2020’de İşletme Web Siteleri için WordPress Eklentileri Olmalıdır

2020’de işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için en iyi WordPress eklentilerini mi arıyorsunuz??


Aralarından seçim yapabileceğiniz 55.000’den fazla WordPress eklentisi var. Bu, yeni kullanıcıların web siteleri için doğru eklentiyi bulmasını son derece zorlaştırır.

Sıklıkla okuyucular tarafından SEO, sosyal medya, yedeklemeler, hız vb.Için en iyi WordPress eklentisi önerilerini soruyoruz..

En büyük WordPress kaynak sitesi olan uzmanlarımız her yıl binden fazla en iyi ücretli ve ücretsiz WordPress eklentisini test ediyor, böylece kullanıcılarımızın (siz) en iyi çözümleri bulmasını kolaylaştırabiliriz.

Doğru WordPress eklentileri ve araçlarına sahip olmak çevrimiçi işinizi büyütmenize yardımcı olabilir. Bu yazıda, 2020’de işletme web siteleri için sahip olunması gereken WordPress eklentileri konusunda uzman seçimimizi paylaştık.

İşletme web siteleri için WordPress eklentisi olmalıdır

Not: bunlar, yeni bir blog başlattığımızda veya kendi işletmelerimiz için yeni bir web sitesi oluşturduğumuzda ekibimizin yüklediği eklentilerdir.

1. WPForms

WPForms

Her web sitesinin bir iletişim formu olması gerekir, çünkü ziyaretçilerinizin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştırır. WPForms, WordPress için en kullanıcı dostu iletişim formu eklentisidir.

Bu sürükleme & drop online form builder kolayca iletişim formları, e-posta abonelik formları, online sipariş formları, ödeme formları oluşturmanıza olanak sağlar,
anketler, anketler ve temelde tüm diğer çevrimiçi form türleri yalnızca birkaç tıklamayla.

WPForms tüm popüler pazarlama ve ödeme platformlarıyla entegre olur, böylece 5 dakikadan daha kısa sürede güçlü formlar oluşturabilirsiniz.

Özel bir WordPress kullanıcı kayıt formu ve giriş sayfası oluşturmanıza yardımcı olacak seçeneklerle birlikte gelir.

WPForms’u WPBeginner web sitesinde ve diğer tüm web sitelerimizde kullanıyoruz. Ama yalnız değiliz. 3 milyondan fazla web sitesi WPForms kullanıyor ve 3 yıldan fazla bir süredir sürekli olarak 5 yıldız derecelendirme ortalamasının 4,9’unu koruyorlar..

Basit bir çözüm arayanlar için ücretsiz bir WPForms Lite sürümü var.

Eğer işinizi ciddi bir şekilde büyütmek istiyorsanız, Pro sürümü almanızı öneririz, çünkü olası satış yaratma çabalarınızı artırmak için ihtiyacınız olan tüm güçlü özelliklerle birlikte gelir. Satın alma işleminizde% 50 indirim elde etmek için bu WPForms kuponunu kullanın.

Alternatif: Formidable Forms, gelişmiş çözüm odaklı WordPress formları oluşturmak için mükemmel bir alternatiftir.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights, WordPress için en iyi Google Analytics eklentisidir. Web sitenizi Google Analytics ile “düzgün bir şekilde” bağlamanıza olanak tanır. Böylece, kullanıcıların web sitenizi nasıl bulduğunu ve kullandığını tam olarak görebilirsiniz.

En iyi yanı, WordPress panonuzun içinde önemli olan tüm önemli istatistikleri göstermesidir.

Daha sonra trafiğinizi, abonelerinizi ve gelirinizi artırmak için web sitenizi buna göre optimize edebilirsiniz. WordPress’te Google Analytics’in nasıl kurulacağı, e-ticaret izlemeyi etkinleştirmek için Google Analytics’in nasıl kullanılacağı ve kullanıcı katılımının nasıl izleneceği hakkında ayrıntılı kılavuzlarımız var.

MonsterInsights’ın ücretsiz bir sürümü var, ancak gerçek gücü sadece premium sürüme geçtiğinizde açılıyor.

MonsterInsights kuponumuzu kullanarak satın alma işleminizde% 50 indirim alabilirsiniz..

MonsterInsights 2 milyondan fazla web sitesi tarafından kullanılıyor.

3. Yoast SEO

Yoast SEO

SEO, arama motorlarından web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmenize yardımcı olur. WordPress kutunun dışında SEO dostu olsa da, SEO en iyi uygulamalarını kullanarak web sitenizin trafiğini artırmak için yapabileceğiniz çok daha fazla şey var.

Yoast SEO, tüm zamanların en popüler WordPress eklentilerinden biridir. Tüm WordPress SEO eklentilerinden Yoast, sayfa içi SEO’nuzu geliştirmek için ihtiyacınız olan tüm özellikler ve araçlarla en kapsamlı çözümü sunar.

Meta etiketler eklemenize, site haritaları oluşturmanıza, sitenizi Google Search Console’a bağlamanıza, sosyal medya için optimize etmenize ve daha pek çok şey yapmanıza yardımcı olur..

Yoast, son derece yararlı olan 301 yönlendirmelerini kolayca oluşturmanızı sağlayan güçlü bir Yönlendirme özelliği ile birlikte gelir. Ayrıca URL’lerin değişimini algılar ve otomatik yönlendirmeler oluşturur, böylece web sitenizde herhangi bir kopuk bağlantı yoktur.

Web sitenizde eksiksiz SEO kurulumu için, adım adım talimatlarla yeni başlayanlar için mükemmel WordPress SEO eğiticimizi izleyin.

Alternatif: All in One SEO Paketi Yoast SEO için harika bir alternatif.

4. Sürekli İletişim

Sürekli İletişim

E-posta, işletme sahibi olarak emrinizde en etkili ve en güvenilir pazarlama aracıdır. Web sitenizden ayrıldıktan sonra bile kullanıcılarınızla iletişim halinde kalmanızı sağlar. Bu nedenle, her işletme sahibine bir e-posta listesi oluşturmaya başlamalarını öneriyoruz.

Constant Contact, dünyanın en popüler e-posta pazarlama hizmet sağlayıcılarından biridir.

Platformları, bir e-posta listesi oluşturmanıza ve abonelerinize güzel e-posta bültenleri göndermenize olanak tanır.

Teknik olmayan kullanıcılar için hızlı ve kolay bir kurulum sunar. Ayrıca, WordPress için OptinMonster ve WPForms gibi popüler potansiyel müşteri oluşturma eklentileriyle de iyi çalışır.

Alternatifler: SendinBlue ve ConvertKit daha gelişmiş bir şey istiyorsanız iyi alternatiflerdir, ancak daha pahalıdırlar.

5. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster piyasadaki en popüler dönüşüm oranı optimizasyon yazılımıdır. Vazgeçen web sitesi ziyaretçilerini e-posta abonelerine ve müşterilere dönüştürmenize olanak tanır.

Bu WordPress eklentisi ve uygulaması, daha fazla e-posta abonesini hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olur.

OptinMonster, sürüklemeleriyle kolayca özelleştirebileceğiniz önceden hazırlanmış yüksek dönüşümlü katılım formlarıyla birlikte gelir & damla oluşturucu. Güçlü görüntülü reklam hedefleme özellikleri, her kullanıcı için kampanyaları kişiselleştirmenize olanak tanır, böylece doğru mesajı doğru zamanda gösterebilirsiniz.

Blogcular, işletme web siteleri ve e-Ticaret web siteleri için mükemmel bir çözümdür. Temel olarak, web sitenizin trafiğinden daha fazla para kazanmak istiyorsanız, OptinMonster’a ihtiyacınız var.

Terk edilmiş sepet satışlarını kurtarmanıza, web sitesi ziyaretçilerini dönüştürmenize ve e-posta listenizi büyütmenize yardımcı olur. OptinMonster’ı kullanarak diğer işletmelerin ne kadar başarılı olduğunu görmek için bu örnek olayları okuyun.

WPBeginner ve diğer web sitelerimizde OptinMonster kullanıyoruz.

6. Sucuri

Sucuri

Güvenlik, tüm çevrimiçi işletme sahipleri için en önemli öncelik olmalıdır. Sucuri, muhtemelen siteniz için alabileceğiniz en iyi korumanın biri olan bir WordPress güvenlik eklentisi ve web uygulaması güvenlik duvarı sunar.

Sitenizi DDoS, kötü amaçlı yazılım tehditleri, XSS saldırıları, kaba kuvvet saldırıları ve temelde diğer tüm saldırı türlerinden izler ve korurlar. Web sitenizde bir güvenlik duvarınız yoksa, bugün bir tane eklemeniz gerekir.

Web sitenizin güvenliğini nasıl güçlendireceğiniz ve işletmenizi nasıl koruyacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için yeni başlayanlar için adım adım talimatlar içeren nihai WordPress güvenlik kılavuzumuza bakın..

Sucuri, WPBeginner’a her ay yüz binlerce saldırıyı engellememize yardımcı oluyor.

7. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus piyasadaki en popüler WordPress yedekleme eklentisidir. Otomatik yedeklemeler ayarlamanıza ve bunları Google Drive, Dropbox, S3, Rackspace, FTP, e-posta ve daha fazlası gibi uzak bir yerde güvenle saklamanıza olanak tanır..

Ayrıca web sitenizi bir yedekten geri yüklemeyi çok kolaylaştırır. Temel eklentileri ücretsizdir, ancak ekstra özelliklere ve öncelik desteğine sahip ücretli bir planı vardır..

Alternatif: BackupBuddy ve VaultPress (Jetpack Yedeklemeleri) de mükemmel çözümlerdir, ancak yalnızca ücretli.

8. WP Roketi

WP Roketi

WP Rocket piyasadaki en iyi WordPress önbellekleme eklentisidir. WordPress web sitenizin hızını ve performansını herhangi bir teknik beceri gerektirmeden anında iyileştirmenizi sağlar..

Gzip sıkıştırması, sayfa önbelleği ve önbellek önyüklemesi gibi önerilen WordPress önbellek ayarlarını otomatik olarak açar. Sayfa yükleme sürelerini daha da iyileştirmek için tembel yükleme görüntüleri, CDN desteği, DNS önokuma, küçültme ve daha fazlası gibi isteğe bağlı özellikleri de açabilirsiniz..

En önemlisi, WP Rocket, bir kullanıcının sayfayı önbelleğe kaydetmesini istemesini beklemez. Web sitenizin önbelleğini otomatik olarak tarar ve anında performans artışı sağlar.

WP Rocket, web sitenizi daha da hızlandırmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir görüntü optimizasyon hizmeti olan Imagify’ı da sunar..

Bu, en kolay ve en yeni başlayanlara uygun önbellekleme eklentisidir. Tek dezavantajı, sadece ödenmiş olması.

Alternatif: WP Süper Önbellek ücretsizdir, ancak güçlü veya kolay değildir.

9. Kunduz Oluşturucu

Kunduz Oluşturucu

Beaver Builder, WordPress için en iyi sürükle ve bırak sayfa oluşturucusudur. Web sitesi tasarımınızı kolayca özelleştirmenize ve herhangi bir kod yazmadan özel sayfa düzenleri oluşturmanıza olanak tanır.

İşletme sahipleri bunu seviyor çünkü bir geliştirici kiralamak zorunda kalmadan birkaç dakika içinde tamamen özel açılış sayfaları oluşturmalarına izin veriyor.

Alternatif: Divi sayfa oluşturucu eklentisi harika bir alternatif.

10. ÜyeBasın

MemberPress

MemberPress, WordPress kullanarak çevrimiçi topluluklar ve üyelik siteleri oluşturmanıza izin verir. Piyasadaki en iyi WordPress üyelik eklentisidir..

Abonelikler oluşturabilir ve kullanıcılara abonelik planlarına göre içerik kısıtlayabilirsiniz. Tüm popüler ödeme çözümleriyle çalışır ve WooCommerce kullanan çevrimiçi mağazalarla güzelce oynar. Ayrıntılı talimatlar için WordPress’te nasıl üyelik web sitesi oluşturacağımızla ilgili kılavuzumuza bakın.

11. RafflePress

RafflePress

RafflePress piyasadaki en iyi WordPress hediye eklentisidir. Web sitenizin trafiğini anında artırmanıza, daha fazla sosyal medya takipçisi almanıza ve viral hediye ve yarışmalarla abonelere e-posta göndermenize olanak tanır.

RafflePress, ziyaretçinin dikkatini çeken bir hediye oluşturmak için kullanabileceğiniz kanıtlanmış hediye şablonları ile birlikte kolay bir sürükle ve bırak hediye oluşturucu ile birlikte gelir.

Hediye paketini girmek için web sitesi ziyaretçilerinin e-posta adreslerini kullanmaları gerekir. Bu, e-posta bülteniniz için daha fazla abone almanıza yardımcı olur.

RafflePress, yarışmaya daha fazla giriş almak için kullanıcıları sosyal profillerinizi takip etmeye ve hediyeleri arkadaşlarıyla paylaşmaya teşvik eder. Bu, sosyal medya katılımını artırmanıza yardımcı olur.

Ağızdan ağıza pazarlama, daha fazla trafik almanıza yardımcı olur, HIZLI! Bu, daha fazla takipçi, daha fazla satış ve daha fazla gelir sağlar!

Sosyal profillerinizi, WordPress form eklentilerini ve tüm popüler pazarlama platformlarını ve CRM’lerini kolayca bağlayabilirsiniz.

RafflePress, başlayabileceğiniz RafflePress lite adlı ücretsiz bir sürüme sahiptir. Büyümenizi hızlandırmak için daha güçlü özellikler istiyorsanız, RafflePress Pro’yu kullanmanız gerekir.

WPBeginner kullanıcıları% 20 daha fazla indirim elde etmek için RafflePress kupon kodumuzu kullanabilir: wpbeginner20.

12. CSS Kahramanı

CSS Kahramanı

WordPress temaları, web sitenizin görsel görünümü için CSS’ye güvenir. Temanıza özelleştirme yapmak istiyorsanız, CSS öğrenmeniz gerekecek. Bu, bir işletme sahibi için zaman alıcı olabilir.

CSS Hero, herhangi bir WordPress temasını tek bir kod satırı yazmadan özelleştirmenizi sağlayan bir WordPress eklentisidir. Daha fazla bilgi için CSS Hero’nun WordPress özelleştirmesini nasıl kolaylaştırdığını gözden geçirerek inceleyin.

Bu bir sürükleme değil & özel düzenler oluşturmanıza yardımcı olan BeaverBuilder gibi açılan sayfa oluşturucu. Aksine, pazarda bulunan herhangi bir WordPress temasını ihtiyaçlarınıza göre birkaç dakika içinde özelleştirmenize yardımcı olur.

13. Tohum Üretimi

SeedProd

SeedProd en iyi WordPress bakım modu ve yakında web siteniz mevcut olmasa bile potansiyel müşterileri toplamanıza ve takipçilerinizi büyütmenize yardımcı olan sayfa eklentisidir..

Siteniz yapım aşamasındaysa, yakında güzel açılış sayfaları oluşturmak için sitenizi kullanabilirsiniz. E-posta pazarlama hizmetlerinizle entegrasyon, geri sayım sayacı, sosyal medya entegrasyonu ve aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce şablon gibi özellikler içerir.

14. LearnDash

LearnDash

LearnDash, WordPress web sitenizden çevrimiçi kurslar oluşturmak ve satmak için en iyi WordPress LMS eklentisidir. Kursunuzu oluşturmak için dersleri, kısa sınavları ve ödevleri hızlı bir şekilde eklemenizi sağlayan bir sürükle ve bırak kursu oluşturucuya sahiptir..

Adım adım ayrıntılı talimatlar için, LearnDash kullanarak WordPress’te çevrimiçi kurslar oluşturma hakkındaki kılavuzumuza bakın.

15. G Süiti

G Suite

G Suite, e-posta, dokümanlar, e-tablolar, vb. Gibi bir web uygulamaları paketidir. Google tarafından oluşturulan bu güçlü ofis uygulamaları seti daha ucuz, kurulumu kolay ve sorunsuzdur.

Yazılım lisansları, donanım, BT personelini işe alma, yedeklemeleri yönetme ve daha pek çok maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. En önemlisi, profesyonel e-posta adreslerini doğrudan Gmail’in içinde kendi işletme alan adınızla kullanmanıza olanak tanır.

Alternatif: Ayrıca WordPress barındırma sağlayıcınızdan ücretsiz bir iş e-postası alabilir veya Microsoft Office365’i kullanabilirsiniz.

16. SEMRush

SEMRush

SEMRush, dijital pazarlama uzmanları ve işletme sahipleri için hepsi bir arada pazarlama aracıdır. SEO’nuzu, ücretli trafik stratejinizi, sosyal medyayı ve içeriği geliştirmenize yardımcı olacak güçlü araçlarla birlikte gelir & PR stratejisi.

Ayrıca rakipleriniz üzerinde rekabetçi zeka toplamanıza yardımcı olur, böylece onları geride bırakabilir ve sektörünüze hakim olabilirsiniz.

Anahtar kelime araştırması, backlink denetimi, marka sözlerini takip etme, rakiplerinize casusluk yapma, sosyal medyada en iyi performansı gösteren yayınları ve sayfaları keşfetme, reklam stratejisi analizi vb..

Bu kısa paragraflar SEMRush’un gerçek gücünü tanımlamak için yeterli değildir. Ciddi işletme sahipleri için listemizde bulunması gereken bir araç..

17. LiveChat

Canlı sohbet

LiveChat Inc işletmeler ve e-ticaret web siteleri için en iyi canlı sohbet destek yazılımı. Kullanımı çok kolaydır ve WordPress web sitenize hızlı bir şekilde canlı sohbet eklemenizi sağlar.

Tonlarca özelleştirme seçeneği vardır ve bir mobil uygulama ile birlikte gelir, böylece gerçek zamanlı destek sağlayabilirsiniz.

Mevcut destek yazılımınız, CRM, e-posta pazarlama ve diğer araçlarla entegre olur. En önemlisi, hızlı yüklenir ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar.

Alternatif: Sendinblue Chat, sohbet, CRM, SMS, Facebook ve e-postaları tek bir platformda bağlamanızı sağlayan başka bir popüler hizmettir.

18. Güzel Linkler Pro

Pretty Links Pro

Pretty Links Pro, WordPress için en iyi bağlantı yönetimi eklentilerinden biridir. Satış ortağı bağlantılarınızı kolayca yönetmenizi sağlarken, satış ortağı bağlantılarınızı paylaşım için kısa ve unutulmaz kılar.

Bağlı kuruluş pazarlamacıları, podcast’ler, işletme sahipleri ve WordPress’te kolayca kısa URL’ler oluşturmak isteyen diğerleri için mükemmel bir araçtır..

Alternatif: ThirstyAffiliates, birçok güçlü özelliğe sahip mükemmel bir alternatiftir.

19. Paylaşılan Sayımlar

Paylaşılan Sayımlar

Paylaşılan Sayımlar, web sitenize kolayca güzel sosyal paylaşım düğmeleri eklemenizi sağlayan en iyi WordPress sosyal medya eklentisidir..

Ayrıca, web sitenize sosyal kanıt eklemenize yardımcı olan paylaşım sayılarını gösterir.

Mevcut birçok ücretli çözüm olsa da, bu ücretsiz eklenti hepsini kod kalitesi ve performansında yener.

SharedCount’u web sitemizin çoğunda kullanıyoruz, çünkü hem yeni başlayanlar hem de geliştiriciler için kolay bir çözüm sunuyor.

20. WP Posta SMTP

WP Posta SMTP

WordPress varsayılan olarak e-posta göndermek için PHP posta işlevini kullanır. Sorun, WordPress barındırma şirketlerinin bu özellik kurulumuna düzgün şekilde sahip olmaması veya kötüye kullanımı önlemek için engellemesidir..

Bu temel olarak, sizin ve kullanıcılarınızın WordPress sitenizden önemli e-posta bildirimleri alamayabileceğiniz anlamına gelir.

WP Mail SMTP, uygun bir SMTP posta sunucusu kullanarak WordPress e-postaları göndererek bu sorunu çözer. Daha fazla bilgi edinmek için WordPress’in e-posta göndermeme sorununu giderme hakkındaki makalemize bakın.

Profesyonel ipucu: WP Mail SMTP Pro adlı ücretli sürüm, beyaz eldiven kurulumu ve daha fazla özellik ile birlikte geliyor. Temel olarak, destek personeli SMTP servis sağlayıcınızı kullanmak için kuracak ve bağlayacaktır..

21. Üstbilgi ve Altbilgi Ekle

Üstbilgi ve Altbilgi Ekle

WordPress sitenizi yönetirken bazen doğrulama, reklam yeniden hedefleme komut dosyaları ekleme vb. İçin WordPress üstbilginize veya altbilginize kod parçacıkları eklemeniz gerekebilir..

Üstbilgi ve Altbilgi Ekle, tema dosyalarınızı düzenlemeden WordPress sitenize kolayca kod snippet’leri eklemenizi sağlar. WordPress’e üstbilgi ve altbilgi kodunun nasıl ekleneceği ile ilgili eğiticimize göz atın.

Bu ücretsiz eklenti işletme sahipleri için son derece kullanışlıdır.

22. WPML

WPML

Varsayılan olarak, WordPress kolayca çok dilli bir web sitesi oluşturmanıza izin vermez. Bu, farklı coğrafi konumlarda çok dilli bir müşteri tabanına hitap eden işletmeler için bir zorluktur.

WPML’ye ihtiyacınız olacak yer burası. WordPress ile çok dilli web siteleri kolayca oluşturmanıza izin veren bir WordPress çok dilli eklentidir.

Kullanımı çok kolay, SEO dostu ve farklı dillerde kolayca içerik oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Alternatif: TranslatePress hızla büyüyen mükemmel bir alternatif.

23. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce, 4 milyondan fazla web sitesi tarafından kullanılan WordPress için en popüler e-ticaret eklentisidir..

Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm güçlü özelliklerle birlikte gelir.

Son birkaç yıldır WooCommerce, WordPress için en baskın e-ticaret eklentisi olarak kendini kanıtladı. Özel WooCommerce barındırma, WooCommerce temaları ve WooCommerce eklentileri bulunan bir WooCommerce ekosistemi bile var.

Tamamlayıcı eklenti: TrustPulse, sosyal kanıt ve FOMO ile anında müşteri güvenini kazanmanıza yardımcı olur.

Alternatif: BigCommerce, WordPress için tamamen barındırılan başsız bir e-ticaret platformudur. Ciddi mağaza sahipleri için yüksek ölçeklenebilirlik ve düşük bakım sunar.

24. Nextiva

Nextiva

Nextiva özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından en iyi iş telefonu hizmetidir. Web siteniz için gelişmiş arama yönlendirme, sınırsız ücretsiz yurtiçi arama, e-postaya veya metne sesli posta, çevrimiçi faks ve daha fazlası ile birlikte bir iş telefonu numarası almanıza izin verir..

En iyi yanı, küçük işletmeler için mükemmel olan cep telefonu doğrudan işletme telefon numaranızdan aramaları alabilirsiniz. Çalışma saatlerini de ayarlayabilirsiniz, böylece tatil günlerinde veya çalışma saatleri dışında rahatsız edilmezsiniz.

Platformları ayrıca CRM, canlı sohbet, çevrimiçi anketler ve diğer iletişim özelliklerini sunar. Her şeyi küçük işletme sahiplerinin bir profesyonel gibi her şeyi kolayca yönetmesini kolaylaştıran basit bir web tabanlı yönetici panelinde yönetebilirsiniz.

İşiniz için Nextiva VOIP kullanıyoruz çünkü işinizle birlikte büyüyen en uygun fiyatlı ve en güvenilir iş telefonu hizmetlerinden biri.

Alternatif: RingCentral bir başka şiddetle tavsiye telefon hizmeti ve iş voip sağlayıcısıdır.

Bonus Araçları

Yukarıda bahsettiğimiz ilk 24 WordPress eklentisi ve aracının yanı sıra, WordPress sitelerimizi daha iyi yönetmek için aşağıdaki araçları da kullanıyoruz ve öneriyoruz:

  • Grammarly – intihal dedektörü, kelime bilgisi geliştirme ve daha fazlası ile birlikte gelen mükemmel dilbilgisi kontrol aracı.
  • PublishPress – Bu eklenti, WordPress’teki editoryal iş akışımızı yönetmemizi kolaylaştırıyor.
  • Antispam Bee – Web sitenizde spam azalmasıyla yorum bölümünü geliştirmek için mükemmel bir eklenti. Akismet ile birlikte kullanıldığında özellikle iyi çalışır.
  • Adobe Photoshop – bu, makalelerimiz için blog küçük resimleri ve diğer resimler oluşturmamızı kolaylaştırıyor.
  • MaxCDN – bu, içeriğimizi coğrafi olarak birden çok sunucuya dağıtarak web sitemizi hızlandırmamıza yardımcı olur (bkz: CDN nedir)
  • Envira Gallery – bu eklentiyi albümlerle daha iyi galeriler oluşturmamıza yardımcı olmak için kullanıyoruz.
  • Kodlanabilir – sorunları gidermek ve özelleştirmeler yapmak için uzman WordPress geliştiricileriyle çalışmanıza yardımcı olan bir platform.

Bu, işletme web siteleri için en iyi WordPress eklentileri listemizi tamamlar..

İşletmenize bağlı olarak, listemizde belirtilen tüm WordPress eklentilerini ve araçlarını kullanmanız gerekmeyebilir, ancak okuyucularımızın bahsettiğimiz en az 15 ila 18 çözüm kullanması oldukça yaygındır.

Artık en iyi WordPress eklentilerine sahip olduğunuza göre, web sitesi trafiğinizi nasıl artıracağınıza dair makalemizi de görmek isteyebilirsiniz (27 kanıtlanmış ipucu).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me