7 najlepších zásuvných modulov programu WordPress pre dizajnérov a fotografov

Ste návrhár alebo fotograf, ktorý hľadá najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť webovú stránku portfólia v programe WordPress?


Existuje veľa doplnkov portfólia WordPress, ktoré vám umožňujú ľahko vytvárať nádherné webové stránky portfólia.

Nájdenie dokonalého doplnku portfólia však môže byť pre začiatočníkov ťažké. Budete musieť nájsť doplnok, vďaka ktorému bude vaša práca vynikať, načíta sa rýchlo a bude vyzerať dobre na mobilných zariadeniach.

V tomto článku sme vybrali niektoré z najlepších doplnkov portfólia WordPress pre dizajnérov a fotografov.

Najlepšie doplnky pre portfólio WordPress

Výber medzi témami portfólia WordPress vs verziami doplnkov portfólia WordPress

Mnoho tém portfólia WordPress prichádza so vstavanou funkciou na vytvorenie webovej stránky portfólia.

Vďaka tomu sa mnohí začiatočníci pýtajú, prečo by si niekto chcel zvoliť doplnok, keď môžu témy robiť svoju prácu?

Témy v programe WordPress majú spracovávať iba vizuálny vzhľad vašich webových stránok. Patria sem farby, štýly, rozloženia a prezentácia vášho obsahu.

Doplnky na druhej strane sú správnym spôsobom, ako na svoje stránky WordPress pridať funkčnosť, ako je posuvník, kontaktný formulár a ďalšie.

Pridanie portfólia spadá pod funkčnosť, preto odporúčame používať doplnok.

Použitie témy pre funkčnosť spája váš web s danou témou. Ak zmeníte tému, stratíte údaje o svojom portfóliu.

Na druhej strane, ak sa rozhodnete použiť doplnok portfólia, môžete ho používať s ľubovoľnou témou, ktorú chcete.

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších doplnkov portfólia WordPress.

1. Portfólio WP

Portfólio WP

Portfólio WP je najlepším doplnkom portfólia WordPress pre fotografov, živnostníkov, vývojárov a agentúry. Umožňuje vám okamžite vytvárať portfóliové webové stránky z viac ako 40 profesionálne navrhnutých šablón portfólia.

Tvoria ho autori témy Astra Theme, ktorá je jednou z najlepších tém WordPress všetkých čias. Portfólio WP prináša do portfólia rovnaké jednoduché použitie.

Dodáva sa s výberom rôznych štýlov, rozložením, podporuje všetky typy médií a dá sa ľahko prispôsobiť bez toho, aby ste museli písať kód alebo CSS..

A čo je najdôležitejšie, všetky rozloženia portfólia vyzerajú rovnako dobre na mobilných zariadeniach a fungujú rovnako elegantne ako na notebookoch.

2. Galéria Envira

Galéria Envira

Galéria Envira je prémiový doplnok pre galériu WordPress. Umožňuje vám vytvárať nádherné obrázkové galérie a albumy. Galéria Envira, ktorú už používajú tisíce používateľov, je najlepším doplnkom WordPress pre fotografov a dizajnérov.

Vytvorenie portfólia pomocou Envira Gallery je celkom jednoduché. Jednoducho vytvorte galérie obsahujúce položky vášho portfólia s voliteľným popisom a podrobnosťami. Môžete tiež zoskupiť galérie do albumov alebo vytvoriť filtrovateľné portfólio.

Doplnok tiež uľahčuje pridanie portfólia kdekoľvek na vašom webe WordPress kliknutím na tlačidlo.

Podrobné pokyny nájdete v našom sprievodcovi o tom, ako pridať portfólio na vaše stránky WordPress.

3. NextGEN Gallery

Ďalšia generácia

NextGEN Gallery je populárny doplnok WordPress na vytváranie obrázkových galérií, albumov a portfólií fotografií. Spoločnosť NextGen, ktorú milujú začiatočníci aj profesionálni fotografi, prichádza s intuitívnym používateľským rozhraním na vytváranie galérií.

Zahŕňa viac štýlov a možností rozloženia s podporou albumov, filtrovateľného portfólia, stĺpcov a ďalších. Môžete tiež vytvoriť portfólio karuselu / jazdca, kompaktné portfóliové albumy a rozloženie štýlov zoznamu alebo časovej osi.

4. Vizuálne portfólio

Vizuálne portfólio

Visual Portfolio je elegantný doplnok portfólia WordPress, ktorý vám umožňuje vytvárať prekrásne portfóliové galérie.

Dodáva sa s rôznymi štýlmi rozloženia vrátane muriva, mriežky, zarovnaných prvkov, dlaždíc a karuselu. Doplnok tiež obsahuje blok Gutenberg, ktorý uľahčuje pridávanie portfólia kamkoľvek sa vám páči.

Vaši používatelia môžu tiež triediť položky portfólia pomocou filtrov, ktoré ponúkajú krásne prehliadanie.

5. Galéria portfólia GridKit

Galéria portfólia spoločnosti GridKit

Portfólio galérie GridKit je jednoduchý doplnok k fotogalérii a portfóliu WordPress. Umožňuje vám spravovať portfóliové položky v projektoch a robiť z nich rezervy. Dodáva sa s podporou nového editora blokov WordPress s podporou krátkych kódov pre starších editorov.

Základný doplnok je veľmi obmedzený a má štýly a funkcie rozloženia. Budete potrebovať prémiovú verziu, aby ste získali prístup k ďalším štýlom a funkciám.

6. Meow Gallery

Galéria Meow

Galéria Meow je bezplatný doplnok galérie WordPress s plnou podporou editora blokov Gutenberg. Umožňuje vám usporiadať položky portfólia v krásnych galériách obrázkov.

Dodáva sa s podporou viacerých rozložení vrátane muriva, mriežky, dlaždíc a odôvodnených. Môžete vybrať počet stĺpcov, ktoré chcete zobraziť. Obsahuje tiež niekoľko doplnkov, ktoré je možné použiť na ďalšie funkcie, ako sú lightbox, zvukové komentáre, externé odkazy a ďalšie..

7. Genesis Portfolio Pro

Portfólio genézy pro

Ak používate tému StudioPress alebo akúkoľvek tému vytvorenú pre rámec témy Genesis, vyskúšajte doplnok Genesis Portfolio Pro.

Je určený špeciálne pre rámec Genesis a poskytuje vlastný typ príspevku na vytvorenie položiek vášho portfólia. Je tiež dodávaný so šablónami na zobrazenie vybraného obrázka, ktorý ste nastavili ako položku portfólia v rozložení mriežky.

Je to jednoduchý doplnok a neobsahuje veľa funkcií niekoľkých ďalších doplnkov portfólia. Ak však hľadáte niečo minimalistické, urobí to pekne.

To je všetko, čo dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie doplnky portfólia WordPress pre dizajnérov a fotografov. Môžete si tiež pozrieť zoznam 41 najlepších bezplatných fotografických motívov pre WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map