9 najlepších nástrojov Heatmap a doplnkov pre vaše stránky WordPress

Prajete si, aby ste mali lepší prehľad o tom, ako používatelia interagujú s vašimi webovými stránkami? Nástroje a doplnky pre tepelnú mapu vám pomôžu vizualizovať, kde používatelia kliknú, ako ďaleko sa posúvajú a ako skutočne používajú vaše stránky. V tomto článku vám ukážeme 9 najlepších nástrojov a doplnkov pre tepelnú mapu pre vaše stránky WordPress.


Heatmap Tools and Plugins

Čo je Heatmap?

Heatmap vám umožňuje predstaviť si, ako návštevníci používajú váš web. Nástroje horúcej mapy poskytujú v hornej časti vašich stránok prekrytie ukazujúce oblasti s vyššou aktivitou ako oblasti s nízkou aktivitou používateľov.

Nástroje pre tepelnú mapu ponúkajú vizuálnu analýzu oblastí, na ktoré používatelia kliknú, vyzerajú a posúvajú sa. Tieto informácie vám pomôžu porozumieť problémom s použiteľnosťou vášho webu a optimalizovať ich tak, aby boli lepšie konverzie a užívateľské prostredie.

Tieto nástroje sa líšia od iných analytických nástrojov, ako je Google Analytics. Tradičné analytické nástroje vám poskytujú informácie, ako napríklad o tom, ako používatelia prišli na vaše stránky, aké stránky si prezerajú a ako sa presúvajú z jednej stránky na druhú.

Analytické nástroje Heatmaps vám povedia, ako používatelia skutočne používajú a ako interagujú s dizajnom vašich stránok.

Napriek tomu tu uvádzame najlepšie nástroje a doplnky týkajúce sa máp pre váš web WordPress.

1. Crazy Egg

CrazyEgg

Crazy Egg je pravdepodobne najobľúbenejší termovízny nástroj dostupný na dnešnom trhu. Ponúka tepelné mapy kliknutia, tepelné mapy kurzora myši a rolovacie mapy tepla. Ponúka ďalšiu užitočnú funkciu zvanú confetti heatmap.

Termografická mapa Confetti od spoločnosti Crazy Egg vám umožňuje rozdeliť údaje tepelnej mapy na zdroje dopravy. To znamená, že vidíte, ako používatelia sociálnych sietí, vyhľadávania alebo iných zdrojov interagujú s vašimi webovými stránkami.

Crazy Egg sa dá veľmi ľahko pridať na webovú stránku WordPress. Majú dokonca doplnok, vďaka ktorému je inštalácia hračkou.

Cena za Crazy Egg sa začína od 9 dolárov mesačne pre 10 000 návštevníkov a 10 aktívnych stránok. Ich najobľúbenejší plán sa nazýva Plus, ktorý ponúka 100 000 návštev, 50 aktívnych stránok a hodinové správy za 49 dolárov mesačne. Všetky plány prichádzajú s mesačnou bezplatnou skúšobnou verziou.

Na rozdiel od iných nástrojov tepelnej mapy, Crazy Egg neobmedzuje vaše použitie na jednotlivé stránky, to znamená, že môžete použiť rovnaký účet na viacerých webových stránkach..

2. Mouseflow

Mouseflow

Mouseflow je ďalší ľahko použiteľný nástroj na vytváranie máp pre používateľov WordPress. Mouseflow ponúka klikové mapy, rolovacie mapy, mapu pohybu a mapu pozornosti.

Ponúka tiež zaznamenávanie aktivít návštevníkov webových stránok. To znamená, že sa môžete pozrieť na používateľa interagujúceho s vašimi stránkami. Ďalšou užitočnou funkciou, ktorú ponúka Mouseflow, je analýza formulárov, ktorá umožňuje zistiť, prečo používatelia opustia vaše formuláre.

Mouseflow vám tiež umožňuje sledovať zúženia. Môžete tiež nastaviť vlastné zúženia, aby ste videli, ako sa používatelia z rôznych zdrojov návštevnosti na vašich stránkach správajú odlišne.

Cena za Mouseflow sa začína na 19 $ mesačne za 1 000 zaznamenaných relácií obmedzených na 1 webovú stránku. Ceny sa zvyšujú s viac zaznamenanými reláciami a webmi, ktoré pridáte do svojho plánu. Mouseflow tiež ponúka bezplatný plán obmedzený na 100 zaznamenaných relácií pre jednu stránku.

3. Lucky Orange

Lucky Orange

Lucky Orange je ďalšou obľúbenou voľbou v analytických mapách. Ponúkajú sledovanie teplotných máp pre kliknutia, pohyb a hĺbku posúvania. Okrem toho ponúkajú aj nahrávanie relácií a segmentáciu prenosu.

Dodáva sa tiež s analýzou formulárov, konverznými zúženiami, prieskumami verejnej mienky a softvérom na live chat, ktorý môžete pridať na svoj web. Zoznam funkcií pokrýva takmer všetko, čo chcete od nástroja tepelnej mapy.

Cena za Lucky Orange sa začína od 10 dolárov mesačne za 25 000 zobrazení stránky na jednom webe.

4. Inspectlet

Inspectlet

Inspectlet je veľmi výkonná služba na zaznamenávanie relácií a termmap. Zahŕňa všetky tri typy sledovania tepelnej mapy: kliknutia, pohyb kurzora a posúvanie.

Ponúkajú tiež analýzu konverzných zúžení s veľmi výkonnou funkciou filtrovania. Existuje robustný filter na označovanie, ktorý môžete použiť na označovanie jednotlivých používateľov. Týmto spôsobom môžete vidieť, ako interagujú pri opakovaných návštevách. Inspectlet tiež poskytuje analýzu formulárov na pochopenie a optimalizáciu generovania potenciálnych zákazníkov.

Ceny za Inspectlet začínajú od 39 dolárov mesačne, pričom 5000 zaznamenaných relácií je obmedzené na 1 web. Ponúkajú tiež bezplatný plán obmedzený na 100 zaznamenaných relácií pre jednu stránku.

5. Heatmap.me

Heatmap.me

Heatmap.me tvrdí, že je jedným z najjednoduchších na použitie analytického nástroja pre tepelné mapy na trhu. Inštalácia je jednoduchá a prichádza s veľmi malým kódom JavaScript, ktorý sa načíta asynchrónne bez spomalenia vášho webu.

Na rozdiel od niektorých nástrojov v tomto zozname, Heatmap.me ponúka tepelné mapy v reálnom čase. Môžete vidieť, ako používatelia interagujú s vašimi stránkami naživo. Rešpektuje tiež súkromie vašich používateľov tým, že neprihlási nepotrebné údaje.

Heatmap.me ponúka bezplatný plán obmedzený na 5 strán na jednom webe. Ich platené plány začínajú 100 dolárov mesačne pre neobmedzené stránky na jednom webe.

6. Ptengine

Ptengine

Ptengine poskytuje tepelnú mapu a nástroj na analýzu webu zabalený do jedného. Ponúka tepelné mapy kliknutia, sledovania konverzií, rolovania a pozornosti. Ponúkajú tiež testovanie A / B medzi dvoma tepelnými mapami, čo je užitočná funkcia pre návrhárov testujúcich rôzne rozhrania.

Medzi funkcie webovej analýzy patria segmentácia zariadenia, výkonnosť kampane, filtre na jedno kliknutie a analýza stránky.

Ceny za Ptengine začínajú od 7 dolárov mesačne na 1 web, 5 tepelných máp a 25 000 zobrazení stránky. Poskytujú tiež bezplatný plán s 1 tepelnou mapou na jednom webe obmedzeným na 1 000 zobrazení stránky.

7. Clicktale

ClickTale

Clicktale je ďalšou obľúbenou voľbou pre analýzu Heatmaps. Ponúkajú veľmi výkonnú technológiu nahrávania relácií a vynikajúce funkcie analýzy hĺbkových termálnych máp. Jeho najväčšou výhodou je však to, že ponúka integráciu s inými analytickými nástrojmi, ktoré už používate, ako sú Google Analytics, Optimizely, Správca značiek Google atď..

Clicktale má tepelné mapy, nahrávanie relácií, konverznú analýzu, pokročilú analytiku atď.

Clicktale nemá na svojich webových stránkach uvedené informácie o cenách. Namiesto toho budete musieť kontaktovať svoje obchodné tímy, aby požiadali o ukážku a potom diskutovali o cenách.

8. SeeVolution

SeeVolution

SeeVolution ponúka veľmi ľahko použiteľný spôsob, ako zahrnúť tepelné mapy na web WordPress. Majú doplnky pre všetky populárne CMS, vrátane WordPress. Okrem jednoduchej inštalácie ponúkajú aj veľmi čistý a pekný informačný panel, ktorý používateľom pomáha pochopiť údaje, ktoré vidia.

Heatmapy od SeeVolution zahŕňajú kliknutia, rolovanie, interakciu myši a pohybové mapy. Zahŕňajú tiež analýzu celého webu, aby vám poskytli prehľad o výkonnosti vašich stránok.

SeeVolution ponúka bezplatný plán pre 1 000 návštev obmedzených na 1 web. Ich platené plány začínajú od 79 dolárov mesačne pre 2 domény. Ponúkajú tiež 14dennú bezplatnú skúšobnú verziu všetkých svojich plánov.

9. Hotjar

Hotjar

Hotjar je výkonný balík aplikácií združených do jedného nástroja na analýzu a optimalizáciu konverzií. Kombinuje tepelné mapy, záznamy relácií, zúženia, analýzu formulárov, prieskumy verejnej mienky & prieskumy a náborový nástroj na získanie testerov.

Ponúkajú tepelné mapy pre klikanie, klepnutie, posúvanie a pohyb myši. Pomocou konverzných zúžení na zaznamenávanie relácií môžete na svojich stránkach objaviť a opraviť problémy s použiteľnosťou. Informačný panel spoločnosti Hotar je intuitívny a ľahko použiteľný.

Ich cenové plány začínajú od 29 dolárov mesačne za 10 000 zobrazení stránky a veľkosti snímky 2 000 návštev termálnych máp, formulárov a záznamov. Ponúkajú tiež obmedzený bezplatný program, ktorý môžete použiť na vyskúšanie.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie nástroje na vytváranie máp a doplnky pre váš web WordPress. Môžete tiež navštíviť náš zoznam 9 najlepších pluginov a nástrojov WordPress SEO, ktoré by ste mali používať

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me