7 najlepších doplnkov na odpočítavanie pre WordPress (ľahko použiteľné)

Čitatelia sa nás často pýtajú, ako pridať časovač odpočítavania na svoju webovú stránku. Časovače odpočítavania sú skvelým spôsobom, ako na vašom webe vytvoriť očakávania, vzrušenie a vytvoriť efekt FOMO.


Existuje veľa rôznych doplnkov na odpočítavanie, ktoré vám umožňujú vytvoriť odpočítavač, ktorý by ste teda mali použiť?

V tomto článku budeme zdieľať najlepšie doplnky na odpočítavanie pre WordPress a vysvetľujeme kľúčové funkcie každého z nich.

Najlepšie doplnky pre odpočítavanie pre WordPress

Čo je plugin pre odpočítavanie času a kedy ho potrebujete?

Doplnok pre odpočítavanie času vám umožňuje zobraziť časovač, ktorý odpočítava konkrétny čas alebo dátum.

Inteligentní obchodníci používajú odpočítavače času na budovanie vzrušenia a vytváranie pocitu naliehavosti medzi svojimi zákazníkmi. Pomáha im využívať efekt FOMO na zvýšenie konverzií.

Existuje veľa doplnkov WordPress, ktoré vám umožňujú pridať na váš web časovače odpočítavania. Tieto časovače odpočítavania je možné rozdeliť do dvoch skupín:

1. Normálne odpočítavače

Normálny odpočítavací časovač, niekedy nazývaný statický alebo pevný odpočítavací časovač, je tým, čo si väčšina ľudí myslí, keď si predstavuje časovač..

Tento časovač odpočítava do určitého pevného bodu. Môže ísť o spustenie webovej stránky, koniec predaja alebo inú udalosť.

Koncový bod odpočítavania je rovnaký pre všetkých a nemení sa v závislosti od toho, kto ho sleduje.

Evergreen Timer

Každému užívateľovi je špecifický odpočítavací časovač, niekedy nazývaný dynamický odpočítavací časovač.

Začína sa odpočítavať, keď daná osoba príde na vaše stránky. Napríklad môžu mať 4 hodiny, aby využili špeciálnu ponuku.

Môže to byť výkonná marketingová technika, pretože vám umožňuje vytvoriť pocit naliehavosti.

Všimnite si, že väčšina doplnkov WordPress je navrhnutá tak, aby spúšťali normálne odpočítavače času, a iba niektoré vám umožňujú spúšťať stálezelené časovače..

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších doplnkov na odpočítavanie času pre WordPress.

1. OptinMonster

Webová stránka OptinMonster

OptinMonster je výkonný kontextový doplnok a doplnok na generovanie potenciálov pre program WordPress. To vám umožňuje previesť opustených návštevníkov webových stránok na predplatiteľov a platiacich zákazníkov.

S OptinMonster môžete vytvárať statické aj stále zelené časovače. Môžete si vytvoriť ľubovoľný počet časovačov a na rôznych stránkach môžete použiť rôzne časovače.

Existuje veľa spôsobov, ako môžete nastaviť odpočítavanie času pomocou OptinMonster. Jedným z najlepších je použitie plávajúcej lišty, ktorá sa drží na hornej alebo dolnej časti stránky. Takto zostane stále viditeľná.

OptinMonster má úplné pokyny, ako vytvoriť a prispôsobiť časovač odpočítavania.

Toto je časovač odpočítavania, ktorý sme vytvorili pomocou doplnku OptinMonster:

Príklad odpočítavania vytvoreného pomocou OptinMonster

Poznámka: Aby ste mohli používať odpočítavače, budete potrebovať program OptinMonster Pro alebo vyšší.

Umožňujú vám pridať odpočítavacie hodiny na kontextové okná, plávajúce pruhy, uvítacie rohože na celú obrazovku, posuvné polia a vložené miniaplikácie..

Okrem toho môžete personalizovať časovače na základe polohy používateľa, na ktorej stránke sa nachádzajú, odkiaľ navštevujú a ďalšie.

2. SeedProd

Webové stránky SeedProd

Doplnok SeedProd je skvelá voľba, ak chcete pre svoju webovú stránku stránku „čoskoro prídete“. To vám umožní ľahko nastaviť špeciálnu vstupnú stránku a uviesť vaše stránky do prevádzky čoskoro alebo do režimu údržby.

Pomocou tohto doplnku vytvoríte normálny časovač, ktorý odpočítava rovnaké body pre všetkých. Zvyčajne to bude deň, keď sa spustí váš web. Nemôžete ho použiť na vytvorenie stálezeleného časovača.

Jednou zo skutočne inteligentných funkcií SeedProd je, že môžete nastaviť, aby sa vaše stránky spustili okamžite po dokončení časovača. Nemusíte si pamätať, že to musíte urobiť sami. Jednoducho zapnite funkciu „automatického spustenia“, keď na svoju stránku pridávate časovač odpočítavania alebo ho upravujete.

Toto je časovač odpočítavania, ktorý sme vytvorili pomocou doplnku Coming Soon Page Pro SeedProd:

Príklad odpočítavacieho času vytvoreného pomocou SeedProd

3. Odpočítavanie časovača Ultimate

Stránka Časovač odpočítavania Ultimate WordPress

Časovač odpočítavania Ultimate je ďalšia dobrá možnosť, aby ste zvážili, či chcete vytvoriť normálny odpočítavač času. Je to jednoduchý doplnok a nemá schopnosť zobrazovať stále zelené časovače, ktoré sú špecifické pre jednotlivých návštevníkov stránok.

Pomocou funkcie Časovač odpočítavania môžete urobiť toľko odpočítavačov, koľko chcete, a môžete si do istej miery prispôsobiť, ako vyzerajú..

Tu je časovač odpočítavania, ktorý sme vytvorili pomocou bezplatnej verzie doplnku Countdown Timer Ultimate:

Príklad časovača vytvorený pomocou funkcie Odpočítavanie času Ultimate

Pro plugin vám poskytuje pokročilejšie možnosti. Patrí medzi ne schopnosť zobrazovať konkrétny text po uplynutí odpočítavania a ďalšie konštrukčné prvky.

Pokyny nájdete v našom sprievodcovi o tom, ako pridať miniaplikáciu časovača odpočítavania v WordPress.

4. Odpočítavač

Stránka doplnku Countdown Builder

Odpočítavanie Builder je jednoduchý odpočítavanie času s vstavanými rôznymi štýlmi. Zahŕňajú odpočítavanie kruhu, odpočítavanie hodín a dokonca aj stránku čoskoro prídu.

Časovač môžete umiestniť do príspevku alebo stránky v editore blokov WordPress výberom bloku Odpočítavanie (v časti Widgety). Môžete tiež zvoliť automatické zobrazenie na konkrétnych príspevkoch alebo stránkach.

Tu je časovač, ktorý sme pomocou neho vytvorili:

Príklad časovača vytvoreného pomocou nástroja na vytváranie odpočítavania

Ak chcete, môžete upraviť, ako vaše hodiny vyzerajú podrobne, meniť veci ako veľkosť písma, štítky a štýl animácie. S CSS to nemusíte robiť. K dispozícii je vstavaný editor.

S verziou pro môžete pridať e-mailovú registráciu, naplánovať časovače vopred, zobraziť / skryť časovače na mobilných zariadeniach a ďalšie. Pro verzia je cena od 19,99 dolárov hore, v závislosti od toho, aké funkcie chcete.

5. Evergreen Counterown Timer

Doplnok Evergreen Countdown Timer

Časovač odpočítavania Evergreen vám umožňuje vytvárať vždy odpočítavanie podľa očakávania od jeho názvu. Môžete ho tiež použiť na vytvorenie normálneho odpočítavania.

Môžete si vybrať, ako bude doplnok zisťovať návštevníkov, a to buď pomocou súboru cookie alebo podľa ich adresy IP.

Ak chcete na svoju stránku pridať časovače, musíte zadať skrátený kód. Môžete to jednoducho skopírovať a vložiť z časti Správca nastavení odpočítavania.

Akonáhle váš časovač dosiahne nulu, môžete automaticky presmerovať návštevníka na URL podľa vášho výberu. Môžete ich napríklad poslať na registračnú stránku, ak odpočítavate do začiatku vášho nového kurzu.

Tu je časovač, ktorý sme vytvorili pomocou pluginu Evergreen Countdown Timer:

Príklad časovača vytvorený pomocou časovača odpočítavania Evergreen

K dispozícii je profesionálna verzia doplnku, ktorá vám ponúka veľa ďalších možností. Umožňuje vám tiež vybrať pre váš časovač viac farieb než len čiernu alebo bielu.

S verziou pro môžete poskytnúť odpočítavanie dostupných „miest“, ako sú miesta alebo lístky. Toto by mohlo fungovať dobre, ak predávate miesta za platený webový seminár alebo inú živú udalosť.

6. Widget na odpočítavanie WordPress

Doplnok na odpočítavanie widgetu WordPress

WordPress Countdown Widget je bezplatný doplnok, ktorý má rozhranie drag and drop. Môžete ho použiť na vytvorenie viacerých časovačov na svojich stránkach.

Doplnok vám umožňuje pridať časovače odpočítavania do postranných miniaplikácií, príspevkov alebo stránok pomocou skráteného kódu. Webová stránka doplnku obsahuje úplné pokyny na používanie skráteného kódu.

Na rozdiel od iných doplnkov tento doplnok ponúka aj časovače odpočítavania, v ktorých sa váš časovač odpočítava od bodu v minulosti, a nie odpočítavania do bodu v budúcnosti..

Napríklad by ste mohli vytvoriť doplnok, ktorý vám ukáže, ako dlho to trvalo od historickej udalosti, ako je narodenie známeho.

Môžete to dokonca použiť na to, aby ste ukázali, ako dlho to bolo od založenia vašej spoločnosti alebo od založenia blogu. Tu je príklad, ktorý sme vytvorili:

Príklad časovača vytvoreného pomocou miniaplikácie WordPress Countdown Widget

7. HurryTimer

Doplnok HurryTimer

Bezplatná verzia HurryTimer vám umožňuje vytvárať stále zelené a pravidelné časovače. Evergreen časovač používa detekciu súborov cookie aj IP na zobrazenie správneho časovača pre každého jednotlivého používateľa.

Môžete tiež nastaviť časovače na spustenie odpočítavania medzi dvoma pevnými dátumami. To je užitočné, ak sa chcete vopred pripraviť na nadchádzajúci predaj.

Časovač pracuje s WooCommerce, ale na jeho používanie nemusíte spustiť WooCommerce. Ak chcete, môžete časovač na tej istej stránke zobraziť niekoľkokrát.

Tu je časovač, ktorý sme vytvorili pomocou HurryTimer:

Príklad časovača vytvorený pomocou HurryTimer

Ak máte profesionálnu verziu, môžete nastaviť opakujúci sa časovač. Toto je časovač, ktorý beží podľa pravidiel, ktoré určíte. Môžete mať napríklad časovač, ktorý zobrazuje časy uzávierky pri preprave.

S verziou Pro môžete tiež vytvoriť oznamovací pruh, ktorý sa drží na hornej alebo dolnej časti obrazovky, aby bol váš časovač viditeľný..

Dúfame, že tento článok vám pomohol dozvedieť sa o najlepších doplnkoch pre odpočítavanie pre WordPress. Tiež by vás mohlo zaujímať naše tipy na obnovenie opusteného predaja vozíka WooCommerce a náš zoznam najlepších služieb e-mailového marketingu na zvýšenie predaja..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me