61 najlepších bezplatných tém WordPress Blog do roku 2020

Hľadáte pre svoj web bezplatnú tému blogu WordPress?


Existujú tisíce bezplatných motívov blogu pre WordPress, čo sťažuje začiatočníkom výber jedného pre svoje stránky. Tieto témy blogov sú ďalej rozdelené do rôznych oblastí a kategórií.

V tomto článku sme vybrali niektoré z najlepších bezplatných tém blogu WordPress, ktoré môžete použiť vo svojom novom blogu.

Najlepšie bezplatné témy blogu pre WordPress

Začíname s programom WordPress

Najprv sa musíte uistiť, že používate správnu platformu. Vlastná stránka WordPress.org je perfektnou platformou na spustenie blogu, pretože vám poskytuje väčšiu slobodu, flexibilitu a kontrolu.

Je to otvorený zdroj a je dodávaný s podporou pre tisíce bezplatných šablón a rozšírení, ktoré vám pomôžu rýchlejšie rozvíjať váš blog. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi, prečo by ste mali používať WordPress.

Úplné pokyny nájdete v našej úvodnej príručke pre začiatočníkov o tom, ako spustiť blog WordPress.

Akonáhle budete v prevádzke, je čas vybrať si tému pre svoj web. Môžete si vybrať tému z nášho odborného výberu nižšie a potom postupujte podľa pokynov v našej príručke, ako nainštalovať sprievodcu témou WordPress a správne ho nastaviť..

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších bezplatných tém blogov WordPress, ktoré si môžete nainštalovať na svoj web.

1. Astra

astra

Astra je plne prispôsobiteľná a bezplatná téma blogu WordPress. Je vhodný pre osobné blogy, portfóliá, obchodné blogy a dokonca aj webové stránky elektronického obchodu. Funguje dokonale so všetkými populárnymi tvorcami stránok, vrátane Beaver Builder, Divi, Elementor, atď.

Dodáva sa so vstavanou podporou pre WooCommerce, ktorá v prípade potreby ľahko pridá internetový obchod na váš blog. Je tiež pripravený na preklad a dá sa použiť na vytváranie blogov v akomkoľvek jazyku.

Je to ľahká téma s množstvom možností farieb a písiem. Možnosti motívu nájdete v prispôsobovači WordPress so živým náhľadom.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP je jednou z najpopulárnejších bezplatných tém WordPress s množstvom prémiových funkcií. Má svoj vlastný sprievodný doplnok a po aktivácii odporúča nainštalovať bezplatný doplnok na tvorbu stránok. Môže byť použitý pre akýkoľvek druh webovej stránky, vrátane blogov, časopisov, obchodných webových stránok alebo elektronického obchodu.

Zahŕňa viac možností rozloženia, stránky s plnou šírkou pásma, 2 navigačné ponuky v hornej časti, podporu vlastného loga, viac oblastí bočného panela, krásne galérie obrázkov a ďalšie. Je to veľmi flexibilné, ale stále veľmi jednoduché nastavenie s podporou živých prispôsobovačov.

3. Hestia

Hestia

Hestia je vysoko flexibilná bezplatná téma WordPress pre všetky typy webových stránok. Je dodávaný s jednoduchým sprievodcom nastavením a sprievodným doplnkom, ktorý na váš web pridáva časť s posudkami a službami.

Môže byť použitý s populárnymi doplnkami na tvorbu stránok a je pripravený na WooCommerce hneď po vybalení. Domovská stránka sa dá ľahko nastaviť pomocou nástroja na prispôsobenie živých tém, kde môžete jednoducho pridať sekcie a usporiadať ich pomocou drag and drop.

4. Bento

Bento

Bento je výkonná viacúčelová téma blogu WordPress s množstvom funkcií. Funguje to skvele s väčšinou doplnkov na tvorbu stránok a odporúča sa nainštalovať jeden po aktivácii.

Pre bezplatnú tému WordPress je Bento nabitý množstvom skvelých možností prispôsobenia. Všetky z nich sú prístupné pomocou prispôsobovača tém WordPress.

5. Choď

go

Potrebujete tému blogu s minimalistickým prístupom k dizajnu? Pokladňa Go. Je to jednoduchá téma blogu WordPress s uvítacou správou a tlačidlami s výzvou na akciu v hlavičke.

Navrhnuté na zlepšenie čitateľnosti, používa čistú typografiu a elegantne spracováva odporúčané obrázky.

6. Ribozóm

ribozómu

Ribosome je bezplatná téma blogu WordPress v časopise. Dodáva sa s vlastnou hlavičkou, vlastným pozadím a neobmedzeným počtom farieb. Má na vrchu jediné navigačné menu a sociálne menu.

Dodáva sa s 2-stĺpcovým rozložením s bočným panelom napravo. Ribosome má šesť rôznych písiem Google, okrúhle alebo štvorcové miniatúry, 2 oblasti miniaplikácií na začiatku a na konci príspevkov, ideálne na zobrazovanie reklám alebo súvisiacich príspevkov..

7. Poseidon

Poseidon

Poseidon je bezplatná viacúčelová téma blogu WordPress. Je vybavený priestranným rozložením a obsahuje posúvač plnej šírky, rozloženie domovskej stránky a viac šablón stránok.

Rozloženie domovskej stránky sa dá ľahko nastaviť pomocou widgetov.

8. SiteOrigin Unwind

Unwind

SiteOrigin Unwind je bezplatná viacúčelová téma WordPress s plnou podporou WooCommerce. Unwind, navrhnutý v minimalistickom štýle, je vysoko prispôsobiteľný pomocou doplnku SiteOrigin Page Builder.

Dodáva sa s niekoľkými rozloženiami, vlastnými hlavičkami, pozadím a podporou farieb.

9. Hemingway

Hemingway

Hemingway je čistá téma blogu WordPress, ktorá obsahuje dvojstĺpcové rozloženie a oblasť obrázka hlavičky s plnou šírkou s efektom paralaxy..

Podporuje vlastnú farbu prízvuku, vlastné nahrávanie loga, vlastné widgety (video, Flickr a Dribbble), šablóny stránok atď. Všetky možnosti motívu sa dajú rýchlo a ľahko nastaviť.

10. Maxwell

Maxwell

Maxwell je minimalistická a elegantná téma WordPress. Je vybavený čistým rozvrhnutím časopisu s krásnou typografiou.

K ďalším pozoruhodným funkciám patrí rôzne rozloženia príspevkov a nádherná prezentácia príspevkov.

11. Writee

Writee

Writee je bezplatná téma WordPress vhodná pre osobné webové stránky, dobrodružstvá a cestovné blogy. Je vybavený veľkým posuvníkom navrchu pomocou odporúčaných obrázkov z blogových príspevkov.

Súčasťou mnohých ďalších funkcií je aj niekoľko šablón a vlastných miniaplikácií.

12. Fascinát

Fascinate

Fascinate je krásna téma blogu WordPress navrhnutá špeciálne pre profesionálnych spisovateľov, osobné portfóliá, blogy zamerané na životný štýl a módne firmy..

Využíva krásnu typografiu, elegantné farebné schémy a pútavý posúvač.

13. Moderne

Moderne

Moderne je elegantne vytvorený motív blogu WordPress. Je navrhnutý s ohľadom na čitateľnosť a vytvára vizuálny vzhľad, ktorý kladie váš obsah na stred.

Na domovskej stránke je vybavený posúvačom karuselového obsahu s obsahom a rozložením 2 stĺpcov, ktoré zobrazuje váš obsah krásne.

14. Kent

kent

Kent je moderná téma blogu WordPress s rozložením v dvoch stĺpcoch. Je dodávaný s rozložiteľnou navigačnou ponukou, vlastným logom, vlastným pozadím a podporou hlavičiek.

Všetky možnosti témy sa dajú nastaviť pomocou živého prispôsobovača WordPress celkom ľahko.

15. Lovecraft

Lovecraft

Lovecraft je čistá a jednoduchá bezplatná téma blogov WordPress. V hornej časti je uvedená vlastná hlavička s plnou šírkou a používa tučné titulky pre titulky.

Je dodávaný s ľavým bočným panelom a jedným navigačným menu v hornej časti.

16. Baskerville

Baskerville

Baskerville je moderná a štýlová téma blogu WordPress. Je vybavený veľkým obrázkom hlavičky plnej šírky, po ktorej nasledujú vaše príspevky prezentované ako mriežka na domovskej stránke. Dodáva sa s nádhernými šablónami pre jednotlivé príspevky a stránky.

17. Admirál

admirál

Admiral je téma WordPress v štýle časopisu vhodná pre športové blogy, časopisy a spravodajské weby. Má trojstĺpcové rozloženie s 2 bočnými panelmi na oboch stranách a stĺpcom obsahu uprostred.

Dodáva sa s prezentáciou odporúčaných príspevkov, šablónou domovskej stránky časopisu, rozšírenou oblasťou hlavičky, 2 rôznymi rozloženiami príspevkov a podporou nekonečného posúvania.

18. Tvarovo

urastený

Ak hľadáte tému blogu WordPress s pozadím na celej obrazovke, vyskúšajte aplikáciu Shapely. Je dodávaný v rozmiestnení v jednom stĺpci s niekoľkými miniaplikáciami na domovskej stránke, oddielmi paralaxy a tlačidlami s výzvou na akciu.

Téma podporuje populárne doplnky WordPress, ktoré potrebujete, aby ste maximalizovali funkčnosť svojho blogu. Je úplne optimalizovaný pre SEO.

19. Ashe

Ashe

Ashe je krásna bezplatná téma blogu pre WordPress. Má rozvrhnutie v štýle časopisu s veľkým obrázkom hlavičky a posúvačom odporúčaného obsahu.

Integruje sa s populárnymi tvorcami stránok, ako sú Beaver Builder, Elementor a ďalšie, čo uľahčuje prispôsobenie.

20. Hiero

hiero

Hiero je bezplatná téma blogu WordPress s rozložením časopisov. Používa výrazné farby pre hlavičku a prízvuk. Má 2-stĺpcové rozloženie a má prehľadnú navigačnú ponuku navrchu.

Na domovskej stránke sa zobrazujú vaše najnovšie príspevky s úryvkami a odporúčanými obrázkami.

21. Skladby

skladby

Skladby sú premysleným motívom blogu WordPress pre osobné webové stránky, časopisy a fotografie. Zahŕňa program na odovzdávanie log, ikony sociálnych médií, vyhľadávací panel, oblasti pripravené na widget a ostrú typografiu.

Domovská stránka obsahuje mriežkové rozloženie vašich príspevkov s vybranými obrázkami.

22. Očarovať

hypnotizovať

Mesmerize je farebná téma blogu WordPress. Je vysoko flexibilný a používa viac ako 30 sekcií obsahu na prezentáciu obsahu blogu.

Podporuje pozadie videa, pozadie prezentácie, typy obsahu hlavičky a prekrytie gradientu na domovskej stránke.

23. Columnist

The Columnist

Novinárka je bezplatná téma blogu WordPress s vzhľadom v časopise. Dodáva sa s rôznymi rozloženiami pre domovskú stránku, archívy, jednotlivé stránky, bbPress a BuddyPress.

Obsahuje tiež prispôsobiteľný posuvný ovládač a štyri farebné schémy.

24. Satori

satori

Satori je vysoko prispôsobiteľná téma WordPress pre blogy a osobné webové stránky. Je vybavený hlavičkou s plnou šírkou na domovskej stránke a je dodávaný s rôznymi šablónami stránok, vrátane podpory pre WooCommerce, viacerých oblastí pripravených pre miniaplikácie a formátov príspevkov.

25. Phlox

plamienku

Phlox je vysoko prispôsobiteľná bezplatná téma blogu WordPress. Má krásne rozloženie domovskej stránky s horným obrázkom pozadia záhlavia celej obrazovky a nižšie zobrazeným obsahom.

Dodáva sa s viacerými oblasťami pripravenými na použitie widgetu, šablónami stránok, vlastnými hlavičkami, zázemím, sociálnymi ikonami a farebnými schémami.

26. Illdy

Illdy

Illdy je viacúčelová téma WordPress vhodná pre obchodné, osobné a webové stránky časopisov. Je postavený na platforme bootstrap, obsahuje veľké obrázky hlavičiek, rozloženie v dvoch stĺpcoch alebo v plnej šírke, vlastné pozadie a výber farieb..

27. Primer

primer

Primer je jednoduchá a čistá téma blogu WordPress. Je vybavený klasickým rozložením blogu so stĺpcom obsahu a pravým bočným panelom.

Má obrázok hlavičky celej obrazovky s vlastným logom, navigačnou ponukou a tlačidlom výzvy na akciu, ktoré presmeruje používateľov na vašu vstupnú stránku..

28. Denník blogu

Blogový denník

Blogový denník je viacúčelová téma blogu WordPress s krásnym čiernobielym rozložením. Má neobmedzené možnosti výberu farieb, ostrú typografiu a vlastné widgety.

Téma podporuje editor blokov Gutenberg hneď po vybalení.

29. Garfunkel

Garfunkel

Garfunkel je štýlová téma blogu WordPress s rozložením mriežky na domovskej stránke. Podporuje vlastné hlavičky, vlastné pozadie, šesť formátov príspevkov (vrátane prezentácie galérie), šesť vlastných miniaplikácií, sociálne menu a 2 šablóny stránok..

30. Autor

autor

Autor je krásna téma blogu WordPress pre autorov a spisovateľov. Je vybavený jednoduchým rozložením do dvoch stĺpcov s bočným panelom a navigačnou ponukou v ľavom stĺpci, zatiaľ čo obsah na pravej strane.

Podporuje vlastné farby, pozadia a viac post formátov. Je optimalizovaný pre dostupnosť a výkon.

31. Tempo

tempo

Tempo je moderná téma blogov WordPress, ktorú možno tiež ľahko použiť ako obchodnú webovú stránku. Vyznačuje sa čistou sviežou typografiou s jasným sviežim rozložením.

Podporuje vlastnú hlavičku, paralaxu, tlačidlá hlavičky, vlastné logo, vlastné farby, vlastné pozadie, sociálne prepojenia, ľavý a pravý bočný panel a vlastné widgety.

32. Hueman

HUEman

Hueman je jedným z najpopulárnejších bezplatných tém WordPress. Dodáva sa s rozložením viacerých stĺpcov a dá sa ľahko použiť na ľubovoľný druh blogu alebo časopisu bohatého na obsah.

Získate tiež podporu pre vlastné hlavičky, rozloženie v dvoch stĺpcoch, rozloženie v plnej šírke a veľa možností jednoduchého prispôsobenia.

33. iFeature

iPrvku

iFeature je moderná a štýlová téma WordPress vhodná pre časopisy, obchodné, osobné a webové stránky portfólia. Obsahuje obrázok na celú šírku a horný posúvač, po ktorom nasleduje váš obsah.

Zahŕňa funkcie ako lepkavé hlavičky, biograf autora, viac oblastí miniaplikácií a šablóny stránok. Možnosti motívov sa dajú ľahko nastaviť pomocou drag and drop v live customizere.

34. Prírodné Lite

Prírodné Lite

Prírodné lite je jednoduchá téma blogov so zemskými tónmi. Používa veľké obrázky, podporuje vlastné hlavičky a pozadie.

Dodáva sa s rozložením viacerých stĺpcov a ľahkými možnosťami prispôsobenia.

35. Citlivý

vnímavý

Responzívne je krásna téma WordPress navrhnutá pre flexibilitu. Je vhodný pre autorov, osobné webové stránky, fotografie a dokonca aj obchodné webové stránky.

Je dodávaný s 9 šablónami stránok, 11 oblasťami miniaplikácií, 6 rozloženiami šablón, 4 pozíciami v ponuke a ďalšími. Responzívny je kompatibilný s WooCommerce, viacjazyčný a podporuje všetky jazyky RTL.

36. Cnosť

cnosť

Cnosť je krásna a bezplatná téma blogu WordPress. Má čisté rozloženie s 2 navigačnými ponukami a veľkým obrázkom hlavičky v plnej šírke.

Všetky možnosti témy sa dajú ľahko prispôsobiť pomocou nástroja na prispôsobenie živých tém. Je tiež dodávaný s niekoľkými formátmi príspevkov pre videá, galériu, audio, chat, stranou, citáciou atď.

37. Otografia

Otography

Otografia je klasická bezplatná téma blogu WordPress. Má krásny veľký posúvač obrázkov so sociálnymi ikonami, navigačným menu a pútavými farbami.

Zahŕňa možnosti typografie a ľahšie nastavenie témy pomocou nastavení drag and drop v rámci živého prispôsobovača. Je to ideálna téma pre osobné webové stránky, blog, časopis, fotografiu a módne weby.

38. Ignite

Zapáliť

Ignite je štýlová téma blogu WordPress predstavujúca klasický vzhľad blogu. Je dodávaný s 2-stĺpcovým rozložením, kompaktným horným panelom, ktorý sa používa na navigačné ponuky, názov stránky a popis.

Používa obrázky so strednou veľkosťou pred uverejnením titulov a používa ostrú typografiu pre lepší zážitok z čítania na vašom blogu.

39. Avant

avant

Avant je vysoko prispôsobiteľná a bezplatná téma WordPress vhodná pre všetky druhy webových stránok. Je pripravený na elektronický obchod s plnou podporou WooCommerce a dá sa ľahko použiť na vytváranie webových stránok bohatých na obsah.

Zahŕňa 7 rozložení hlavičky, 5 rozložení blogu, 3 rozloženie päty, neobmedzené možnosti výberu farieb a mnoho ďalších nastavení, všetko úhľadne zabudovaných do prispôsobovača WordPress. Je testovaný tak, aby pracoval so všetkými obľúbenými tvorcami stránok a ďalšími základnými doplnkami WordPress.

40. Citlivý mobil

Citlivý mobil

Ako už názov napovedá, Responsive Mobile je téma WordPress navrhnutá s prístupom ako prvý na mobile. Vyzerá rovnako dobre na všetkých zariadeniach a veľkostiach obrazovky.

Táto téma obsahuje 9 šablón stránok, 11 oblastí miniaplikácií, 6 rozložení šablón, 4 pozície ponuky, sekciu s výzvou na akciu, vlastné písma, vlastný obrázok na pozadí a ďalšie. Je vhodný pre obchodné webové stránky, je veľmi ľahko použiteľný a dá sa rýchlo nastaviť.

41. Vogue

móda

Vogue je štýlová téma WordPress navrhnutá špeciálne pre módu, životný štýl a webové stránky elektronického obchodu. Je dodávaný s plnou podporou WooCommerce a umožňuje vám ľahko nastaviť internetový obchod.

Ponúka viac rozložení hlavičiek, vlastný dizajn WooCommerce, viac rozložení päty, viac rozložení blogu a veľa ďalších úprav rozloženia. Má neobmedzené nastavenie farieb, všetko úhľadne zabudované do prispôsobovača WordPress.

42. Magbook

Magbook

Magbook je krásne navrhnutá téma WordPress pre webové stránky s bohatým obsahom vrátane časopisov, novín, blogov a ďalších. Je vybavený čistým minimalistickým dizajnom s viacerými možnosťami rozloženia a rýchlym demo inštalátorom na jedno kliknutie.

Dodáva sa so šablónami pripravenými na použitie, na ktorých nás môžete kontaktovať, galériu a stránky časopisov. Testované so všetkými obľúbenými doplnkami WordPress, Magbook sa dá použiť aj na vytvorenie internetového obchodu alebo viacjazyčnej stránky WordPress..

43. Panoramatické

panoramatický

Panoramic je ďalšia vynikajúca bezplatná téma WordPress vhodná pre všetky druhy blogov, webových stránok a online obchodov. Dodáva sa s flexibilnými možnosťami prispôsobenia a krásnym posúvačom domovskej stránky.

Použitie je veľmi ľahké aj pre úplných začiatočníkov. Možnosti motívu nájdete pod živým prispôsobovacím prvkom, ktorý vám umožňuje vykonať zmeny na vašom webe pomocou živého náhľadu.

44. Conica

conica

Conica je mimoriadne flexibilná viacúčelová téma WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie takmer akéhokoľvek druhu webovej stránky. Obsahuje 2 rozloženia stránok, 2 farebné schémy, 4 rozloženia hlavičiek, 5 rozložení blogu, 3 rozloženie päty, viac šablón stránok a veľa možností témy na prispôsobenie nastavení farieb a rozložení..

45. CityLogic

CityLogic

CityLogic je bezplatná téma WordPress typu premium, ktorá je vhodná pre všetky druhy webov vrátane webových stránok pre malé firmy. Má moderný dizajn s veľkou hlavičkou na domovskej stránke, prehľadné navigačné menu, uvítaciu správu a váš najdôležitejší obsah.

Je tiež dodávaný so vstavaným jazdcom a dá sa použiť aj s inými zásuvnými modulmi. Je pripravený na WooCommerce a dá sa použiť na vytvorenie krásnych online obchodov.

Všetky možnosti témy sa dajú ľahko sledovať a umožňujú vám ľahko si prispôsobiť svoje požiadavky.

46. ​​Agama

Agama

Agama je čistá a priestranná bezplatná téma WordPress vhodná pre všetky druhy webových stránok. Je mimoriadne flexibilný a prichádza s jednoduchšími motívmi, vďaka ktorým ho môžete rýchlo nastaviť.

Je postavený na Bootstrap s podporou paralaxy, responzívnym dizajnom a minimálnym rozložením. Je pripravený pre WooCommerce a dá sa použiť aj na vytváranie viacjazyčných webových stránok.

47. Fury

zúrivosť

Fury je jednoduchá téma WordPress s minimálnym dizajnom a rozložením. Funguje to hneď po vybalení z krabice a má veľmi jednoduché použitie tematických možností. Je postavený na technológii Bootstrap s pohotovým dizajnom a rýchlym výkonom.

Obsahuje lepivú hlavičku, neobmedzené farby, šablónu stránky blogu, efekt hladkého posunu a ďalšie. Je pripravený pre WooCommerce a dá sa ľahko použiť s akýmkoľvek tvorcom stránok WordPress.

48. Vzostup

Ascend

Ascend je krásna viacúčelová téma WordPress. Je dodávaný s podporou pre nadchádzajúcu funkciu Gutenberg, ktorá pridáva funkcie úpravy a úpravy bloku pomocou WordPress. Podporuje tiež všetky populárne doplnky na tvorbu stránok.

Vo vnútri nájdete veľa užitočných možností, z ktorých všetky sú prehľadne usporiadané podľa nástroja na prispôsobenie tém. Obsahuje tiež priehľadnú hlavičku, viac navigačných ponúk, bočné panely, farebné možnosti a ďalšie.

49. Wisteria

Wisteria

Wisteria je jednoduchá téma blogu WordPress so zameraním na krásnu typografiu a obsah. Je dodávaný s vlastným pozadím, vlastnými farbami, vlastnou hlavičkou a ľavým bočným panelom.

Wisteria má tiež jediné navigačné menu na vrchole a krásny dizajn domovskej stránky, ktorý zobrazuje vaše príspevky s vlastnými úryvkami a odporúčaným obrázkom.

50. Blogasm

Blogasm

Blogasm je jednoduchá bezplatná téma blogu pre WordPress. Je vybavený minimalistickým a čistým dizajnom so zameraním na vaše blogové príspevky. Táto téma sa dá použiť na vytvorenie osobného blogu, módy, životného štýlu a fotografie.

Je dodávaný so sociálnou ponukou hlavičky, ikonou vyhľadávania hlavičky, rozložením stĺpcov, vlastnou hlavičkou a bočným panelom. Všetky možnosti témy sa dajú ľahko nastaviť pomocou nástroja na prispôsobenie živých tém.

51. Blog spisovateľov

Blog spisovateľov

Blog spisovateľov je bezplatná viacúčelová téma WordPress navrhnutá špeciálne pre spisovateľov, blogerov, novinárov, autorov a dôvtipné blogy. Je dodávaný s posúvačom obrazu, aby na prvý pohľad zaujal návštevníkov.

Umožní vám vybrať farebnú schému podľa vášho výberu. Nastaviť, reagovať a plne prispôsobiť tému WordPress je jednoduché.

52. Blogstart

Blogstart

Blogstart je perfektná téma na spustenie blogu ihneď. Je to zadarmo na stiahnutie s čistým a jednoduchým dizajnom rozloženia, ktoré môže zapojiť vašich používateľov s jeho funkciami.

To vám umožní zobraziť odporúčané príspevky vedľa navigačnej ponuky. Blogstart je optimalizovaný pre rýchlosť načítania stránky a výkon.

53. Tvorivé

Creativ

Creativ je moderná bezplatná téma blogu WordPress. Má rámček s rozložením v celej šírke v záhlaví s posuvníkom obrázkov, navigačnou ponukou, vyhľadávacím panelom a sociálnou ponukou.

Obsahuje vlastné logo v strede hlavičky. Obsahuje úvodné stránky na domovskej stránke.

54. Blogger Era

Obdobie služby Blogger

Blogger Era je dobre premyslená bezplatná téma blogu pre WordPress. Je vhodný pre online časopis, osobný blog, vydavateľa, správy alebo stránku s portfóliom. Má asi sekciu, do ktorej môžete pridať obrázok a výňatok na bočnom paneli.

Ponúka centralizované rozloženie na uverejňovanie obsahu. Táto téma je plne responzívna a preklad je pripravený vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku.

55. Queens Magazine

Queens Magazine

Queens Magazine je užívateľsky prívetivá bezplatná téma blogu WordPress vytvorená pre blogerov a online časopisy. Má veľa priestoru pre váš obsah. Vďaka rozmiestneniu v 3 stĺpcoch môžete v prvom záhybe blogu zobraziť viac odporúčaných príspevkov.

Dodáva sa s vlastným nastavením loga a sloganu. Téma časopisu Queens Magazine ponúka viacero bočných panelov a päty, aby vám poskytla rozmanitosť rozloženia.

56. Vyvážený

Vyvážený blog

Vyvážená je čistá a pohotová téma blogu WordPress. Má vlastné logo s horným pozadím záhlavia celej šírky.

Téma má dvojstĺpcové rozloženie a štýl kríža pre príspevky. Na bočnom paneli môžete použiť miniaplikácie WordPress. Je optimalizovaný pre SEO a podporuje WPML pre preklady.

57. Nekonečno

nekonečno

Infinity je minimalistická a bezplatná téma blogu. Má výrazné farby pre okraje a pozadie, ktoré je vhodné pre malé podniky, kreatívne agentúry atď.

Domovská stránka sleduje navigačnú ponuku navrchu so sociálnymi ikonami. Umožňuje vám pridať vlastné logo so sloganom.

58. Interserver

Interserver

Interserver je krásna bezplatná téma mamičky bloggerov pre WordPress. Je plne prispôsobiteľný s mnohými možnosťami na backende administrátora pre rozloženie blogu a vstupné stránky.

Na domovskú stránku môžete pridať posúvač obrázkov a kategórie. Má krásne farby a dizajn pre celý blog.

59. Vestník

časopis

Denník je štýlová bezplatná téma blogu WordPress pre osobné časopisy a všetky typy blogerov. Má ohromujúcu typografiu a krásny dizajn rozloženia.

Poskytuje priestor na pridanie vášho krátkeho životopisu na domovskú stránku. Denník je téma plne reagujúca a priateľská k vyhľadávacím nástrojom.

60. Odvážne fotografovanie

Odvážne fotografovanie

Bold Photography je moderná a bezplatná téma blogu pre fotografov, spisovateľov a autorov. Domovská stránka obsahuje posúvač obrázka na celej obrazovke, ktorý môžete nahradiť svojimi najobľúbenejšími alebo najobľúbenejšími fotografiami.

Má vlastné widgety, výber farieb, oddiely paralaxy a ďalšie. Tučné fotografie majú rýchly čas načítania stránky a obrázky s lenivým načítaním umožňujú lepšiu výkonnosť ako obvykle.

61. Sparker

Sparker

Sparker je ľahká bezplatná téma blogu WordPress. Túto tému možno použiť aj na vytváranie webových stránok pre malé firmy a internetových obchodov.

Je vybavený vlastnými miniaplikáciami, prekrásnou časťou posúvača, stĺpikom odporúčaných príspevkov, možnosťami päty a reklamnými priestormi. Je ľahko použiteľný a optimalizovaný pre SEO.

Dúfame, že vám tento zoznam pomohol nájsť najlepšie témy blogu WordPress zdarma pre váš web. Môžete tiež vyskúšať túto príručku, prečo sa musíte vyhnúť vynulovaným témam a doplnkom WordPress a náš výber najlepších služieb e-mailového marketingu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me