7 najlepších alternatív Mailchimp do roku 2020 (s lepšími funkciami + spravodlivé ceny)

Hľadáte alternatívu Mailchimp? Mailchimp je populárna e-mailová marketingová služba a bývala obľúbeným odvetvím.


Avšak kvôli nedávnym zmenám v cenách Mailchimp a neustálemu poklesu kvality služieb sa mnohí používatelia snažia prejsť z Mailchimp.

Dobrou správou je, že existuje veľa skvelých služieb e-mailového marketingu, ktoré ponúkajú lepšie funkcie, služby a priaznivejšie ceny pre firmy.

V tomto článku sa podelíme o niektoré z najlepších alternatív Mailchimp pre vaše potreby e-mailového marketingu.

Porovnanie najlepších alternatív Mailchimp pre e-mailový marketing

Prečo ľudia prechádzajú z Mailchimp?

Mailchimp bol jednou z najlepších e-mailových marketingových služieb na trhu. Rastú v popularite vďaka svojmu slávnemu plánu „navždy zadarmo“.

V posledných rokoch však nedokázali držať krok s inováciami, najmä pokiaľ ide o automatizáciu marketingu.

Čo je ešte horšie, ich nedávne zmeny cien nie sú užívateľsky prívetivé, pretože v súčasnosti účtujú podnikom za neprihlásených používateľov vo svojom účte firmy. Za účastníkov, ktorí už od vás nedostávajú správy, by ste nemali platiť.

Ich podpora sa stáva čoraz neužitočnejšou a takmer každá požiadavka dostane štandardnú správu, ako napríklad: túto stránku posielame nášmu inžinierskemu alebo vedúcemu tímu..

Aj keď používajú fantastický marketingový žargón, napríklad „všetko v jednej marketingovej platforme“, nemáte možnosť robiť základné veci, ako je hromadné odstraňovanie viac ako 100 kontaktov naraz..

Našťastie existuje niekoľko alternatív Mailchimp s oveľa lepšími vlastnosťami, cenami a kvalitou služieb.

Najlepšie alternatívy Mailchimp (náš výber odborníkov)

Keďže existujú stovky služieb e-mailového marketingu, z ktorých si môžete vybrať, vybrali sme si najlepšie alternatívy Mailchimp pre konkrétne prípady použitia, ako sú napríklad malé a stredné podniky, neziskové organizácie, internetové obchody (elektronický obchod) atď..

Tu sú najlepšie alternatívy Mailchimp, ktoré môžete použiť.

1. Stály kontakt

Neustály kontakt

Nepretržitý kontakt je najlepšou e-mailovou marketingovou službou pre malé podniky a neziskové organizácie.

Umožňujú vám vytvoriť profesionálne e-mailové informačné bulletiny pomocou ľahko použiteľného editora drag and drop v priebehu niekoľkých minút.

Získate všetky základné funkcie, ako napríklad schopnosť spravovať zoznamy e-mailov, sledovať doručiteľnosť e-mailov a otvorené sadzby. Ich krásne správy ukazujú, ako fungujú vaše e-mailové marketingové kampane.

Konštantný kontakt má základné funkcie automatizácie e-mailov, ktoré vám umožňujú posielať uvítacie správy novým predplatiteľom, spúšťať e-maily založené na správaní používateľov a automaticky odosielať e-maily neotvoriteľom.

Má tiež vstavané nástroje pre riešenia elektronického obchodu, ktoré vám pomôžu osloviť existujúcich zákazníkov. Neustály kontakt vám uľahčuje vytváranie prieskumov a ankiet, darovacích stránok pre neziskové organizácie, dynamické registračné formuláre a ďalšie.

Najlepšia časť o službe Constant Contact je ich bezkonkurenčná podpora so živým chatom, telefónnymi hovormi, e-mailom, podporou komunity a rozsiahlou knižnicou užitočných zdrojov..

Konštantný kontakt je perfektnou alternatívou Mailchimp pre WordPress, pretože funguje so všetkými obľúbenými doplnkami WordPress, ako sú OptinMonster, WPForms a ďalšie..

ceny: 20 dolárov – 45 dolárov mesačne.

bonus: Používatelia WPBeginner môžu použiť náš kupónový kód s konštantným kontaktom a získať zľavu 20%. Začíname s neustálym kontaktom ešte dnes.

2. Sendinblue

Sendinblue

Sendinblue je výkonný e-mailový marketing a SMS marketingový servis pre podniky.

Je vybavený výkonnými nástrojmi na vytváranie e-mailových spravodajcov, automatizáciu e-mailového marketingu, SMS kampane, vstupné stránky, reklamy na Facebooku, live chat a ďalšie.

Ich personalizované riešenie automatizácie marketingu vám umožňuje odosielať e-maily cieľovému publiku na základe správania používateľov.

Dodáva sa s ľahko použiteľným nástrojom na tvorbu šablón a skvelou doručiteľnosťou e-mailov, aby sa podporili vaše marketingové kampane.

SendinBlue je vynikajúcou alternatívou k Mailchimp s ďalšími funkciami, ako je SMS marketing a live chat softvér. Ponúkajú tiež spravodlivejšie cenové plány pre majiteľov firiem vrátane bezplatného bezplatného plánu.

ceny: Zadarmo – 66 dolárov mesačne.

3. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit je populárny softvér pre e-mailový marketing pre blogerov, autorov a tvorcov.

Slávne uviedli svoju značku s heslom: sila Infusionsoft s ľahkosťou Mailchimp.

Program ConvertKit ponúka jednoduché funkcie automatizácie pomocou nástroja na tvorbu sekvencií ťahania a spúšťania, takže môžete odosielať automatické e-maily na základe správania používateľov. Svoje kontakty môžete ďalej segmentovať podľa značiek na základe ich interakcie s vašimi e-mailmi.

Ponúkajú krásne šablóny vstupných stránok a prispôsobiteľné formuláre optin na rozšírenie vášho zoznamu e-mailov.

ConvertKit sa integruje s mnohými populárnymi softvérmi CRM tretích strán, nástrojmi na generovanie potenciálnych zákazníkov, ako je OptinMonster, platformami elektronického obchodu ako WooCommerce a Shopify a ďalšími..

ConvertKit je vynikajúcou alternatívou k Mailchimp s výkonnou platformou automatizácie marketingu pre vašich blogerov, vydavateľov a autorov.

ceny: 29 dolárov – 79 dolárov mesačne.

4. AWeber

AWeber

AWeber je ďalšie skvelé riešenie e-mailového marketingu, ktoré umožňuje spojenie s vašimi používateľmi a urýchľuje obchodný rast.

Je dodávaný s pôsobivou sadou funkcií, ako sú články s automatickým načítaním, na vytváranie automatizovaných e-mailov s e-mailovými bulletinmi, krásne e-mailové šablóny, e-mailová analýza, segmentácia zoznamu a nástroje na automatizáciu..

Zahŕňa aj ďalšie štandardné funkcie, ako je testovanie rozdelenia A / B, automatické odpovedače, správa zoznamu atď.

AWeber je priamou alternatívou k Mailchimp s flexibilnými cenovými plánmi založenými na počte predplatiteľov. Zahŕňa tiež bezplatnú skúšobnú verziu na 30 dní.

ceny: 19 – 149 dolárov

5. Odkvapkávanie

kvapkanie

Drip je populárna služba automatizácie e-mailového marketingu pre obchody elektronického obchodu. Je vybavený viackanálovými kontaktnými bodmi na oslovenie zákazníkov zasielaním e-mailov a vytváraním vzťahu k účtom sociálnych médií.

Pomáha pri správe používateľov na základe ich interakcie na vašom webe. Môžete zhromažďovať užívateľské údaje a ukladať ich do značiek, udalostí a vlastných polí. Okrem toho automatizuje proces oslovovania zákazníkov v najvhodnejšom čase na základe ich správania počas nákupnej cesty.

Vďaka pokročilej personalizácii môžete pomocou údajov klientov vytvárať vlastné kódy zliav, odporúčania produktov, oznámenia o poklese cien a ďalšie.

Ak chcete integrovať svoju e-mailovú marketingovú službu s eCommerce riešením ako WooCommerce, BigCommerce alebo Shopify, potom je Drip najlepšou alternatívou Mailchimp s niekoľkými integráciami, ktoré vám pomôžu zvýšiť predaj.

ceny: 49 – 122 dolárov

6. GetResponse

GetResponse

GetResponse je softvér pre e-mailový marketing pre malé podniky. Podobne ako iné populárne e-mailové marketingové služby, ponúka viacero riešení, ako je e-mailový marketing, automatizácia, vstupné stránky a ďalšie.

Svoje e-mailové marketingové kampane môžete nastaviť pomocou šablón a pomocou niekoľkých kliknutí môžete navrhnúť krásne e-maily. Môžete tiež použiť ich vstupné stránky na zachytenie ďalších potenciálnych zákazníkov.

Dodáva sa s výkonnými integráciami, ktoré vám umožňujú prepojiť vaše obľúbené aplikácie ako WordPress, Magento, Slack atď.

ceny: 15 dolárov – 1199 dolárov mesačne.

7. MailerLite

MailerLite

MailerLite je ďalšou robustnou e-mailovou marketingovou službou a skvelou alternatívou Mailchimp. Je dodávaný s editorom e-mailu pre začiatočníkov a vopred pripravenými šablónami e-mailov pre rôzne kampane.

Na zachytenie potenciálnych zákazníkov môžete použiť vstupné stránky, kontextové okná alebo vložené registračné formuláre. Dodáva sa s výkonnými funkciami automatizácie e-mailov, segmentácie a prispôsobenia e-mailov, ktoré vám umožňujú zacieliť na správnych používateľov v správnom čase.

Svoju stratégiu môžete analyzovať pomocou vstavaných nástrojov na vytváranie prehľadov alebo spustiť split testy A / B na zlepšenie svojich kampaní.

stanovenie ceny: Zadarmo – 50 dolárov mesačne.

Záver: Ktorá je najlepšia alternatíva Mailchimp?

Ak hľadáte alternatívu Mailchimp pre WordPress, potom je Constant Contact tou najlepšou voľbou. Má ľahko použiteľný platofrm, silné integrácie, kvalitnú podporu a spravodlivé stanovovanie cien pre malé podniky a neziskové organizácie..

Ak hľadáte alternatívu Mailchimp, ktorá má plán navždy, potom by ste sa mali pozrieť na SendinBlue.

Ak hľadáte alternatívu Mailchimp pre blogerov s lepšími automatizačnými funkciami, odporúčame vám použiť program ConvertKit alebo SendinBlue..

Ak hľadáte alternatívu Mailchimp pre platformy Shopify, WooCommerce alebo iné platformy elektronického obchodu, odporúčame vám použiť aplikáciu Drip.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie alternatívy Mailchimp pre rast vášho podnikania. Môžete sa tiež pozrieť na nášho sprievodcu výberom najlepšieho poskytovateľa obchodných VoIP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map