7 najlepších zásuvných modulov a motívov WordPress Job Board

Hľadáte najlepší doplnok pracovnej dosky WordPress? Existuje niekoľko doplnkov pre pracovné dosky WordPress, ktoré môžete použiť na jednoduché vytvorenie pracovnej dosky a účtovanie ďalších spoločností účtovaním úloh. Je to jeden zo spôsobov, ako zarobiť peniaze z vášho blogu, a dokonca ho môžete použiť na zverejnenie svojich pracovných miest. V tomto článku sme vybrali tie najlepšie doplnky a témy týkajúce sa pracovnej dosky WordPress, ktoré môžete použiť.


Doplnok a motívy pracovnej dosky WordPress

Vytvorenie webovej stránky Job Board s WordPress

WordPress je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších tvorcov webových stránok na trhu a napája viac ako 30% všetkých webových stránok na internete. Môže sa použiť na vytvorenie takmer akéhokoľvek druhu webovej stránky vrátane webovej stránky pracovnej rady.

Existujú dva typy webových stránok WordPress, ktoré často zavádzajú nových používateľov. Najprv je tu WordPress.com, ktoré je hosťovaným riešením. Po druhé, máte WordPress.org tiež nazývaný WordPress s vlastným hosťovaním. Porovnajte porovnanie v našom článku na stránkach WordPress.com vs WordPress.org.

Odporúčame vám používať WordPress.org s vlastným hosťovaním, pretože vám poskytuje okamžitý prístup ku všetkým funkciám WordPress bez akýchkoľvek obmedzení.

Na začiatok budete potrebovať názov domény a hostingový účet WordPress.

Odporúčame vám používať Bluehost, pretože sú oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostingu WordPress a jednou z najväčších spoločností poskytujúcich webhosting na svete.

Našim používateľom tiež ponúkajú bezplatnú doménu, bezplatné SSL a 60% zľavu z ich balíka webhostingu. Pozrite sa na rozdiel medzi názvom domény a webhostingom.

Po zakúpení hostingu postupujte podľa nášho sprievodcu krok za krokom, ako vytvoriť webovú stránku.

Po vytvorení stránky WordPress si môžete nainštalovať doplnok pre pracovné dosky.

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších doplnkov a tém pre pracovné dosky WordPress, ktoré môžete použiť na vytvorenie webových stránok pre pracovné dosky..

1. Správca úloh WP

Správca úloh WP

WP Job Manager je mimoriadne ľahko použiteľný doplnok pre pracovné dosky WordPress. Jednoducho vytvorte nové stránky, pridajte krátke kódy a za pár minút môžete mať živú tabuľku úloh. Umožňuje používateľom zaregistrovať sa na vašom webe a zverejniť zoznam ich pracovných pozícií. Používatelia môžu tiež spravovať svoje zoznamy pomocou jednoduchého dashboardu.

Môžete ich tiež použiť na zarábanie peňazí online pomocou platených zoznamov prostredníctvom doplnkov. Má tiež doplnky na integráciu so ZipRecruiter, Indeed, Facebook, obchodmi WooCommerce a ďalšími..

Podrobné pokyny nájdete v našom článku o tom, ako vytvoriť dosku pracovných miest vo WordPress.

2. WPJobBoard

WPJobBoard

WPJobBoard je platený doplnok pracovnej dosky WordPress, ktorý vám umožňuje pridať na svoj web výkonný vyhľadávací nástroj. Zahŕňa front-end správcovský panel pre používateľov na zadávanie úloh a pokračovanie. Zahŕňa tiež databázu životopisov a portál zamestnávateľov, ktorý umožňuje používateľom vyhľadávať správneho kandidáta.

Doplnok sa integruje do všetkých tém WordPress a je dodávaný aj s vlastnou bezplatnou témou. Umožňuje tiež zamestnávateľom prijímať platby, ponúkať kupóny, zľavy a dokonca aj členské balíčky.

3. Vedúci zamestnaneckej rady

Správca rady práce

Job Board Manager je ďalším skvelým doplnkom na pridanie pracovnej dosky na váš web WordPress. Je dodávaný s ľahko použiteľným krátkym kódom, ktorý môžete pridať na rôzne stránky na zobrazenie zoznamov úloh, pridanie nového zoznamu úloh, zobrazenie používateľského panela a ďalšie..

Je priateľský k SEO a používa výpisy úryvkov pre Schema.org pre výpisy úloh.

Dodáva sa s bezplatnými doplnkami na pridanie profilov spoločnosti, umiestnení, miniaplikácií a navigácie. Môžete tiež použiť platené doplnky pre platené zoznamy WooCommerce, výstrahy úloh, správcu aplikácií a ďalšie.

4. Simple Job Board

Simple Job Board

Simple Job Board je ďalší ľahko použiteľný doplnok pre pracovné dosky WordPress. Zamestnávateľom to neumožňuje vytvoriť si účet na vašom webe ani pridať svoje vlastné pracovné ponuky. V zásade ho môžete použiť na manuálne zadávanie zoznamov úloh s kategóriami a typmi úloh. V nastaveniach doplnkov nie sú žiadne vstavané možnosti speňaženia, môžete ich však rozšíriť pridaním jednoduchého objednávkového formulára v programe WordPress..

Umožňuje vám pridať ľubovoľný počet podrobností pre každý záznam a pre zoznamy úloh môžete zobraziť vlastné formuláre žiadostí o prácu.

5. Prihláste sa online

Prihláste sa online

Aplikovať online je doplnok pre správu inzerátov, ktorý používateľom umožňuje rýchlo reagovať na výpisy. To vám umožní ľahko pridať dosku úloh na váš web a začať prijímať žiadosti.

Má výkonné funkcie, ako sú kategórie reklamy, filtre, polia formulára žiadosti, e-mailové upozornenia a ďalšie. Jednou z nevýhod doplnku je, že ho nemôžete použiť na vytvorenie platenej webovej stránky so zoznamami úloh. Ak chcete vytvoriť plány predplatného, ​​musíte pridať členský doplnok alebo použiť na prijatie objednávok doplnok kontaktného formulára..

6. JobRoller

JobRoller

JobRoller je výkonná téma pracovnej dosky WordPress. Dodáva sa s vynikajúcimi možnosťami speňaženia, ktoré vám umožňujú dostávať platené za výpisy úloh. Zahŕňa samostatné sekcie na vytvorenie stránky blogu alebo pridanie vstupných stránok na webovú stránku pracovnej dosky.

Podporuje zamestnávateľov aj účty uchádzačov o zamestnanie, zahŕňa životopis alebo banku životopisov a dodáva sa s vyhľadávacími a filtračnými funkciami poháňanými Ajaxom. Má viac možností zobrazenia a výkonný panel možností tém, ktorý vám pomôže rýchlo nastaviť všetko.

7. JobEngine

JobEngine

JobEngine je téma aplikácie WordPress navrhnutá na vytvorenie výkonnej webovej stránky pracovnej dosky. Umožňuje vašim používateľom ľahko vytvoriť účet a pridať záznamy. Za výpisy úloh môžete účtovať poplatky za jednotlivé úlohy alebo vytvárať prémiové plány. Vybrané výpisy môžete predávať aj samostatne. Podporuje platobné brány PayPal, Stripe, 2Checkout a Authorize.net.

Ako motív má rôzne výbery farieb a možnosti dizajnu na ovládanie vzhľadu pracovnej dosky. Má viac postranných panelov, možnosti vstupných stránok, pripravené na preklad a podporu pre viacjazyčné webové stránky.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie doplnky a témy pre pracovné dosky WordPress pre vaše webové stránky. Môžete tiež vidieť náš zoznam najlepších ťahaní & stiahnite doplnky na tvorbu stránok WordPress, aby ste mohli ďalej prispôsobiť svoje webové stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me