2020 En İyi 27 WordPress Dergi Teması [ÜCRETSİZ + ÜCRETLİ]

Web siteniz için en iyi WordPress dergisi temalarını mı arıyorsunuz??


İçerik açısından zengin web sitelerinin, tüm yeni ve önemli içeriği bir kerede tanıtmasına yardımcı olabilecek farklı düzenlere ihtiyacı vardır. WordPress dergi temaları tam da bunu yapmak için tasarlanmıştır.

Bu makalede, içeriğinizin parlamasına yardımcı olacak en iyi WordPress dergisi temalarından bazılarını paylaşacağız.

En İyi WordPress Dergi Temaları

WordPress Dergi Web Sitesine Başlarken

WordPress, bir dergi sitesi oluşturmak için en iyi web sitesi oluşturucusudur. Şu anda internetteki tüm web sitelerinin% 34’ünden fazlasına güç sağlıyor.

WordPress ile bir dergi web sitesi yapmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan ilk şey bir alan adı ve web barındırma.

Dergi web sitelerinde genellikle resimler ve videolar da dahil olmak üzere çok fazla içerik bulunur. Bu nedenle, tüm dosyalarınızı yüklemek için yeterli alan sunan ve aynı zamanda trafiğinizi verimli bir şekilde ele alan bir WordPress barındırma şirketi seçmeniz gerekir..

Yeni başlıyorsanız, Bluehost’u öneririz. En popüler hosting şirketi ve resmi bir WordPress.org tarafından önerilen hosting sağlayıcısı.

Adım adım açıklamalı talimatların tamamı için WordPress blogunun nasıl başlatılacağıyla ilgili kılavuzumuza bakın.

Yüksek trafiğiniz varsa, WP Engine ile devam etmenizi öneririz. Yönetilen bir WordPress barındırma hizmetidir, bu da sizin için her şeyi halledecekleri anlamına gelir.

Bazılarınızın zaten bir WordPress sitesi olabilir ve sadece bir dergi temasına geçmek isteyebilirsiniz. WordPress temanızı değiştirdiğinizde neler olduğunu anlamanız ve WordPress temalarını değiştirmeden önce yapmanız gerekenler kontrol listemizi takip etmeniz önemlidir..

Bununla birlikte, sitenizde kullanabileceğiniz en iyi WordPress dergisi temalarından bazılarına göz atalım.

1. Divi

Divi

Divi, herhangi bir web sitesi oluşturmak için tasarlanmış popüler bir WordPress temasıdır. Yerleşik bir sayfa oluşturucu ve çevrimiçi dergiler için birden çok şablon da dahil olmak üzere düzinelerce hazır düzen ile birlikte gelir.

Özel tasarım öğeleri, renk düzenleri, arka plan seçenekleri ve daha fazlasını içerir. Ayrıca, web sitenizi arama motorlarında sıralamanıza yardımcı olacak SEO optimizasyonu içerir.

2. Astra

Astra Seyahat Blog

Astra, piyasadaki en iyi WordPress çok amaçlı temalarından biridir. Ücretsiz Astra Starter Sites eklentisini kullanarak yükleyebileceğiniz, kullanıma hazır birkaç web sitesi ile birlikte gelir.

Herhangi bir WordPress sayfa oluşturucu eklentisi ile harika çalışır ve tonlarca esnek seçenekle birlikte gelir. Temanızı canlı özelleştirici kullanarak veya bir sayfayı varsayılan WordPress düzenleyicide düzenleyerek özelleştirebilirsiniz.

3. Magazine Pro

Magazine Pro

Magazine Pro, StudioPress’in modern bir WordPress dergisi temasıdır. Güçlü Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiş, özelleştirilebilir başlıklara sahiptir ve WooCommerce için hazırdır.

Ayrıca kurulumu kolay bir widget edilmiş ana sayfa, birden çok sayfa düzeni ve canlı tema özelleştirici içerir.

StudioPress artık en popüler yönetilen WordPress hosting şirketi olan WP Engine’in bir parçası. Web sitenizi oluşturmak için WP Engine hosting’e kaydolduğunuzda bu temayı ve 35+ diğer StudioPress temasını alabilirsiniz.

Bonus: WPBeginner kullanıcıları ayrıca% 20 indirim kazanır. WP Engine ile bugün başlayın!

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP ücretsiz bir WordPress çok amaçlı temadır. Hızlı bir şekilde başlamak için düzinelerce önceden oluşturulmuş site ve 1 tıklama içerik aktarıcısı ile birlikte gelir.

E-Ticaret entegrasyonu ile, ürün satmanıza ve çevrimiçi para kazanmanıza olanak tanır. Tema çeviriye hazırdır ve RTL dillerini kutusundan çıkarır.

5. Ultra

Ultra

Ultra kolayca bir dergi veya haber web sitesi yapmak için çok amaçlı bir yaklaşım ile çarpıcı bir WordPress teması. Tamamen özelleştirilebilir demo siteleri ve özelleştirme için yerleşik bir sayfa oluşturucu sunar.

Diğer önemli özellikler arasında premium eklentiler, renk şemaları, düzen seçenekleri, paralaks kaydırma ve daha fazlası bulunur. Dergi web sitenize ilk bakışta kullanıcılarınızı etkilemek için görüntü filtreleri vardır.

6. Guten Teması

Guten Teması

Guten Tema, WordPress blok editörü için tasarlanmış şık bir WordPress dergi temasıdır. Üstbilgi, altbilgi ve blog için birden fazla yerleşik düzen ile birlikte gelir.

Yayınlarınız ve sayfalarınız için kolayca etkileyici içerik düzenleri oluşturmanıza olanak tanıyan ek Gutenberg bloklarını destekler. Esnek şablonlarla özel renkler ve yazı tipi ayarları vardır.

7. Tribün

tribün

Tribune, en önemli içeriğinizi içeren zarif bir düzen ile güçlü bir WordPress haber ve dergi temasıdır. Üst kısımda öne çıkan bir yayın alanı ve sayfanın altında bir atlıkarınca kaydırıcısı vardır.

Diğer özelliklerin yanı sıra bir kaydırıcı, bir video widget’ı, WordPress canlı özelleştirici ayarları, sekmeli widget’lar, sonsuz kaydırma, sosyal medya entegrasyonu ve hızlı kurulum sunar.

8. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro, haberler ve dergi web siteleri için mükemmel bir WordPress çok amaçlı temadır. Öne çıkarılan içerik kaydırıcısı, dinamik ana sayfa oluşturucu, özellikli kategoriler ve 1 tıklamayla demo içerik yükleyicisine sahip tamamen özelleştirilebilir bir ana sayfa ile birlikte gelir.

Birden çok sayfa şablonu, özel renkler, yazı tipleri, logo ve arka plan seçenekleri vardır. Tema ayrıca birkaç özel widget ve birden fazla widget kullanımına hazır alanla birlikte gelir.

9. Harikalar Duvarı

Dayanak

Wonderwall güzel tasarlanmış bir WordPress dergi temasıdır. Çok sayıda ızgara, özellikli yayın, tekli liste ve daha fazlasını seçmenize olanak tanıyan önceden hazırlanmış 9 ana sayfa düzeni içerir.

İçeride, sosyal medya profilleri, Instagram ve içerik keşif özellikleri için özel widget’lar da bulacaksınız. Ayrıca, web sitenizde banner reklamlar görüntülemek için özel konumlar sunar.

10. Keçe

Keçe

Felt, bir ton harika özelliğe sahip zarif bir WordPress dergi temasıdır. Bir dergi düzeninde içeriği güzel bir şekilde görüntülemek için tasarlanmıştır.

Cihazlar arasında okunabilirliğe özel önem verir ve mobil ve masaüstünde eşit derecede harika görünür. İçerik kategorilerinizi güzel bir şekilde sergilemek için tam ekran özellikli bir içerik kaydırıcısına sahiptir.

11. HitMag

HitMag

HitMag ücretsiz bir WordPress haber ve dergi temasıdır. Üstte sağ kenar çubuğu ve çift gezinme menüsü bulunan özellikli bir içerik kaydırıcısı ile birlikte gelir.

Öne çıkan bir kategoriler bölümü, bir reklam yerleşimi alanı, bir trend widget’ı ve daha fazlası vardır. Tema kurulumu, tek tıklamayla demo içerik ithalatçısı ile oldukça kolaydır ve daha sonra kendi içeriğinizle değiştirebilirsiniz.

12. Öz

Meridyen Teması Özü

Essence, yaşam tarzı, moda, eğlence ve benzer web siteleri için uygun zarif bir WordPress dergi temasıdır. Makale sayfalarınız için 4 farklı düzen seçeneği ve web sitenizden makaleleri kolayca paylaşmak için kayan bir kenar çubuğuna sahip yerleşik bir sosyal paylaşım özelliği içerir.

İçinde Instagram ve sosyal profiller için özel widget’lar bulacaksınız. Canlı özelleştiriciyi kullanmaya kolayca başlamanıza izin veren ağrısız bir kurulum işlemi ile birlikte gelir.

13. Haber Pro

News Pro

News Pro, WordPress haberleri ve dergi web siteleri için tasarlanmıştır. Genesis çerçevesinin üstünde oluşturulan News Pro, içerik açısından zengin web siteleri oluşturmak için sağlam bir temel ile birlikte gelir.

İki kenar çubuğu, bir altbilgi widget alanı, özelleştirilebilir bir başlık, basit gezinme menüleri ve güzel tipografi ile birlikte gelir.

14. Hueman

Hueman

Hueman, içeriğinizi zarafetle sergilemek için tasarlanmış klasik bir WordPress dergi temasıdır. Öne çıkan içerik kaydırıcısı, çift gezinme, sol ve sağ kenar çubukları, öne çıkan kategoriler alanı ve birden çok reklam alanı ile birlikte gelir.

Dikkate değer diğer özellikler arasında özel bir logo, sosyal medya simgeleri, sayfa düzenleri ve widget’a hazır alanlar yer alır. Web sitenizde kolayca değişiklik yapmak için WordPress canlı özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

15. Kamuoyu

Kamuoyu

Kamuoyu şık ve modern bir WordPress dergi temasıdır. Açık renk şeması ve widget’ları kullanarak kolayca özelleştirebileceğiniz esnek bir ana sayfa düzeninde gelir.

İçerik kaydırıcılarına, öne çıkan kategorilere, reklam alanına, birden çok kategori düzenine ve daha fazlasına sahiptir. Hız ve performans için optimize edilmiştir ve mobil cihazlarda eşit derecede harika görünür.

16. Haber Kartı

NewsCard

NewsCard, teknoloji, oyun, moda, seyahat, sağlık ve diğer nişler için uygun şık bir WordPress dergi temasıdır. İçeriğinizi daha okunabilir hale getiren koyu renklerle birlikte gelir.

Temanın, trend olan öyküleri sergilemek için bir üst hikaye şeridi vardır. Ayrıca, içeriğinizi kategorik olarak düzenlemenize ve daha ilgi çekici bir düzen oluşturmanıza olanak tanır.

17. OriginMag

OriginMag

OriginMag, e-ticaret desteği olan bir dergi WordPress temasıdır. WooCommerce ile tamamen uyumludur ve mal satan haber ve dergi siteleri için mükemmeldir.

Tasarım için minimalist bir yaklaşım gerektirir ve içerik okunabilirliğine daha fazla odaklanır. Ana sayfa, öne çıkan içerik, öne çıkan kategoriler ve en son makalelerinizle dinamik olarak oluşturulmuştur.

18. Metro Dergisi

Metro Dergisi

Metro Magazine, çevrimiçi haberler ve dergi web siteleri için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Birden fazla renk şeması, kategoriler için renk etiketleri, özel widget’lar, sosyal medya entegrasyonu ve birden fazla sayfa şablonu vardır.

Temanın iki gezinme menüsü, widget alanları, reklam yerleşimi ve canlı özelleştirici desteği vardır. Görüntülere ve tipografiye odaklanan çok modern bir kullanıcı arayüzü sunar.

19. Yama

Yama

Yama, içeriğinizin ortaya çıkmasını sağlayan minimalist bir düzene sahip bir duvar tarzı WordPress bloglama ve dergi temasıdır. Ana sayfanız için bir ızgara düzeni de dahil olmak üzere birden çok düzen seçeneği ile birlikte gelir.

Web sitenizin her yönünü özelleştirmek için birçok esnek seçenekle kullanımı kolay ve kurulumu hızlı.

20. ColorMag

ColorMag

ColorMag sofistike bir WordPress dergi temasıdır. Öne çıkan bir içerik kaydırıcısı, özel widget’lar ve özel başlık desteği ile birlikte gelir.

Renk seçenekleri ve özel arka planlar ile dergi web sitenizin görünümünü ve hissini tamamen değiştirebilirsiniz. Kutudan çıkarken WooCommerce’i de destekler.

İlişkili: BigCommerce vs WooCommerce – Hangisi daha iyi?

21. Domino Dergisi

Domino Dergisi

Domino Magazine son derece özelleştirilebilir bir WordPress dergi temasıdır. Ana sayfada birden çok widget alanı ve dinamik sayfa oluşturucu bulunur.

Yerleşik bir haber senedi, hava durumu widget’ı ve sekmeli bir widget ile birlikte gelir. Tema ayrıca kolayca özel bir arka plan, başlıklar, kaydırıcılar ve logonuzu eklemenizi sağlar.

22. Responz

Responz

Responz, WordPress için üç sütunlu bir haber ve dergi temasıdır. Mükemmel tipografi ile zarif bir tasarıma ve tamamen duyarlı bir düzene sahiptir..

2 kenar çubuğu, 1 kenar çubuğu veya tam genişlikte ana sayfa gibi birden fazla düzen seçeneği ile birlikte gelir. Liste görünümü veya ızgara görünümü yayın düzenleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

23. Metro Pro

Metro Pro

Metro Pro, Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiş güçlü bir WordPress dergi temasıdır. Büyük özellikli görüntülerle özel bir arka plana sahiptir.

Öne çıkan hikayeleriniz için bölümleri olan kurulumu kolay bir ana sayfa ile birlikte gelir. Ayrıca yerleşik sosyal medya entegrasyonu, özel menüler, özel widget’lar ve tema seçenekleri panelini de içerir.

24. MH Dergisi

MH Dergisi

MH Magazine, haberler, dergiler, kişisel bloglar ve editoryal web siteleri için özel olarak tasarlanmış modaya uygun bir WordPress temasıdır. Popüler konular ve popüler yayınlar için ayrı bölümler sunar.

Diğer özelliklerin yanı sıra, göz alıcı reklam alanı ve özel bir yazı kaydırma çubuğu ile birlikte gelir. Ayrıca, WordPress özelleştirici ayarlarını kullanarak kendi görüntünüzü eklemek için değiştirebileceğiniz tam ekran özel bir arka plan görüntüsü içerir.

25. Haber Portalı

Haber Portalı

Haber Portalı güzel tasarlanmış bir WordPress dergisi ve haber temasıdır. Birden çok renk şeması ve kategori sayfalarınız için renk seçme seçenekleri ile birlikte gelir.

Daha kolay özelleştirme için, tümü canlı özelleştirici aracılığıyla erişilebilen düzinelerce tema seçeneği içerir. Tüm popüler WordPress eklentileri ile test edilmiştir ve daha iyi hız, performans ve SEO için optimize edilmiştir.

26. Kraliyet Dergisi

Kraliyet Dergisi

Royal Magazine, gazeteler, dergiler ve kişisel bloglar için uygun güzel bir ücretsiz WordPress dergi temasıdır. Canlı tema özelleştiricisini kullanarak kurulumu kolay dergi tarzı bir ana sayfa düzeni ile birlikte gelir.

Bu duyarlı tema, çoklu gezinme menüleri, kenar çubukları, renk seçenekleri ve sayfa şablonları ile birlikte gelir. Ayrıca popüler sayfa oluşturucular ve en iyi WordPress eklentileri ile harika çalışır.

27. Dergi

dergi

Magazine, tonlarca şaşırtıcı özelliğe sahip güçlü bir WordPress temasıdır. 42 düzen seçeneği, bir düzen oluşturucu, özellikli bir içerik kaydırıcısı, kayan menüler, üstte bir mega menü, sosyal paylaşım, ilgili yayınlar ve daha birçok özellik ile birlikte gelir.

Ayrıca altı renk şeması, birden çok kenar çubuğu, özel widget’lar, simge fontları ve tonlarca kısa kod içerir.

Bu makalenin, web siteniz için en iyi WordPress dergisi temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. En iyi WordPress gazete temalarıyla ilgili rehberimizi de görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map