Kaip pridėti pasirinktinio autoriaus profilio puslapį prie savo WordPress

Ar norite pridėti pasirinktinį autoriaus profilio puslapį savo „WordPress“ svetainėje? Daugelio „WordPress“ temų autorių archyvo puslapyje yra nedaug informacijos apie autoriaus profilį. Šiame straipsnyje parodysime, kaip „WordPress“ sukurti pasirinktinį autoriaus profilio puslapį.


Pridedami pasirinktinio autoriaus profilio puslapį „WordPress“

1 būdas. Pridėkite pasirinktinio autoriaus profilio puslapį „WordPress“ naudodami WP vartotojo tvarkyklę

Šis metodas rekomenduojamas visiems vartotojams. Tai lengva nustatyti ir turi daugiau funkcijų.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „WP User Manager“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Vartotojai »WPUM nustatymai puslapyje, kad sukonfigūruotumėte papildinio nustatymus.

WP Vartotojo tvarkyklės nustatymų puslapis

Papildinys automatiškai sukurs skirtingus puslapius, kuriuos naudos kaip pasirinktinį prisijungimą, pasirinktinį vartotojo registraciją, pamirštą slaptažodį, paskyros ir profilio puslapius.

„WP User Manager“ yra galingas papildinys ir pateikia daugybę galimybių. Turite atidžiai juos peržiūrėti ir išjungti funkcijas, kurių nenorite naudoti.

Tada turėsite spustelėti skirtuką „Profiliai“, kad nustatytumėte vartotojo profilio nustatymus.

Vartotojo profilio puslapio nustatymai

Čia galite įgalinti profilio puslapio parinktį svečiams, tai reiškia, kad visi gali peržiūrėti vartotojo profilius. Taip pat galite leisti nariams peržiūrėti vienas kito profilius. Jei nepažymėsite šios parinkties, tada vartotojai galės peržiūrėti tik savo profilio puslapius.

Taip pat galite leisti vartotojams įkelti pasirinktinę profilio nuotrauką ir savo profilio puslapyje rodyti naujausius straipsnius bei komentarus.

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti pakeitimus, kad išsaugotumėte nustatymus.

Toliau turite pasirinkti SEO tinkamus URL arba autorių profilio puslapių nuolatines nuorodas. Tai galite padaryti apsilankę Nustatymai »Pastoviosios nuorodos puslapyje ir slinkite žemyn iki skyriaus „Vartotojo profilio nuolatinė nuoroda“.

Pasirinkite URL struktūrą vartotojo profilio puslapiams

Papildinys siūlo URL naudoti vartotojo ID, vartotojo vardą arba slapyvardį. Slapyvardis ir vartotojo vardas yra labiau SEO tinkamos parinktys nei vartotojo ID. Spustelėkite norėdami pasirinkti vieną iš jų, tada spustelėkite mygtuką Įrašyti pakeitimus, kad išsaugotumėte nuolatinės nuorodos nustatymus.

Pasirinktiniai autoriaus profilio puslapiai yra beveik paruošti. Dabar mums tiesiog reikia leisti vartotojams lengvai rasti savo profilio puslapius jūsų svetainėje.

Eikite į Išvaizda »Valdikliai puslapį ir pridėkite [WPUM] prisijungimo formos valdiklį prie šoninės juostos.

Įtraukite vartotojo prisijungimo ir profilio nuorodų valdiklį į šoninę juostą

Dabar galite apsilankyti savo svetainėje ir pamatyti, kaip veikia autoriaus profilio puslapis. Kaip prisijungęs vartotojas, šoninės juostos valdiklyje matysite savo sąskaitos informaciją. Spustelėję vartotojo vardą, pateksite į savo autoriaus profilio puslapį.

Autoriaus profilio puslapis

Šoninės juostos valdiklyje bus rodoma prisijungimo forma, kad vartotojai galėtų atsijungti. Jei leisite vartotojams registruotis jūsų svetainėje, į formą taip pat bus įtraukta nuoroda, kuria galite prisiregistruoti.

Papildinys taip pat pakeis autorių nuorodas jūsų svetainėje ir nukreipia juos į autoriaus profilio puslapį, o ne į numatytuosius autoriaus archyvo puslapius.

Kintanti autoriaus profilio puslapių išvaizda

Jei norite pakeisti spalvas ar kraštines, tai galite padaryti pridėdami pasirinktinę CSS.

Tačiau jei norite pakeisti dalykų išdėstymą ir tvarką, turėsite redaguoti papildinio šabloninius failus. „WP User Manager“ teikia pasirinktinių šablonų palaikymą, tai reiškia, kad galite sukurti savo šablonus dabartinėje temoje, kad galėtumėte naudoti papildinį..

Pirmiausia turite prisijungti prie savo svetainės naudodami FTP klientą ir eiti į / wp-content / plugins / wp-user-manager / templates / aplanką. Į savo kompiuterį atsisiųskite visus ten matomus failus.

Tada turite pereiti į dabartinį temos aplanką ir jame sukurti naują aplanką „wpum“. Įkelkite anksčiau atsisiųstus failus į „wpum“ aplanką.

Dabar galite redaguoti šiuos failus, jei norite pritaikyti profilio puslapių išvaizdą.

2 būdas. Rankiniu būdu sukurkite pasirinktinio autoriaus profilio puslapį savo temoje

Šis metodas reikalauja, kad galėtumėte redaguoti „WordPress“ temos ar vaikų temos failus. Jei to nepadarėte anksčiau, tada perskaitykite mūsų vadovą, kaip nukopijuoti ir įklijuoti kodą „WordPress“.

Pirmiausia turėsite prisijungti prie savo svetainės naudodami FTP klientą ir eiti į / wp-content / themes / your-current-theme / aplanką..

Dabartiniame temos aplanke turite sukurti failą author.php. Po to turite nukopijuoti archive.php failo turinį ir įklijuoti juos į savo naują autor.php šabloną.

Jei jūsų tema jau turi „author.php“ failą, tuomet taip pat galite ją redaguoti.

Jūsų tikslas yra gauti autoriaus profilio informaciją ir ją parodyti. Turėsite nuspręsti, kur norite pradėti redaguoti. Paprastai jūs galite redaguoti bet ką tarp „get_header“ (); ir get_sidebar () eilutės.

<?php
// Nustatykite esamo autoriaus kintamojo $ curauth
$ curauth = (isset ($ _ GET [‘autoriaus_vardas’]))? get_user_by (‘šliužas’, $ autoriaus vardas): get_userdata (intval ($ autorius));
?>

Apie: <?php echo $ curauth->slapyvardis; ?>

<?„php echo get_avatar“->vartotojo_paštas, ’90 ‘); ?>

Interneto svetainė: vartotojo_urlas; ?>"><?php echo $ curauth->vartotojo_urlas; ?>
Biografija: <?php echo $ curauth->vartotojo aprašymas; ?>

Pranešimai <?php echo $ curauth->slapyvardis; ?>:

<?php if (have_posts ()): while (have_posts ()): the_post (); ?>

" rel ="skirtukas" pavadinimas ="Nuolatinis saitas: <?php the_title (); ?>">
<?php the_title (); ?>

Publikuotas: <?php the_time (‘d M Y’); ?>

<?php the_excerpt (); ?>

<?php galiausiai;

// Ankstesnis / kitas puslapis naršymas.
the_posts_pagination ();

Kitas: ?>

<?php _e (‘Nėra šio autoriaus pranešimų.’); ?>

<?php endif; ?>

Šis kodas tiesiog prideda autoriaus profilio kortelę puslapio viršuje ir tada rodo naujausius autoriaus pranešimus.

Nesivaržykite pritaikyti šį kodą tiek, kiek jums reikia. Galite pridėti papildomų vartotojo profilio laukų į savo svetainę, pridėti autoriaus „Twitter“ ir „Facebook“ profilio nuorodas, rodyti pranešimų vaizdus ir pan..

Čia yra keletas CSS pavyzdžių, kad jūsų autoriaus profilio kortelė atrodytų tinkamai. Galite ją pridėti kaip pasirinktinę CSS prie savo temos ir tada pakeisti, kad ji atitiktų jūsų temos spalvas.

.autoriaus profilio kortelė {
fonas: #eee;
kraštinė: 1px kietas #ccc;
paminkštinimas: 20 taškų;
paraštės apačia: 20 taškų;
}
.autoriaus nuotrauka {
plūdė: kairė;
tekstas lygiuoti: kairėn;
paminkštinimas: 5px;
}

Štai kaip tai atrodė mūsų demonstracinėje svetainėje:

Tinkintas autoriaus profilio puslapis „WordPress“

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti pridėti tinkintą autoriaus profilio puslapį į savo „WordPress“ svetainę. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map