Kaip pridėti pasirinktinius šriftus

Ar norite pridėti pasirinktinių šriftų „WordPress“? Pasirinktiniai šriftai suteikia galimybę naudoti gražų įvairių šriftų derinį savo svetainėje, kad pagerintumėte tipografiją ir vartotojo patirtį.


Be gerai atrodančių šriftų, jie taip pat gali padėti pagerinti skaitomumą, sukurti prekės ženklo įvaizdį ir padidinti laiką, kurį vartotojai praleidžia jūsų svetainėje.

Šiame straipsnyje parodysime, kaip pridėti pasirinktinius šriftus „WordPress“, naudojant „Google“ šriftus, „TypeKit“ ir CSS3 @ „Font-Face“ metodą..

Pridėjus pasirinktinius šriftus „WordPress“

Pastaba: Įkeliant per daug šriftų, jūsų svetainė gali sulėtėti. Mes rekomenduojame pasirinkti du šriftus ir naudoti juos visoje svetainėje. Mes taip pat parodysime, kaip tinkamai juos įkelti nepraleidžiant jūsų svetainės.

Prieš mes nagrinėsime, kaip pridėti tinkintus šriftus „WordPress“, apžvelkime tinkintus šriftus, kuriuos galite naudoti.

Kaip rasti tinkintus šriftus, naudojamus “WordPress”

Šriftai buvo brangūs, bet ne daugiau. Yra daug vietų, kur galima rasti puikių nemokamų interneto šriftų, tokių kaip „Google Fonts“, „Typekit“, „FontSquirrel“ ir „fontts.com“..

Jei nežinote, kaip maišyti ir derinti šriftus, pabandykite šriftų porą. Tai padeda dizaineriams suporuoti gražius „Google“ šriftus.

Rinkdamiesi šriftus atminkite, kad per daug tinkintų šriftų naudojimas sulėtins jūsų svetainę. Štai kodėl turėtumėte pasirinkti du šriftus ir naudoti juos visame savo dizaine. Tai taip pat užtikrins jūsų dizaino nuoseklumą.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei jums nepatinka vaizdo įrašas ar norite rašytinio vadovo, tada tęskite skaitymą.

Pridėkite tinkintų šriftų „WordPress“ iš „Google“ šriftų

„Google“ šriftų peržiūra

„Google Fonts“ yra didžiausia, nemokama ir dažniausiai interneto svetainių kūrėjų naudojama šriftų biblioteka. Yra keli būdai, kuriais galite pridėti ir naudoti „Google“ šriftus „WordPress“.

1 būdas: tinkintų šriftų pridėjimas naudojant paprastą „Google“ šriftų papildinį

Jei norite pridėti ir naudoti „Google“ šriftus savo svetainėje, tada šis metodas yra pats lengviausias ir rekomenduojamas pradedantiesiems.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „Google“ nemokamų šriftų papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Suaktyvinę galite eiti į Išvaizda »Customizer puslapis. Bus atidaryta tiesioginio temos pritaikymo sąsaja, kurioje pamatysite naują skyrių Tipografija.

Customizer spausdinimas

Spustelėję tipografiją, parodysite skirtingas savo svetainės skiltis, kuriose galėsite pritaikyti „Google“ šriftus. Tiesiog spustelėkite „Redaguoti šriftą“, esantį žemiau norimos redaguoti skilties.

Tipografijos nustatymai

Skiltyje Šriftų šeima galite pasirinkti bet kurį „Google“ šriftą, kurį norite naudoti savo svetainėje. Taip pat galite pasirinkti šrifto stilių, šrifto dydį, užpildymą, paraštę ir dar daugiau.

Priklausomai nuo jūsų temos, čia gali būti ribotas skyrių skaičius ir jūs negalėsite tiesiogiai pakeisti šrifto pasirinkimo daugelyje skirtingų savo svetainės sričių..

Norėdami tai išspręsti, papildinys taip pat leidžia jums sukurti savo valdiklius ir naudoti juos norint pakeisti jūsų svetainės šriftus.

Pirmiausia reikia apsilankyti Nustatymai »„ Google “šriftai puslapyje ir nurodykite savo šrifto valdymo pavadinimą. Naudokite tai, kas padeda greitai suprasti, kur naudosite šį šrifto valdymą.

Šriftų valdymo skyrius

Tada spustelėkite mygtuką „Sukurti šrifto valdymą“ ir tada būsite paprašyti įvesti CSS parinkiklius.

Galite pridėti HTML elementus, į kuriuos norite nukreipti (pavyzdžiui, h1, h2, p, bloko citata) arba naudoti CSS klases.

Naršyklėje galite naudoti įrankį „Tikrinimas“, kad sužinotumėte, kurias CSS klases naudoja tam tikra sritis, kurią norite pakeisti.

Pridėti CSS parinkiklius

Dabar spustelėkite mygtuką „Išsaugoti šrifto valdymą“, kad išsaugotumėte nustatymus. Galite sukurti tiek šriftų valdiklių, kiek reikia skirtingoms savo svetainės skiltims.

Norėdami naudoti šiuos šriftų valdiklius, turite pereiti į Išvaizda »Customizer ir spustelėkite skirtuką Tipografija.

Skyriuje Tipografija taip pat matysite parinktį „Temos tipografija“. Spustelėjus ant jo bus rodomi anksčiau sukurti jūsų pasirinktiniai šriftų valdikliai. Dabar galite tiesiog spustelėti mygtuką Redaguoti, norėdami pasirinkti šios valdybos šriftus ir išvaizdą.

Temos tipografijos parinktis

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti arba paskelbti, kad išsaugotumėte pakeitimus.

2 būdas: Neautomatiškai pridėkite „Google“ šriftus „WordPress“

Šis metodas reikalauja, kad pridėtumėte kodą prie savo „WordPress“ temos failų. Jei to nepadarėte anksčiau, tada skaitykite vadovą, kaip nukopijuoti ir įklijuoti kodą „WordPress“.

Pirmiausia apsilankykite „Google“ šriftų bibliotekoje ir pasirinkite norimą naudoti šriftą. Tada spustelėkite greito naudojimo mygtuką, esantį žemiau šrifto.

Pasirinkite norimus naudoti šriftų stilius

Šrifto puslapyje pamatysite šiam šriftui galimus stilius. Pasirinkite stilius, kuriuos norite naudoti savo projekte, tada spustelėkite šoninės juostos mygtuką viršuje.

Gaukite šrifto įdėjimo nuorodą

Tada turėsite pereiti į skirtuką „Įterpti“ šoninėje juostoje, kad nukopijuotumėte įdėjimo kodą.

Yra du būdai, kaip galite pridėti šį kodą į savo „WordPress“ svetainę.

Pirmiausia galite tiesiog redaguoti savo temos antraštės.php failą ir įklijuoti kodą prieš žymą.

Tačiau, jei dar nesate susipažinę su kodo redagavimu „WordPress“, galite naudoti papildinį, kad pridėtumėte šį kodą.

Tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite įskiepį Įterpti antraštes ir poraštes. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Įjungę eikite į Nustatymai »Įdėkite antraštes ir poraštes įklijuokite įdėjimo kodą laukelyje „Skriptai antraštėje“.

Pridėkite šrifto kodą savo „WordPress“ svetainėje

Nepamirškite spustelėti mygtuką Išsaugoti, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dabar papildinys pradės įkelti „Google“ šrifto įdėjimo kodą visuose savo svetainės puslapiuose.

Šį šriftą galite naudoti savo temos stiliaus lape taip:

.h1 site-title {
šriftų šeima: ‘Open Sans’, Arial, sans-serif;
}

Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų vadove, kaip pridėti „Google“ šriftus „WordPress“ temose.

Pridėti pasirinktinius šriftus „WordPress“ naudodami „Typekit“

„Typekit Adobe“ šriftai

„Typekit by Adobe Fonts“ yra dar vienas nemokamas ir papildomas šaltinis nuostabiems šriftams, kuriuos galite naudoti savo projektavimo projektuose. Jie turi mokamą prenumeratą ir ribotą nemokamą planą, kuriuo galite naudotis.

Tiesiog prisiregistruokite gauti „Adobe Fonts“ abonementą ir apsilankykite naršymo šriftų skiltyje. Čia turite spustelėti mygtuką, norėdami pasirinkti šriftą ir sukurti projektą.

Pridėkite „typekit“ šriftą prie projekto

Tada pamatysite įdėjimo kodą su projekto ID. Tai taip pat parodys, kaip naudoti šriftą temos CSS.

Šį kodą turite nukopijuoti ir įklijuoti savo svetainės skiltyje.

„Typekit“ šrifto įdėjimo kodas

Yra du būdai, kaip galite pridėti šį kodą į savo „WordPress“ svetainę.

Pirmiausia galite tiesiog redaguoti savo temos antraštės.php failą ir įklijuoti kodą prieš žymą.

Tačiau, jei dar nesate susipažinę su kodo redagavimu „WordPress“, galite naudoti papildinį, kad pridėtumėte šį kodą.

Tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite įskiepį Įterpti antraštes ir poraštes.

Įjungę eikite į Nustatymai »Įdėkite antraštes ir poraštes įklijuokite įdėjimo kodą laukelyje „Skriptai antraštėje“.

„Typekit“ pridėjimas „Adobe Fonts“ naudojant „WordPress“

Tai viskas, dabar galite naudoti „Typekit“ šriftą, kurį pasirinkote „WordPress“ temos stiliaus puslapyje:

h1 .svetainės pavadinimas {
šriftų šeima: gilbert, sans-serif;
}

Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų vadovėlį, kaip pridėti nuostabią tipografiją „WordPress“ naudojant „Typekit“.

Tinkintų šriftų pridėjimas „WordPress“ naudojant CSS3 @ font-face

Paprasčiausias būdas pridėti pasirinktinius šriftus „WordPress“ yra pridedant šriftus naudojant CSS3 @ font-face metodą. Šis metodas leidžia naudoti bet kurį jums patinkantį šriftą savo svetainėje.

Pirmiausia turite atsisiųsti jums patinkantį šriftą žiniatinklio formatu. Jei neturite šrifto žiniatinklio formato, tada galite jį konvertuoti naudodami „FontSquirrel Webfont“ generatorių.

Kai turėsite „webfont“ failus, juos turėtumėte įkelti į savo „WordPress“ prieglobos serverį.

Geriausia vieta įkelti šriftus yra naujame aplanke „šriftai“, esančiame jūsų temos ar vaiko temos kataloge.

Šriftui įkelti galite naudoti „FTP“ arba „cPanel“ failų tvarkyklę.

Įkėlę šriftą, turite įkelti šriftą į savo temos stiliaus lentelę naudodami CSS3 @ šrifto veido taisyklę:

@ font-face {
šriftų šeima: Arvo;
src: url (http://www.example.com/wp-content/themes/your-theme/fonts/Arvo-Regular.ttf);
šrifto svoris: normalus;
}

Nepamirškite pakeisti šriftų šeimos ir URL savo.

Po to galėsite naudoti šį šriftą bet kurioje savo temos stiliaus puslapyje:

.h1 site-title {
šrifto šeima: "Arvo", Arial, sans-serif;
}

Šriftų įkėlimas tiesiogiai naudojant CSS3 @ font-face ne visada yra geriausias sprendimas. Jei naudojate šriftą iš „Google Fonts“ arba „Typekit“, geriausia, jei norite, kad šriftas būtų teikiamas tiesiogiai iš jų serverio,.

Tai viskas, tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums pridėti tinkintų šriftų „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą, kaip naudoti piktogramų šriftus „WordPress“ ir kaip pakeisti šrifto dydį „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map