7 spôsobov, ako v roku 2020 získať pre svoje podnikanie 800 bezplatných čísel

Chcete získať 800 bezplatných čísel pre svoju firmu?


Bezplatné telefónne čísla pomáhajú novým aj existujúcim zákazníkom osloviť vaše podnikanie priamo. Mnohí zákazníci radšej namiesto písania e-mailu radšej zavolajú na telefónne číslo firmy.

Bezplatné telefónne číslo ich vyzýva, aby tak urobili, pretože sú pre volajúceho bezplatné. Pomáha tiež získavať nových zákazníkov a budovať trvalé vzťahy s vašimi existujúcimi zákazníkmi.

V minulosti používali bezplatné čísla iba veľké podniky. Teraz sú však mimoriadne cenovo dostupné, takže dokonca aj vlastníci malých firiem môžu pre svoju firmu získať 800 bezplatných čísel.

V tejto príručke budeme zdieľať 7 spôsobov, ako ľahko získať 800 bezplatného čísla pre svoju firmu. Nemusíte inštalovať drahé telefónne súpravy, kupovať nový hardvér ani zamestnávať nových zamestnancov.

Znie to dobre? Začnime.

Spôsoby, ako ľahko získať bezplatné telefónne číslo pre vašu firmu

Prečo získať bezplatné číslo pre svoju firmu?

Bezplatné telefónne čísla sú telefónne čísla, ktoré je možné vytočiť volajúcemu bezplatne.

Začínajú jedinečným trojmiestnym kódom ako predponou. 800 je najbežnejšie používaná predpona pre bezplatné čísla, ale môžete ju získať aj s nasledujúcimi predvoľbami 888, 877, 866, 855, 844 alebo 833..

Tieto bezplatné kódy sú dobre známe a zákazníci vedia, že za ich telefonickú spoločnosť nebude účtovaný poplatok.

Okrem bezplatného hovoru sa rozprávanie s človekom cíti prirodzenejšie a ponúka lepšiu spokojnosť zákazníkov.

Bezplatné telefónne čísla nie sú obmedzené na konkrétne geografické miesto. Vaši zákazníci z celého sveta môžu na oslovenie použiť rovnaké číslo.

Vyzerá profesionálnejšie a dodáva vašej firme dôveryhodnosť. Je tiež jednoduchšie propagovať, pretože si môžete vybrať nezabudnuteľné telefónne číslo a použiť ho vo všetkých svojich marketingových kampaniach. Niektoré spoločnosti si dokonca kupujú márne čísla, ktoré sú k dispozícii na princípe „kto skôr príde, ten skôr obslúži“.

Nie sú príliš drahé a používanie poskytovateľa služieb VoIP vám tiež umožňuje lacnejšie hovory. Nepotrebujete žiadny špeciálny hardvér, v skutočnosti môžete na prijímanie hovorov používať počítač alebo dokonca telefón.

Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť na najlepšie spôsoby, ako získať pre vaše podnikanie 800 bezplatných čísel.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva je najlepším poskytovateľom telefónnych služieb na trhu. Ponúkajú najjednoduchší spôsob, ako získať bezplatné číslo pre svoju malú firmu.

S každým plánom spoločnosti Nextiva získate bezplatné bezplatné číslo. Miestne číslo môžete získať aj odkiaľkoľvek v Spojených štátoch.

Nextiva ponúka jednoduchý dashboard na sledovanie vašich hovorov, nastavenie pozdravu hlasovej schránky, nastavenie ID volajúceho pre odchádzajúce hovory, smerovanie hovorov, ID volajúceho, denníky a ďalšie. To vám umožní efektívne spravovať vaše obchodné hovory a vyťažiť z nich maximum.

Na bezplatné telefónne číslo môžete volať prostredníctvom notebooku, stolového telefónu alebo pomocou mobilného telefónu. To znižuje závislosť od konkrétneho hardvéru a poskytuje vám flexibilitu, aby ste si mohli vziať svoj firemný telefón so sebou.

ceny: Od 20 USD mesačne na používateľa.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral je ďalší vynikajúci spôsob získania bezplatného čísla pre vašu firmu. Ponúkajú všetky populárne bezplatné kódy vrátane čísiel 800, 888, 877, 866, 855 a 844.

Hovory môžete presmerovať na existujúce číslo alebo použiť existujúce bezplatné číslo pomocou funkcie RingCentral. Ponúkajú rozsiahlu sadu funkcií, ako sú smerovanie hovorov, hlasová schránka, analytika hovorov, upozornenia na správy, pravidlá odpovedania a ďalšie..

Majú ľahko použiteľný informačný panel, ktorý môžete spravovať pomocou prehliadača, aplikácie pre stolné počítače alebo pomocou mobilných aplikácií na prijímanie hovorov na cestách.

stanovenie ceny Od 15,99 $ mesačne

3. Kobylka

koník

Grasshopper je popredným poskytovateľom virtuálneho telefónneho čísla pre malé podniky s bezplatnými miestnymi a márnymi číslami.

Získate všetky obvyklé funkcie služby VoIP, ako je správa hovorov, rozšírenia, presmerovanie hovorov, prepis hlasovej schránky a ďalšie. Svoje obchodné číslo môžete použiť na odosielanie a prijímanie textov.

Nástroje na správu hovorov, ako napríklad čakanie hovorov, vlastné pozdravy, simultánne spracovanie hovorov, umožňujú malým podnikom ľahšie spravovať viac hovorov s obmedzeným počtom zamestnancov.

ceny: Od 26 USD mesačne s 1 číslom a 3 rozšíreniami.

4. Kancelársky telefón Ooma

Kancelársky telefón Ooma

Ooma je populárny poskytovateľ telefónnych služieb VOIP, ktorý ponúka 1-800 bezplatných telefónnych čísel za prijateľné ceny. Do akéhokoľvek kancelárskeho plánu spoločnosti Ooma môžete pridať bezplatné číslo. V predvolenom nastavení pre vás predvolia bezplatné telefónne číslo, ale máte tiež možnosť zvoliť si nové.

Kancelárska platforma Ooma prichádza so všetkými výkonnými funkciami, ktoré by ste očakávali, ako sú virtuálny recepčný, vytáčanie rozšírení, pozastavená hudba, aplikácie inteligentných mobilných telefónov a ďalšie. Najlepšie zo všetkého je nastavenie veľmi jednoduché a môžete to urobiť v priebehu niekoľkých minút.

ceny: Ich plán začína na 19,95 dolárov mesačne, čo predstavuje bezplatné bezplatné číslo a 500 minút zdarma. Umožňujú vám tiež zakúpiť ďalšie minúty so zľavou.

5. Phone.com

Phone.com

Phone.com je ďalší jednoduchý spôsob, ako získať bezplatné číslo. Umožňuje vám jednoducho spravovať vaše podnikateľské hovory pomocou počítačov a mobilných aplikácií.

Ponúkajú márnosť a bezplatné čísla, ktoré môžete použiť so svojím existujúcim číslom. Je dodávaný so všetkými obvyklými funkciami, ktoré môžete očakávať od cloudovej telefónnej služby.

ceny: Plány za minútu hovoru začínajú od 12,99 dolárov mesačne a programy bez obmedzenia začínajú od 29,99 dolárov mesačne.

6. 8 × 8

8x8

8 × 8 je ďalšou ľahkou možnosťou získania bezplatného čísla pre vašu malú firmu. Ponúkajú bezplatné a miestne čísla pre niekoľko krajín, čo z nich robí dobrý výber, ak sú vaši cieľoví zákazníci vo viacerých regiónoch.

Získate tiež všetky obvyklé funkcie správy hovorov plus integrácie s balíkom G Suite a Office 365.

ceny: Od 12 dolárov mesačne na používateľa.

7. Vonage

Vonage

Vonage je ďalšia obchodná telefónna služba, ktorá ponúka bezplatné a miestne čísla. Môžete si vybrať z obľúbených kódov 888, 877 alebo 866 a zazvoní na vašom existujúcom firemnom telefónnom čísle.

Majú ľahko použiteľný webový ovládací panel na správu vašich hovorov. Zahŕňa všetky ďalšie funkcie, ktoré môžete očakávať od poskytovateľa služieb VoIP, vrátane hlasovej schránky, automatického sprievodcu, presmerovania a smerovania, súčasného zvonenia na viacerých zariadeniach a ďalších.

ceny: Ich mobilný program začína na 19,99 dolárov mesačne na používateľa s obmedzenými funkciami. Prémiový plán začína na 29,99 dolárov mesačne na používateľa a odomkne rozšírené funkcie.

Časté otázky o 800 bezplatných číslach

Mnohí začiatočníci, ktorí práve začínajú svoju prvú činnosť, nie sú oboznámení s tým, ako funguje bezplatné číslo. Tu je niekoľko často kladených otázok o bezplatných číslach a o tom, ako fungujú.

1. Čo sú bezplatné čísla?

Bezplatné telefónne čísla sú telefónne čísla, na ktoré sa za hovor účtuje osoba alebo podnik, ktorý prijíma hovor, namiesto volajúceho. Tieto čísla sa väčšinou používajú na zákaznícke služby v podnikoch a organizáciách.

Aby bolo možné odlíšiť ich od bežných pevných liniek, začínajú bezplatné čísla konkrétnymi kódmi ako 800, 888, 877, 866, 855, 844 a 833..

Pravidlá pre bezplatné telefónne čísla riadi FCC, nepridelia však konkrétne telefónne čísla.

Databázu registrov bezplatných čísel spravuje spoločnosť s názvom Somos, Inc. Táto spoločnosť potom udeľuje povolenie iným spoločnostiam s názvom RespOrgs (Responsible Organization) na priradenie bezplatných čísel..

To umožňuje každému vlastníkovi malej firmy získať bezplatné číslo pre svoju webovú stránku alebo internetový obchod WordPress.

2. Existuje rozdiel medzi bezplatným číslom a márnym číslom?

Telefónne číslo pre márnosť je priemyselný pojem používaný na opis čísel, ktoré hláskujú obchodné meno alebo pamätnejšiu frázu, napríklad 800 FLOWERS.

Ak je márnostné číslo začínajúce kódom bez poplatkov, nie je to iné ako akékoľvek iné číslo s ohľadom na funkčnosť a účel..

3. Môžem získať márnosť číslo, ktoré vyhláskuje obchodné meno a potom ho predať?

Nie, pravidlá FCC zakazujú hromadenie alebo nákup bezplatných čísel za účelom ich ďalšieho predaja.

4. Môžem svoje bezplatné číslo previesť na inú spoločnosť?

Áno, bezplatné čísla sú prenosné a rovnaké číslo môžete použiť s ktorýmkoľvek poskytovateľom telefónnych služieb podľa vášho výberu.

5. Môžem prijímať medzinárodné hovory na bezplatnom čísle v USA?

Áno môžeš. Tieto hovory však nebudú pre volajúceho bezplatné a ich telefónna spoločnosť si ich za medzinárodné hovory účtuje.

Väčšina bezplatných čísel sa v USA a Kanade považuje za miestne hovory. Zákazníkom, ktorí volajú z Kanady, sa nebude účtovať poplatok za medzinárodný hovor.

Ak sa vaši zákazníci nachádzajú v rôznych krajinách, mnohí z vyššie uvedených poskytovateľov bezplatných čísel ponúkajú bezplatné čísla aj v iných krajinách..

6. Môžem preposlať bezplatné hovory na moje existujúce číslo?

Áno, bezplatné hovory môžete presmerovať na vaše existujúce telefónne čísla. Mnoho vyššie uvedených telefónnych spoločností vám tiež umožňuje nastaviť pravidlá pre presmerovanie prichádzajúcich hovorov na základe pracovnej doby, dostupnosti a ďalších faktorov..

7. Ako pridám bezplatné telefónne číslo na svoju webovú stránku?

Svoje bezplatné číslo môžete ľahko pridať do ktoréhokoľvek z populárnych tvorcov webových stránok alebo blogovacích platforiem.

Ak na svojom webe používate WordPress, môžete postupovať podľa nášho sprievodcu krok za krokom o tom, ako do programu WordPress pridať tlačidlo click-to call..

Ktorá je najlepšia bezplatná služba pre čísla?

Základnú službu, ktorá vám prideľuje bezplatné číslo, ponúkajú takmer všetci poskytovatelia virtuálnych telefónnych služieb.

Nástroje na riadenie hovorov, náklady a integrácia sú však rovnako dôležité pre rast vášho podnikania pomocou bezplatného čísla.

Berúc do úvahy tieto faktory, sme presvedčení, že spoločnosť Nextiva je najlepším bezplatným číslom pre malé podniky. Ponúkajú konkurenčné ceny, rozsiahlu sadu funkcií a integráciu, aby mohli naplno využívať výhody systému obchodných telefónov.

Spoločnosť Nextiva používame pre svoje vlastné podnikanie.

RingCentral je na druhom mieste, pokiaľ ide o vlastnosti, jednoduchosť použitia a jednoduchosť pridania bezplatného čísla do plánu..

Dúfame, že vám tento článok pomohol získať 800 bezplatných čísel pre vaše podnikanie. Môžete tiež navštíviť nášho sprievodcu, ako získať bezplatnú e-mailovú adresu firmy, a naše porovnanie najlepších služieb e-mailového marketingu pre malé podniky..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map