2020’de En İyi Sanal İş Telefon Numarası Uygulamaları (Ücretsiz Seçenekler ile)

İş telefon görüşmelerini kişisel telefon numaranızdan yönetmek çok can sıkıcı olabilir ve gizliliğinizi ortadan kaldırır. Daha fazla insanı işe aldıkça ölçeklendirilmediğinden bahsetmiyorum bile.


Bu nedenle birçok yeni ve köklü işletme sahibi, işletmeleri için özel bir telefon numarası almak için sanal iş telefonu numarası uygulamalarını kullanıyor.

Sanal iş telefonu numarası, aynı numarayı dizüstü bilgisayarlarda, cep telefonunda, masaüstü telefonlarda ve daha fazlasında kullanmanıza olanak tanır. Çağrıları kolayca yönlendirebilir, sesli mesajlar kaydedebilir ve aynı numarayı çalışanlar arasında paylaşabilirsiniz.

Herhangi bir teknik bilgi olmadan hızlı ve kolay bir sanal iş telefonu numarası ayarlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmektir ve başlayabilirsiniz.

Bu makalede, küçük işletmeler için en iyi sanal iş telefonu numarası uygulamalarımızı (ücretsiz ve sınırsız seçenekler dahil) paylaşacağız.

İşletmeler için en iyi sanal telefon numarası uygulamaları

Sanal İş Telefon Numarasına Ne Zaman İhtiyacınız Var??

İster küçük bir işletme web sitesi, isterse bir e-ticaret mağazası işletin, müşterilerinize sizinle iletişim kurmanın hızlı bir yolunu sunarak işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Çoğu işletmenin artık çevrimiçi bir varlığı var ve müşterilerin ulaşmak için birden çok yola ihtiyacı var.

İş e-postası, canlı sohbet veya kısa mesajlar gibi iletişim araçları yararlı olabilirken, hiçbir şey hattın diğer ucunda gerçek bir insanı duymanın kişisel insan bağlantısını yenemez..

Normalde, işletmeler sabit hat numarasına sahip olmanın yeterli olduğuna inanırlar. Ancak, kısa sürede iş ve müşteri çağrılarını ele alma konusunda geleneksel sabit hatların ne kadar etkisiz olduğunu anlayacaklar..

Ve kesinlikle kişisel telefon numaranızı iş için kullanma hatasını yapmak istemezsiniz.

Sanal iş telefonu numarası uygulaması bu noktada yardımcı olabilir. Size geleneksel arazi ve cep telefonu numaraları üzerinde aşağıdaki faydaları sağlar.

 • Mobil uygulamalar, dizüstü bilgisayarlar, masa telefonu ve diğer cihazlarla telefonunuzda kullanabilirsiniz
 • Bir numara aynı anda farklı çalışanlar tarafından paylaşılabilir
 • Çağrı yönlendirme, bekleme, zil sesleri, tatil yanıtları, çalışma saatleri uygulama üzerinden yönetilebilir
 • Sesli mesajlar, kısa mesajlar, e-postaya konuşma metni çevirme ve daha ucuz yerel / uluslararası telefon görüşmeleri en üstteki kirazdır

Bununla birlikte, kullanabileceğiniz en iyi sanal iş telefonu uygulamalarına bir göz atalım.

Video öğretici

WPBeginner’a abone olun

Yazılı talimatları tercih ediyorsanız, okumaya devam edin.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva piyasadaki en iyi sanal iş telefonu numarası servis sağlayıcısıdır. Masaüstü / dizüstü bilgisayarınızdaki, cep telefonunuzdaki, tabletlerinizdeki veya masa telefonunuzdaki uygulamalarını kullanarak sanal telefon numaranızı yönetmeyi çok kolaylaştırırlar.

Hatta yerel numaranızı koruyabilir ve VoIP üzerinden HD sesli çağrı almak için Nextiva ile kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı coğrafi konumlar için sanal iş telefonu numaraları almanıza da olanak tanır.

Nextiva, her bir plana çağrı yönlendirme / yönlendirme, otomatik görevli, resepsiyonist, e-postaya sesli posta, çağrı sıralaması, sınırsız çağrı ve çağrı analizi gibi güçlü bir dizi özelliğe sahiptir..

Fiyatlandırma: Kullanıcı başına aylık 20 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

2. Çekirge

Çekirge

Çekirge, yeni başlayanlar ve küçük işletmeler için kolay bir sanal telefon numarası hizmeti sağlar. İş telefonu sisteminizi herhangi bir cihazdan ve herhangi bir konumdan yönetmenizi sağlayan bir mobil uygulama ile birlikte gelir.

Sanal iş numaraları, özel numaralar, farklı bölgeler için yerel numaralar, aralarından seçim yapabileceğiniz 800 ve 833 ücretsiz numara sunuyorlar..

İş ve kişisel aramaları aynı cihazla ayrı tutabilir ve hiçbir aramayı kaçırmayabilirsiniz. Çekirge, tüm temel özellikleri bir pakette çağrı yönlendirme, sesli posta, iş mesajlaşma, iş VoIP ve WiFi çağrısı, otomatik selamlama ve daha fazlası ile birleştirir..

Fiyatlandırma: 1 numara ve 3 uzantı için aylık 26 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

3. Phone.com

Phone.com

Phone.com, bir sanal iş telefonu sistemi elde etmek için harika bir seçenektir. Yeni başlayanlar, soloprenörler ve küçük işletmeler için uygun fiyatlı iş telefonu hizmetleri sunuyorlar.

Ayrıca, bazı Avrupa ülkelerine ve Kanada’ya yerel arama dakikaları olarak sayılarak daha ucuz arama ücretleri sunarlar. Özellikler açısından, mobil uygulamalar, çağrı yönlendirme / yönlendirme, sanal asistan, IVR menüleri, kısa mesaj, faks ve daha fazlasını elde edersiniz.

Kullanımınıza göre daha az ödeme yapmanızı sağlayan dakika başına ödeme planları sunarlar. Ancak, iş ihtiyaçlarınız arttıkça kolayca çok pahalı olabilir.

Fiyatlandırma: Aylık 12,99 $ ‘dan başlayan dakika başına ödeme planları. Uzantı başına aylık 29,99 ABD dolarından başlayan sınırsız planlar.

4. Google Voice (Ücretsiz)

Google sesi

Ücretsiz bir sanal iş telefonu uygulaması arıyorsanız, Google Voice sizin için en iyi seçenek olacaktır. Zaten G Suite kullanıyorsanız, bunu işletmeniz için halihazırda kullandığınız diğer tüm Google Apps’larla entegre edebilirsiniz.

Bireysel kullanıcılar ve tek kişi, kişisel planı sanal bir telefon numarası almak ve ABD ve Kanada’da ücretsiz olarak aramak için kullanabilir.

Ancak, kişisel plan, iş planında yer alan otomatik görevli, masa telefonu desteği vb.Gibi birçok iş telefonu özelliğine erişmenizi sağlamaz..

Fiyatlandırma: Kişisel kullanım için ücretsizdir. Ücretli planlar kullanıcı başına aylık 10 ABD dolarından başlar.

5. Ooma Ofis Telefonu

Ooma Ofis Telefonu

Ooma uygun fiyatlarla 1-800 ücretsiz telefon numaraları sunan popüler bir iş VOIP telefon sağlayıcısıdır. Herhangi bir Ooma ofis planına ücretsiz telefon numarası ekleyebilirsiniz. Varsayılan olarak sizin için ücretsiz bir telefon numarası önceden seçeceklerdir, ancak yeni bir tane seçme seçeneğiniz de vardır.

Ooma ofis platformu, sanal resepsiyonist, dahili arama, beklemedeki müzik, akıllı cep telefonu uygulamaları ve daha fazlası gibi beklediğiniz tüm güçlü özelliklere sahiptir. Tüm kurulumların en iyisi çok kolaydır ve birkaç dakika içinde yapabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Planları aylık 19,95 $ ‘dan başlıyor, bu da ücretsiz bir numara ve 500 dakika ücretsiz olarak geliyor. Ayrıca indirimli fiyatlarla ek dakika satın almanıza izin verir.

6. eVoice

eVoice

eVoice, özellikle İngiltere’de uluslararası bir kapsama alanı sunan popüler bir iş telefonu şirketidir. Farklı bölgeler için iş telefonu sistemi, sanal numaralar, ücretsiz numaralar ve yerel numaralar sunarlar.

Planları arasında çağrı yönetimi araçları, sanal resepsiyonist, giden arama uygulaması, konferans görüşmesi ve daha fazlası yer alıyor. İngiltere, AB, Kanada, ABD ve diğer birçok ülke için özel telefon numaraları alabilirsiniz.

Her biri ekleyebileceğiniz farklı sayıda kullanıcı ve arama dakikası ile birlikte gelen birden fazla plan arasından seçim yapabilirsiniz. Arama yönlendirme ücretleri, bulunduğunuz yere ve yönlendirdiğiniz numaraya göre farklıdır.

Fiyatlandırma: 1 kullanıcı için aylık 7,50 € ‘dan başlayan fiyatlarla.

7. FreshCaller

Freshcaller

Freshcaller sanal iş telefonu uygulama sağlayıcısı kullanımı kolaydır. Küçük ve büyüyen işletmeler için uygun olan bu araçlar, sınırsız aracılarla dakika başına ödeme planı da dahil olmak üzere tüm bütçelere uyacak makul fiyatlı planlar sunar..

Uluslararası numaralar, ücretsiz numaralar alabilir, mevcut numarayı kullanabilir, yerel numarayı sanal numarayla maskeleyebilir veya özel numara seçebilirsiniz.

Arama yönetimi araçları, çalışma saatleri, mobil uygulamalar, paylaşılan hatlar, çağrı bekletme, SIP bağlantıları ve daha fazlası gibi ihtiyacınız olan tüm genel özellikleri içerir. Bazı planlar, yerel numaranızı taşıyamazsanız veya yerel operatörün daha iyi çağrı ücretleri sunması durumunda faydalı olan yerel operatörünüzü kullanmaya devam etmenizi sağlar..

Fiyatlandırma Dakikada Ödeme veya ajan başına aylık 19 $

Bu makalenin, işletmeniz için en iyi sanal iş telefonu uygulamasını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ücretsiz işletme e-posta adresinin nasıl alınacağı hakkındaki kılavuzumuzu ve küçük işletmeler için en iyi e-posta pazarlama hizmetlerini de görmek isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map