26 En İyi WordPress Video Temaları (2019)

Web siteniz için bir WordPress video teması mı arıyorsunuz? WordPress video yüklemeyi veya yerleştirmeyi süper kolaylaştırır, bu da video web sitenizi oluşturmak için harika bir platform haline getirir. Bu makalede, yükleyebileceğiniz en iyi WordPress video temalarından bazılarını seçtik.


En İyi WordPress Video Temaları

WordPress ile Video Web Sitesi Oluşturma

İlk olarak, video web sitenizi oluşturmak için en iyi web sitesi platformunu seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Ve tabii ki, biz kendi kendine barındırılan WordPress.org bunun için mükemmel bir platform olduğuna inanıyoruz.

Size esneklik sunar ve binlerce web sitesi tasarımına, eklentisine ve uzantısına erişmenizi sağlar.

Ardından, bir WordPress barındırma hesabına kaydolmanız gerekir. Tüm web sitelerinin barındırma ihtiyacı vardır. Burası web sitenizin internetteki evi olacak.

Ayrıca bir alan adına da ihtiyacınız olacak. Kullanıcıların web sitenize ulaşmak için tarayıcılarına yazacakları şey budur. Web sitenizin İnternet’teki adresi olacaktır (örneğin, wpbeginner.com veya google.com).

Bluehost kullanmanızı öneririz. Onlar dünyanın en büyük web hosting firmalarından biridir. Ayrıca resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma iş ortağıdır.

Barındırma için kaydolduktan sonra WordPress’i yüklemeniz gerekir. WordPress blogunun nasıl başlatılacağı hakkında adım adım kılavuzumuzdaki talimatları izleyin.

Artık web siteniz için bir tema seçmeye hazırsınız. Aşağıdaki uzman seçimimizden bir WordPress video teması seçin ve ardından bir WordPress tema kılavuzunun nasıl yükleneceği ile ilgili talimatları izleyin.

Bunu söyledikten sonra, piyasadaki en iyi WordPress video temalarından bazılarına göz atalım.

1. Inspiro

inspiro

Inspiro güzel bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Güzel tam ekran video arka planları, güçlü bir portföy bölümü ve bir galeri modülü ile birlikte gelir.

Portföy vitrinlerini görüntülemek için benzersiz özel widget’lara sahiptir. Dört benzersiz şablon ve bir sürükle bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcıların daha sürükleyici bir kullanıcı deneyimi için açılır pencerede video izlemelerine olanak tanıyan video ışık kutusu vardır..

2. VideoZ

VideoZ

VideoZ bir dergi tarzı WordPress video temasıdır. Video minik resimleriyle zengin içerikli iki sütun düzeni ile birlikte gelir. Video gömmeleriniz için otomatik olarak küçük resimler oluşturmak üzere Video Küçük Resimleri eklentisini destekler. Ayrıca, kullanıcıların videoları derecelendirmesine izin veren WP-PostRatings eklentisini de destekler.

Rastgele videolar, son videolar, sosyal medya düğmeleri vb.Göstermek için çoklu düzen seçenekleri, widget’lı bir ana sayfa ve özel widget’lar bulunur..

3. Videozoom

Videozoom

Videozoom, özellikle video web siteleri ve portallar oluşturmak için tasarlanmış şık bir WordPress video temasıdır. Tüm popüler video yerleştirme ve barındırma hizmetlerini destekler. En güçlü içeriğinizi sergilemek için yerleşik bir video slayt gösterisi ile birlikte gelir.

Videozoom ayrıca WooCommerce’i destekler ve son derece ilgi çekici ve benzersiz web siteleri oluşturmanıza izin veren tonlarca özelleştirme seçeneğine sahiptir..

4. Toskana

Tusant

Tusant, özellikle videolar, vloglar, podcast ve diğer multimedya açısından zengin web siteleri için yapılmış şaşırtıcı derecede güzel bir WordPress temasıdır. Medyanızı öne ve ortaya koyan etkileyici modern bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Ses / video oynatıcınızı web sitenizin herhangi bir yerinde görüntüleyebilirsiniz. Çalma listelerini, ayrı bölümleri ve çoklu formatları destekler. Mobil ilk yaklaşımla tasarlanmıştır, böylece içeriğiniz daha küçük ekranlarda eşit derecede harika görünür. Çoğu tema ayarı kutunun dışında çalışır ancak renkleri değiştirmek, widget’ları düzenlemek, ana sayfayı ayarlamak ve daha pek çok şey yapmak için birçok özelleştirme seçeneği de vardır..

5. Suarez

Suarez

Suarez zarif bir şekilde tasarlanmış bir WordPress blog temasıdır. Küçük resimler kullanılarak oluşturulan duvar ızgarası ile güzel bir ana sayfa düzenine sahiptir. Video küçük resimleri oluşturmak için üçüncü taraf eklentileri ile çalışır.

Yerleşik kaydırıcı, birden çok sayfa düzeni, sosyal medya entegrasyonu, kullanışlı kısa kodlar ve özel widget’lar ile birlikte gelir.

6. Odaklanma

odak

Odak, güzel ve ücretsiz bir WordPress video temasıdır. Video yerleştirmelerini, video kaydırıcısını destekler ve videoyu otomatik olarak yayınlar için başlık olarak görüntüler. Ayrıca, video yüklemeleri için güzel bir şekilde tasarlanmış bir HTML5 oynatıcı ile birlikte gelir.

Odak, kendi sayfa mizanpajlarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan yerleşik bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Birden çok sayfa şablonu ile birlikte gelir ve daha hızlı kurulum için canlı tema özelleştiriciyi destekler.

7. Fotoğraf Notu 2.0

Fotoğraf notu 2.0

Photonote 2.0, ana sayfada dokunmatik özellikli bir slayt gösterisi ile çok benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bir fotoğraf temasıdır, ancak videoları sergilemek için kolayca kullanılabilir. Videoları tam ekran görünümüyle yayının en üstünde görüntüler.

Açık ve koyu renk şeması ile birlikte gelir. Tema özelleştirme basittir ve renkleri ve tema ayarlarını değiştirmek için tema özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

8. Vipress

Vipress

Vipress son derece özelleştirilebilir bir WordPress video dergisi temasıdır. Ana sayfanızı oluşturmak için içerik blokları eklemenizi sağlayan modüler bir ana sayfa düzeni ile birlikte gelir. Çoklu kaydırıcı düzenleri, otomatik video küçük resim oluşturma ve iki renk şeması ile birlikte gelir.

Sosyal medya, içerik keşfi, reklamlar, hava durumu vb. İçin özel widget’lar ile birlikte gelir. Google Yazı Tipleri, Google Haritalar ve sınırsız renk seçenekleriyle kolay özelleştirme seçeneklerini destekler.

9. Makara Hikayesi

Makara Hikayesi

Reel Story güzel bir WordPress video portföyü temasıdır. Kendi mizanpajlarınızı oluşturmak için çoklu düzen seçenekleri ve sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Sınırsız tema renklerini ve canlı tema özelleştirmesini destekler.

Ayrıca videolarınızı güzel bir şekilde sergilemenizi sağlayan yerleşik portföy bölümüne sahiptir. Mega menü desteği, özel widget’lar, çoklu kenar çubukları ve widget hazır alanlarına sahiptir.

10. Dorsa

Dorsa

Dorsa, dergi tarzı WordPress çok amaçlı bir temadır. Kullanıcıların dikkatini en önemli içeriğinize çekmek için küçük resimler kullanan güzel bir ızgara düzeni ile birlikte gelir. Video küçük resim eklentilerini destekler ve tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir.

Ayrıca yerleşik bir post beğenileri ve post görünümleri sayacı ile birlikte gelir ve birden fazla gönderi stili, özel başlık stilleri ve yerleşik bir kaydırıcıya sahiptir..

11. Video kutusu

Videobox

Videobox modern bir WordPress video temasıdır. YouTube, Vimeo, Facebook Video, Instagram Video, DailyMotion, Brightcove, Amazon S3, vb. Ayrıca, en iyi video içeriğiniz için daha fazla görüntüleme elde etmenizi sağlayan popüler bir video widget’ı ile birlikte gelir.

Videobox ayrıca WooCommerce’i destekler, böylece video web sitenize çevrimiçi bir mağaza ekleyebilir veya abonelik satabilirsiniz.

12. VideoPlace

Videoplace

VideoPlace, karanlık bir tasarıma ve YouTube videolarınızın güzel bir görüntüsüne sahip başka bir WordPress video blog temasıdır. YouTube videosunu otomatik olarak ana sayfada küçük resim olarak kullanır ve en son videolarınızı üstte gösterildiği gibi görüntüler.

13. Süperstar

süperstar

Superstar, müzik, video ve etkinlik web siteleri için modern bir WordPress temasıdır. Dahili bir video şablonu, fotoğraf galerileri, Soundcloud çalma listesi ve tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir. Diskografi, referanslar ve albüm bölümleriyle birlikte gelir.

Güçlü bir kaydırıcıya sahiptir ve sürükle ve bırak özelliğini kullanarak kendi sayfa mizanpajlarınızı oluşturmanızı sağlayan bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

14. Eğlence

Eğlence

Eğlence, eğlence, video ve gösteri sanatları web siteleri için uygun şık bir WordPress temasıdır. Modüler bir düzen kullanarak kolayca ana sayfa oluşturmanıza olanak tanır. Video yayın formatını, HTML5 videolarını, video gömmelerini, fotoğraf galerilerini vb..

WPML kullanan çok dilli web siteleri için uygundur ve kısa kodlar ve özel widget’lar ile birlikte gelir.

15. Tekrar yaşayın

Relive

Relive, fotoğraf, video blogları ve hikaye anlatıcı web siteleri web siteleri için uygun, güzel hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Relive, zengin multimedya elemanları ve sürükleyici kullanıcı deneyimi ile uzun form hikayeleri anlatmak için tasarlanmıştır.

Videoları, sesleri, fotoğraf galerilerini, haritaları güzel bir şekilde makalelerinize yerleştirmenizi sağlar. Kullanıcı deneyimine odaklanır ve kendi kişiselleştirmenizi sağlayan birçok özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir.

16. Magazinum

Magazinum

Magazinum, video siteleri için güzel bir dergi tarzı WordPress temasıdır. Video küçük resimlerini destekler ve yerleşik özellikli bir içerik kaydırıcısı ile birlikte gelir. Kenar çubuğunda son videoları göstermenizi sağlayan özel bir video widget’ı var.

Ayrıca sosyal medya profilleri ve Flickr galerisi için özel widget’lar ile birlikte gelir. Magazinum iki renk şemasına sahiptir ve kullanımı kolay tema seçenekleri paneli.

17. TÜP

.TÜP

.TUBE, Video blog yazarları, film yapımcıları ve viral video küratörleri için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress video temasıdır. Güzel video web sitelerini kolayca seçmenizi sağlayan kendi arkadaşı eklentisi ile birlikte gelir. Ana sayfada, video küçük resimlerini belirgin bir şekilde görüntüleyen ızgara tabanlı bir düzen bulunur. Kurulumu oldukça basit ve kullanımı çok kolay.

18. Filmler

filmler

Movies, kendi çevrimiçi video web sitenizi oluşturmak için bir WordPress video temasıdır. Video yerleştirmeleri, HTML 5 videoları ve video küçük resimleri için güçlü özelleştirme seçenekleri ve desteği ile birlikte gelir.

Video ve tonlarca özelleştirme seçeneği de dahil olmak üzere birden fazla yazı formatıyla birlikte gelir.

19. Etkinlik

Etkinlik

Event, dahili bir video kütüphanesi alanına sahip çok modern bir WordPress video temasıdır. Muhteşem kaydırıcıları, büyük başlık görüntüleri ve çoklu düzen seçenekleriyle fütüristik bir tasarıma sahiptir..

Bir etkinlik bölümü, resim galerileri, sosyal medya entegrasyonu, post statik ve tonlarca kişiselleştirme seçeneği ile birlikte gelir.

20. Vidiho

Vidiho

Güzel bir video blog teması olan Vidiho, videolarınızı HD olarak görüntüleyebilmeniz için ana sayfada büyük bir kaydırıcı ile birlikte gelir. Bir başka harika özellik, bir video küçük resmi tıklandığında, yayındaki videonun bir ışık kutusu açılır penceresinde açılmasıdır.

Bunun dışında, kısa kodlar, sayfa düzenleri, widget’lar ve sosyal medya entegrasyonu gibi birçok premium tema özelliği ile birlikte gelir.

21. İşletim Sistemi Ortamı

İşletim Sistemi Ortamı

OS Media ücretsiz bir WordPress video temasıdır. Yirmi Ondört temasının alt temasıdır ve dergi stili düzenini video galerisine dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Tema, video kısa kodu, video yayın türü ve öne çıkan video desteği ekleyen kendi tamamlayıcı eklentisiyle birlikte gelir. YouTube ve Vimeo yerleştirmelerini, mp4 biçimindeki HTML5 videolarını, uzak depolama hizmetlerinden videoları destekler.

22. Online Filmler

Çevrimiçi filmler

Çevrimiçi Filmler, kendi çevrimiçi film web sitenizi oluşturmak için bir WordPress temasıdır. Web sitenizdeki filmleri türlere ve konulara kolayca küratörleştirmenize olanak tanıyan yerleşik bir film yazı tipi ile birlikte gelir.

Birden fazla düzen seçeneği, 80’den fazla kısa kod ve blog, galeri ve yaklaşık sayfalar için özel şablonlar ile birlikte gelir.

23. Videoblog

Video blogu

Videoblog Ücretsiz dergi tarzı WordPress video temasıdır. Öne çıkan içeriğinizi en üstte gösterir ve seçtiğiniz 5 kategoriden gelen yayınları güzel bir ızgara düzeninde gösterir. Video küçük resimleri, yayın derecelendirmeleri vb. İçin üçüncü taraf eklentilerini destekler.

24. Lens kapağı

Lens kapağı

Lenscap, içerik açısından zengin siteler, video web siteleri ve bloglar için mükemmel bir WordPress dergi temasıdır. Üstte içerik keşfi eklemek için geniş özellikli bir içerik döngüsü ve altbilgi kategorisi menüsü bulunur. Ayrıca galerilerinizi ve videolarınızı görüntülemek için ışık kutusu açılır penceresi vardır.

Renkleri seçiminize göre otomatik olarak ayarlayan dinamik bir renk şeması üreticisi ile birlikte gelir. Ayrıca kullanıma hazır birden fazla renk şeması vardır. Son derece özelleştirilebilir ve tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir.

25. Kara Bayrak

Siyah bayrak

Black Flag, oyun, video ve dergi web siteleri için uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Birden çok düzen seçeneği, güzel özellikli bir içerik kaydırıcısı ve birden fazla renk şeması ile birlikte gelir.

Tüm videolarınızı çoklu düzen seçenekleriyle tek bir sayfada gösteren bir TV sayfası ile birlikte gelir. HTML5 videonun yanı sıra video yerleştirmeleri için tam destek ile birlikte gelir.

26. Büyülemek

Mesmerize

Mesmerize, videoları zarif bir şekilde işleyebilen gerçekten çok amaçlı tasarıma sahip başka bir harika ücretsiz WordPress temasıdır. Özellikler ve kullanışlı seçeneklerle doludur, böylece kod veya CSS ile mücadele etmek zorunda kalmazsınız.

Ana sayfa tasarımı, kolayca ekleyebileceğiniz 5 başlık stili ve 30’dan fazla kullanıma hazır içerik bölümü içerir. Ayrıca video arka planları, slayt gösterileri, başlık içeriği türleri, degrade yer paylaşımları ve daha fazlası için destek içerir.

Şimdilik bu kadar.

Bu makalenin, web siteniz için mükemmel WordPress video temasını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca yeni başlayanlar için nihai adım adım WordPress SEO kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map