8 najlepších miest na získanie vlastného loga pre váš web WordPress

Chcete získať vlastné logo pre svoj web WordPress? Vlastné logo pomáha etablovať vašu značku a robí vaše webové stránky vynikajúce. V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších miest na získanie vlastného loga pre váš web v rámci malého rozpočtu.


Najlepšie miesta na získanie vlastného loga WordPress

Logá sú reprezentatívne obrázky používané podnikmi a organizáciami. Zobrazujú vizuálnu reprezentáciu podnikania, hodnôt a poslania organizácie.

Zohrávajú tiež dôležitú úlohu v tom, ako zákazníci vnímajú značku. Pozrite sa na popredné veľké obchodné značky, je pravdepodobné, že väčšinu svojich loga poznáte pomerne ľahko. Rozpoznanie značky vám pomôže získať dôveru a lojalitu zákazníkov nadčas.

Väčšina tém WordPress sa dodáva s možnosťou odovzdania vlastného loga. Toto logo sa dá použiť aj ako ikona stránky alebo favicon.

Teraz je problémom to, že nie všetci sme grafici. Môžete sa pokúsiť vytvoriť vlastné logo pomocou programov na úpravu obrázkov, nemusí to však vyzerať profesionálne.

Ak chcete pre svoju značku profesionálny imidž, pomôže vám najať niekoho na vytvorenie vlastného loga pre váš web.

Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších miest a získať vlastné logo WordPress v rámci rozpočtu.

1. 99 návrhov

99designs

99designs je trh súťaží dizajnov s veľkou komunitou dizajnérov. Funguje ako sprostredkovateľ medzi vami a dizajnérmi.

Keď zadáte objednávku, 99designs ju zadá externe návrhárom, ktorí potom predložia svoje návrhy. Môžete si vybrať dizajn, ktorý sa vám páči najviac, a iba ten návrhár dostane zaplatené. To vám dáva výhodu získania rôznych vlastných nápadov na logo od dizajnérov s rôznym zázemím a úrovňou zručností.

2. Logojoy

Logojoy

Chcete si vytvoriť vlastné logo? Logojoy je ľahko použiteľný, kutilský tvorca loga pre nekonštruktérov. Na rozdiel od iných webových nástrojov grafického dizajnu používa Logojoy umelú inteligenciu a pokročilé učebné algoritmy na vytváranie log, rovnako ako by to urobil dizajnér.

Jednoduchý sprievodca Logojoy vám pomôže vybrať si vlastné farby, obrázky a slová, ktoré popisujú vašu firmu. Potom generuje vzory, ktoré vyzerajú dobre a profesionálne.

Ich cenové plány začínajú od 20 USD za logo s nízkym rozlíšením. Plány vyšších cien vám poskytnú súbory s vysokým rozlíšením, telefonickú podporu, farebnú paletu, pokyny pre značky a ďalšie.

3. Dribble

driblovať

Dribble je komunita dizajnérov a umelcov online. Premýšľajte o tom ako Pinterest pre profesionálnych grafikov, umelcov a ilustrátorov, ktorí zdieľajú svoje diela a ostatní používatelia to môžu páčiť, obľúbené a opäť ich zdieľať.

Dribble nie je len zdrojom inšpirácie. Pôsobí tiež ako platforma na najímanie dizajnérov na prácu na voľnej nohe. Môžete prehliadať dizajnérov, vyskúšať ich portfóliá a priamo ich kontaktovať, aby si ich najali.

Náklady na prácu budú v skutočnosti závisieť od nezávislého pracovníka, ktorého oslovíte, od jeho odbornosti a úrovne zručností. Dribble nemusí byť miestom, kde nájdete najlacnejšie vlastné logo pre svoj web, ale môže vám pomôcť dosiahnuť oveľa lepšiu kvalitu.

4. Fiverr

Fiverr

Fiverr je jednou z najväčších online komunít na voľnej nohe z celého sveta. Vďaka konkurencii medzi nezávislými pracovníkmi si môžete najať dizajnéra, aby vytvoril dizajn loga za oveľa menej peňazí ako na iných miestach.

Komunita spoločnosti Fiverr je organizovaná na základe spätnej väzby od zákazníkov. Nezávislí pracovníci s vyššou pozitívnou spätnou väzbou majú tendenciu účtovať viac ako nových nezávislých pracovníkov, ktorí ešte nemajú dostatočné recenzie.

Aj keď logo môže stáť iba niekoľko dolárov, je dôležité vedieť, že na voľnej nohe často používajú šablóny logo s malými vylepšeniami..

5. Úpravy

Upwork

Podobne ako Fiverr, Upwork je online komunita nezávislých pracovníkov, podnikateľov a dizajnérov. To vám umožní zverejniť prácu a prijímať ponuky od nezávislých pracovníkov. Potom si ich môžete pozrieť na voľnej nohe, pohovoriť s nimi a najať si pracovníka, s ktorým chcete pracovať.

Upwork má rozsiahlu komunitu s nástrojmi skríningu pre nezávislých aj pre klientov. Na voľnej nohe sa môžu zúčastniť na online testoch, aby preukázali svoju odbornosť a zručnosti. Úpravy tiež ponúkajú rôzne spôsoby platby, faktúry a umožňujú klientom platiť len za prácu, ktorú schvália.

6. DesignCrowd

DesignCrowd

DesignCrowd je trh súťaží dizajnov a online komunita dizajnérov. Projekt môžete začať vyplnením krátkeho popisu projektu, výberom typu dizajnu loga a poskytnutím podrobného opisu pre dizajnérov, ktorých sa majú riadiť.

Ďalej zaplatíte poplatok za uverejnenie súťaže a svoj rozpočet uložíte v DesignCrowd. Poskytujú záruku vrátenia peňazí, ktorá vám umožňuje požiadať o vrátenie peňazí do 30 dní od odoslania projektu. Keď budete chcieť vlastný dizajn loga, môžete vyhradiť rozpočet.

7. Nezávislý pracovník

nezávislý pracovník

Nezávislý pracovník je veľká globálna komunita nezávislých pracovníkov. Nájdete webdizajnérov, vývojárov, grafický dizajn, audio / video, online marketingových odborníkov z rôznych kútov planéty s rôznymi úrovňami zručností..

Rovnako ako mnoho iných nezávislých webov, aj Freelancer vám umožňuje zverejniť váš vlastný projekt loga ako prácu a začať prijímať ponuky od nezávislých odborníkov. Môžete skontrolovať profily nezávislých pracovníkov, minulé úlohy, spätnú väzbu a hodnotenie.

Keď nájdete toho pravého nezávislého pracovníka, môžete si ho najať. Po dokončení projektu budete môcť skontrolovať a prijať prácu a uvoľniť platbu.

8. PeoplePerHour

PeoplePerHour

PeoplePerHour je komunitou nezávislých odborníkov a profesionálov. Môžete prehľadávať hodiny (úlohy s pevnou cenou), uverejniť úlohu alebo spustiť súťaž. Môžete tiež prehliadať nezávislých pracovníkov podľa kategórií, prezerať ich profily a portfóliá.

Po uverejnení úlohy získate prístup k hlavnému panelu Workstream. Tu budete spravovať a kontrolovať prácu, komunikovať s nezávislými pracovníkmi a získať podporu od pracovníkov PeoplePerHour. Keď ste spokojní s dizajnom loga, môžete uvoľniť platbu nezávislej osobe.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie miesta na získanie vlastného loga pre váš web. Môžete tiež navštíviť náš článok o najlepších príkladoch dizajnu stránky kontaktného formulára.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map