7 najlepších aplikácií pre virtuálne firemné telefónne čísla v roku 2020 (bez možnosti)

Spravovanie firemných telefónnych hovorov z vášho osobného telefónneho čísla môže byť veľmi nepríjemné a zbavuje vás to súkromia. Nehovoriac o tom, že to nie je mierka, pretože najímate viac ľudí.


To je dôvod, prečo mnoho nových a zavedených podnikateľov používa aplikácie virtuálneho firemného telefónneho čísla na získanie vlastného telefónneho čísla pre svoju firmu.

Virtuálne firemné telefónne číslo vám umožňuje používať rovnaké číslo na prenosných počítačoch, mobilných telefónoch, stolných telefónoch a ďalších. Môžete ľahko presmerovať hovory, nahrávať hlasové správy a zdieľať rovnaké číslo medzi zamestnancami.

Virtuálne firemné telefónne číslo môžete rýchlo a ľahko nastaviť bez akýchkoľvek technických znalostí. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si aplikáciu do telefónu alebo počítača a môžete začať.

V tomto článku sa podelíme o náš výber najlepších aplikácií pre virtuálne firemné telefónne čísla pre malé firmy (vrátane bezplatných a neobmedzených možností).

Najlepšie aplikácie pre virtuálne telefónne čísla pre firmy

Kedy potrebujete virtuálne firemné telefónne číslo?

Či už prevádzkujete webovú stránku pre malé firmy alebo internetový obchod, ktorý zákazníkom ponúka rýchly spôsob kontaktovania, pomôže vám rozšíriť svoje podnikanie.

Väčšina firiem má teraz online prítomnosť a zákazníci potrebujú na oslovenie viacero spôsobov.

Aj keď komunikačné nástroje, ako sú obchodné e-maily, živé rozhovory alebo textové správy, môžu byť užitočné, nič nebráni osobnému ľudskému prepojeniu, keď počúvame skutočného človeka na druhom konci linky.

Podniky sa zvyčajne domnievajú, že mať pevné číslo je dosť. Čoskoro si však uvedomia, aké neefektívne sú tradičné pevné linky, pokiaľ ide o vybavovanie obchodných hovorov a volaní zákazníkov.

A určite nechcete urobiť chybu pri používaní svojho osobného telefónneho čísla na podnikanie.

Tu môže pomôcť aplikácia virtuálneho firemného telefónneho čísla. Poskytuje nasledujúce výhody oproti tradičným číslam pozemných a mobilných telefónov.

  • Môžete ho používať v telefóne s mobilnými aplikáciami, notebookmi, stolným telefónom a ďalšími zariadeniami
  • Jedno číslo môžu zdieľať rôzni zamestnanci súčasne
  • Smerovanie hovorov, čakanie, vyzváňacie tóny, odpovede na dovolenku, otváracie hodiny sa dajú spravovať pomocou aplikácie
  • Hlasové správy, textové správy, prepis na e-mail a lacnejšie miestne / medzinárodné telefonické hovory sú len čerešničkou na vrchole

Ako už bolo povedané, pozrime sa na niektoré z najlepších aplikácií virtuálnych pracovných telefónov, ktoré môžete použiť.

Výukový program pre video

Prihláste sa na odber WPBeginner

Ak uprednostňujete písomné pokyny, čítajte ďalej.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva je popredným poskytovateľom služieb telefónneho čísla virtuálnej firmy na trhu. Uľahčujú správu virtuálneho telefónneho čísla pomocou ich aplikácie na vašom stolnom / prenosnom počítači, mobilnom telefóne, tablete alebo stolnom telefóne..

Môžete si dokonca ponechať svoje miestne číslo a používať ho so spoločnosťou Nextiva na získanie hlasového hovoru vo vysokom rozlíšení cez VoIP. Umožňujú tiež získať virtuálne firemné telefónne čísla pre rôzne geografické polohy.

Nextiva má výkonnú sadu funkcií zahrnutých v každom pláne, ako je presmerovanie / smerovanie hovorov, automatický obsluha, recepčný, hlasová pošta na e-mail, radenie hovorov, neobmedzené hovory a analýza hovorov..

ceny: Od 20 USD na používateľa každý mesiac.

2. Kobylka

koník

Grasshopper poskytuje jednoduchú službu virtuálneho telefónneho čísla pre začínajúce podniky a malé podniky. Je dodávaný s mobilnou aplikáciou, ktorá vám umožňuje spravovať firemný telefónny systém na akomkoľvek zariadení a z ľubovoľného miesta.

Ponúkajú virtuálne obchodné čísla, márnosť čísel, miestne čísla pre rôzne regióny, 800 a 833 bezplatných čísel.

S tým istým zariadením môžete udržiavať obchodné a osobné hovory oddelene a nikdy nezmeškáte žiadny hovor. Grasshopper kombinuje všetky základné funkcie do jedného balíka s presmerovaním hovorov, hlasovou poštou, obchodným textom, obchodným volaním cez VoIP a WiFi, automatickým pozdravom a ďalšími funkciami..

ceny: Od 26 USD mesačne pre 1 číslo a 3 rozšírenia.

3. Phone.com

Phone.com

Phone.com je ďalšou skvelou možnosťou získať virtuálny telefónny systém pre firmy. Poskytujú cenovo dostupné obchodné telefónne služby pre začínajúce podniky, jednotlivcov a malé podniky.

Ponúkajú tiež lacnejšie sadzby za volanie do niektorých európskych krajín a Kanady a počítajú ich ako miestne minúty hovorov. Z hľadiska funkcií získate mobilné aplikácie, presmerovanie / smerovanie hovorov, virtuálneho asistenta, ponuky IVR, textové správy, fax a ďalšie..

Ponúkajú programy za minútu platby, ktoré vám umožňujú platiť menej na základe vášho použitia. Ak však vaše obchodné potreby rastú, môže sa stať veľmi drahým.

ceny: Plaťte za minútu plány od 12,99 dolárov za mesiac. Neobmedzené plány začínajúce od 29,99 dolárov mesačne za jedno predĺženie.

4. Google Voice (zadarmo)

Google Voice

Ak hľadáte bezplatnú virtuálnu firemnú telefónnu aplikáciu, služba Google Voice by bola najlepšou voľbou pre vás. Ak už balík G Suite používate, môžete ho integrovať do všetkých ostatných aplikácií Google Apps, ktoré už používate pre svoju firmu.

Jednotliví používatelia a jednotlivci môžu pomocou osobného plánu získať virtuálne telefónne číslo a bezplatne volať kdekoľvek v USA a Kanade..

Osobný plán vám však neumožňuje prístup k mnohým funkciám podnikových telefónov zahrnutých v ich obchodnom pláne, ako sú napríklad automatická obsluha, podpora telefonickým kontaktom atď..

ceny: Zadarmo pre osobné použitie. Platené programy začínajú od 10 dolárov na používateľa / mesiac.

5. Kancelársky telefón Ooma

Kancelársky telefón Ooma

Ooma je populárny poskytovateľ telefónnych služieb VOIP, ktorý ponúka 1-800 bezplatných telefónnych čísel za prijateľné ceny. Do akéhokoľvek kancelárskeho plánu spoločnosti Ooma môžete pridať bezplatné číslo. V predvolenom nastavení pre vás predvolia bezplatné telefónne číslo, ale máte tiež možnosť zvoliť si nové.

Kancelárska platforma Ooma prichádza so všetkými výkonnými funkciami, ktoré by ste očakávali, ako sú virtuálny recepčný, vytáčanie rozšírení, pozastavená hudba, aplikácie inteligentných mobilných telefónov a ďalšie. Najlepšie zo všetkého je nastavenie veľmi jednoduché a môžete to urobiť v priebehu niekoľkých minút.

ceny: Ich plán začína na 19,95 dolárov mesačne, čo predstavuje bezplatné bezplatné číslo a 500 minút zdarma. Umožňujú vám tiež zakúpiť ďalšie minúty so zľavou.

6. eVoice

eVoice

eVoice je populárna obchodná telefónna spoločnosť ponúkajúca medzinárodné pokrytie, najmä vo Veľkej Británii. Ponúkajú firemný telefónny systém, virtuálne čísla, bezplatné čísla a miestne čísla pre rôzne regióny.

Ich plány zahŕňajú nástroje na správu hovorov, virtuálneho recepčného, ​​aplikáciu na odchádzajúce hovory, konferenčné hovory a ďalšie. Môžete získať vlastné telefónne čísla pre Veľkú Britániu, EÚ, Kanadu, USA a mnoho ďalších krajín.

Môžete si vybrať z viacerých programov, z ktorých každý má iný počet používateľov, ktorých môžete pridať, a množinu minút hovoru. Ceny za presmerovanie hovorov sa líšia v závislosti od vašej polohy a čísla, na ktoré presmerujete.

ceny: Od 7,50 GBP mesačne pre 1 používateľa.

7. FreshCaller

Freshcaller

Freshcaller je ľahko použiteľný poskytovateľ virtuálnych pracovných telefónnych aplikácií. Vhodný pre malé a rastúce podniky, ponúkajú cenovo dostupné plány, aby vyhovovali všetkým rozpočtom vrátane plánu platieb za minútu s neobmedzenými agentmi.

Môžete získať medzinárodné čísla, bezplatné čísla, použiť existujúce číslo, zakryť miestne číslo virtuálnym číslom alebo si zvoliť márnostné číslo..

Zahŕňa všetky bežné funkcie, ktoré potrebujete, ako sú nástroje na správu hovorov, otváracie hodiny, mobilné aplikácie, zdieľané linky, čakanie hovorov, spojenia SIP a ďalšie. Niektoré programy vám umožňujú naďalej používať miestneho operátora, čo je užitočné, ak nemôžete preniesť svoje miestne číslo alebo ak miestny operátor ponúka lepšie sadzby za hovory.

stanovenie ceny Plaťte za minútu alebo 19 dolárov za agenta za mesiac

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšiu aplikáciu virtuálneho firemného telefónu pre vašu firmu. Môžete tiež navštíviť nášho sprievodcu o tom, ako získať bezplatnú e-mailovú adresu firmy a najlepšie e-mailové marketingové služby pre malé podniky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me