25 En İyi Ücretsiz WordPress İş Teması

En iyi ücretsiz WordPress iş temalarını mı arıyorsunuz??


WordPress deposunun her türlü işletme için binlerce ücretsiz teması vardır. Ancak, birçok seçenekle mükemmel temayı bulmak oldukça zor olabilir.

Çoğu işletme web sitesinde, iyi görünen, özelleştirilmesi kolay ve işinizi büyütmenize yardımcı olan bir tema istiyorsunuz.

Bu makalede, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi ücretsiz WordPress iş temalarından bazılarını seçtik. Tüm bu temalar performans için optimize edilmiştir ve mobil uyumludur.

En iyi ücretsiz WordPress iş temaları

WordPress ile İşletme Web Sitesi Oluşturma

WordPress, bir iş web sitesi yapmak için en popüler web sitesi oluşturucusudur.

İki tür WordPress web sitesi vardır. Kısıtlı bir barındırma platformu olan WordPress.com ve duyduğunuz popüler WordPress platformu olan WordPress.org.

İlişkili: WordPress.com vs WordPress.org arasındaki fark (Tam karşılaştırma)

Web siteniz için kendi kendine barındırılan WordPress.org’u kullanmanızı öneririz. Kutudan çıkan tüm WordPress özelliklerine erişmenizi sağlar.

Bir web sitesi oluşturmak için bir alan adı ve web barındırma almanız gerekir.

Alan adı, web sitenizin, kullanıcılarınızın sitenize erişmek için tarayıcılarına yazacakları adrestir (örneğin, wpbeginner.com). Öte yandan, web hosting tüm web sitesi dosyalarınızı saklayacağınız yerdir.

Dünyanın en büyük barındırma şirketlerinden biri ve resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma sağlayıcısı oldukları için Bluehost kullanmanızı öneririz..

Daha fazla öneri için en iyi WordPress barındırma yöntemini seçme kılavuzumuza bakın.

Web hosting satın aldıktan sonra, adım adım kurulum talimatları için nasıl bir iş web sitesi yapmak için rehberimizi takip edebilirsiniz.

Bununla birlikte, kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz WordPress iş temalarına bir göz atalım.

1. Astra

Astra

Astra popüler bir çok amaçlı WordPress temasıdır. İşletme web siteleri için birden fazla demo içeren düzinelerce başlangıç ​​sitesi ile birlikte gelir.

Tamamen özelleştirilebilir ve renklerini, arka planını, yazı tiplerini ve diğer seçeneklerini değiştirmeyi çok kolaylaştırır. Astra, gerektiğinde kendi özel mizanpajlarınızı oluşturmayı kolaylaştıran en üst sayfa oluşturuculardan herhangi biriyle harika çalışır.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP, her türlü web sitesini yapmak için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress iş temasıdır. İşletme web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için kullanabileceğiniz önceden oluşturulmuş birkaç demo ile birlikte gelir.

Tema birkaç tıklamayla bir çevrimiçi mağaza başlatmak için e-ticaret hazırdır. Web sitenizin trafiğini artırmak için en hızlı sayfa yükleme süresine ve yerleşik SEO özelliklerine sahiptir.

3. Neve

Neve

Neve, küçük işletme web siteleri ve e-ticaret mağazaları için uygun hafif bir WordPress çok amaçlı temasıdır.

Güzel renkleri ve gelişmiş tipografisi ile minimalist bir düzene sahiptir. Kolay özelleştirme için Beaver Builder gibi popüler sayfa oluşturucularla entegre olur.

4. Guten Teması

Guten Teması

Guten Tema iş web sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz bir Gutenberg hazır WordPress teması. Web siteniz için güzel düzenler oluşturmak için kullanabileceğiniz ekstra Gutenberg blokları desteği ile birlikte gelir.

Ayrıca, daha da fazla özelleştirme seçeneği sunmak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularla iyi çalışır. Hız ve performans için son derece optimize edilmiştir.

5. Sidney

Sidney

Sydney güçlü bir WordPress iş temasıdır. Tam genişlikte bir görüntü kaydırıcısı, özel logo, sınırsız renk seçeneği ve tüm Google Yazı Tiplerine erişim ile birlikte gelir. Diğer önemli özellikler arasında yapışkan gezinme menüsü, başlık resmi ve paralaks kaydırma yer alır.

6. Büyülemek

Mesmerize

Mesmerize, iş web siteleri için tasarlanmış süper esnek bir WordPress çok amaçlı temadır. Başlangıç ​​dostu ve herhangi bir kod veya CSS yazmadan bir web sitesi yapmanıza izin veren tonlarca seçenek ile geliyor. Ana sayfada 5 başlık stili ve 30’dan fazla kullanıma hazır içerik bölümü içeren bir işletme web sitesi tasarımı bulunmaktadır. Ayrıca video arka planlarını, slayt gösterilerini, başlık içeriği türlerini, degrade yer paylaşımlarını ve daha fazlasını destekler.

7. Zelle

Zelle

Zelle, iş web siteleri için profesyonel bir düzen ile tasarlanmış tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Hemen başlamak için paralaks kaydırma, özel arka planlar, mega menüler ve 1 tıklama demo içerik ithalatçısı vardır. Zelle teması, özel sayfa şablonlarını kolayca oluşturmanıza yardımcı olmak için tüm popüler sayfa oluşturucularla da uyumludur.

8. Bento

Bento

Bento, işletme web siteniz için bir şablon da dahil olmak üzere çeşitli profesyonel düzenlerle oluşturulmuş, kullanıcı dostu bir WordPress temasıdır.

Birden çok sayfa şablonu, özel widget’lar, vektör simgeleri, sınırsız renk kombinasyonları ve Google Yazı Tipleri gibi özelliklerle doludur. Web sitenizi canlı bir önizleme ile özelleştirmek için WordPress özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

9. Hestia

Hestia

Hestia, iş siteleri için mükemmel olan ücretsiz bir WordPress temasıdır. Ana sayfada müşteri referansları ve hizmetler bölümü ekleyen tamamlayıcı bir eklenti ile birlikte gelir.

Popüler sayfa oluşturucu eklentileriyle uyumludur ve WooCommerce için kutudan çıkarılmış destek sunar. Hestia’nın canlı tema özelleştiricisini kullanarak kurulumu kolaydır.

10. Zengin

varlıklı

Affluent, kurumsal ve ticari web siteleri için çok uygun olan ücretsiz bir WordPress temasıdır. Minimal ve profesyonel bir düzen ile, ana sayfa kaydırıcısı, içerik blokları ve referans döndürücü için özel yazı türlerine sahiptir. İşlevselliği genişletmek için Yoast SEO, WooCommerce ve WPML gibi popüler WordPress eklentileriyle entegre olur.

11. Foodica

Foodica

Gıda ile ilgili işletmeniz için ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız, Foodica mükemmel bir seçim olacaktır. İçeriğiniz ve resimlerinizin pop-up olmasını sağlayan beyaz arka plana sahip geniş bir düzen sunar.

Bu temanın ana sayfada birden fazla gezinme menüsü, resim kaydırıcısı, sosyal paylaşım simgeleri ve öne çıkan içerik bölümü vardır. WordPress Canlı Özelleştirici ile özelleştirmek kolaydır.

12. Avant

Avant

Avant, profesyonel görünümlü web sitelerini hızla oluşturmak için ücretsiz ve modern bir WordPress iş temasıdır. Sayfalarınız ve blogunuz için düzenleri seçmek için tam kontrol sağlar.

Üstbilgi, altbilgi ve widget alanlarındaki boşluğu ayarlamak için düzen ayarlarını da özelleştirebilirsiniz. Çok dilli hazırdır ve WooCommere’i kutudan çıkarır.

13. Toplam

Toplam

Toplam iş siteleri için güzel ve ücretsiz bir WordPress teması. Kaydırıcı, iletişim formu, ilerleme çubuğu, portföy, ekip bölümü, referanslar ve blog bölümü eklemek için farklı alanlara sahip esnek bir ana sayfa düzeni ile birlikte gelir.

Birden fazla widget’a hazır alan ve tema ayarlarını değiştirmek için tam özelleştirici desteği içerir. Ayrıca WooCommerce hazır ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

14. Hueman

Hueman

Hueman ücretsiz ve çok amaçlı bir WordPress iş temasıdır. Son derece özelleştirilebilir ve kullanımı kolay seçenekler paneli ile birlikte gelir. Tek, iki veya üç sütun düzeni dahil olmak üzere birden çok düzen seçeneği vardır. Hueman, temanın içine yerleştirilmiş iki navigasyon menüsü konumu ve sosyal medya menüsü sunuyor.

15. Poseidon

Poseidon

Poseidon, güzel bir geniş düzene sahip minimal bir WordPress temasıdır. Basit bir blog teması, bir işletme web sitesi ve hatta bir çevrimiçi dergi olarak kullanılabilir. Özel widget’ları kullanarak bir ana sayfa düzeni oluşturmanıza olanak tanır. Renkleri, yazı tiplerini ve arka planı değiştirmek için WordPress tema özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

16. Özelleştirme

Customizr

Customizr, en popüler ve son derece özelleştirilebilir WordPress iş temalarından biridir. Tamamen duyarlı ve mobil uyumludur. Öne çıkan bir kaydırıcı, birden çok sayfa şablonu, düzen seçenekleri ve renkler ile birlikte gelir. Bu temanın çarpıcı bir ilk izlenim bırakması için çekici bir tam genişlikte özel arka plan resmi vardır.

17. Marka

Yapmak

Make, iş web sitenizi hızlı bir şekilde oluşturmanızı sağlayan sürükle ve bırak işlevselliğine sahip bir sayfa oluşturucu dostu WordPress temasıdır. Birden fazla düzen seçeneği ve tamamen duyarlı tasarım ile birlikte gelir. İş portföyünüzü sergilemek için tam genişlikte banner’lar ve resim galerileri de içerir..

18. Vantage

avantaj

Vantage, neredeyse her türlü web sitesi için kullanılabilen ücretsiz ve esnek bir WordPress iş temasıdır. Sayfa oluşturucu eklentileri kullanılarak oldukça özelleştirilebilir. Düzeni hızlı bir şekilde özelleştirmek için sürükle ve bırak işlevini kullanabilirsiniz.

Performans için optimize edilmiştir ve e-Ticaret web sitelerinde de kullanılabilir.

19. Colorway

Colorway

Colorway, kullanımı kolay özelliklere ve seçeneklere sahip şık bir WordPress iş temasıdır. Özel bir arka plan, çoklu düzen seçenekleri, Google analitik desteği ve daha fazlası ile birlikte gelir. Ayrıca temayı ayarlamak için demo içeriği içe aktarabilir ve hemen başlamak için metni ve resimleri değiştirebilirsiniz.

20. doruk

Çukur

Pinnacle, tamamen duyarlı düzene sahip düz bir tasarım sunan cesur bir WordPress temasıdır. Özel logo ve gezinme menüsüyle birlikte tam genişlikte bir başlık arka plan resmi içerir. Pinnacle, iş sitenizi bir e-ticaret mağazasına genişletmek için WooCommerce’i de destekler.

21. Geniş

Geniş

Spacious, minimalist ve ferahlatıcı bir düzen ile ücretsiz bir WordPress iş temasıdır. Öne çıkan içerik için bir görüntü kaydırıcısı, özel widget’lar ve ana sayfa bölümleri ile birlikte gelir.

Ayrıca kutulu ve geniş düzen seçenekleri, blog sayfası şablonu ve diğer birkaç sayfa düzenini içerir. Web sitesi için daha açık veya daha koyu renk şemaları arasında seçim yapabilir ve istediğiniz herhangi bir sayfa oluşturucu eklentisiyle kullanabilirsiniz..

22. Moesia

Moesia

Moesia, tam paralaks desteği ile duyarlı bir WordPress iş temasıdır. Ana sayfanızı oluşturmak için kullanabileceğiniz önceden tanımlanmış bloklarla birlikte gelir. Her bloğun kendi paralaks arka planı olabilir, bu da kullanıcılarınız için güzel bir deneyim yaratır.

23. Engrave Lite

Engrave Lite

Engrave Lite güçlü bir WordPress iş temasıdır. Ana sayfada tam genişlikte bir görüntü kaydırıcısını ve özel bölümleri gösterir.

Birden fazla gezinme menüsü, widget’a hazır alanlar, e-ticaret eklentileri desteği ve kolay özelleştirme seçenekleri vardır. Çok fazla seçenekle uğraşmadan kurulumu hızlı.

24. Tam Kare

Bütün çerçeve

Adından da anlaşılacağı gibi, Tam Kare, işletme web siteleri için tam genişlikte bir WordPress temasıdır. Yerleşik özellikli bir içerik kaydırıcısı, harekete geçirici mesaj düğmesi, özel widget’lar ve birden çok sayfa düzeniyle birlikte gelir.

Tema, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürmek için WooCommerce’i destekler.

25. Minamaze

Minamaze

Minamaze minimal bir WordPress iş temasıdır. Arka plan, yazı tipleri ve kenarlıklar için güzel bir siyah ve beyaz renk kombinasyonuna sahiptir. Temanın tam genişlikli bir kaydırıcısı, 2 gezinme menüsü ve özel bir logosu vardır. SEO için web sitenizin trafiğini artırmak için son derece optimize edilmiştir.

Bu makalenin, web siteniz için en iyi ücretsiz WordPress iş temasını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Küçük işletmeler için en iyi e-posta pazarlama hizmetleri ve en iyi iş telefonu hizmetleri konusunda uzman seçimimize de göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map