7 najlepších služieb e-mailového marketingu pre malé podniky (2020)

Je e-mailový marketing prioritou pre vaše podnikanie v roku 2020? Hľadáte najlepší softvér pre e-mailový marketing?


Výber správnej e-mailovej marketingovej služby môže mať významný vplyv na úspech vašej marketingovej kampane. V tomto článku preskúmame 7 najlepších služieb e-mailového marketingu pre malé podniky.

Najlepšie e-mailové marketingové služby v porovnaní

Prečo je výber najlepšej e-mailovej marketingovej služby dôležitý?

E-mailový marketing je jedným z nákladovo najefektívnejších marketingových nástrojov pre malé podniky. Podľa asociácie priameho marketingu dosahuje e-mailový marketing v priemere 4300% návratnosť investícií (NI) pre podniky v Spojených štátoch..

Je to preto, že e-mailový marketing sa ľahko spravuje, poskytuje vám úplnú kontrolu a umožňuje vám nadviazať priamy kontakt so zákazníkmi.

Nie ste presvedčení o e-mailovom marketingu? Pozrite sa na týchto 6 dôvodov, prečo je dnes vytváranie e-mailového zoznamu také dôležité.

Je dôležité pochopiť, že veľa vašich úspechov s e-mailovým marketingom závisí výlučne od softvéru pre e-mailový marketing, ktorý ste si vybrali, pretože sú zodpovední za zabezpečenie toho, aby sa vaše e-maily skutočne dostali.

Ak nebudete opatrní, nakoniec zaplatíte omnoho viac peňazí za menej funkcií a hroznú mieru doručenia e-mailov (čo spôsobí, že prídete o ešte viac peňazí).

Čo hľadať v dobrom nástroji pre e-mailový marketing?

Dobrá služba e-mailového marketingu by vám mala umožniť vytváranie vysoko pútavých e-mailových spravodajcov pomocou jednoduchého používateľského rozhrania (ideálne ťahaním & pokles).

Mali by ste byť schopní ľahko odosielať hromadné e-maily, ktoré sú skutočne prispôsobené a zacielené, bez veľkého množstva práce. Nazýva sa to aj marketingová automatizácia.

Okrem toho musí vaša e-mailová marketingová služba uľahčovať správu vašich kontaktov, segmentáciu používateľov do skupín a sledovanie výkonnosti vašich e-mailových marketingových kampaní..

Najdôležitejšie je, aby dobrá e-mailová marketingová služba zabezpečila, aby vaše e-maily nekončili v priečinku so spamom.

Po tom sa pozrime na niektorých z najpopulárnejších poskytovateľov služieb e-mailového marketingu a na to, ako sa navzájom porovnávajú.

1. Stály kontakt

Neustály kontakt

Konštantný kontakt je jednou z najväčších a najrýchlejšie rastúcich služieb v oblasti e-mailového marketingu na svete. Je to tiež najjednoduchšie použiteľný e-mail marketingový servis pre začiatočníkov.

Môžete ľahko spravovať svoje e-mailové zoznamy, kontakty, e-mailové šablóny, marketingový kalendár a ďalšie.

Každý účet vám poskytuje prístup k jednoduchému sledovaniu a vykazovaniu, vstavaným nástrojom na zdieľanie sociálnych médií, bezplatnej knižnici obrázkov, segmentácii zoznamu, integrácii reklám na Facebooku a výkonnej integrácii elektronického obchodu pre obchody Shopify..

Ich e-mailové účty Plus majú tiež výkonné funkcie, ako je automatizácia e-mailov, prieskumy & prieskumy verejnej mienky, kupóny, online dary a testovanie predmetu A / B, ktoré vám pomôžu odosielať cielené e-maily s cieľom maximalizovať mieru otvorenia.

Konštantný kontakt ponúka bezkonkurenčnú podporu so živým chatom, telefonickými hovormi, e-mailom, podporou komunity a rozsiahlou knižnicou užitočných zdrojov.

Okrem online školenia ponúkajú aj osobné semináre v USA. To umožňuje malým podnikom rýchlo sa naučiť základy e-mailového marketingu a začať ho používať na rast svojho podnikania ako profesionála.

Z vyššie uvedených dôvodov hodnotíme spoločnosť Constant Contact najlepšiu službu e-mailového marketingu pre malé podniky.

Konštantný kontakt má 60-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu (nevyžaduje sa žiadna kreditná karta). Potom sa ich cena začína už od 20 dolárov mesačne.

Používatelia WPBeginner môžu využiť náš kupónový kód s konštantným kontaktom a získať ďalších 20% zľavu.

2. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue je kompletný softvér pre SMS a e-mailový marketing pre firmy. Sú jednou z najrýchlejšie rastúcich platforiem e-mailového marketingu v Európe.

Je to mimoriadne ľahko použiteľná platforma s vynikajúcimi nástrojmi na vytváranie krásnych a vysoko pútavých e-mailov. Ich jednoduché nástroje drag and drop sú ideálne pre začiatočníkov bez skúseností s e-mailovým marketingom.

SendinBlue obsahuje automatizačné nástroje pre začiatočníkov, ktoré vám umožňujú odosielať transakčné e-maily, vytvárať pracovné toky a segmentovať používateľov. Môže tiež vybrať najlepší čas na odoslanie hromadných e-mailov pomocou algoritmov AI, aby sa zabezpečila maximálna doručiteľnosť e-mailov.

SendinBlue ponúka úplne bezplatný e-mailový marketingový plán, ktorý vám umožní posielať až 300 e-mailov za deň, ale všetky vaše e-maily budú mať svoju značku. Platené programy začínajú od 25 dolárov mesačne. Do svojho účtu môžete zahrnúť aj SMS, ale ceny sa budú líšiť v závislosti od vašich požiadaviek na odoslanie.

Vylepšili svoj prémiový plán, aby nedávno zahrnuli pokročilejšie funkcie, ako je napríklad vytváranie vstupnej stránky, live chat, integrácia CRM a Facebook reklám. To znamená, že používatelia teraz získajú väčšiu hodnotu za rovnakú cenu.

SendinBlue tiež ponúka samostatnú službu hromadného e-mailového marketingu SMTP, ktorú môžete použiť na napájanie automatizovaných alebo transakčných e-mailov z vášho webu WordPress. Nepotrebujete to pre e-mailové marketingové kampane, ale je dobré mať funkciu, ak máte veľkú webovú stránku a chcete automatické e-maily založené na obsahu..

3. Odkvapkávanie

kvapkanie

Drip je výkonná platforma e-mailového marketingu pre eCommerce, blogerov a digitálnych marketingových pracovníkov. Ponúkajú širokú škálu nástrojov na uľahčenie marketingovej automatizácie, predajných zúžení a prispôsobenia.

Ponúkajú bezproblémovú integráciu pre všetkých populárnych tvorcov webových stránok vrátane WordPress a WooCommerce. Vďaka tomu môžete na svoj web jednoducho pridať prihlasovacie formuláre a získať viac potenciálnych zákazníkov.

Odhliadnuc od konkurencie, ako je Campaign Monitor, oddeľujú Dripper inteligentné nástroje na automatizáciu marketingu, inteligentnejšie segmentovanie e-mailov, skupiny zoznamov a vizuálny tvorca pracovných postupov. Tieto funkcie vám umožňujú osloviť cieľových zákazníkov vo vašom zozname e-mailov a zvýšiť tak predaj.

Možnosti podpory v aplikácii Drip zahŕňajú podporu živých rozhovorov, webináre, školenie automatizácie, podrobné kurzy, bezplatné príručky a vynikajúcu dokumentáciu.

Používame Drip pre niekoľko našich firiem, pretože nám umožňuje posielať hromadné e-maily a zároveň spájať a komunikovať so všetkými zákazníkmi na osobnej úrovni pomocou ich inteligentnej marketingovej automatizácie eCommerce..

Aj keď je to trochu drahé, veríme, že Drip je najlepší e-mailový marketingový softvér pre webové stránky elektronického obchodu a majiteľov firiem, ktorí chcú pokročilejšie funkcie..

Drip ponúka bezplatnú skúšobnú verziu a ich plány začínajú od 49 dolárov mesačne, čo zahŕňa všetky ich funkcie.

4. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit je robustná platforma pre e-mailový marketing pre profesionálnych blogerov, autorov a obchodníkov. Jeho použitie je mimoriadne ľahké a neuveriteľne výkonné.

Unikátnou funkciou ConvertKit je to, že vám umožňuje jednoducho ponúkať aktualizácie obsahu a stimuly pomocou formulárov na registráciu e-mailov. Je tiež dodávaný s ľahko spravovateľnými automatickými odpoveďami, čo vám umožňuje odosielať kvapkajúce e-maily z ich e-mailovej služby.

So službou ConvertKit môžete ľahko rozdeliť účastníkov na tých, ktorí sa zaujímajú, a tých, ktorí už zakúpili. To vám pomôže zvýšiť počet konverzií pomocou automatických e-mailov, ktoré sa cítia osobnejšie. Z hľadiska marketingu sa to nazýva cielený e-mailový marketing.

ConvertKit ponúka e-mailovú podporu a má rozsiahlu vedomostnú základňu s vynikajúcimi učebnými materiálmi.

Mnoho funkcií ConvertKit je špeciálne určených pre tvorcov a profesionálnych blogerov, preto ich hodnotíme ako najlepšiu e-mailovú marketingovú službu pre profesionálnych blogerov..

Spoločnosť ConvertKit ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a ich cena začína od 29 dolárov mesačne. Poskytujú tiež 30-dňovú politiku vrátenia platby.

5. AWeber

AWeber

AWeber je jedným z najstarších a najpopulárnejších poskytovateľov e-mailových marketingov na svete. Poskytujú širokú škálu nástrojov pre malé a stredné podniky na správu e-mailového marketingu.

Začíname s AWeberom je ľahké. Bezproblémovo sa pripája k väčšine platforiem vrátane WordPress. Podrobné pokyny nájdete v našej konečnej príručke, ako pripojiť AWeber k WordPress.

Získate prístup k pripraveným na použitie šablón e-mailov, správe zoznamov, automatických odpovedí a sledovaniu e-mailov s podrobnými informáciami.

Možnosti podpory zahŕňajú live chat, telefonickú podporu, e-mailovú podporu, živé webové semináre a rozsiahlu knižnicu návodov a výukových programov.

Spoločnosť AWeber ponúka 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Potom sa ich cena začína od 19 dolárov mesačne. Môžete tiež zaregistrovať štvrťročné alebo ročné plány, aby ste ušetrili ešte viac.

6. GetResponse

GetResponse

GetResponse je ďalšie veľmi populárne riešenie e-mailového marketingu. Je to veľmi jednoduché použitie a zjednodušuje e-mailový marketing pre malé podniky.

Dodáva sa s niekoľkými úžasnými nástrojmi automatizácie marketingu, ktoré vám umožňujú vytvárať inteligentné automatizované kampane.

S ich tvorcom drag and drop môžete vytvárať kampane, segmentovať kontakty a odosielať obsah určený pre konkrétne skupiny. Tieto nástroje vám pomôžu vytvárať efektívne kampane na zvýšenie vašich ziskov.

GetResponse prichádza s krásnymi responzívnymi formulármi, vstupnými stránkami, testovaním A / B, sledovaním a automatickými odpoveďami. Integruje sa tiež so softvérom tretej generácie potenciálnych zákazníkov, ako sú OptinMonster, SalesForce, Dokumenty Google, ZenDesk atď..

Podpora je poskytovaná telefónom, live chatom a e-mailom. Ich pomocná sekcia je plná bezplatných učebných materiálov vrátane videí, webinárov, návodov, sprievodcov atď.

GetResponse ponúka 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Ich cena začína na $ 15 / mesiac.

7. Mailchimp

MailChimp

Mailchimp je jedným z najobľúbenejších poskytovateľov e-mailových marketingových služieb na svete predovšetkým preto, že ponúkajú navždy bezplatný plán e-mailového marketingu.

Mailchimp prichádza s jednoduchým nástrojom na tvorbu e-mailov, automatickými odpovedačmi, segmentáciou kontaktov do skupín a jednoduchým sledovaním analytických údajov. Umožňuje tiež nastaviť dodacie lehoty na základe časových pásiem používateľa a segmentáciu môžete nastaviť na základe geografickej polohy.

Môžete ľahko integrovať MailChimp s WordPress, Magento, Shopify a mnohými ďalšími platformami. Ak používate WordPress, podrobné pokyny nájdete v našom konečnom sprievodcovi používaním Mailchimp a WordPress.

Pokiaľ ide o funkcie automatizácie marketingu, platforma Mailchimp je dosť obmedzená v porovnaní s inými poskytovateľmi v našom zozname, ako sú Drip alebo ConvertKit..

V posledných rokoch sa program Mailchimp pokúsil pridať mnoho „pokročilých“ funkcií, ale po testovaní mnohých z nich nie sú skutočne pokročilé.

Podpora Mailchimp je ponúkaná prostredníctvom e-mailu, živého chatu a rozsiahlej databázy poznatkov o tutoriáloch. Ich podpora je však často pomalá a nezodpovedá kvalite poskytovaných služieb od spoločnosti Constant Contact.

Mailchimp ponúka navždy bezplatný plán, ktorý vám umožňuje odosielať 12 000 e-mailov pre až 2 000 predplatiteľov. Tento plán je pomerne obmedzený, pretože nezískate funkcie, ako je optimalizácia času odoslania, pokročilá segmentácia, testovanie s rôznymi variantmi atď. Musíte tiež uviesť svoju značku vo svojom e-maile. V neposlednom rade je podpora obmedzená iba na e-mail, čo je v poriadku, ak ste nadšenec, ale ako seriózna firma potrebujete spoľahlivú podporu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Ich platené programy začínajú od 10 dolárov mesačne až pre 500 predplatiteľov a zvýšenie cien sa zvyšuje o 500 predplatiteľov..

Záverečné myšlienky: najlepšia e-mailová marketingová služba

Existujú desiatky služieb e-mailového marketingu a my sa chceme uistiť, že si vyberiete tú správnu pre svoje obchodné potreby. Nižšie je uvedený výber našich odborníkov:

Ak ste malá firma, nezisková organizácia alebo nový blogger, odporúčame vám používať službu Constant Contact. Ich ceny sú skvelé a tím podpory je absolútne špičkový. Ich tím palubných pracovníkov vám pomôže okamžite nájsť úspech s e-mailovým marketingom.

Ak prevádzkujete webovú stránku elektronického obchodu / elektronického obchodu, odporúčame vám použiť aplikáciu Drip, pretože je to najlepší softvér pre e-mailový marketing v elektronickom obchode. Ich funkcie na prispôsobenie a automatizáciu sú mimoriadne silné. Mnoho našich vlastných firemných webových stránok používa aplikáciu Drip.

Ak ste profesionálnym tvorcom blogov alebo tvorcom obsahu, odporúčame vám použiť program ConvertKit. Poskytujú ľahko použiteľnú platformu s pokročilou segmentáciou a zúženiami, ktoré vám pomôžu posunúť vaše podnikanie v oblasti blogovania na ďalšiu úroveň.

Ak ste vlastníkom firmy, ktorý chce výkonný nástroj na automatizáciu marketingu, ktorý kombinuje e-mailový marketing, hromadné e-maily SMTP a SMS správy, odporúčame vám použiť SendinBlue. Ich platforma sa ľahko používa a umožňujú vám spravovať e-mail aj SMS z jedného rozhrania. Ponúkajú tiež pomerne veľkorysý navždy bezplatný plán, vďaka ktorému sú najlepší bezplatný softvér pre e-mailový marketing.

Tip pre tip: Získajte viac odberateľov e-mailov, rýchlejšie!

Keď si pre svoju firmu vyberiete e-mailovú marketingovú službu, pravdepodobne budete chcieť získať viac odberateľov e-mailov.

Používame a odporúčame OptinMonster. Je to výkonný nástroj na optimalizáciu konverzie, ktorý vám pomôže premeniť opustenie návštevníkov webových stránok na odberateľov e-mailov a zákazníkov.

OptinMonster

OptinMonster plynulo integruje všetky najlepšie e-mailové marketingové služby, ktoré sme spomenuli vyššie a desiatky ďalších.

Zakladateľ spoločnosti WPBeginner, Syed Balkhi, je tiež spoluzakladateľom spoločnosti OptinMonster. Pôvodne postavil OptinMonster, aby pomohol rozšíriť náš vlastný zoznam e-mailov. Po uvedení na trh v roku 2013 sa jeho popularita výrazne zvýšila.

Dnes OptinMonster používajú niektoré z najväčších značiek na svete vrátane McAfee, Experian, TripAdvisor, Pinterest, Harvard University, Pateron a ďalších..

Bonusový tip: Zlepšite dostupnosť svojich e-mailov

Všetky nástroje e-mailového spravodajcu, ktoré sme zdieľali v tomto článku, majú vysokú mieru doručenia e-mailov.

Môžete však urobiť niekoľko vecí, aby ste sa ubezpečili, že vaše marketingové e-maily sa vždy dostanú.

1. Použite profesionálnu e-mailovú adresu

E-mailové platformy, ako sú Gmail, Outlook a ďalšie, majú algoritmy, ktoré hľadajú správanie pri spamovaní. Jedným z nich je e-mailová adresa odosielateľa.

Ako firma je dôležité, aby ste používali profesionálnu e-mailovú adresu firmy (napríklad vaše [email protected]) a nie všeobecnú adresu služby hotmail alebo gmail..

Pomôže to zaistiť, aby miera doručenia e-mailov bola vyššia ako priemer v priemysle.

2. Poslať cielené e-maily na základe záujmov

Je veľmi dôležité, aby ste si prispôsobili svoje e-maily na základe segmentov používateľov. Softvér na e-mailový marketing, ako je napríklad neustály kontakt, vám umožňuje ľahko zoskupiť účastníkov podľa segmentov, ako sú najaktívnejší, neaktívny, zaujímajúci sa o konkrétne témy, vlastné segmenty atď.

Pomôže to vašim e-mailovým marketingovým kampaniam dosiahnuť najvyššiu mieru otvorenia a mieru prekliknutia, čo je veľký faktor v budúcej dostupnosti e-mailov.

Ďalšie tipy nájdete v tomto podrobnom sprievodcovi e-mailovým marketingom s príkladmi, ktorý vám pomôže vytvoriť úspešnú kampaň e-mailového marketingu.

Časté otázky týkajúce sa softvéru pre e-mailový marketing

Pomáhali sme tisícom používateľov pri výbere najlepšieho softvéru pre e-mailový marketing, odpovedali sme na veľa otázok. Nižšie sú uvedené niektoré z odpovedí na najčastejšie otázky týkajúce sa e-mailových marketingových platforiem.

Môžem robiť hromadný e-mailový marketing z Gmailu alebo z Outlooku?

Teoreticky áno. Tým sa však vaše e-mailové účty rýchlo pozastavia. G Suite a Outlook nie sú určené na hromadné odosielanie e-mailov. Sú skvelým riešením profesionálnych obchodných e-mailov.

Ktorá je najlepšia služba bezplatného e-mailového marketingu?

Mnoho služieb e-mailového marketingu ponúka bezplatné úrovne na obmedzené použitie. Najlepšie bezplatnou e-mailovou marketingovou službou je služba SendinBlue, pretože ich bezplatný program nemá limit na počet odberateľov. MailerLite a MailChimp tiež ponúkajú bezplatné plány služieb e-mailového marketingu.

Koľko stojí marketing prostredníctvom e-mailu?

Vaše náklady na e-mailový marketing budú úplne závisieť od počtu predplatiteľov, počtu vašich e-mailov za mesiac a od použitej e-mailovej platformy. Náklady na e-mailový marketing malých firiem sa v priemere pohybujú okolo 20 – 300 dolárov mesačne na e-mailový marketing, pretože spravujú svoju vlastnú kampaň. Ak používate e-mailovú marketingovú agentúru, vaše náklady môžu byť bližšie k 500 dolárov mesačne alebo vyššie.

Existujú ďalšie platformy pre e-mailový marketing, ktoré tu nie sú uvedené?

Áno, sú tu doslova stovky služieb e-mailového marketingu, ale my sme ich tu neuviedli. Sme presvedčení, že vytvorenie úplného zoznamu e-mailových platforiem by prinieslo viac zmätku a spôsobilo paralýzu výberu pre čitateľov bez techniky.

Vyskúšali sme všetky najvýznamnejšie služby e-mailového marketingu vrátane mnohých, ktoré sa nenachádzajú v našich zoznamoch vyššie uvedených e-mailových platforiem, napríklad: MailerLite, ActiveCampaign, HubSpot, Ontraport, Mailjet, monitor kampaní, InfusionSoft (teraz Keap), Klaviyo, Marketo, Eloqua, Pardot podľa Salesforce, Sendloop, iContact, Emma, ​​TotalSend, SharpSpring, MailPoet a ďalších.

Najlepšie e-mailové marketingové služby, ktoré sme sa rozhodli zahrnúť do nášho zoznamu, poskytujú najlepšie funkcie za najlepšiu cenu.

Ktoré sú podľa vášho názoru najlepšie služby e-mailového marketingu?

Naše tri najlepšie možnosti pre najlepšie služby e-mailového marketingu sú:

 1. Neustály kontakt – Najlepšie e-mailové marketingové služby pre malé podniky.
 2. SendinBlue – najlepšia e-mailová a SMS marketingová platforma.
 3. Drip – najlepšia e-mailová marketingová platforma pre eCommerce.

Dúfame, že tento článok vám poskytol dobrý prehľad najlepších služieb e-mailového marketingu pre vaše podnikanie. Možno budete chcieť vidieť, že náš zoznam 24 musí obsahovať doplnky WordPress pre obchodné webové stránky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map