Divi

divi

Divi je drag and drop program WordPress na vytváranie tém a stránok, ktorý sa dodáva s viac ako 20 rôznymi rozloženiami a šablónami pre rôzne druhy webových stránok..

Môžete si vytvoriť a uložiť svoje vlastné rozloženie Divi. Rozloženie môžete tiež exportovať z jednej inštalácie Divi do inej. Divi tiež prichádza s hromadou prvkov, ktoré môžete drag and drop kdekoľvek v rozložení.

2. Hestia

Hestia

Hestia je bezplatná téma WordPress s výkonnými funkciami. Zahŕňa jednoduché nastavenie témy pomocou sprievodného doplnku, ktorý na váš web pridáva posudky, služby a sekcie domovskej stránky..

Je pripravený na použitie s populárnymi bezplatnými doplnkami na tvorbu stránok a podporuje WooCommerce hneď po vybalení.

3. Astra

Téma Astra

Astra je populárna viacúčelová téma, ktorú je možné použiť na vytváranie webových stránok a blogov, ktoré vyzerajú skvele na všetkých zariadeniach. Astra, postavená na najlepších štandardoch kódovania, ponúka pevnú platformu pre webové stránky WordPress bez ohľadu na zdroj, z ktorého pochádzajú a zariadenie, ktoré používajú..

Okrem toho, že Astra je responzívnou témou, ponúka pokročilé možnosti, ako je modul Mobile Header, ktorý vám umožňuje upraviť zarážky záhlaví, nastaviť rôzne logá, štýly ponuky, farby atď. Pre mobilné zariadenia. Toto všetko je jednoduché a užívateľsky prívetivé, pretože Astra pridáva všetky možnosti do prispôsobovača a umožňuje vám pracovať bez jediného riadku kódu.

Ak teda hľadáte funkčnú, stabilnú a vysoko výkonnú tému, vďaka ktorej bude váš web vyzerať skvele na všetkých zariadeniach, spoločnosť Astra to všetko zabezpečí spolu s oveľa väčšou flexibilitou a ľahkosťou, ktorú by ste potrebovali.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP je výkonná téma reagujúca na WordPress s pôsobivou sadou funkcií. Je navrhnutý na použitie pre akýkoľvek druh webovej stránky, takže funguje pre obchodné weby, obchody elektronického obchodu a dokonca aj pre jednoduché blogy..

Je dodávaný s čistým rozložením, ktoré si môžete ľahko prispôsobiť pomocou widgetov, šablón stránok a ďalších nastavení motívu. Môžete si vybrať z viacerých možností rozloženia a má tiež plnú podporu WooCommerce.

5. Tusant

Tusant

Tusant je téma WordPress reagujúca na mobil, ktorá bola vytvorená špeciálne pre webové podcastery, hudbu a video. Prichádza s natívnou podporou na prekrásne zobrazenie epizód podcastov, záznamov vlogu, zvukových zoznamov skladieb a ďalších.

Obsahuje niekoľko rozložení na zobrazenie epizód podcastov v mriežke a zobrazení zoznamu. Existujú rozšírené nastavenia prispôsobovača, ktoré umožňujú meniť farby motívu. Podporuje tiež doplnky na tvorbu stránok, ktoré vám umožňujú vytvárať vstupné stránky pomocou jednoduchých nástrojov drag and drop.

6. Ultra

krajný

Ultra je výkonná viacúčelová téma WordPress so zabudovaným vytváračom stránok drag and drop. Dodáva sa s desiatkami vstavaných návrhov, rozložení a šablón, ktoré môžete použiť ako východiskový bod na vytvorenie vlastnej webovej stránky..

Ultra je vybavený funkciami, ako je rolovanie paralaxy, animácie, pulty, mapy Google, jazdec a oveľa viac.

7. Úrad Pro

Úrad Pro

Authority Pro je téma WordPress vytvorená špeciálne pre ovplyvňujúcich, aby predviedli svoje odborné znalosti a preskúmali nové príležitosti. Jeho domovská stránka obsahuje moderné rozloženie s výraznou výzvou na akciu, ktorá vám pomôže zvýšiť počet konverzií.

Je pripravený na elektronický obchod, ktorý vám umožňuje predávať online kurzy alebo budovať členskú komunitu. Najdôležitejšie je, že je postavený na vrchole rámca Genesis, ktorý je známy pre pevný kód a vynikajúci výkon.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí zvislé sociálne menu, flexibilné rozloženie hlavičky, vlastné miniaplikácie a viacstránkové šablóny. Nastavenie je jednoduché pomocou panelu možností témy, ktorý vám umožní rýchlo začať.

8. Gutenova téma

Guten Téma

Guten Theme je moderná téma WordPress navrhnutá pre nového editora blokov WordPress Gutenberg. Dodáva sa s viacerými vstavanými rozloženiami pre hlavičky, päty a blog. Vďaka podpore blokov vám umožňuje ľahko vytvárať skvelo vyzerajúce rozloženie obsahu pre vaše príspevky a stránky.

Má vlastné nastavenia farieb a písiem. Guten Theme sa dodáva so silnou dokumentáciou, podporou WooCommerce a dá sa úplne prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress..

9. Hlavné správy

Hlavné správy

Ako už názov napovedá, Prime News je responzívnou témou WordPress pre správy a webové stránky časopisov. Je vybavený čistým minimalistickým rozložením, ktoré umožňuje vašim spravodajským článkom a obrázkom zachytiť všetky hlavné body.

Je dodávaný s lepiacou navigačnou ponukou v hornej časti a jedným skladacím bočným panelom. Má oblasť miniaplikácií hlavičky, lámanie správ so správami, odporúčanú oblasť obsahu a ďalšie. Prispôsobenie je ľahké pomocou pridania miniaplikácií a výberu farieb, väčšina možností témy by fungovala jednoducho po vybalení z krabice.

10. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro je téma WordPress pripravená na elektronický obchod navrhnutá špeciálne pre zdravie & podniky zaoberajúce sa wellnessom a životným štýlom. Vyznačuje sa krásnym moderným rozložením domovskej stránky s veľkým záhlavím hore a výraznou výzvou na akciu.

Je dodávaný s niekoľkými šablónami stránok vrátane šablóny vstupnej stránky. Je tiež optimalizovaný pre editor blokov Gutenberg, ktorý vám umožňuje vytvárať si vlastné rozloženia obsahu, ktoré vyzerajú konzistentne so zvyškom témy.

11. Verný

Allegiant

Allegiant je elegantná responzívna téma WordPress pre obchodné webové stránky. Je vybavený moderným rozložením s veľkou typografiou, výzvou na akciu a flexibilnými možnosťami prispôsobenia.

Každá stránka na vašom webe môže mať iné rozloženie s jednoduchými možnosťami prepínania rozloženia. Podporuje tiež WooCommerce a prichádza s krásnymi produktmi, kategóriami produktov a obchodnými šablónami.

12. Nozama

Nozama

Nozama je krásna responzívna téma pre obchody WooCommerce. Dodáva sa s úplnou integráciou WooCommerce s vysoko prispôsobiteľným výkladom.

Zahŕňa tiež niekoľko vlastných widgetov WooCommerce, krásne šablóny pre stránky produktov a kategórií produktov, integráciu sociálnych médií a ďalšie. Môžete ho tiež použiť s akýmkoľvek obľúbeným doplnkom na tvorbu stránok, aby ste pre svoje webové stránky vytvorili vstupné stránky.

13. Prielom Pro

Prielom Pro

Prielom Pro je plne responzívna téma WordPress pre reklamné a marketingové agentúry. Vyznačuje sa minimálnym dizajnom s krásnou typografiou a výraznými akcentovými farbami.

Táto obchodná téma pripravená na WooCommerce je postavená na rámci Genesis, ktorý je známy kódom kvality a optimálnym výkonom. Je tiež optimalizovaný pre editor blokov WordPress, ktorý vám umožňuje vytvárať ohromujúce rozloženia obsahu pre vaše články a stránky.

Medzi ďalšie funkcie patrí panel s vlastnými nastaveniami tém, podpora prispôsobiteľných prvkov, flexibilná hlavička, 9 oblastí pripravených pre miniaplikácie a časť portfólia.

14. Plavák

Plavák

Float je vysoko prispôsobiteľná téma reagujúca na WordPress s posúvaním paralaxy a vstavaným nástrojom na tvorbu stránok. Je dodávaný s desiatkami rozloženia a niekoľkými pripravenými šablónami na vytváranie úžasných stránok.

Je tiež vybavený všetkými obvyklými funkciami, ktoré by ste očakávali od prémiovej témy WordPress. Zahŕňa to integráciu sociálnych médií, vlastné pozadie, neobmedzené farby, vlastné widgety a oveľa viac.

15. Spencer

bolero

Spencer je elegantná obchodná téma WordPress s plne responzívnym dizajnom. Je vybavený plne widgetized rozloženie domovskej stránky, ktorá vám umožní jednoducho drag and drop widgety nastaviť.

Zahŕňa tiež viac šablón stránok, šablón stránky s plnou šírkou, vlastných miniaplikácií pre sociálne médiá a funkcií zisťovania obsahu. Môže sa ľahko nastaviť pomocou živého prispôsobovača a podporuje všetky populárne doplnky na tvorbu stránok.

16. Elara

Elara

Ak chcete začať s blogom o potravinách a hľadať vhodnú tému, pozrite sa na Elaru. Táto elegantne navrhnutá plne responzívna téma WordPress je určená pre blogerov s potravinami a webové stránky s receptami.

Má moderný priestranný dizajn s krásnou typografiou a elegantným zobrazením obrázkov a médií. Má vstavané reklamné spoty, predstavoval sekcie receptov, posúvače, bannery, integráciu sociálnych médií a ľahko použiteľné widgety drag and drop. Je celkom ľahké ho použiť aj pre úplných začiatočníkov.

17. Benson

Benson

Benson je plne responzívna téma WordPress pre fotografov a webové stránky portfólia. Je dodávaný s vstavanou schopnosťou pridávať video a obrázkové prezentácie a podporuje viac rozložení obrázkov.

Má samostatné oddiely na pridanie položiek svojho portfólia, zobrazenie posudkov klientov, stránku blogu a ďalšie. K ďalším pozoruhodným funkciám patrí podpora elektronického obchodu, kontaktný formulár, ponuka sociálnych médií a podpora všetkých doplnkov pre tvorcov vrchných stránok.

18. Feltmag

Feltmag

Feltmag je responzívna správa WordPress a časopisová téma s množstvom úžasných funkcií. Jeho rozloženie na domovskej stránke je dodávané s voliteľnou hlavičkou na celú obrazovku, po ktorej sa používatelia posúvajú nadol.

Dodáva sa s dvoma navigačnými ponukami navrchu, pohlcujúcimi predstavenými obrázkami, viacerými rozloženiami, štýlmi hlavičiek, ikonami sociálnych médií a ďalšími. Nastavenie je veľmi jednoduché a väčšina možností funguje iba pri aktivácii témy.

19. Odpoveď

Responz

Responz je viacúčelová téma reagujúca na WordPress. Vyznačuje sa krásnym usporiadaním troch stĺpcov s elegantným dizajnom a veľkou typografiou.

Má viac možností rozloženia, napríklad 2 bočné panely, 1 bočný panel alebo domovskú stránku v plnej šírke. Môžete si tiež vybrať zo zoznamu alebo mriežkového zobrazenia rozloženia príspevkov. Okrem toho má všetky obvyklé vlastnosti prémiového motívu, ako sú vlastné pozadie, flexibilné hlavičky, vlastné widgety a možnosti farieb.

20. Cestovateľ

Cestovateľ

Cestovateľ je responzívnou témou WordPress pre webové stránky o cestovaní a cestovnom ruchu. Je dodávaný s krásnym mriežkovým rozložením pre domovskú stránku. Zahŕňa tiež krásny informačný kanál Instagram, ktorý vám umožňuje zobraziť najnovšie fotografie z Instagramu priamo na vašom webe.

Téma obsahuje aj 5 možností rozloženia pre archívne stránky. Nastavenie je veľmi ľahké, dokonca aj pre úplných začiatočníkov.

21. Pristátie

pristávacia

Pristátie je téma vstupnej stránky WordPress, ktorá vám umožňuje vytvárať vstupné stránky pomocou nástroja Themify Builder pomocou drag and drop. Dodáva sa s viac ako 25 šablónami pripravených na použitie, ktoré môžete použiť ako východiskový bod.

Má viac možností dizajnu hlavičiek, správu portfólia, udalosti a plnú podporu WooCommerce na spustenie vlastného internetového obchodu.

22. Kompas

kompas

Compass je viacúčelová a plne responzívna téma WordPress pre webové stránky blogov, správ a časopisov. Je dodávaný s vysoko prispôsobiteľnou domovskou stránkou s posúvačom odporúčaného obsahu, tvorcom dynamickej domovskej stránky, vybranými kategóriami a inštalátorom demo obsahu jedným kliknutím.

Má vstavaný lámač správ, viac šablón stránok, vlastné farby, písma, vlastné logo a pozadie. Súčasťou témy je aj niekoľko vlastných miniaplikácií a viac postranných panelov a oblastí pripravených pre miniaplikácie.

23. Knír

Fúzy

Knír je krásne vytvorený motív WordPress pre obchodné webové stránky. Má zabudované sekcie, do ktorých môžete pridať svojich klientov, referencie, služby a členov tímu. Vyzerá rovnako krásne na všetkých zariadeniach a je úplne optimalizovaná pre rýchlosť a výkon.

Môžete ho tiež použiť ako tému jednej stránky a ľahko nastaviť domovskú stránku pomocou zabudovaných miniaplikácií drag and drop.

24. Prolog

prológ

Prolog je krásna téma časopisu WordPress určená na predstavenie vášho obsahu s eleganciou. Je dodávaný s jazdcom odporúčaného obsahu, jazdcom videa, oblasťou odporúčaných kategórií a reklamnými priestormi.

Medzi ďalšie funkcie patrí vlastné nahranie loga, integrácia do sociálnych médií, rozloženie viacerých stránok a niekoľko oblastí pripravených pre miniaplikácie.

25. Pokračovať

Pokračovať

Obnoviť je úžasne krásna téma portfólia WordPress. Môže byť použitý ako téma jednej stránky, kde sú všetky vaše sekcie na tej istej stránke. Môže byť tiež použitý ako blog a viacstránkový web.

Aplikácia Resume obsahuje zabudovanú oblasť správy portfólia, vlastné widgety a panel jednoduchých tém.

26. Spolu

Celkom

Celkom je bezplatná téma WordPress pre obchodné webové stránky. Má čisté a jednoduché rozloženie, aby ste mohli ľahko predviesť svoje výrobky a služby.

Jeho domovská stránka obsahuje rôzne oblasti na pridanie jazdca, časti o nás, lišty postupu, portfólia, posudkov a blogových príspevkov. Zahŕňa tiež viac oblastí pripravených na widget a plnú podporu prispôsobenia, aby sa ľahko zmenili nastavenia motívu.

27. Zloženie

zloženie

Ak hľadáte pre svoju webovú stránku WordPress štýlové fotografie, pozrite sa na kompozíciu. Táto elegantne navrhnutá téma je plne mobilná a elegantne upravuje fotografie na menších obrazovkách.

Zahŕňa rozmiestnenie muriva, vlastné oblasti miniaplikácií, neobmedzené galérie a prezentácie. Zahŕňa tiež jednoduché, ale veľmi flexibilné rozloženie domovskej stránky, ktoré je ľahko prispôsobiteľné z nastavenia motívu.

28. Alpha

alpha

Alpha je výkonná viacúčelová téma WordPress vhodná pre online časopis alebo webovú stránku bohatú na obsah. Dodáva sa s dvoma vzhľadmi a každá pokožka radikálne zmení rozloženie vašej stránky a môžete si vybrať tú, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Okrem iných funkcií prichádza s aktuálnym správcom správ a vlastným jazdcom. Je tiež dodávaný s miniaplikáciou pre video, ktorá predstavuje váš videoobsah na domovskej stránke.

29. Roxima

Roxima

Roxima je elegantná téma WordPress pre obchodné webové stránky. Je plne citlivý a je dodávaný s niekoľkými vlastnými widgety a možnosti rozloženia.

Vo vnútri nájdete tiež informácie o službách, portfóliu, klientoch a tímoch, ktoré sa dajú ľahko pridať na domovskú stránku pomocou drag and drop. Má začiatočník priateľské témy možnosti témy, ktoré vám pomôžu rýchlo vytvoriť svoj web.

30. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro je krásne vytvorená jednostránková téma WordPress pre obchodné webové stránky. Je dodávaný s nástrojom na vytváranie drag and drop stránok s rôznymi blokmi obsahu. Bloky môžete pridať a usporiadať tak, aby ste si ľahko vytvorili svoju domovskú stránku. Má tiež posúvač, šablóny stránok, písma Google a všetky funkcie, ktoré by ste od prémiovej témy očakávali.

31. Papierový vak

Papierový sáčok

Paperbag je plne responzívna téma blogov WordPress. Je vybavený krásnymi veľkými obrázkami a má rôzne možnosti rozloženia. Nastavenie je veľmi jednoduché pomocou nástroja na prispôsobenie živých tém.

Dodáva sa tiež s viac ako 20 farebnými schémami a môžete si tiež vytvoriť vlastné farebné schémy. Je tiež vysoko optimalizovaný pre SEO a rýchlosť.

32. Elite

elita

Elite je krásna téma WordPress pre webové stránky pre podnikanie a elektronický obchod. Jeho domovská stránka obsahuje obrázok na celú obrazovku s viditeľným tlačidlom na výzvu na akciu.

Zahŕňa podporu vlastných log, neobmedzené farby, písma Google a rozloženie viacerých stránok pre blogové príspevky a stránky. Ľahko sa používa na domovskej stránke s widgetmi, podporou prispôsobovača a na stránke možností vlastných motívov.

33. Korenie+

Pepř plus

Pepper + je univerzálna téma WordPress s niekoľkými návrhmi na kľúč pre podniky a blogy. Vyžaduje modulárny prístup k navrhovaniu a dodáva sa s modulmi, ktoré môžete jednoducho pretiahnuť a vytvoriť rôzne rozloženia.

Pepper + je téma pripravená na sietnicu s podporou WooCommerce a viacjazyčných webových stránok. Ponúka užívateľsky príjemné prostredie pre začiatočníkov s jednoduchými inštalátormi na jedno kliknutie a rýchlejším nastavením motívov.

34. Foodica

Foodica

Ako už názov napovedá, Foodica je téma WordPress pre potravinové blogy, webové stránky s receptami a reštaurácie. Táto krásne navrhnutá téma je dodávaná s 10 farebnými schémami, indexom receptov, krásnym posúvačom a úplnou integráciou WooCommerce..

Má vstavané reklamné zóny na zobrazovanie reklám na vašom webe. Je dodávaný s jednoduchým panelom možností tém, ktorý vám umožňuje ľahko nastaviť vaše webové stránky.

35. Igloo

iglu

Igloo je responzívne téma WordPress pre reštaurácie, kaviarne a webové stránky s potravinami. Je dodávaný so vstavanou časťou správy menu, ktorá vám umožňuje krásne zobraziť reštauračné menu na vašom webe.

Má krásne obrázky veľkých funkcií a ohromujúci posuvník domovskej stránky s výrazným tlačidlom na výzvu na akciu. Je dodávaný s rôznymi sekciami na jednoduché pridávanie posudkov zákazníkov, krásnych galérií, kontaktného formulára a jazdcov.

36. Bordeaux

Bordeaux

Bordeaux je prémiová téma pre WordPress pre hotely. Je dodávaný so všetkými štandardnými funkciami, ktoré by ste očakávali od prémiovej témy.

Bordeaux je plne citlivý a vyzerá rovnako dobre na všetkých zariadeniach a veľkostiach obrazovky. Je vysoko optimalizovaný pre rýchlosť, výkon a SEO. Všetky nastavenia motívov je možné ľahko nastaviť pomocou intuitívneho panela možností motívu.

Okrem štandardných prémiových funkcií prichádza Bordeaux s funkciami špecifickými pre webové stránky hotelov. Umožňuje vám ľahko integrovať populárne hotelové rezervačné systémy do vášho webu WordPress.

37. Kale Pro

Kale Pro

Kale Pro je krásna téma WordPress pre blogy s potravinami, webové stránky s receptami a reštaurácie. Je dodávaný s krásnym rozložením domovskej stránky s posuvníkom navrchu, za ktorým nasleduje váš odporúčaný obsah.

Pomôže vám tiež ľahko pridať recepty pomocou nástroja na tvorbu receptov krátkeho kódu. Má špeciálne oblasti na zobrazovanie bannerových reklám a vlastných miniaplikácií na pridávanie obsahu na svoju domovskú stránku a bočné panely. Pre rýchlejšie nastavenie môžete použiť jeho inštalačný program na ukážkový obsah s jedným kliknutím a nahradiť fiktívny obsah vaším vlastným.

38. Roh

rohový

Roh je dobre navrhnutá téma WordPress pre kreatívne typy. Je dodávaný so zabudovanou podporou na zobrazenie vášho portfólia, zobrazenie fotografií alebo na použitie ako osobná webová stránka. Téma podporuje neobmedzené farebné variácie a prichádza s množstvom možností prispôsobenia.

39. Hueman

HUEman

Hueman je bezplatná viacúčelová téma WordPress. Je citlivý na mobil a prichádza s množstvom funkcií. Má vlastný panel prispôsobenia tém, vďaka čomu je nastavenie veľmi jednoduché.

Je dodávaný s viacerými rozloženiami stránok, vlastnou hlavičkou, pozadím, logom a možnosťami farieb. Môžete si vybrať z dvoch alebo troch usporiadaní stĺpcov a použiť pre stránky viac šablón.

40. Bento

Bento

Bento je bezplatná viacúčelová téma blogu WordPress s flexibilnými funkciami a plne responzívnym dizajnom. Funguje to skvele s väčšinou doplnkov na tvorbu stránok a odporúča sa nainštalovať jeden po aktivácii.

Pre bezplatnú tému WordPress je Bento nabitý množstvom skvelých možností prispôsobenia. Ku všetkým z nich je možné pristupovať pomocou nástroja na prispôsobenie tém.

41. Elegantné

elegantný

Elegant je responzívna téma WordPress pre umelcov, fotografov a dizajnérov. Dodáva sa so vstavanými modulmi na pridanie vašich fotogalérií, jazdcov, videa, zvuku.

Je tiež dodávaný s ľahko použiteľným drag and drop tvorcom stránok. to vám umožní vytvoriť si vlastné rozloženie stránky alebo upraviť existujúce vstavané rozloženia. Elegantný obsahuje veľa možností, ktoré môžete ľahko prispôsobiť vašim požiadavkám.

42. Uhol

uhol

Uhol je čistá viacúčelová téma WordPress s nástrojom drag and drop Builder. Dodáva sa so zabudovanou sekciou portfólia, jazdcami, nástrojom na prispôsobenie vizuálnych tém a viacerými možnosťami rozloženia.

Uhol je optimalizovaný pre výkon, SEO a ľahké použitie. Vďaka svojmu usporiadaniu je ideálnou voľbou pre portfólio alebo tému blogov.

43. Paralaxa

Parallax

Parallax je krásna jednostránková téma WordPress. Dodáva sa s posúvaním paralaxy a pozadím, preletom prvkov, vstavaným portfóliom a typmi tímových príspevkov.

Je ľahké pridať animované postupové lišty, rozloženie zoznamu a mriežky a nekonečné posúvanie. Paralaxu možno tiež použiť na pridanie obrazových filtrov, ako je sépia, odtieň v odtieňoch šedej a rozmazanie. To vám umožní pridávať obrazové filtre bez použitia Photoshopu.

44. Dixie

meno niekoľkých piesní

Dixie je prepracovaná téma WordPress pre podcasty, videá a webové stránky s hudbou. Je plne mobilný a ponúka vašim používateľom skvelý multimediálny zážitok aj na menších zariadeniach.

Nastavenie motívov je pomerne jednoduché a väčšina funkcií funguje po vybalení z krabice. Dodáva sa s možnosťami na zmenu farieb a rozloženia, ale na vytvorenie vlastných vstupných stránok môžete v prípade potreby použiť aj doplnky na tvorbu stránok.

Ako testovať responzívny WordPress Téma?

Pred inštaláciou responzívnej témy WordPress by ste chceli vidieť, ako vyzerá na mobilných zariadeniach. Najjednoduchší spôsob je prehliadanie ukážky témy pomocou mobilného telefónu.

Niektoré obchody s témami WordPress už môžu mať ukážky tém s panelom nástrojov, ktorý vám umožňuje prepnúť na zobrazenie z mobilu priamo z vášho stolného prehľadávača.

Prepínanie ukážky témy na ukážku z mobilu

Môžete tiež použiť nástroj Kontrola v prehliadači a zistiť, ako vyzerá ukážka témy v rôznych rozlíšeniach obrazovky.

Mobilný náhľad pomocou nástroja na prehliadanie v prehliadači

K dispozícii sú aj online nástroje na testovanie viacerých prehliadačov, ktoré môžete použiť. Test spustíte jednoducho zadaním demo adresy URL témy do ktoréhokoľvek z týchto nástrojov.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšiu responzívnu tému WordPress pre vaše webové stránky. Môžete tiež navštíviť naše praktické tipy, ako ľahko získať väčšiu návštevnosť svojich webových stránok.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map