2020 için 61 En İyi Ücretsiz WordPress Blog Teması

Web siteniz için ücretsiz bir WordPress blog teması mı arıyorsunuz??


WordPress için binlerce ücretsiz blog teması var, bu da yeni başlayanların siteleri için bir tane seçmesini zorlaştırıyor. Bu blog temaları farklı nişlere ve kategorilere ayrılmıştır.

Bu makalede, yeni blogunuzda kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz WordPress blog temalarından bazılarını seçtik.

WordPress için En İyi Ücretsiz Blog Temaları

WordPress’e Başlarken

İlk olarak, doğru platformu kullandığınızdan emin olmanız gerekir. Kendinden barındırılan WordPress.org sitesi, blogunuza başlamak için mükemmel bir platform çünkü size daha fazla özgürlük, esneklik ve kontrol sağlıyor.

Açık kaynak kodludur ve blogunuzu daha hızlı büyütmenize yardımcı olan binlerce ücretsiz şablon ve uzantı desteği ile birlikte gelir. Daha fazla ayrıntı için neden WordPress kullanmanız gerektiğiyle ilgili kılavuzumuza bakın.

Tüm talimatlar için WordPress blogunu nasıl başlatacağınızla ilgili adım adım başlangıç ​​kılavuzumuzu kullanabilirsiniz.

Çalışmaya başladıktan sonra, web siteniz için bir tema seçmenin zamanı geldi. Aşağıdaki uzman seçimimizden bir tema seçebilir ve ardından düzgün bir şekilde ayarlamak için bir WordPress tema kılavuzunun nasıl yükleneceği ile ilgili talimatları takip edebilirsiniz..

Bunu söyledikten sonra, web sitenize yükleyebileceğiniz en iyi ücretsiz WordPress blog temalarından bazılarına göz atalım.

1. Astra

Astra

Astra tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Kişisel bloglar, portföyler, iş blogları ve hatta e-Ticaret web siteleri için çok uygundur. Beaver Builder, Divi, Elementor, vb.Dahil olmak üzere tüm popüler sayfa oluşturucularla mükemmel çalışır..

WooCommerce için gerektiğinde blogunuza kolayca çevrimiçi bir mağaza eklemek için yerleşik destek ile birlikte gelir. Ayrıca çeviriye hazırdır ve herhangi bir dilde blog oluşturmak için kullanılabilir.

Tonlarca renk seçeneği ve yazı tipiyle hafif bir temadır. Tema seçeneklerini canlı önizleme ile WordPress özelleştiricisinde bulabilirsiniz.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP, tonlarca premium özelliklere sahip en popüler ücretsiz WordPress temalarından biridir. Kendi tamamlayıcı eklentisi vardır ve etkinleştirme üzerine ücretsiz bir sayfa oluşturucu eklentisi yüklemenizi önerir. Bloglar, dergiler, işletme web sitesi veya bir e-ticaret mağazası da dahil olmak üzere her türlü web sitesi için kullanılabilir.

Birden çok düzen seçeneği, tam genişlikte sayfalar, üstte 2 gezinme menüsü, özel logo desteği, birden çok kenar çubuğu alanı, güzel resim galerileri ve daha fazlasını içerir. Süper esnek ancak canlı özelleştirici desteği ile kurulumu çok kolay.

3. Hestia

Hestia

Hestia, her tür web sitesi için oldukça esnek bir ücretsiz WordPress temasıdır. Web sitenize referanslar ve hizmetler bölümü ekleyen kolay bir kurulum sihirbazı ve tamamlayıcı bir eklenti ile birlikte gelir.

Popüler sayfa oluşturucu eklentileri ile kullanılabilir ve kutudan çıkarken WooCommerce için hazırdır. Ana sayfa, bölümler ekleyip sürükle bırak ile yeniden düzenleyebileceğiniz canlı tema özelleştirici kullanılarak kolayca ayarlanabilir..

4. Bento

Bento

Bento, tonlarca özelliği olan çok amaçlı güçlü bir WordPress blog temasıdır. Çoğu sayfa oluşturucu eklentisiyle harika çalışır ve hatta aktivasyon üzerine bir tane yüklemenizi önerir.

Ücretsiz bir WordPress teması için Bento, harika özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir. Hepsine WordPress tema özelleştirici kullanılarak erişilebilir.

5. Git

Git

Minimalist bir tasarıma sahip bir blog temasına mı ihtiyacınız var? Checkout Git. Başlıkta hoş geldiniz mesajı ve harekete geçirici mesaj düğmeleri içeren basit bir WordPress blog temasıdır.

Okunabilirliği artırmak için tasarlanmış olup temiz tipografi kullanır ve öne çıkan resimleri zarif bir şekilde işler.

6. Ribozom

ribozom

Ribosome, dergi tarzı ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Özel bir başlık, özel arka plan ve sınırsız renklerle birlikte gelir. Tek bir gezinme menüsü ve üstte bir sosyal menü var.

Sağda bir kenar çubuğu olan 2 sütunlu bir düzen ile birlikte gelir. Ribosome’un altı farklı Google Yazı Tipi, yuvarlak veya kare küçük resimleri, yayınların başında ve sonunda 2 widget alanı vardır, reklamları veya ilgili yayınları görüntülemek için mükemmeldir.

7. Poseidon

Poseidon

Poseidon ücretsiz çok amaçlı bir WordPress blog temasıdır. Geniş bir düzene sahip, tam genişlikte bir kaydırıcı, ana sayfa düzeni ve birden çok sayfa şablonu ile birlikte gelir.

Ana sayfa düzeni widget’lar kullanılarak kolayca ayarlanabilir.

8. SiteOrigin Çözme

Unwind

SiteOrigin Unwind, tam WooCommerce desteği olan ücretsiz bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Minimalist bir stille tasarlanan Unwind, SiteOrigin Page Builder eklentisi kullanılarak son derece özelleştirilebilir.

Birden çok düzen, özel başlık, arka plan ve renk desteği ile birlikte gelir.

9. Hemingway

Hemingway

Hemingway, 2 sütunlu bir düzen ve paralaks efektine sahip tam genişlikte bir başlık görüntü alanı içeren temiz bir WordPress blog temasıdır.

Özel vurgu rengini, özel logo yüklemeyi, özel widget’ları (video, Flickr ve Dribbble), sayfa şablonlarını vb. Destekler. Tüm tema seçenekleri hızlı ve kolaydır.

10. Maxwell

maksvel

Maxwell minimalist ve zarif bir WordPress temasıdır. Güzel tipografi ile temiz dergi tarzı bir düzen sunuyor.

Diğer önemli özellikler arasında çeşitli yazı düzenleri ve muhteşem özellikli yayınlar slayt gösterisi bulunmaktadır.

11. Yazma

Writee

Writee, kişisel web siteleri, macera ve seyahat blogları için uygun ücretsiz bir WordPress temasıdır. Blog yayınlarından öne çıkan resimleri kullanarak üstte büyük bir kaydırıcıya sahiptir.

Ayrıca, diğer birçok özellik arasında birden fazla şablon ve özel widget ile birlikte gelir.

12. Büyüleyici

Cezbetmek

Büyüleyici, özellikle profesyonel yazarlar, kişisel portföyler, yaşam tarzı blogları ve moda işletmeleri için tasarlanmış güzel bir WordPress blog temasıdır.

Güzel tipografi, zarif renk şemaları ve göz alıcı özellikli bir kaydırıcı kullanır.

13. Moderne

Moderne

Moderne zarif bir şekilde hazırlanmış bir WordPress blog temasıdır. Okunabilirlik düşünülerek tasarlanmıştır ve içeriğinizi ortaya koyan görsel bir görünüm oluşturur..

Ana sayfada öne çıkan bir içerik karuseli kaydırıcısı ve içeriğinizi güzel bir şekilde gösteren 2 sütunlu bir düzen ile birlikte gelir.

14. Kent

Kent

Kent, 2 sütunlu bir düzen ile modern bir WordPress blog temasıdır. Katlanabilir bir gezinme menüsü, özel logo, özel arka plan ve başlık desteği ile birlikte gelir.

Tüm tema seçeneklerinin canlı WordPress özelleştiricisini kullanarak kurulumu oldukça kolaydır.

15. Lovecraft

Lovecraft

Lovecraft temiz ve basit bir ücretsiz WordPress blog temasıdır. Üst kısımda tam genişlikte özel bir başlık bulunur ve yayın başlıkları için kalın başlıklar kullanır.

Sol kenar çubuğu ve üstte bir gezinme menüsü ile birlikte gelir.

16. Baskerville

Baskerville

Baskerville, modern ve şık bir WordPress blog temasıdır. Büyük bir tam genişlikte başlık resmi ve ardından ana sayfada ızgara olarak sunulan yayınlarınızı içerir. Tek yayınlar ve sayfalar için muhteşem şablonlarla birlikte gelir.

17. Amiral

Amiral

Admiral, spor blogları, dergiler ve haber web siteleri için uygun dergi tarzı bir WordPress temasıdır. Her iki tarafta 2 kenar çubuğu ve ortada içerik sütunu olan üç sütunlu bir düzene sahiptir..

Öne çıkan yayınlar slayt gösterisi, dergi ana sayfası şablonu, widget’lı başlık alanı, 2 farklı yazı düzeni ve sonsuz kaydırma desteği ile birlikte gelir.

18. Düzgün

Düzgün

Tam ekran arka planı olan bir WordPress blog teması arıyorsanız, Shapely’yi deneyin. Çeşitli ana sayfa widget’ları, paralaks bölümleri ve harekete geçirici mesaj düğmeleri içeren 1 sütunlu bir düzende gelir.

Tema, blogunuzun işlevselliğini en üst düzeye çıkarmak için ihtiyacınız olan popüler WordPress eklentilerini destekler. SEO için tamamen optimize edilmiştir.

19. Aşhe

Ashe

Ashe, WordPress için güzel bir ücretsiz blog temasıdır. Büyük bir başlık resmi ve özellikli bir içerik kaydırıcısıyla dergi tarzı bir düzene sahiptir.

Kolay özelleştirme için Beaver Builder, Elementor ve daha fazlası gibi popüler sayfa oluşturucularla entegre olur.

20. Hiero

hiero

Hiero, dergi düzenine sahip ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Üstbilgi ve vurgu için koyu renkler kullanır. 2 sütunlu bir düzene sahiptir ve üstünde net bir gezinme menüsü vardır.

Ana sayfa, en son yayınlarınızı alıntılar ve öne çıkan resimlerle görüntüler.

21. Parçalar

raylar

Tracks, kişisel, dergiler ve fotoğraf siteleri için düşünceli tasarlanmış bir WordPress blog temasıdır. Bir logo yükleyici, sosyal medya simgeleri, arama çubuğu, widget’a hazır alanlar ve net tipografi içerir.

Ana sayfada, özellikli resimler içeren yayınlarınızın bir ızgara düzeni bulunur.

22. Büyülemek

Mesmerize

Mesmerize renkli bir WordPress blog temasıdır. Oldukça esnektir ve blog içeriğinizi sergilemek için 30’dan fazla içerik bölümü kullanır.

Ana sayfada video arka planı, slayt gösterisi arka planı, başlık içeriği türleri ve degrade yer paylaşımını destekler.

23. Köşe Yazarı

Köşe Yazarı

Köşe yazarı, dergi tarzı bir görünüme sahip ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Ana sayfa, arşivler, tek sayfalar, bbPress ve BuddyPress için farklı düzenlerle birlikte gelir.

Ayrıca duyarlı bir özelleştirilebilir kaydırıcı ve dört renk şeması içerir.

24. Satori

Satori

Satori, bloglar ve kişisel web siteleri için son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Ana sayfada tam genişlikte bir başlık içerir ve WooCommerce desteği, çoklu widget kullanımına hazır alanlar ve yazı biçimleri dahil olmak üzere farklı sayfa şablonları ile birlikte gelir.

25. Floksa

Floksa

Phlox son derece özelleştirilebilir ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Üstte tam ekran başlığı arka plan resmi ve aşağıda öne çıkan içeriğe sahip güzel bir ana sayfa düzeni var.

Birden fazla widget’a hazır alan, sayfa şablonu, özel üstbilgi, arka plan, sosyal simge ve renk şeması ile birlikte gelir.

26. Illdy

Illdy

Illdy iş, kişisel ve dergi web siteleri için uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Önyükleme çerçevesi üzerine inşa edilmiştir, büyük başlık görüntüleri, 2 sütun veya tam genişlikte düzen, özel arka plan ve renk seçimi sunar.

27. Astar

astar boya

Primer, basit ve temiz bir WordPress blog temasıdır. İçerik sütununa ve sağ kenar çubuğuna sahip klasik bir blog düzenine sahiptir.

Kullanıcıları açılış sayfanıza yönlendirmek için özel logoya sahip bir tam ekran başlık resmi, gezinme menüsü ve harekete geçirici mesaj düğmesi vardır.

28. Blog Günlüğü

Blog Günlüğü

Blog Günlüğü, güzel bir siyah beyaz düzen içeren çok amaçlı bir WordPress blog temasıdır. Sınırsız renk seçeneği, keskin tipografi ve özel widget’lar var.

Tema, Gutenberg blok düzenleyicisini kutudan çıkarıyor.

29. Garfunkel

Garfunkel

Garfunkel, ana sayfada bir ızgara düzeni içeren şık bir WordPress blog temasıdır. Özel üstbilgileri, özel arka planları, altı yayın biçimini (galeri slayt gösterisi dahil), altı özel widget’ı, sosyal menüyü ve 2 sayfa şablonunu destekler.

30. Yazar

Yazar

Yazar, yazarlar ve yazarlar için güzel bir WordPress blog temasıdır. Soldaki sütunda kenar çubuğu ve gezinme menüsü bulunan basit bir 2 sütunlu düzen bulunurken, sağdaki içerik.

Özel renkleri, arka planı ve birden çok yazı biçimini destekler. Erişilebilirlik ve performans için optimize edilmiştir.

31. Tempo

Tempo

Tempo, bir iş sitesi olarak da kolayca kullanılabilen modern bir WordPress blog temasıdır. Parlak havadar bir düzen ile temiz net tipografi sunuyor.

Özel üstbilgi, paralaks, üstbilgi düğmeleri, özel logo, özel renkler, özel arka plan, sosyal bağlantılar, sol ve sağ kenar çubuğu ve özel widget’ları destekler.

32. Hueman

Hueman

Hueman en popüler ücretsiz WordPress temalarından biridir. Çok sütunlu bir düzen ile birlikte gelir ve her türlü içerik açısından zengin blog veya dergi web sitesinde kolayca kullanılabilir.

Ayrıca özel başlıklar, 2 sütunlu düzen, tam genişlikte düzen ve tonlarca kolay özelleştirme seçeneği için destek alırsınız.

33. iÖzellik

ifeature

iFeature, dergiler, iş dünyası, kişisel ve portföy web siteleri için uygun olan modern ve şık bir WordPress temasıdır. Tam genişlikte bir arka plan resmi ve üstünde bir kaydırıcı ve ardından içeriğiniz bulunur.

Yapışkan başlıklar, yazar biyo kutusu, çoklu widget alanları ve sayfa şablonları gibi özellikler içerir. Tema seçenekleri, canlı özelleştiricideki sürükle ve bırak yöntemiyle kolayca ayarlanabilir.

34. Doğal Hafif

Doğal Lite

Doğal lite, toprak tonları ile basit bir blog temasıdır. Büyük özellikli görüntüler kullanır, özel üstbilgiyi ve arka planı destekler.

Çok sütunlu düzenler ve kolay özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir.

35. Duyarlı

duyarlı

Responsive, esneklik için tasarlanmış güzel bir WordPress temasıdır. Yazarlar, kişisel web siteleri, fotoğrafçılık ve hatta işletme web siteleri için uygundur.

9 sayfa şablonu, 11 widget alanı, 6 şablon düzeni, 4 menü konumu ve daha fazlası ile birlikte gelir. Duyarlı WooCommerce uyumludur, çok dilli hazırdır ve tüm RTL dillerini destekler.

36. Fazileti

Erdem

Fazilet güzel ve ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. 2 gezinme menüsü ve geniş bir tam genişlikte başlık resmi ile temiz bir düzene sahiptir..

Tüm tema seçenekleri, canlı tema özelleştirici kullanılarak kolayca özelleştirilebilir. Ayrıca videolar, galeri, ses, sohbet, bir yana, alıntı vb.Için çoklu yazı formatları ile birlikte gelir.

37. Otografi

Otography

Otography klasik bir WordPress ücretsiz blog temasıdır. Sosyal simgeler, gezinme menüsü ve göz alıcı renkler ile güzel bir büyük boy resim kaydırıcısına sahiptir..

Tipografi seçenekleri ve canlı özelleştirici altında sürükle ve bırak ayarları ile daha kolay tema kurulumu içerir. Kişisel, blog, dergi, fotoğraf ve moda web siteleri için ideal bir temadır..

38. Tutuşturmak

Tutuşturmak

Ignite, klasik bir blog görünümü sunan şık bir WordPress blog temasıdır. 2 sütunlu düzen, gezinme menüleri, site başlığı ve açıklama için kullanılan kompakt bir üst çubuk ile birlikte gelir.

Yayın başlıklarından önce orta boy özellikli resimler kullanır ve blogunuzda daha iyi okuma deneyimi için keskin tipografi kullanır.

39. Avant

Avant

Avant, her türlü web sitesi için uygun, son derece özelleştirilebilir ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. Tam WooCommerce desteğiyle e-ticaret için hazırdır ve içerik açısından zengin web siteleri oluşturmak için de kolayca kullanılabilir.

7 başlık düzeni, 5 blog düzeni, 3 altbilgi düzeni, sınırsız renk seçenekleri ve WordPress özelleştiricisine düzgün bir şekilde yerleştirilmiş çok daha fazla ayar içerir. Tüm popüler sayfa oluşturucularla ve diğer önemli WordPress eklentileriyle çalıştığı test edilmiştir..

40. Duyarlı Mobil

Duyarlı Mobil

Adından da anlaşılacağı gibi, Duyarlı Mobil, mobil ilk yaklaşımla tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında eşit derecede harika görünüyor.

Bu temada 9 sayfa şablonu, 11 widget alanı, 6 şablon düzeni, 4 menü konumu, harekete geçirici mesaj düğmesi içeren çağrı bölümü, özel yazı tipleri, özel arka plan resmi ve daha fazlası bulunur. İşletme web siteleri için uygundur, kullanımı çok kolaydır ve hızlı bir şekilde kurulabilir.

41. Vogue

rağbet

Vogue, moda, yaşam tarzı ve e-Ticaret web siteleri için özel olarak tasarlanmış şık bir WordPress temasıdır. Tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir ve kolayca bir çevrimiçi mağaza kurmanıza izin verir.

Birden çok başlık düzeni, özel WooCommerce tasarımı, birden çok altbilgi düzeni, birden çok blog düzeni ve bir dizi ekstra düzen özelleştirme sunar. WordPress özelleştiricisine düzgün bir şekilde yerleştirilmiş sınırsız renk ayarlarına sahiptir.

42. Magbook

Magbook

Magbook, dergiler, gazeteler, bloglar ve daha fazlası dahil olmak üzere içerik açısından zengin web siteleri için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Birden fazla düzen seçeneğiyle temiz bir minimalist tasarıma ve hızlı bir tıklamayla demo yükleyiciye sahiptir.

Bize, galeriye ve dergi sayfalarına ulaşmak için kullanıma hazır şablonlarla birlikte gelir. Tüm popüler WordPress eklentileriyle test edilen Magbook, çevrimiçi bir mağaza veya çok dilli bir WordPress sitesi oluşturmak için de kullanılabilir.

43. Panoramik

Panoramik

Panoramic, her türlü blog, web sitesi ve çevrimiçi mağaza için uygun başka bir mükemmel ücretsiz WordPress temasıdır. Esnek özelleştirme seçenekleri ve güzel bir ana sayfa kaydırıcısı ile birlikte gelir.

Mutlak yeni başlayanlar için bile kullanımı çok kolaydır. Canlı önizleme ile sitenizde değişiklik yapmanıza izin veren canlı özelleştirici altında tema seçeneklerini bulabilirsiniz.

44. Conica

conica

Conica, neredeyse her tür web sitesini oluşturmak için kullanılabilecek süper esnek bir WordPress çok amaçlı temasıdır. 2 site düzeni, 2 renk şeması, 4 başlık düzeni, 5 blog düzeni, 3 altbilgi düzeni, birden çok sayfa şablonu ve renk ve düzen ayarlarınızı özelleştirmek için bir dizi tema seçeneği içerir.

45. CityLogic

CityLogic

CityLogic, küçük işletme web siteleri de dahil olmak üzere her türlü site için uygun premium benzeri ücretsiz bir WordPress temasıdır. Ana sayfada büyük bir başlığa sahip modern bir tasarıma, şeffaf bir navigasyon menüsüne, bir hoş geldiniz mesajına ve en önemli içeriğinize sahiptir..

Ayrıca dahili bir kaydırıcı ile birlikte gelir ve diğer slayt eklentileriyle de kullanılabilir. WooCommerce hazır ve güzel çevrimiçi mağazalar oluşturmak için kullanılabilir.

Tüm tema seçeneklerini takip etmek oldukça kolaydır ve gereksinimlerinize göre kolayca özelleştirmenizi sağlar.

46. ​​Agama

Agama

Agama, her türlü web sitesi için uygun temiz ve ferah ücretsiz bir WordPress temasıdır. Süper esnektir ve hızlı bir şekilde ayarlamanızı sağlayan daha basit tema seçenekleriyle birlikte gelir.

Paralaks desteği, duyarlı tasarım ve minimal düzen ile Bootstrap üzerine kurulmuştur. WooCommerce hazır ve çok dilli web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir.

47. Öfke

öfke

Fury, minimal tasarım ve düzene sahip basit bir WordPress temasıdır. Kutusundan çıkar ve tema seçeneklerini kullanmak çok kolaydır. Duyarlı tasarım ve hızlı performans ile Bootstrap üzerine inşa edilmiştir.

Yapışkan bir başlık, sınırsız renkler, blog sayfası şablonu, yumuşak kaydırma efekti ve daha fazlasını içerir. WooCommerce hazır ve herhangi bir WordPress sayfa oluşturucu ile kolayca kullanılabilir.

48. Yükselmek

Ascend

Ascend güzel bir WordPress çok amaçlı temadır. WordPress’e sürükle ve bırak blok düzenleme özellikleri ekleyen yaklaşan Gutenberg özelliğini destekliyor. Ayrıca tüm popüler sayfa oluşturucu eklentilerini de destekler.

İçinde hepsi tema özelleştirici altında düzgün bir şekilde düzenlenmiş tonlarca kullanışlı seçenek bulacaksınız. Ayrıca şeffaf bir başlık, çoklu gezinme menüleri, kenar çubukları, renk seçenekleri ve daha fazlasını içerir.

49. Wisteria

Wisteria

Wisteria, güzel tipografi ve içeriğe odaklanan basit bir WordPress blog temasıdır. Özel bir arka plan, özel renkler, özel başlık ve sol kenar çubuğu ile birlikte gelir.

Wisteria’da ayrıca, yayınlarınızı özel alıntılar ve öne çıkan resimlerle gösteren güzel bir ana sayfa tasarımında tek bir gezinme menüsü vardır.

50. Blogasm

Blogasm

Blogasm, WordPress için basit bir ücretsiz blog temasıdır. Blog yazılarınıza odaklanan minimalist ve temiz bir tasarıma sahiptir. Bu tema kişisel, moda, yaşam tarzı ve fotoğraf blogu oluşturmak için kullanılabilir.

Bir başlık sosyal menüsü, başlık arama simgesi, sütun düzeni, özel başlık ve kenar çubuğu ile birlikte gelir. Canlı tema özelleştirici kullanılarak tüm tema seçeneklerinin ayarlanması kolaydır.

51. Yazarlar Blogu

Yazarlar Blogu

Yazarlar Blogu özellikle yazarlar, blogcular, gazeteciler, yazarlar ve içerik meraklısı bloglar için tasarlanmış çok amaçlı ücretsiz bir WordPress temasıdır. İlk bakışta ziyaretçileri etkilemek için bir görüntü kaydırıcısı ile birlikte gelir.

İstediğiniz bir renk şemasını seçmenizi sağlar. Kurulumu, duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir WordPress teması kolaydır.

52. Blog başlatma

Blogstart

Blogstart, blogunuzu hemen başlatmak için mükemmel bir temadır. Kullanıcıların özellikleriyle etkileşime girebilecek temiz ve basit bir düzen tasarımıyla indirmek ücretsizdir.

Gezinme menüsünün yanında öne çıkan yayınları görüntülemenizi sağlar. Blogstart, sayfa yükleme hızı ve performansı için optimize edilmiştir.

53. Yaratıcı

Creativ

Creativ modern ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Resim kaydırıcısı, gezinme menüsü, arama çubuğu ve sosyal menü içeren başlık için tam genişlikte kutulu çerçeve düzenine sahiptir.

Üstbilgi bölümünün ortasında özel bir logo bulunur. Ana sayfadaki açılış sayfaları için bulanıklık var.

54. Blogger Dönemi

Blogger Dönemi

Blogger Era, WordPress için iyi düşünülmüş ücretsiz bir blog temasıdır. Çevrimiçi bir dergi, kişisel blog, yayıncı, haber veya portföy sitesi için uygundur. Kenar çubuğuna resim ve alıntı eklemek için yaklaşık bir bölüm var.

İçeriğinizi yayınlamak için merkezi bir düzen sunar. Bu tema tamamen duyarlı ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için çeviri için hazır.

55. Queens Dergisi

Queens Dergisi

Queens Magazine, blog yazarları ve çevrimiçi dergiler için oluşturulmuş, kullanıcı dostu ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. İçeriğiniz için çok fazla alan var. 3 sütunlu düzen ile blogunuzun ilk katında birden fazla öne çıkan yayını görüntüleyebilirsiniz.

Logo ve slogan için özel ayarlarla birlikte gelir. Queens Magazine teması, düzen çeşitliliği sağlamak için birden fazla kenar çubuğu ve altbilgi sunar.

56. Dengeli

Dengeli Blog

Balanced, temiz ve duyarlı bir WordPress blog temasıdır. Üstte tam genişlikte başlık arka planına sahip özel bir logo var.

Temanın gönderiler için 2 sütunlu düzeni ve çapraz stili vardır. Kenar çubuğundaki WordPress widget’larını kullanabilirsiniz. SEO optimize edilmiştir ve çeviriler için WPML’yi destekler.

57. Sonsuzluk

Sonsuzluk

Infinity, minimalist ve ücretsiz bir blog temasıdır. Küçük işletmeler, yaratıcı ajanslar, vb.İçin uygun kenarlıklar ve arka plan için cesur renkler vardır..

Ana sayfa, sosyal simgelerle birlikte bir gezinme menüsünü takip eder. Kısa açıklama ile özel bir logo eklemenizi sağlar.

58. Denetçi

arasi

Interserver, WordPress için güzel bir ücretsiz anne blogger temasıdır. Blog düzeni ve açılış sayfaları için yönetici arka ucunda birçok seçenekle tamamen özelleştirilebilir.

Ana sayfaya görüntü kaydırıcısını ve kategorileri ekleyebilirsiniz. Tüm blog için güzel renkler ve tasarıma sahiptir.

59. Dergi

dergi

Journal, kişisel dergiler ve her tür blogcu için şık ve ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Çarpıcı tipografi ve güzel düzen tasarımına sahiptir.

Kısa biyografinizi ana sayfaya eklemek için bir alan sunar. Journal tamamen duyarlı ve arama motoru dostu bir temadır.

60. Cesur Fotoğrafçılık

Cesur Fotoğrafçılık

Bold Photography fotoğrafçılar, yazarlar ve yazarlar için modern ve ücretsiz bir blog temasıdır. Ana sayfada, en popüler veya öne çıkan fotoğraflarınızla değiştirebileceğiniz tam ekran arka plan görüntüsü kaydırıcısı vardır.

Özel widget’lar, renk seçenekleri, paralaks bölümleri ve daha fazlası vardır. Bold Photography, normalden daha iyi performans için hızlı sayfa yükleme süresine ve tembel yükleme görüntülerine sahiptir.

61. Kıvılcım

Sparker

Sparker, hafif ve ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Bu tema küçük işletme web siteleri ve çevrimiçi mağazalar oluşturmak için de kullanılabilir.

Özel widget’lar, güzel kaydırıcı bölümü, öne çıkan sütun, altbilgi seçenekleri ve reklam alanlarına sahiptir. Kullanımı kolaydır ve SEO için optimize edilmiştir.

Bu listenin web siteniz için en iyi ücretsiz WordPress blog temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca nulled WordPress temalarından ve eklentilerinden niçin kaçınmanız gerektiğine ve en iyi e-posta pazarlama hizmetlerinden seçmemize ilişkin bu kılavuza göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me