12 En İyi Ücretsiz Web Sitesi Barındırma Karşılaştırıldı (2020)

Web sitenizi başlatmak için ücretsiz bir web barındırma hizmeti mi arıyorsunuz? Ücretsiz web sitesi barındırma almanın bir yolu olup olmadığını soran okuyuculardan düzenli olarak e-postalar alıyoruz. Ve cevap EVET. Hepimiz hayatta özgür şeyleri severiz, ancak tüm özgür şeylerin eşit yaratılmadığını hatırlamak önemlidir. Bu yazıda, en iyi ücretsiz (ve neredeyse ücretsiz) web sitesi barındırma hizmetlerini artıları ve eksileri ile karşılaştıracağız.


En iyi ücretsiz web sitesi hosting karşılaştırması

Ücretsiz Web Sitesi Barındırma Hizmeti Hakkında “Gerçek”

Bir web sitesi oluşturmak dünyada mesajınızı almak için en önemli yol haline gelmiştir. Ancak, ilk başladığınızda, bir web sitesi yapmak için para harcamak istemeyebilirsiniz.

Çoğu insan hızlı, kolay ve ücretsiz bir şey ister.

Piyasada ücretsiz web sitesi barındırma şirketleri ton vardır. Ancak akıllı bir tüketici olarak, ücretsiz öğle yemeği diye bir şey olmadığını bilmelisiniz..

Her zaman bir av var.

Bir web sitesi barındırma hizmeti çalıştırmak çok para tutar.

Ücretsiz web sitesi sunan şirketler bir şekilde para kazanmak gerekiyor, ya da iş dışı gidecek.

Bunu web sitenizde reklamlar görüntüleyerek, web sitenizin trafiğini sınırlayarak, sizi platformlarında kilitleyerek ve / veya diğer hizmetlerini artırarak yaparlar. Görüntülenen reklamlardan bazıları markanızı iyi temsil etmeyebilir ve hatta rakibinizin reklamı bile olabilir.

Test web sitesi hariç, ücretsiz web sitesi barındırma kullanmak neredeyse her zaman kötü bir fikirdir. Ücretsiz web sitelerinin özellikle işletmeler için kötü fikir olmasının 36 nedeni var.

Peki ya küçük bir bütçeniz varsa?

Belki de ücretsiz WordPress barındırma arayan kar amacı gütmeyen bir kuruluşsunuz ya da öğrenciler için ücretsiz web sitesi barındırma istiyorsunuz. Endişelenme, bu makalede sizin için bir çözümümüz var.

Yeni başlayanlar için en büyük ücretsiz WordPress kaynak sitesi olarak, ince baskıları vurgulamak bizim işimizdir, bu yüzden DOĞRU kararı siz verirsiniz.

Listemizdeki her ücretsiz web sitesi barındırma şirketi, web sitenizi istediğiniz sürece ücretsiz tutabileceğinizi garanti eder. Ancak, web siteleri hakkında ciddi olan herkese şiddetle düşük maliyetli tam özellikli bir web sitesi barındırma sağlayıcısı kullanmayı düşünmenizi öneririz.

Bu paylaşılan barındırma şirketlerinin çoğunluğu size ücretsiz bir alan adı, ücretsiz e-postalar, ücretsiz SSL, e-Ticaret işlevselliği ve çok daha fazlasını aylık 2.75 $ – 5 $ karşılığında verecek.

Web sitenizden çok daha fazla para kazanacağınızı düşünürsek bu temelde “neredeyse ücretsiz”.

Bu küçük miktarın ödenmesi, uzman desteğine ve genel olarak daha iyi hizmete erişmenizi sağlar. En önemlisi, size web sitenizin tam kontrolünü ve sahipliğini verir.

Olduğu söyleniyor, önce en iyi neredeyse ücretsiz web sitesi barındırma şirketlerinden bazılarına bir göz atalım. Bundan sonra, en iyi ücretsiz web sitesi barındırma şirketlerine bakacağız.

En İyi Fiyat “Neredeyse Ücretsiz” Web Sitesi Barındırma

Bu sağlayıcılar tanınmış ve küçük işletmelerin web sitelerini başlatmaları için harika bir yer.

Hatta bazıları WordPress, WPBeginner ve diğer büyük kuruluşlar tarafından resmen tavsiye ediliyor, çünkü yüksek kalite ve hizmet seviyesi gösterdiler.

Web siteniz konusunda ciddi iseniz, web sitenizi bu 5 sağlayıcıdan biriyle başlatmanızı öneririz..

1. Bluehost

Bluehost

Bluehost dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biridir. Bunlar resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma sağlayıcısıdır.

WPBeginner kullanıcılarına ücretsiz bir alan adı, ücretsiz SSL sertifikası ve web barındırmada% 63 indirim sunmayı kabul ettiler. Temel olarak, ayda 2,75 $ ‘a başlayabilirsiniz.

Hosting planları arasında ücretsiz markalı e-posta adresleri, sınırsız disk alanı, ücretsiz SSL sertifikası, tek tıklamayla WordPress kurulumu ve daha fazlası yer alıyor.

Bluehost hakkında daha fazla bilgi edinmek için barındırma performansını, özelliklerini ve hizmetlerini değerlendirdiğimiz eksiksiz Bluehost incelememize bakın.

2. SiteGround

SiteGround

Siteground, ücretsiz web sitesi barındırma için başka bir harika alternatiftir. Müthiş destekleri ve inanılmaz derecede hızlı performanslarıyla tanınırlar. SiteGround ayrıca resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma sağlayıcısıdır.

WPBeginner kullanıcılarına hostingde% 60 indirim sunuyorlar. Temel olarak, ayda 3,95 ABD dolarına başlayabilirsiniz..

SiteGround’un barındırma planları bir web sitesi oluşturucu, WordPress ve Joomla için 1 tıklama yükleyici, sınırsız e-posta adresleri ve daha fazlası ile birlikte gelir.

SiteGround’un Öğretmenler ve Öğrenciler için özel bir teklifi var. Öğrenci Web Hosting’i ayda sadece 1,99 $ karşılığında alabilirsiniz.

Öğretmenler, eğitimciler için ücretsiz bir barındırma planına kaydolmak için SiteGround’u kullanabilir.

Daha fazla ayrıntı için, performanslarını ve çalışma sürelerini ölçmek amacıyla gerçek testler yaptığımız kapsamlı SiteGround incelememize bakın.

3. HostGator

HostGator

HostGator, piyasadaki en iyi barındırma hizmeti sağlayıcılarından biridir. 2002’den beri varlar ve yavaş yavaş dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biri haline geldiler.

Onların inanılmaz büyüme düşük fiyatlı, güvenilir web hosting ve kaliteli müşteri hizmetleri için kredilendirilebilir.

Kuluçka planları aylık 2,64 dolardan başlıyor. Her plan sınırsız e-posta adresi, ücretsiz HTTPS / SSL, ölçülmemiş bant genişliği ve disk alanı içerir.

Kurucumuz ve CEO’umuz Syed Balkhi, 2007’den beri bir HostGator müşterisidir. WPBeginner, HostGator’un özel sunucusuyla ev sahipliği yapmaktadır ve performanslarından çok memnunuz..

Daha fazla ayrıntı için artılarını ve eksilerini içeren HostGator incelememize ve ayrıntılı performans testlerine bakın.

4. DreamHost

DreamHost

DreamHost, 1997 yılında başlayan en eski web hosting şirketlerinden biridir. Şu anda 1,5 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapmaktadır.

Başlangıç ​​planları aylık 2.59 dolar. Ücretsiz alan adı, ücretsiz alan adı gizliliği, ücretsiz SSL, sınırsız e-posta, popüler web sitesi oluşturucuları için 1 tıklama yükleyici ve daha fazlasını içerir.

Daha fazla bilgi edinmek için hizmetlerini, desteğini ve performansını değerlendirdiğimiz tam DreamHost incelememize bakın.

5. Sadece Ev Sahibi

Sadece Sunucu

Just Host, ücretsiz web sitesi barındırma şirketlerine başka bir düşük maliyetli alternatiftir. Bir başlangıç ​​web sitesi oluşturmak için mükemmel paylaşılan barındırma planları sunuyorlar.

Temel olarak aylık 3,95 $ ‘a başlayabilirsiniz. Her plan, ücretsiz bir alan adı, sınırsız e-posta adresi, birden fazla web sitesi ve WordPress gibi CMS yazılımları için tek tıklamayla kurulum ile birlikte gelir.

Daha fazla bilgi edinmek için artıları ve eksileri olan tam Just Host incelememize göz atın.

En İyi Ücretsiz Hosting Siteleri

Ücretsiz cazip olsa da, web sitesi barındırma söz konusu olduğunda her zaman sınırlıdır. Bunu göz önünde bulundurarak, başlamak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz web sitesi barındırma sitelerini seçtik.

Bu hosting sitelerini kullanmanız% 100 ücretsiz.

Web siteniz konusunda ciddi iseniz, son kararınızı vermeden önce en iyi WordPress barındırma yöntemini nasıl seçeceğinize dair kapsamlı kılavuzumuzu okumanızı önemle öneririz..

Bununla birlikte, dünyanın en iyi ücretsiz barındırma şirketleri.

6. WordPress.com

WordPress.com

WordPress.com, WordPress’in eşsiz bir lezzetini sunan popüler bir ücretsiz hosting platformudur. Kendini barındıran tanınmış web sitesi oluşturucusu WordPress’in evi olan WordPress.org ile karıştırılmamalıdır.

WordPress.com, size bir WordPress.com alt etki alanı (yani web siteniz.wordpress.com), 3 GB depolama alanı ve web siteniz için ücretsiz şablonlara erişim sağlayan ücretsiz bir web sitesi barındırma planı sunar..

Bu ücretsiz plan, web sitenizde reklamlar görüntüler. Reklamlardan kurtulmak, özel bir alan adı kullanmak ve ek özelliklere erişmek için ücretli planlarına geçebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz “neredeyse ücretsiz barındırma” hizmetlerinden herhangi biri daha iyi seçenektir.

Daha fazla bilgi edinmek için WordPress.com ile WordPress.org karşılaştırmasını her iki platformun artıları ve eksileri ile karşılaştırın.

7. Wix

Wix

Wix, ücretsiz web sitesi barındırma hizmeti sunan başka bir tamamen barındırılan web sitesi oluşturucusudur.

Çoğu ücretsiz barındırma hizmeti gibi, ücretsiz web sitenizde reklamlar ve Wix.com markası gösterilerek desteklenir. Ücretli planlarına geçerek kurtulabilirsiniz.

Ücretsiz plan size bir Wix.com alt etki alanı, web sitesi şablonlarına erişim, 500 MB depolama alanı ve 500 MB bant genişliği verecek.

Daha fazla ayrıntı için, her iki platformun artılarını ve eksilerini parçaladığımız Wix ile WordPress karşılaştırmamıza bakın..

8. Weebly

Weebly

Weebly, kullanabileceğiniz başka bir popüler ücretsiz web sitesi oluşturucusudur. Bir web sitesi oluşturmak için sezgisel sürükle ve bırak oluşturucu ve hazır şablonlarla birlikte gelir.

Ücretsiz planları, bir Weebly alt alanı, 500 MB depolama alanı ve Weebly reklamlarını görüntüler. Reklamlardan kurtulmak, daha fazla depolama alanı elde etmek ve özelliklerin kilidini açmak için ücretli planlarına geçebilirsiniz.

Her iki web sitesi platformunun avantajlarını ve dezavantajlarını gösteren Weebly vs WordPress karşılaştırmamızı görmek isteyebilirsiniz..

9. GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu

GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu

GoDaddy, dünyanın en büyük alan adı kayıt şirketi ve popüler bir barındırma şirketidir.

Hazır şablonlara sahip bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusu olan GoDaddy web sitesi oluşturucusunu sunuyorlar. 30 günlük ücretsiz deneme sürümü olarak kullanılabilir, ardından aylık 5,99 ABD dolarından başlayan ücretli planlarından birine yükseltebilirsiniz..

Ucuz ve kullanımı çok kolay. Ancak, web siteniz büyüdükten sonra GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu özellikleri oldukça sınırlı bulabilirsiniz. GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu’yu WordPress’e veya başka bir web sitesi platformuna taşımak da zordur.

Ayrıca en iyi GoDaddy web sitesi oluşturucu alternatifi listemize bakın.

10. Kareler

Squarespace

Squarespace, teknik beceri gerektirmeyen popüler bir web sitesi oluşturucu platformudur. Güzel profesyonel şablonlar ve sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzü sunar.

Onlar 14 günlük ücretsiz bir web sitesi barındırma deneme sunuyoruz. Bu, özelliklerini deneyebilmeniz için web sitesi oluşturucusuna erişmenizi sağlar. Ücretli bir plana abone olmadıkça web siteniz herkese açık olmayacak.

Ücretli planlar aylık 12 $ ‘dan başlar. Her planda ücretsiz bir özel alan adı, sınırsız bant genişliği, depolama alanı ve hazır web sitesi şablonları bulunur.

Daha fazla bilgi edinmek için Artıları ve eksileri olan Squarespace vs WordPress makalemize bakın ve özellik karşılaştırmaları.

11. Google Cloud Hosting

Google Cloud Logosu

Google, küçük işletmeler ve öğrenciler için çok çeşitli ücretsiz web sitesi barındırma çözümleri sunar. Google gibi birinci sınıf bir şirketten bekleyebileceğiniz tüm güçlü özelliklerle birlikte gelir.

Planları kullanım başına ödemeye dayandığından, öğrencilerin başlaması için kolay bir yerdir. Test sitelerine yönelik ücretsiz bir web sitesi arıyorsanız Google, yeni müşteriler için 300 yıl boyunca ücretsiz kredi sunar..

Google Cloud’u her tür web sitesini barındırmak için kullanabilirsiniz ve hatta Google Compute Engine’de WordPress sunarlar.

12. Amazon Web Servisleri (AWS)

AWS Logosu

AWS olarak da bilinen Amazon Web Servisleri, dünyanın en popüler web sitelerine güç veriyor. Küçük işletmeler için kullanımı kolay olmasa da, yeni başlayan öğrenciler ve geliştiriciler için harika bir platform.

Amazon, test siteleri için barındıran en iyi ücretsiz web sitelerinden biri olan AWS Free Tier’de 12 aylık ücretsiz ve her zaman ücretsiz ürünler sunuyor.

Öğrenciler, geliştirme becerilerini öğrenmek ve ustalaşmak için Amazon’un güçlü platformunu kullanabilir.

Bu makalenin bir sonraki projeniz için en iyi ücretsiz web sitesi barındırma hizmetini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. 5 dakika içinde ücretsiz bir işletme e-posta adresinin nasıl oluşturulacağına ilişkin kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map