Porovnanie 7 najlepších zásuvných modulov WordPress pre nehnuteľnosti (2020)

Hľadáte najlepšie doplnky pre nehnuteľnosti WordPress? WordPress používa mnoho webových stránok s nehnuteľnosťami na prezentáciu výpisov a získanie nových zákazníkov. V tomto článku sme ručne vybrali tie najlepšie doplnky WordPress pre nehnuteľnosti, ktoré môžete použiť na rozvoj svojho podnikania.


Najlepšie WordPress realitné doplnky

Ako si vyrobiť webovú stránku s nehnuteľnosťami pomocou?

WordPress je najobľúbenejší tvorca webových stránok na svete. Je ľahko použiteľný a dostatočne flexibilný, aby si takmer každý druh webovej stránky mohol predstaviť.

Existujú dva rôzne typy WordPress, ktoré často zavádzajú začiatočníkov. Najprv je tu WordPress.com, ktoré je hosťovaným riešením. Po druhé, máte WordPress.org tiež známy ako WordPress s vlastným hosťovaním. Porovnajte porovnanie v našom článku na stránkach WordPress.com vs WordPress.org.

Odporúčame vám používať WordPress.org, pretože vám umožňuje používať všetky funkcie WordPress mimo poľa bez akýchkoľvek obmedzení.

Na spustenie vlastnej webovej stránky WordPress.org, ktorú hostíte, budete potrebovať názov domény a hosting webových stránok.

Odporúčame používať Bluehost. Sú jednou z najväčších hostingových spoločností na svete a oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostingu WordPress. Ponúkajú našim používateľom viac ako 60% zľavu a bezplatné doménové meno.

Po zakúpení hostingu prejdite k nášmu sprievodcovi, ako vytvoriť webovú stránku s postupnými pokynmi na nastavenie.

Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť na tie najlepšie doplnky nehnuteľností WordPress, ktoré môžete použiť. Tieto doplnky vám umožnia jednoducho pridať zoznamy nehnuteľností a prilákať viac zákazníkov.

1. Vypíšte zoznamy

Dajte pozor na výpisy

Zoznamy výpisov sú jedným z najlepších doplnkov nehnuteľností WordPress. Pre začiatočníkov je ľahké začať a pre pokročilých používateľov je flexibilné vytvárať výkonné stránky s nehnuteľnosťami.

Je citlivý na mobil a pracuje s akoukoľvek témou WordPress. S podporou obrázkov a videa môžete do každého záznamu pridať ľubovoľný počet podrobností. Záznamy sú krásne zobrazené v rozložení mriežky a jedna stránka so zoznamom umožňuje používateľom získať všetky potrebné informácie vrátane máp miest.

Umožňuje tiež importovať záznamy z databázy MLS a podporovať integráciu IDX pomocou doplnku doplnkov. Je dodávaný s kontaktnými formulármi, aby vás mohli kupujúci priamo kontaktovať.

2. WP-Property

WP-Property

WP-Property je ďalší doplnok na správu nehnuteľností WordPress typu všetko v jednom. Obsahuje ľahko použiteľné rozhranie na pridávanie a správu všetkých záznamov. Môžete pridať podrobné informácie s hromadou polí a pridať miestnosti, kúpeľne, plochu, vybavenie a ďalšie.

Záznamy sú krásne zobrazené na vašom webe a web doplnku tiež ponúka bezplatné témy, ktoré môžete použiť. Zahŕňa podporu Máp Google, výkonnú funkciu vyhľadávania s filtrami, adresy URL priateľské k SEO, odporúčané zoznamy a ďalšie.

Je k dispozícii vo viacerých jazykoch a dá sa ľahko preložiť do akéhokoľvek iného jazyka. Je tiež dodávaný s miniaplikáciami bočného panela a krátkymi kódmi, ktoré vám umožňujú zobrazovať zoznamy prostredníctvom vašich webových stránok.

3. Estatik

Estatik

Doplnok Estatik je ďalšou vynikajúcou možnosťou na správu výpisov nehnuteľností vo WordPress. Tento výkonný doplnok je dodávaný s ľahko použiteľným systémom správy nehnuteľností, ktorý vám umožňuje ľahko pridávať záznamy na vaše webové stránky.

Zahŕňa fotogalériu, widget na vyhľadávanie majetku, podporu Máp Google, vstavané sociálne zdieľanie a viacjazyčnú podporu. Zahŕňa tiež nástroj na tvorbu polí, ktorý vám umožní ľahko pridať nové polia do svojich záznamov.

Má vyhľadávacie funkcie ajax s auto-kompletné. Používatelia môžu tiež zoradiť záznamy podľa ceny, dátumu a popularity. Vývojár doplnkov poskytuje aj platené služby IDX / MLS a doplnky, aby v prípade potreby pridal ďalšie funkcie.

4. Jednoduché výpisy nehnuteľností

Jednoduché výpisy nehnuteľností

Easy Property Listings je ďalší výkonný a vysoko prispôsobiteľný doplnok s nehnuteľnosťami WordPress. To vám umožní ľahko vytvoriť realitný web bez toho, aby ste sa dotkli kódu a bez zmeny tém.

Má začiatočnícke priateľské rozhranie pre správu výpisov, vďaka čomu je správa vašich nehnuteľností veľmi jednoduchá. Je dodávaný so šablónami výpisov vhodných pre mobilné zariadenia, ktoré zobrazujú vaše vlastnosti v mriežke alebo na jednej stránke so záznamom.

Medzi pokročilé funkcie patrí podpora REAXML, JUPIX, celosvetových systémov MLS, preklady / viacjazyčná podpora, pokročilé mapy a ďalšie. Platené doplnky a rozšírenia vám umožňujú pridať mnoho ďalších funkcií vrátane adresára realitných agentov a systému riadenia.

5. WP Real Estate

WP Real Estate

WP Real Estate je relatívne nový doplnok s nehnuteľnosťami pre WordPress s množstvom skvelých funkcií. Môže sa použiť aj na nákup, predaj a prenájom nehnuteľností.

Zahŕňa funkciu rozšíreného vyhľadávania, Mapy Google, integráciu IDX / MLS, kontaktné formuláre, vlastné polia a zobrazenia rozloženia zoznamu alebo mriežky. Je tiež dodávaný s krátkymi kódmi a miniaplikáciami, takže môžete na svojom webe zobraziť rôzne výpisy nehnuteľností alebo si vytvoriť vlastné vstupné stránky pre rôzne vlastnosti..

6. Zoznamy agentov

AgentPress

AgentPress vyžaduje rámec témy Genesis a je navrhnutý tak, aby pracoval s vlastnou témou AgentPress Pro, ktorá vám pomôže rýchlo vytvoriť webovú stránku s nehnuteľnosťami..

Doplnok pridá zoznam vlastných typov príspevkov a taxonómie, ktoré vám pomôžu kategorizovať vlastnosti. Pomocou miniaplikácií môžete tiež pridať vyhľadávanie záznamov do oblasti pripravenej pre miniaplikácie.

7. Nehnuteľnosti WPL

Nehnuteľnosti WPL

Doplnok WPL Real Estate je flexibilný a výkonný systém správy nehnuteľností WordPress. Má ľahko spravovateľnú sekciu na pridávanie záznamov pomocou funkcie filtrovania vyhľadávania pre klientske rozhranie. Má profily realitných agentov, Mapy Google, rôzne zobrazenia výpisov a výkonnú funkciu vlastných polí na pridávanie funkcií vlastníctva.

Môže byť integrovaný do služieb MLS / IDX ako ďalšia platená funkcia, vývojárov doplnkov poskytuje aj ďalšie úpravy ako službu. Už funguje dobre s niektorými z najlepších tém WordPress na trhu.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie doplnky pre WordPress pre váš web. Môžete tiež navštíviť náš zoznam najlepších tém nehnuteľností WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me