7 najlepších doplnkov WordPress Accordion (2019)

Hľadáte najlepšie akordeónové doplnky? Akordeón je elegantná technika webdizajnu, ktorá vám umožňuje zobraziť obsah na skladacích kartách. V tomto článku sme vybrali ručne 7 najlepších doplnkov pre akordeón WordPress, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach.


Najlepšie doplnky pre akordeón WordPress

Prečo je potrebné do programu WordPress pridať akordeóny?

Akordeóny vám umožňujú zobraziť viac obsahu na vašich príspevkoch a stránkach bez pridávania dlhých zvitkov. Ak chcete zmenšiť dĺžku stránky, mali by ste zvážiť pridanie svojho obsahu do akordeónového prvku.

Môžete pridať zvislé alebo vodorovné harmoniky s textom vnútri každej karty. Keď používatelia kliknú alebo prejdú kurzorom myši na kartu, rozbalí sa a odhalí obsah.

Príklad harmoniky použitej na webovej stránke

Akordeóny sa najčastejšie používajú na pridanie často kladených otázok (FAQ) zobrazovaním otázok ako kariet. Môžete ich však použiť na pridanie akéhokoľvek obsahu, do ktorého chcete uložiť používateľov pred posúvaním.

Ako už bolo povedané, pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov pre akordeón WordPress, ktoré môžete použiť na svojej webovej stránke WordPress..

1. Akordeón

Akordeónový doplnok

Akordeón je praktický doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje pridať krásne akordeóny na vaše stránky, príspevky, súbory šablón a kdekoľvek na vašom webe pomocou krátkych kódov. Má responzívny dizajn a krásne zobrazuje váš obsah na všetkých zariadeniach. Akordeón má podporu ikon písma Font Awesome, ktorá vám umožňuje používať krásne ikony na kartách akordeónov.

Pomocou tohto doplnku môžete na svoje stránky pridať neobmedzené akordeóny. Umožňuje vám zmeniť štýly pre otvorené a uzavreté akordeón, skryť akordeón bez vymazania, zarovnanie textu pre obsah a ďalšie.

2. Akordeón FAQ

Akordeón FAQ

Akordeón FAQ je ďalší akordeónový doplnok pre stránky WordPress. Má drag and drop builder, ktorý vám pomôže ľahko pridať akordeóny kdekoľvek na vašom blogu WordPress. Môžete zoradiť akordeóny a spravovať ich umiestnenie pretiahnutím nahor alebo nadol v pozadí.

Má viac šablón, neobmedzené možnosti farieb, podporu ikon ikon Awesome, rámec bootstrap pre responzívny dizajn a ďalšie. Akordeón FAQ sa načíta rýchlejšie, čo je skvelé pre hodnotenie vašich vyhľadávačov na vašom webe.

3. Karta – Akordeón, Časté otázky

Časté otázky o akordeóne kariet

Karty, akordeóny a časté otázky sú doplnkom WordPress, ktorý vám umožňuje pridať krásne animované karty a harmoniky do WordPress. K príspevkom, stránkam a oblastiam miniaplikácií WordPress môžete ľahko pridať citlivé horizontálne, vertikálne, animované a iné akordeóny..

Má viac prechodových efektov, rôzne rozloženia, drag and drop funkcie pre triedenie kariet a ďalšie.

4. Krátke kódy Arconix

Skratka Acronix

Arconix Shortcodes je viacúčelový doplnok WordPress založený na krátkych kódoch rôznych štýlov, pomocou ktorých môžete na svoje stránky pridávať karty a harmoniky. Zobrazuje váš obsah podľa harmoniky a zobrazuje sa úhľadne na všetkých mobilných zariadeniach.

Môžete vytvárať neobmedzené akordeóny a pridávať ich kamkoľvek pomocou krátkych kódov. Doplnok je tiež dodávaný s režimom kompatibility, ktorý vám umožňuje zabrániť konfliktom názvov krátkych kódov.

5. Ľahká akordeón

Ľahké akordeón

Easy Accordion je ďalší doplnok pre akordeóny WordPress, ktorý vám umožňuje nastaviť neobmedzené akordeóny a pridať ich na svoje stránky, príspevky, oblasti miniaplikácií a súbory šablón..

Ak si kúpite ich prémiovú verziu, potom prichádza s ďalšími funkciami, ako je pokročilý systém krátkych kódov, harmoniky z kategórií WordPress a vlastné taxonómie, motívy, neobmedzená podpora farieb a ďalšie.

6. Krátke kódy Ultimate

Krátke kódy konečný

Shortcodes Ultimate je komplexný doplnok WordPress, ktorý sa dodáva so sadou krátkych kódov na pridanie viacerých funkcií. Tento doplnok môžete použiť na pridanie akordeónov na svoje stránky pomocou jednoduchého vloženia krátkeho kódu jedným kliknutím a živého náhľadu.

Má vlastný widget, ktorý môžete použiť na pridanie harmoniky do ľubovoľnej oblasti widgetov na vašom webe WordPress. Shortcodes Ultimate sa ľahko používa a funguje hladko s modernými témami WordPress.

7. Hladký harmonik

Hladký akordeón

Smooth Accordion je jednoduchý doplnok pre akordeóny WordPress. Rovnako ako iné doplnky pre akordeón vám umožňuje pridávať akordeóny na vaše stránky a príspevky. Hladký akordeón pridá ikonu do editora príspevkov WordPress, ktorý pomáha pri pridávaní akordeónov do vašich príspevkov a stránok okamžite.

V nastaveniach doplnkov môžete prispôsobiť farbu pozadia, pridať vlastné štýly do akordeónov a svoj obsah ľahko zarovnať.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie doplnky pre akordeón WordPress. Môžete tiež chcieť vidieť náš konečný krok za krokom návod na rýchlosť a výkon WordPress pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me