6 najlepších účtovníckych služieb pre vaše online podnikanie (porovnané)

S rastom vášho online obchodu sa účtovníctvo stáva fuškou, ktorú možno budete chcieť zadávať externe. Účtovnícke služby vám pomôžu spravovať účtovníctvo, mzdy, výdavky a ďalšie. Môžete si vybrať službu, ktorá sa integruje do vášho cloudového účtovného softvéru, alebo úplne zadať vedenie účtovníctva. V tomto článku sme vybrali najlepšie účtovnícke služby pre vaše online podnikanie.

Porovnanie najlepších online účtovníckych služieb pre malé podniky

Prečo potrebujete službu účtovníctva online pre svoje podnikanie?

IRS vyžaduje, aby všetky podniky viedli knihy obsahujúce všetky ich finančné záznamy. Tieto knihy zobrazujú vaše zdroje príjmov a obchodné výdavky. Pomáhajú tiež oddeliť váš zdaniteľný a nezdaniteľný príjem.

Správne vedenie účtovníctva vám okrem daní a právnych požiadaviek pomáha merať pokrok a rast vašej firmy. Môžete vidieť, odkiaľ peniaze pochádzajú, aké sú vaše hlavné výdavky, a objaviť spôsoby, ako zlepšiť svoje podnikanie.

Udržiavanie správnych kníh si však vyžaduje čas a úsilie. Mnoho malých podnikov si nemôže dovoliť okamžite najať účtovníka na plný úväzok alebo finančného riaditeľa.

Tu prichádzajú online účtovnícke služby. Umožňujú vám efektívne riadiť podnikanie tým, že trávia menej času administratívou. Ako malý podnik môžete tiež ušetriť peniaze, ktoré by ste inak strávili za najímanie zamestnancov na plný úväzok.

Pri výbere služby účtovníctva online pre vašu firmu je potrebné pamätať na niekoľko vecí.

  • Náklady – náklady na vaše účtovnícke služby, aké služby dostanete a váš vlastný rozpočet.
  • Vlastnosti – Aké služby potrebujete? Napríklad faktúry, faktúry, správy o príjmoch a výdavkoch, správa výpisov z bánk a kreditných kariet, mzdy a ďalšie.
  • Integrácie – Ak používate softvér cloudového účtovníctva, ako sú QuickBooks alebo Freshbooks, potom by vaša účtovná služba mala s týmito aplikáciami pracovať..
  • Jednoduché použitie – aké ľahké je použitie a koľko času a zdrojov vám pomáha šetriť

Ako už bolo povedané, pozrime sa na najlepšie online účtovnícke služby pre malé podniky a na to, ako porovnávajú tieto požiadavky.

1. Lavica

lavice

Lavička poskytuje online účtovnícke služby od profesionálnych účtovníkov. Ponúkajú prehľad mesačných finančných výkazov a výdavkov, ktorý vám dáva kontrolu nad vašimi peniazmi. Ich okamžité vizuálne správy vám pomôžu vidieť celkový obraz a poskytnú vám praktické informácie, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše podnikanie.

Poskytujú tiež koncoročný finančný balík, ktorý obsahuje všetky informácie potrebné na registráciu daní. Môžu pracovať s vašim CPA alebo vám pomôžu nájsť ten, ktorý bezbolestne zaregistruje svoje dane včas.

Spoločnosť Bench pre vás nespravuje mzdy, platiť účty, vytvárať faktúry ani registrovať dane. Je vhodný pre malé podniky, ktoré potrebujú účtovnícke služby, zatiaľ čo iné nástroje na správu miezd, daní a fakturácie využívajú.

ceny: Od 115 dolárov mesačne platených ročne.

2. Bookkeeper.com

Bookkeeper.com

Bookkeeper.com ponúka riešenie malých účtovných služieb typu všetko v jednom. Spravuje vaše knihy pomocou najpopulárnejšieho účtovníckeho softvéru QuickBooks. Ich tím tvoria certifikovaní účtovníci a profesionáli QuickBooks, takže viete, že ste v dobrých rukách.

Po zaregistrovaní spája vaše bankové a kreditné karty s Quickbooks. Získate prístup k prispôsobenej účtovej osnove, nastaveniu účtov, fakturácii a platbám.

Zabezpečia, aby váš súbor QuickBooks zodpovedal výpisom z vašej banky a kreditnej karty. Vždy budete mať prístup k kategorizovaným výkazom, aby ste rýchlo získali prehľad o svojich financiách. Každý mesiac budete môcť skontrolovať svoje finančné výkazy so svojím tímom.

Bookkeeper.com vám tiež umožňuje platiť predajcom a dodávateľom pomocou šekov. Kontroly za vás vytlačia a zašlú poštou. Bude tiež sledovať vaše faktúry, aby sa ubezpečil, že sú zaplatené včas.

ceny: Od 275 $ mesačne.

3. FreeAgent

Voľným hráčom

FreeAgent je webový účtovný softvér, ktorý zjednodušuje vedenie účtovníctva. Prepojuje sa s vašimi bankovými účtami a umožňuje vám sledovať výdavky, posielať faktúry a odhady, monitorovať peňažné toky a získať z vtáčej perspektívy prehľad o vašich príjmoch, výdavkoch a ziskoch..

FreeAgent za vás nevykonáva vedenie účtovníctva, budete za to zodpovedný sami alebo do svojho účtu pridáte účtovníka. Umožňuje vám tiež pridávať viac projektov, faktúry v rôznych menách, neobmedzený počet používateľov a klientov a ľahko nastaviť daň z obratu.

Je veľmi vhodný pre malé podniky, ktoré potrebujú lacný účtovný softvér, kde môžu vykonávať svoje vlastné účtovníctvo.

ceny: 10 dolárov mesačne po dobu 6 mesiacov, potom iba 20 dolárov mesačne.

4. Účtovník360

BookKeeper360

Bookkeeper360 je online účtovná služba pre malé podniky. Používajú účtovný softvér Xero namiesto Quickbookov a pomáhajú nastaviť knihy tak, aby ste pri prenose údajov do spoločnosti Xero nestratili žiadne údaje..

Poskytujú malým podnikom špecializovaného správcu účtov, finančné výkazy, výkazníctvo v hotovosti a na akruálnom základe, účty, fakturáciu a mzdy.

So svojím virtuálnym plánom CFO tiež ponúkajú technologické poradenstvo, služby v oblasti ľudských zdrojov, denné účtovníctvo, vlastné vykazovanie a vykazovanie KPI a vyhradeného CFO / CPA na správu účtu..

ceny: Od 199 dolárov mesačne.

5. inDinero

inDinero

inDinero je poskytovateľ účtovníckeho softvéru online, účtovníctva a daní. Ponúkajú riešenie typu všetko v jednom, ktoré zahŕňa vedenie účtovníctva, účty, mzdy a daňové priznanie.

Používajú intuitívny ľahko použiteľný softvér, ktorý vám rýchlo poskytne prehľad o vašich príjmoch, výdavkoch a ziskoch. V zákulisí majú vysoko špecializovaný tím odborníkov na účtovníctvo a účtovníctvo, ktorí budú pracovať a spravovať váš účet.

tím spoločnosti InDinero pre internát vám pomôže s nastavením účtu, bankových a kreditných výpisov, aby ste už nikdy nevedeli o svojom účtovníctve.

Ich cenové plány vychádzajú z počtu prepojených účtov a transakcií. Ich tím vám pomôže vytvoriť vlastný plán, ktorý vyhovuje vašim obchodným potrebám. V predvolenom nastavení sú všetky programy platené ročne, ale môžete tiež požiadať o možnosť mesačnej platby.

ceny: 310 dolárov mesačne vyplatených ročne.

6. Účtovníctvo Merritta

Merrittovo účtovníctvo

Merritt Bookkeeping ponúka nákladovo efektívne účtovnícke služby pre online podnikanie. Používajú QuickBooks na vedenie vašich kníh a integráciu svojich bankových účtov a účtov kreditných kariet pre aktuálne výpisy.

Majú paušálny poplatok 150 dolárov mesačne bez poplatkov za nastavenie a ponúkajú tiež bezplatné vedenie účtovníctva pre neziskové organizácie a charitatívne organizácie. Paušálny poplatok znamená, že vaše náklady sa nezvýšia, ak máte viac transakcií.

Je to však len účtovná služba a nemôže robiť mzdy, dane ani faktúry. Pomocou účtu tretej strany môžete pomocou účtu Quickbooks automaticky platiť svoje účty.

ceny: 150 dolárov mesačne.

Dúfame, že tento článok vám pomohol dozvedieť sa najlepšie účtovnícke služby pre vaše online podnikanie. Možno budete tiež chcieť vidieť naše porovnanie najlepších služieb telefónnych firiem a najlepších služieb e-mailového marketingu pre malé podniky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me