2020’de Kontrol Etmeniz Gereken 21 Mükemmel WordPress Web Sitesi Örneği

İlham almak için bazı mükemmel WordPress web sitesi örneklerini mi arıyorsunuz? WordPress, dünyanın ilgi çekici web sitelerini oluşturmak için kullanan dünyanın en iyi tasarımcıları ve geliştiricileri tarafından kullanılmıştır. Bu makalede, ilham almak için kontrol etmeniz gereken bazı mükemmel WordPress web sitesi örneklerini paylaşacağız.


2018'de Kontrol Etmeniz Gereken Mükemmel WordPress Web Sitesi Örnekleri

1. Obama Vakfı

Obama Vakfı

Başkan Obama’nın kar amacı gütmeyen kuruluşunun web sitesi, vakfın vizyonunu ve misyonunu tamamlayan modern benzersiz bir tasarıma sahiptir. Büyük yazı tipleri, paragraflar için Maintree ve başlıklar için Gotham SSM kullanır.

Solda, kullanıcı fareyi üzerine aldığında uçan daraltılmış bir gezinme menüsü vardır. Tipografi ve temiz basit tasarımın yanı sıra, web sitesi parlak bir kullanıcı deneyimi için multimedya, sosyal paylaşım ve sayfa şablonlarını kullanıyor.

2. Kızgın Kuşlar

Kızgın kuşlar

Popüler oyunun resmi web sitesi. Her sayfanın ana fonu olarak oyunun eğlenceli görsel grafiklerini kullanan basit bir tasarıma sahiptir. Bu, oyunun kendisi ile aynı ruhu ve tutarlılığı sürdürmede gerçekten iyi çalışıyor.

3. 99U

99u

99U, reklam öğeleri için popüler bir kültür ve tasarım blogudur. Ana sayfasında, üstte yapışkan gezinme menüsü ve güzel bir duvar ızgarası düzeninde görüntülenen özellikli görüntüler içeren bir dergi stili şablonu bulunmaktadır..

4. Yaratıcı Reklam Ödülleri

Yaratıcı Reklam Ödülleri

Creative Ad Awards, dünyanın her yerinden en iyi reklamları kutlamak için bir yerdir. Ana sayfasında, üstte filtrelenebilir kategoriler, arama kutusu ve son yayınlardan oluşan bir ızgara izleyen büyük bir tam ekran arka plan resmi bulunur..

5. Sonraki Web

Sonraki Web

Next Web, teknoloji, bilim, internet ve diğer konuları kapsayan önde gelen bir çevrimiçi dergidir. Ana sayfasında en son makaleleri, en son makaleleri, kategoriye göre son yazıları ve fırsatlar gibi özel bölümleri içeren bir dergi düzeni bulunur..

Web sitesi hızını ve performansını artırmak için tembel yükleme, CDN ve agresif önbellekleme gibi teknolojileri kullanır.

6. Studio OUAM

Studio OUAM

Studio OUAM, görsel kimlik ve marka yaratma konusunda uzmanlaşmış bir Fransız yaratıcı ajansıdır. Ana sayfasında güzel tipografi, imlece duyarlı animasyonlar, güzel paralaks efektleri ve kaydırma animasyonları.

7. Analitik Projeler

Analytica Projeleri

Analytica Projects, gıda kalite kontrolünde liderlerden biridir. Web sitelerinde, kullanıcı aşağı kaydırırken kalite güvence işleminin birden fazla bölümünü gösteren oldukça etkileşimli bir animasyon bulunur.

8. Hayvan Mantığı

Hayvan Mantığı

Animal Logic, dünyanın önde gelen yaratıcı dijital stüdyolarından biridir. Ana sayfalarında, üst hollywood filmlerinde yer alan çalışmalarını sergileyen güzel bir video kaydırıcı bulunur. Kaydırıcıyı her biri güzel CSS animasyonlarıyla görüntülenen farklı bölümler izler.

9. Grette

Grette

Grette, Norveç merkezli bir ticaret hukuku firmasıdır. Web sitelerinde minimalist bir tasarım, daraltılmış gezinme menüsü, personel profilleri ve uzmanlık sayfaları var.

10. 10 × 17

10x17

10 × 17, 2017’nin en sevdikleri albümlerini görsel olarak yorumlayan ve geri sayan 26 sanatçının bir projesidir. Web sitesinde sanatçıların resimleri ve seçtikleri albümlerden ses parçaları bulunmaktadır. Genel tasarım son derece renkli, ilgi çekici ve etkileşimli.

11. Amerikan Hurdaları

Amerikan artıkları

American Scraps, Amerikan tarihinden çıkarılan eserleri çizgi romana dönüştürür. En son hurda ile son derece eşsiz bir tasarıma, ardından diğer son notlara ve tarihi bir zaman çizelgesine sahiptir..

12. 99% Görünmez

% 99 Görünmez

% 99 Görünmez, tasarımla ilgili en popüler podcast’lerden biridir. Web siteleri, kolay gezinme ve en son bölümlerine hızlı erişim ile podcast için tasarlanmış güzel bir tasarıma sahiptir. Sitenin tasarımına entegre edilmiş güzel bir podcast oynatıcısı var.

13. RUYA

RUYA

Ruya, BAE merkezli bir kimlik tasarımı ve marka ajansıdır. Web sitelerinde güzel çizimler, sorunsuz gezinme ve benzersiz bir düzen bulunur.

14. yöntem

yöntem

yöntemi çevre dostu temizlik ürünleri üreticisidir. Web sitelerinde üstte bir mega menü, renkli arka plan resimleri ve güzel animasyonlar var.

15. Fethedilmemiş

fethedilmemiş

Unconquered, marka geliştirme konusunda uzmanlaşmış New York merkezli bir yaratıcı ajans. Ana sayfasında benzersiz bir video kaydırıcı ve farenin üzerinde ekran boyunca hareket eden kayan bir logo bulunur.

16. Houston Hayvanat Bahçesi

Houston Hayvanat Bahçesi

Houston Hayvanat Bahçesi’nin web sitesi basit ve bilgilendiricidir. Özel logo, çalışma saatleri ve üstte bir gezinme menüsü bulunur. Ana sayfa içerik alanı, altta daha fazla düğme yüklemek için bir tıklama ile bir duvar ızgarasında karoları gösterir.

17. Protesto

Protesto

Protesto Hollandalı bir spor giyim üreticisidir. Ana sayfalarında, ürün kategorilerinin yer aldığı başlık olarak bir ürün resmi bulunur. Çevrimiçi mağaza için WooCommerce ve bireysel ürün sayfaları için son derece ilgi çekici güzel tasarım kullanır.

18. Serin Kulübü

Havalı Kulübü

Cool Club, güzel tasarlanmış duvar sanatı ve kart oyunları satıyor. Web sitelerinde duvar tasarımı ve tüm tasarımı canlandıran kart oyunları bulunmaktadır. Çevrimiçi mağazalara göz atmak eğlenceli ve WooCommerce tarafından desteklenmektedir.

19. Nove

Nove

Nove, işletmelerin Avrupa kurumlarıyla etkileşime girmesine yardımcı olan bir danışmanlık ajansıdır. Web siteleri, tam ekran video arka planı, şeffaf menüler ve farklı bölümler için özel sayfa şablonları ile benzersiz bir tasarıma sahiptir.

20. Jony Guedj

Jony Guedj

Jony Guedj serbest film yönetmeninin web sitesidir. Yatay gezinme için SMPTE renk çubuklarına sahiptir ve sanatçıların fareyi çubuk boyunca hareket ettirdiklerinde çalıştıklarını gösterir. Tasarımı daha ilginç ve çekici hale getiren sıradışı ve minimalist..

21. Müthiş Güdü

Müthiş Güdü

Awesome Motive, WPBeginner’ın ana şirketidir. Şirketimizin yeni tasarlanan web sitesi basit ve zariftir, hoş geldiniz mesajı olarak şirketin misyonuyla başlıkta ince bir animasyon içerir. Bunun altında hayati istatistikleri, ürünlerimizi, iş fırsatlarımızı ve daha fazlasını gösterir.

WordPress ile Kendi Şaşırtıcı Web Sitenizi Oluşturma

Listede yer alan tüm web siteleri, çeşitli teknolojiler kullanan benzersiz özel tasarımlar kullanır. Ancak, hepsinde ortak olan bir şey WordPress.

İki tür WordPress web sitesi vardır. Barındırılan bir çözüm olan WordPress.com ve WordPress.org (kendi kendine barındırılan WordPress olarak da bilinir). WordPress.com ile WordPress.org arasındaki fark hakkındaki kılavuzumuza bakın.

WordPress.org’u kullanmanızı öneririz, çünkü kutudan çıkan tüm WordPress özelliklerine erişmenizi sağlar.

WordPress.org ile kendi web sitenizi başlatmak için bir alan adına ve bir WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacak.

Bluehost’u öneriyoruz. Onlar dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biridir ve resmen WordPress barındırma sağlayıcısı önerilir.

Hosting için kaydolduktan sonra, adım adım talimatlar için bir web sitesi nasıl oluşturulacağına ilişkin kılavuzumuzu izleyin..

Web sitenizin tasarım kısmı WordPress temanız tarafından kontrol edilir. Yukarıda belirtilen tüm web siteleri özel bir WordPress teması kullanır. Özel bir WordPress web sitesi size çok pahalıya mal olacak.

Yeni başlıyorsanız, mevcut bir WordPress temasıyla başlayabilirsiniz. Yükleyebileceğiniz binlerce güzel WordPress teması var.

Deneyebileceğiniz en iyi WordPress temalarından bazılarını elle seçilmiş listelerimize bakın:

  • En İyi Ücretsiz WordPress Temaları
  • WordPress için En İyi İş Temaları
  • En İyi Dergi Stili WordPress Temaları
  • En İyi WooCommerce WordPress Temaları

Umarız bu makale ilham almak ve motive etmek için bazı mükemmel WordPress web sitesi örnekleri bulmanıza yardımcı olmuştur. WordPress kullanan en önemli büyük markaların listemizi görmek de isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me