60 najlepších šablón vstupných stránok pre WordPress (2020)

Hľadáte najlepšie šablóny vstupných stránok pre WordPress?

Vstupné stránky vám pomôžu získať viac potenciálnych zákazníkov a zvýšiť počet konverzií. Sú určené na usmernenie používateľov pri uskutočňovaní požadovaných akcií na vašom webe.

V tomto článku budeme zdieľať najlepšie šablóny vstupných stránok pre WordPress, aby sme vám pomohli získať viac predaja a konverzií.

Najlepšie šablóny stránky landng pre WordPress

Bonus: niektoré z týchto šablón ponúkajú 100% ťahanie & zrušte funkčnosť, takže si ju môžete ľahko prispôsobiť podľa svojich potrieb v priebehu niekoľkých minút.

Contents

Najlepšie šablóny vstupných stránok pre WordPress

Šablóny vstupných stránok sú zamerané na dosiahnutie cieľa alebo cieľa, ako je získanie väčšieho počtu odberateľov, zvýšenie predaja atď.

Existuje veľa doplnkov vstupnej stránky, ktoré môžete použiť na vytvorenie vstupnej stránky na svojom webe WordPress. Nájdete tu aj desiatky šablón vstupných stránok, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre určité odvetvia a ciele.

Najlepším spôsobom, ako zostaviť cieľové stránky v programe WordPress, je použitie nástroja na vytváranie a presúvanie stránok, takže môžete ľahko prispôsobiť cieľovú stránku bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód..

Nižšie uvádzame najlepších poskytovateľov návrhu vstupnej stránky, ktoré odporúčame:

Elegantné témy Divi

divi

Elegant Themes Divi je populárny nástroj na tvorbu stránok WordPress, ktorý môžete použiť na navrhnutie šablón vstupných stránok. Má viac zabudovaných prvkov a modulov obsahu, ktoré môžete pridať na svoju stránku. Divi Builder vám umožňuje kliknúť a písať text kdekoľvek na rozložení. Je dodávaný s responzívne úpravy a vyzerá skvele na všetkých zariadeniach.

Každý prvok môžete úplne prispôsobiť pomocou nástroja na vytváranie myšou. To vám dáva úplnú kontrolu nad písmo, farby, pozadia a medzery. Divi ponúka viac ako 100 preddefinovaných šablón vstupných stránok s ukážkami, ktoré sú pripravené na použitie.

Beaver Builder

Beaver Builder

Beaver Builder je výkonný doplnok na tvorbu stránok WordPress. Dodáva sa s niekoľkými šablónami vstupných stránok pre módu, fotografiu, webovú agentúru, vzdelávanie, mobilné aplikácie atď. S Beaver Builderom môžete rýchlo presúvať obsah na svoje vstupné stránky. Umožňuje vám usporiadať text a obrázky do stĺpcov a vytvárať krásne vlastné šablóny stránok.

Najlepšia časť s doplnkom Beaver Builder je, že funguje so všetkými jednoduchými témami WordPress. Ponúka živé, front-end úpravy pre ľahké prispôsobenie. Plne podporuje WooCommerce, sieť viacerých miest a WPML pre preklady.

Themify Ultra

Themify Ultra

Themify Ultra je univerzálna téma WordPress s obrázkom na pozadí v plnej šírke. Dodáva sa s Themify drag and drop builderom, ktorý funguje podobne ako Divi Builder alebo Beaver Builder. Pomocou tohto nástroja na tvorbu stránok môžete navrhnúť svoje vlastné šablóny stránok. Ponúka tiež vopred pripravené šablóny vstupných stránok, ktoré znižujú úsilie a šetria čas.

Má inteligentné možnosti rozloženia hlavičky, bočného panela, päty a ďalších častí vášho webu. Themify Ultra má posúvanie paralaxy pre vertikálne aj horizontálne rozloženie.

astra

astra

Na rozdiel od vyššie uvedených riešení nie je Astra tvorcom stránok. Je to rýchla a ľahká téma WordPress, ktorá je navrhnutá tak, aby pracovala s ťahaním & stavitelia kvapiek stránok, ako je BeaverBuilder.

Najlepšie na Astra je to, že prichádza s desiatkami hotových webových stránok a šablón stránok. Môžete nainštalovať tému Astra a pomocou týchto šablón vytvoriť vstupné stránky pre fitnes, výrobu, dopravné služby, holičstvo, hudobné skupiny atď. Téma plne podporuje WooCommerce.

Najlepšie príklady šablón vstupných stránok

Vyššie uvedené spoločnosti zaoberajúce sa témami a doplnkami majú rôzne šablóny vstupných stránok. Pridali sme aj niekoľko ďalších špičkových spoločností ponúkajúcich šablóny, ktoré je možné použiť na vytvorenie vstupných stránok.

Pozrime sa na náš odborný výber najlepších šablón vstupných stránok pre WordPress.

1. Divi Cafe

Divi Cafe

Divi Cafe je šablóna vstupnej stránky WordPress pre kaviarne, reštaurácie a potravinárske podniky. Má jednoduchý dizajn s rozložením v plnej šírke s krásnymi obrázkami a obsahom. Túto šablónu vstupnej stránky môžete použiť aj na prezentáciu vášho odporúčaného obsahu a prípadových štúdií.

2. Divi Interiér

Divi Interiér

Divi Interior je moderná šablóna vstupnej stránky pre dizajnérov interiérov, dekoratérov domov a architektov. Má atraktívny dizajn a ponúka priestor na zobrazenie pútavých obrázkov v rozložení po celej šírke. Spolu s obrázkami môžete tiež pridať obľúbený obsah vedľa seba.

3. Divi Elegant

Divi Elegant

Divi Elegant je krásna šablóna vstupnej stránky pre digitálnu a webovú agentúru. Má viacnásobné záhyby alebo oddiely na pridanie vašej odporúčanej práce, členov tímu, obrázkov, posudkov atď. Pomocou nástroja Divi Builder môžete prispôsobiť každú časť a zmeniť poradie vstavanej šablóny..

4. Extra

extra

Extra je výkonná téma WordPress s množstvom úžasných šablón vstupných stránok pre online časopisy, módne weby a blogy o životnom štýle. Používa Divi Builder na presúvanie prvkov do šablóny. Téma je plne prispôsobiteľná a umožňuje vám vytvoriť viac vstupných stránok, aby sa zvýšila čitateľnosť.

5. Beaver Builder Small Business

Beaver Builder Small Business

Šablóna vstupnej stránky Beaver Builder pre malé firmy je navrhnutá tak, aby vám pomohla získať viac zákazníkov online. Ponúka niekoľko sekcií na pridávanie obsahu, CTA, odporúčaných služieb a obrázkov. Pomocou doplnku Beaver Builder môžete úplne prispôsobiť pozadie, písma, farby a tlačidlá.

6. Beaver Builder Crossfit

Fitness telocvičňa Beaver Builder

Šablóna vstupnej stránky Crossfit spoločnosti Beaver Builder je ideálna pre webové stránky telocviční, fitnescentier a zdravotníckych poradcov. Je dodávaný s obrázkom na celej šírke a vlastným logom. Nižšie môžete pridať fitness plány, programy, atď.

7. Beaver Builder Editorial

Beaver Builder Editorial

Šablóna vstupnej stránky editora Beaver Builder je určená pre blogerov, spisovateľov a webové stránky súvisiace s módou. Má priestor na pridanie atraktívnych obrazov na celú obrazovku. Na vytváranie predstaveného obsahu s obrázkom môžete použiť nástroj na tvorbu drag and drop.

8. Advokátska kancelária Beaver Builder

Advokátska kancelária Beaver Builder

Advokátska kancelária Beaver Builder je šablóna vstupnej stránky navrhnutá špeciálne pre právnikov, právne kliniky a firmy z oblasti práva obchodných spoločností. Má jednoduché rozloženie, pomocou ktorého môžete profesionálne pridať text, tlačidlo CTA a služby. Ďalšie podrobnosti o svojom tíme a ďalšie informácie môžete pridať v sekciách nižšie.

9. Beaver Builder Photography

Beaver Builder Photography

Šablóna vstupnej stránky Fotografie Beaver Buildera umožňuje fotografom zdieľať svoj profil a portfólio so štýlom. Má tmavé rozloženie s ostrou typografiou s použitím krásnych písiem. Šablónu môžete úplne prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránok.

10. Beaver Builder hudobník

Beaver Builder hudobník

Šablóna vstupnej stránky hudobníka Beaver Builder je vytvorená pre DJov, hudobné skupiny, inštrumentárov a hudobníkov. Je dodávaný s atraktívnym dizajnom a ostrými farbami, aby upútal pozornosť používateľov. Šablóna obsahuje sekcie na predaj vstupeniek na vaše predstavenia a zdieľanie podrobností o vašej kapele.

11. Reštaurácia Beaver Builder

Reštaurácia Beaver Builder

Šablóna vstupnej stránky reštaurácie Beaver Builder je plne zameraná na propagáciu reštaurácií, jedla a reštaurácií. Má tmavé rozloženie s elegantnou typografiou. Celkový dizajn je priestranný, vďaka čomu je obsah stránky viditeľnejší. Na prispôsobenie pozadia, farieb, písiem atď. Môžete použiť doplnok na tvorbu stránok Beaver Builder..

12. Beaver Builder na celú obrazovku

Beaver Builder Celá obrazovka

Ako už názov napovedá, šablóna vstupnej stránky celej obrazovky Beaver Builder je elegantným rozložením pre všetky typy webových stránok. Má obrázky na pozadí v plnej šírke a výrazné farby, vďaka ktorým je obsah čitateľný. Môžete pridať tlačidlo CTA na presmerovanie používateľov na dôležité stránky.

13. Kreatívna agentúra Beaver Builder

Beaver Builder Creative Agency

Šablóna kreatívnej agentúry Beaver Builder pre vstupné stránky je ideálna na získanie väčšieho počtu potenciálnych zákazníkov online. Má krásne farby a sviežu typografiu. Šablóna je určená pre kreatívne a webové agentúry, aby zdieľali svoje portfólio v profesionálnom štýle.

14. Beaver Builder eBook

Beaver Builder eBook

Šablóna vstupnej stránky eKnihy Beaver Builder je určená pre autorov, elektronické knihy, knižnice a blogy. Má ohromujúci obal na knihy, ako je rozloženie, na ktorom môžete predviesť svoju obľúbenú knihu a zvýšiť predaj. Môžete pridať všetky podrobnosti svojej knihy a vzbudiť záujem používateľov o ďalšie kroky na svojom webe.

15. Beaver Builder Educational

Vzdelanie pre Beaver Builder

Šablóna vstupnej stránky vzdelania Beaver Builder je ideálna pre univerzity, vysoké školy a vzdelávacie inštitúcie. Umožňuje vám pridať uvítaciu správu s krásnym obrázkom na pozadí. Môžete tiež zobraziť kurzy, ktoré ponúka vaša univerzita, s jasnou výzvou na akciu.

16. Beaver Builder Automotive

Beaver Builder Automotive

Automobilový priemysel spoločnosti Beaver Builder je vynikajúcou šablónou vstupnej stránky pre automobily, automobily a showroomy. Má atraktívny a dobrodružný prvý dojem. Pomocou doplnku na tvorbu stránok Beaver Builder môžete prispôsobiť pozadie, farby, písma a obsah.

17. Mobilná aplikácia Beaver Builder

Mobilná aplikácia Beaver Builder

Šablóna vstupnej stránky mobilnej aplikácie Beaver Builder je plne prispôsobiteľné rozloženie pre mobilné hry, aplikácie a riešenia založené na mobilných zariadeniach. Má biele pozadie s veľkým obrázkom na prednej strane. Ponúka rôzne sekcie na pridávanie textu a tlačidlá na výzvu k akcii.

18. Beaver Builder General Business

Beaver Builder Všeobecné podnikanie

Šablóna všeobecnej firmy spoločnosti Beaver Builder je určená na vytváranie vstupných stránok pre všetky druhy firemných webových stránok. Má krásne rozloženie s vlastným obrázkom na pozadí. Šablóna vám umožňuje pridať obsah a tlačidlo CTA v prvej časti. Na akékoľvek prispôsobenie môžete použiť nástroj na tvorbu drag and drop stránok Beaver Builder.

19. Stavba Beaver Buildera

Stavba Beaver Builder

Šablóna vstupnej stránky spoločnosti Beaver Builder pre stavbu je určená pre webové stránky ponúkajúce stavebné služby. Má krásny dizajn s plným pozadím a štýlovou typografiou. Obsahuje sekcie na pridanie vašich služieb a tlačidlo výzvy na akciu.

20. Beaver Builder už čoskoro

Beaver Builder už čoskoro

Ak chcete vytvoriť stránku, ktorá bude čoskoro k dispozícii, a režim údržby, potom je šablóna Coming Soon od Beaver Buildera perfektnou voľbou. Má prispôsobiteľný dizajn s formulárom na odber bulletinu, aby ste získali viac odberateľov. Pomocou nástroja na tvorbu stránky Beaver Builder môžete ľahko zmeniť pozadie a farby.

21. Astra Fitness tréner

Fitness tréner Astra

Astra’s Fitness Trainer je šablóna vstupnej stránky pre fitness trénerov, školiteľov, zdravotných inštruktorov a telocvične. Vyzerá to ako webová stránka s celou stránkou, ale zameriava sa na propagáciu osobných trénerov s plánmi, kurzami odbornej prípravy, posudkami, klientmi atď..

22. Psychiater Astra

Psychiater Astra

Psychiater Astra je šablóna vstupnej stránky WordPress pre lekárov, lekárov, psychiatrov a nemocnice. Má obrázok na celej šírke s úvodom, textom a CTA. Pod hlavný banner môžete pridať ďalšie podrobnosti.

23. Produkt Astra

Produkt Astra

Produkt spoločnosti Astra je perfektnou šablónou vstupnej stránky pre produkty. Vyzerá ako kompletný web s jasnými farbami, navigačným menu, vybranými obrázkami a textom. V nasledujúcich častiach môžete tiež pridať chyby a CTA. Táto šablóna je priateľská k WooCommerce a môže ju editovať ktorýkoľvek tvorca hornej stránky.

24. Vlastná tlač Astra

Vlastná tlač Astra

Šablóna vstupnej stránky Astra pre vlastnú tlač dáva zákazníkom jasnú správu o tom, ako si prispôsobiť svoje tričká a hrnčeky. Má jednoduchý a elegantný dizajn s bielym pozadím. Môžete prispôsobiť farby, písma a pozadie šablóny, aby bola atraktívnejšia.

25. Kúpele Astra

Kúpele Astra

Šablóna vstupnej stránky Astra v kúpeľoch ponúka atraktívne pozadie záhlavia celej šírky s vlastným textom a telefónnym číslom, ktoré umožňuje používateľom priamo sa spojiť s vašou kúpeľnou spoločnosťou. Popri navigačnej ponuke má tlačidlo na objednanie schôdzky. Tvorcovia stránok môžete použiť na prispôsobenie šablóny podľa vášho želania.

26. Zubná klinika Astra

Zubná klinika Astra

Šablóna vstupnej stránky Astra Dental Clinic je ideálnou voľbou pre stomatológiu a lekárstvo. Umožňuje vám pridať číslo do hlavičky, tlačidlo CTA s textovou správou a obrázok v plnej šírke. Na tlačidlo CTA môžete pridať formulár na objednanie schôdzky a zvýšiť tak svoj predaj.

27. Agentúra Astra

Agentúra Astra

Šablóna vstupnej stránky agentúry Astra pre webové stránky WordPress je vytvorená pre webové agentúry, dizajnérov a vývojárov. Má niekoľko návrhov rozloženia s krásnymi farbami a typografiou. Môžete predviesť svoje portfólio a predstavovať prácu ako obrázky, aby ste na používateľov vytvorili silný prvý dojem.

28. Šperky Astra

Astra Jewellry

Šablóna vstupnej stránky Astra pre šperky je krásne navrhnutá tak, aby upútala pozornosť vašich používateľov. Má tmavú farbu rozloženia, ktorá vám pomôže vyniknúť pri prezentácii fotografií šperkov a textu. Je to kompatibilné s WooCommerce pridať možnosti košíka na svoju vstupnú stránku.

29. Astra Lawyer

Advokát Astra

Šablóna vstupnej stránky Astra´s Lawyer je určená pre právnikov a právnické firmy, aby získali nových klientov online. Profesionálne zobrazuje vašu adresu a telefónne číslo, aby vás zákazníci mohli ľahko kontaktovať. Má priestor pre slogan, ktorý zaujme návštevníkov.

30. Hotel Astra

Hotel Astra

Šablóna vstupnej stránky hotela Astra je vynikajúcou voľbou pre webové stránky hotelov, BnB a podniky súvisiace s hotelom. Má tlačidlo CTA na pridanie možnosti rezervácie izieb na zvýšenie vášho predaja. Môžete pridať obrázok na pozadí celého hotela s pôsobivým sloganom, ktorý upúta pozornosť používateľov na stránke.

31. Autor Astra

Autor Astra

Šablóna vstupnej stránky Astra’s Author je krásnym a atraktívnym rozložením pre spisovateľov, autorov, knižnice a kníhkupcov. To vám umožní predstaviť odporúčanú knihu na prednej strane s obrázkom obálky knihy a krátkym textom. Môžete tiež pridať meno autora a ďalšie podrobnosti.

32. Vinárstvo Astra

Astra Winery

Šablóna vstupnej stránky Astra Winery je vytvorená pre vinotéky, vinice a predajcov vína. Má rozprávanie rozprávania, ktoré vám uľahčuje vytváranie vzťahov s používateľmi. To vám umožní pridať obrázok svojho najlepšieho vína s podrobnosťami a tlačidlom CTA.

33. Portfólio fotografií Astra

Fotografovanie Astra

Šablóna vstupnej stránky fotografického portfólia Astra je ideálna pre fotografov, aby profesionálne predvádzali svoje portfóliá. Pomocou nástrojov na vytváranie drag and drop stránok môžete ľahko pridávať text s fotografiami. Má biele pozadie, ktoré dodáva vášmu obsahu ostrosť.

34. Nezávislý pracovník Astra

Astra Freelancer

Šablóna vstupnej stránky Alan Freelancer je určená pre jednotlivcov, ktorí chcú získať viac online pracovných miest. Má jednoduché a elegantné rozloženie s krásnymi farbami, ktoré vytvárajú profesionálny prvý dojem. Na voľnej nohe môžu túto šablónu použiť na predstavenie návštevníkom.

35. Astra Charity

Charita Astra

Šablóna vstupnej stránky charity spoločnosti Astra je vytvorená s motívom na pridanie ďalších darcov do vašej veci. Je ideálny pre neziskové organizácie, charitatívne organizácie online a mimovládne organizácie. Má výrazné a jasné farby s vynikajúcou čitateľnosťou. Šablóna vám umožňuje pridať tlačidlo darovania, aby sa návštevníci mohli s vami ľahko spojiť.

36. Astra Real Estate

Astra Real Estate

Šablóna vstupnej stránky Astra pre nehnuteľnosti je modernou a štýlovou šablónou pre realitné kancelárie. Pomáha pri rozširovaní vášho obchodu s nehnuteľnosťami s jeho funkciami a možnosťami. Na prednej strane sa zobrazuje rýchla šablóna formulára, aby sa používatelia mohli rýchlo pripojiť. Šablóna obsahuje priestor na pridanie telefónneho čísla a tlačidla CTA.

37. Umelec Astra

Umelec Astra

Šablóna vstupnej stránky umelca Astra propaguje umelca, agentúry a maliarov. Je rozdelená do sekcií, aby krásne pridala vaše odporúčané maľby a ďalšie umelecké diela. Môžete pridať podrobnosti svojej predlohy a pridať tlačidlo CTA na presmerovanie používateľov na stránke košíka. Podporuje WooCommerce pri predaji vašej práce online.

38. Astra Nature

Astra Nature

Šablóna vstupnej stránky Astra Nature je navrhnutá pre agentúry, ktoré pracujú na prirodzených biotopoch. Je tiež perfektnou voľbou pre fotografov prírody, milovníkov prírody a cestujúcich. Je dodávaný s pútavým obrázkom na pozadí a tlačidlom CTA.

39. Finanční poradcovia spoločnosti Astra

Finančné poradcovia spoločnosti Astra

Šablóna vstupnej stránky finančných poradcov spoločnosti Astra je ideálna pre veľké podniky, ktoré chcú zobrazovať svoje finančné správy online. Je to profesionálna šablóna s elegantným a moderným dizajnom. Šablóna je priateľská pre tvorcov stránok a je kompatibilná s WPML.

40. Konferencia Astra Conference

Konferencia Astra Conference

Šablóna vstupnej stránky Astra’s Conference Event pomáha pri propagácii vašich konferencií a udalostí. Umožňuje vám pridať podrobnosti o vašej udalosti vrátane dátumu, obrázka a názvu. Lístky môžete predávať aj online pridaním tlačidla CTA v hornej časti stránky.

41. Astra Marketer

Astra Marketer

Šablóna vstupnej stránky Astra Marketer je určená pre webové stránky obchodníkov s obsahom a rastom. Má výrazné a svetlé farby na pozadí s ostrou typografiou. Šablóna je ideálna na to, aby si jednotliví obchodníci vedeli a poskytovali poradenstvo online.

42. Astra Industry

Priemysel Astra

Šablóna vstupnej stránky Astra pre priemysel je vytvorená pre priemyselné odvetvia. Má vlastný obrázok na pozadí, tlačidlo CTA a časť. Táto šablóna stránky je plne prispôsobiteľná pomocou tvorcov stránok drag and drop a živého prispôsobovača WordPress.

43. StudioPress Aspire

StudioPress Aspire

StudioPress Aspire je elegantná téma WordPress s výraznými a jasnými farbami. Táto šablóna je postavená na hornej časti rámca témy Genesis. Má obrázok na pozadí záhlavia s plnou šírkou a v záhlaví rámček na odber, aby sa zvýšili počet vašich odberateľov. Táto téma je ideálna na vytvorenie vstupnej stránky pre ľubovoľný web.

44. StudioPress Monochrome

Čiernobiele štúdio

StudioPress Monochrome je minimalistická téma WordPress s jednoduchým a elegantným dizajnom. Pre pozadie šablóny sa používa čierna a biela farba. Písmo je inverzné k pozadiu a je dobre čitateľné na všetkých veľkostiach obrazovky. Tento motív môžete použiť ako šablónu vstupnej stránky na propagáciu svojho online obchodu.

45. StudioPress Infinity Pro

StudioPress Infinity Pro

StudioPress Infinity Pro je štýlová téma WordPress pre digitálne agentúry. Má elegantný dizajn a je pripravený na použitie ako šablóna vstupnej stránky. Umožňuje vám pridať tlačidlo CTA a presmerovať používateľov na stránku produktov, čo pomáha zvýšiť váš predaj. Infinity Pro je plne kompatibilný s WooCommerce a vytvára internetový obchod.

46. ​​StudioPress Parallax Pro

StudioPress Parallax Pro

StudioPress Parallax Pro je krásna téma rozprávania WordPress. Rovnako ako jeho názov, téma má aj paralaxový dizajn, vďaka ktorému je váš obsah čitateľný na všetkých zariadeniach. Táto téma je ideálna na vytvorenie šablóny vstupnej stránky pomocou tlačidla CTA a odporúčaného obsahu.

47. StudioPress Showcase

Prezentácia StudioPress

StudioPress Showcase je pútavá téma WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie šablóny vstupnej stránky. Je postavený na vrchole rámca témy Genesis. Téma je plne prispôsobiteľná pomocou tlačidla CTA na presmerovanie používateľov na relevantné stránky.

48. Zameraný na agenta StudioPress

StudioPress Agent Focused Pro

Zamerané na StudioPress Agent je téma nehnuteľností WordPress. Má flexibilné a priateľské usporiadanie stránok. Umožňuje vám pridať vlastnú hlavičku s pozadím v celej šírke. Túto šablónu stránky môžete použiť na propagáciu svojich nehnuteľností a výpisov IDX.

49. StudioPress Education

Vzdelávanie StudioPress

Šablóna vstupnej stránky StudioPress Education je zameraná na poskytovanie väčšieho množstva obsahu na menšom priestore. Je určený špeciálne pre študentov, univerzity a ďalšie vzdelávacie inštitúcie, aby zdieľali vedomosti. Táto šablóna je widgetizovaná a ľahko nastaviteľná.

50. Themify Ultra Accountant

Themify Ultra Accountant

Šablóna vstupnej stránky účtovníka Themify Ultra je určená na predaj daňových priznaní a služieb registrácie online. To vám umožňuje pridať tlačidlo CTA, aby si používatelia mohli rezervovať stretnutie priamo z vášho webu. Môžete tiež zdieľať svoje odporúčané služby na šablóne.

51. Themify Ultra Wedding

Themify Ultra Wedding

Šablóna vstupnej stránky svadobnej stránky Themify Ultra je elegantná šablóna na propagáciu svadobných plánovačov, svadobných fotografov a individuálnych svadieb. Má obrázok na celú obrazovku s krásnou typografiou. Šablónu je možné prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránky Themify.

52. Softvér Themify Ultra

Softvér Ultra Themify

Šablóna vstupnej stránky softvéru Themify Ultra je ideálna na získanie online úloh na vývoj softvéru. Má vlastné zostavené rozloženie s viacerými hotovými ukážkami. Táto šablóna je podobná šablóne témy Ultra so zameraním na predaj služieb online.

53. Themify Ultra Coffee

Themify Ultra Coffee

Káva Themify Ultra je šablóna vstupnej stránky pre webové stránky v kaviarňach, priemysle kávových zŕn a ďalších výrobkoch súvisiacich s kávou. Má krásny obrázok na pozadí, ktorý predstavuje kávové zrná a rozliate kávové extrakty. Zobrazí sa tlačidlo CTA na presmerovanie používateľov na dôležité stránky.

54. Themify Ultra Music

Themify Ultra Music

Šablóna vstupnej stránky hudby spoločnosti Themify Ultra sa zameriava na propagáciu hudobníkov, DJov, hudobných skupín a nástrojov. Umožňuje vám tiež profesionálne zobrazovať vaše nadchádzajúce udalosti. Šablóna je plne prispôsobiteľná pomocou nástroja na tvorbu stránky drag and drop.

55. Themify Ultra App

Themify Ultra App

Šablóna vstupnej stránky aplikácie Themify Ultra je vytvorená pre aplikácie mobilných zariadení a všetkých ostatných zariadení. Túto šablónu môžete použiť na propagáciu služieb na vývoj aplikácií online. Táto šablóna vstupnej stránky vám pomôže zvýšiť počet stiahnutí vašich odporúčaných aplikácií pomocou tlačidla CTA.

56. Bento

Bento

Bento je bezplatná a univerzálna téma WordPress na vytváranie šablón vstupných stránok. Dodáva sa s neobmedzenými farebnými možnosťami, vektorovými ikonami, fontmi a vlastným pozadím. Integruje WooCommerce na propagáciu vašich produktových stránok. Program Bento je možné upravovať pomocou živého prispôsobovača WordPress s ukážkou.

57. OnePress

OnePress

OnePress je ďalšia bezplatná šablóna WordPress na vytváranie vstupných stránok pre kreatívne a webové agentúry, živnostníkov, blogerov a noviny. Má 2 tlačidlá CTA na presmerovanie používateľov na vaše stránky služieb a produktov. Nižšie môžete tiež pridať vybrané služby.

58. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je populárna jednostránková téma WordPress s obrázkom na celej obrazovke. Môže sa použiť ako šablóna vstupnej stránky na propagáciu akejkoľvek firmy. Prispôsobenie rozloženia je kompatibilné s tvorcami stránok typu drag and drop, ako je Elementor, Beaver Builder atď. Hestia podporuje WooCommerce pri propagácii vašich výrobkov.

59. Orfeo

Orfeo

Orfeo je viacúčelová a bezplatná téma WordPress. Má jediné rozloženie stránky s viacerými sekciami na vytvorenie šablóny vstupnej stránky. Prispôsobenie je ľahké pomocou vytváračov stránky drag and drop. Táto téma je kompatibilná s WooCommerce a WPML.

60. Zelle

Zelle

Zelle je prémiové jednostránkové rozloženie pre webové stránky WordPress. Je perfektné vytvárať šablóny vstupných stránok ľahko. Funguje to vynikajúco s tvorcami stránok, ako sú Visual Composer, Beaver Builder, atď. Dodáva sa s neobmedzenými farbami, vlastným pozadím a optimalizovaným pre rýchlosť.

Záverečné myšlienky

Toto sú len niektoré zo šablón vstupnej stránky, ktoré sme mohli zdieľať. Kľúčom k vytváraniu vstupných stránok je použitie nástroja na vytváranie a presúvanie stránok, napríklad Beaver Builder alebo Divi.

Môžete ich použiť na vytvorenie nekonečných možností kombinácií dizajnu v priebehu niekoľkých minút.

Ak hľadáte riešenie vstupnej stránky, ktoré nie je súčasťou WordPress, odporúčame vám použiť možnosť LeadPages alebo Unbounce.

Obaja z týchto poskytovateľov ponúkajú hosťované riešenia vstupných stránok a prichádzajú so stovkami vopred pripravených návrhov, z ktorých si môžete vybrať. Mnoho obchodníkov zameraných na PPC nakoniec tieto riešenia používa kvôli ich ľahkému použitiu.

Tu je príklad šablón zameraných na cieľ, ktoré ponúkajú stránky LeadPages:

Šablóny vstupných stránok úvodných stránok

Našou prvou preferenciou je vždy používať nástroj na tvorbu stránok WordPress, ako je Beaver Builder alebo Divi, pretože z dlhodobého hľadiska ušetríte veľa peňazí..

Aby som to povedal, ročné náklady na doplnok na tvorbu stránok WordPress sú 12-krát lacnejšie ako hostené stavitelia vstupnej stránky..

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie šablóny vstupných stránok pre WordPress. Môžete tiež chcieť vidieť náš konečný krok za krokom sprievodcu WordPress SEO pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me