26 Pazarlamacılar için En İyi Satış Sayfası WordPress Temaları (2019)

Pazarlama kampanyanız için en iyi satış sayfası WordPress temasını mı arıyorsunuz? Satış sayfası veya açılış sayfası WordPress temaları, pazarlamacıların ziyaretçileri ücretli müşterilere dönüştürmelerine yardımcı olur. Bu makalede, pazarlamacılar için en iyi satış sayfası WordPress temalarından bazılarını seçtik.


En iyi satış sayfası WordPress temaları

WordPress ile Satış Sayfası Web Sitesi Oluşturma

MarketingSherpa tarafından yürütülen çalışmalar,% 48 pazarlamacının her kampanya için yeni açılış sayfaları oluşturduğunu ve çevrimiçi işletmelerin% 68’inin potansiyel müşteriler oluşturmak için birden fazla açılış sayfası kullandığını gösteriyor.

Çevrimiçi ürün ve hizmet satmaya çalışan bir işletme iseniz, satış ve potansiyel satış oluşturmak için tasarlanmış bir açılış sayfasına ihtiyacınız vardır.

İyi bir açılış sayfasında belirgin bir şekilde görüntülenen bir harekete geçirici mesaj ve ardından ürününüzün veya hizmetinizin özelliklerinin ve benzersiz satış noktalarının dökümü bulunur.

WordPress ile bir satış sayfası web sitesi oluşturmak için bir etki alanına ve bir WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacaktır.

Dünyanın en büyük hosting şirketlerinden ve resmi bir WordPress hosting ortağı oldukları için Bluehost kullanmanızı öneririz. Kullanıcılarımıza% 60 indirim + ücretsiz alan sunuyor.

Daha fazla ayrıntı için, bir WordPress web sitesini nasıl hazırlayacağınızla ilgili adım adım kılavuzumuza bakın..

Web sitenizi hazır hale getirdikten sonra temanızı yüklemeye hazır olursunuz. Pazarlamacılar için en iyi satış sayfası WordPress temalarına bir göz atalım. Bu liste hem ücretli hem de ücretsiz temaların bir karışımıdır ve hepsi mobil uyumludur.

1. İleri

Highend

Highend, premium bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Kolayca satış sayfaları oluşturmak için tasarlanan Highend, güzel bir sayfalık demo da dahil olmak üzere, kullanıma hazır çoklu demo şablonları gibi özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, kaydırıcılar, simge yazı tipleri vb..

İçinde ayrıca birkaç sayfa şablonu, özel widget’lar, birden çok kenar çubuğu ve gezinme menüsü seçenekleri bulacaksınız. WooCommerce hazır, böylece web sitenize çevrimiçi bir mağaza bile ekleyebilirsiniz.

2. Montblanc

Mont Blanc

Montblanc, çok sayfalı sitelerde de kolayca kullanılabilen güzel bir satış sayfası WordPress temasıdır. İşletme, uygulamalar, ürün veya fotoğrafçılık web siteleri için tasarlanmıştır. Ana sayfada şeffaf gezinme menüsü ve üstte logo bulunan büyük bir tam ekran kaydırıcıya sahiptir..

5 ana sayfa düzeni, 4 yaratıcı başlık stili, birden çok portföy düzeni ve tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir.

3. İtici güç

uskur

Propel güzel tasarlanmış bir satış sayfası WordPress temasıdır. Hızlı bir şekilde satış sayfası oluşturmanıza olanak tanıyan tek tıklamayla demo içerik yüklemesine sahiptir. Temel olarak tek sayfalık bir tema olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak blog ve eklemek isteyebileceğiniz ek sayfalar için ayrı düzenler de içerir..

Ajax ve güzel animasyonlar kullanarak güzel bir filtrelenebilir portföyü var. Temanın genel görünümü ve hissi, paralaks arka planları, tam ekran başlığı ve net tipografi ile çok modern.

4. Ultra

Ultra

Ultra, sıkı bir şekilde entegre edilmiş görsel sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve kolay eklenebilir içerik modülleri ile güçlü ve çok esnek bir WordPress temasıdır. Ayrıca ajanslar, spa’lar, uygulamalar, işletmeler vb.Gibi farklı endüstriler için kullanıma hazır birkaç şablon içerir..

Kullanım kolaylığı ve güçlü bir sayfa oluşturucu ile Ultra, birkaç dakika içinde güzel satış sayfaları oluşturmak için kullanılabilir. Ayrıca portföyler, WooCommerce desteği, kaydırıcılar, galeriler, özel widget’lar ve çok daha fazlası ile birlikte gelir.

5. Creativo

Creativo

Creativo, satış sayfası, ürün, işletme ve portföy web siteleri için uygun bir WordPress tek sayfalık temasıdır. Bu şaşırtıcı çok amaçlı tema, satış odaklı bir sayfa web sitesi de dahil olmak üzere birkaç tek tıklama demoları ile birlikte gelir. İçeriği yalnızca kendinizle değiştirmeniz gerekecek ve gitmek için iyi olacaksınız.

Yerleşik portföy içerik türü, tam WooCommerce desteği, 7 kaplama, 3 tasarım düzeni, çoklu başlık düzenleri ve sınırsız renk seçenekleri ile birlikte gelir. Ayrıca bir sayfa oluşturucu, kaydırıcı ve canlı sohbet eklentisi gibi freebies içerir.

6. İndigo

çivit

Indigo, güzel satış sayfası düzenleri oluşturmak için son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. İhtiyaçlarınıza uygun benzersiz düzenler oluşturmanıza olanak sağlayan sürükle ve bırak modülleri ile birlikte gelir.

Daha da kolaylaştırmak için Indigo, kendi projeleriniz için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz demo içeriği ve hazır web siteleri içerir. Ayrıca birden fazla şablon, galeri, kaydırıcı, başlık stili ve sınırsız kenar çubuğu sunar.

7. OneEngine

Bir sayfa

OneEngine, cesur ve yaratıcı bir tasarıma sahip tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Üstünde parlak bir tam ekran başlığı var, bunu navigasyon menüsü ve ardından içerik bölümleri takip ediyor.

Hizmetleri, ekip üyelerini, portföyü ve yaklaşık bir bölümü içerir. Tema kurulumu, her tür ürün veya hizmet için bir satış sayfasına özelleştirmek oldukça kolaydır.

8. Koehn

Koehn

Koehn güzel tasarlanmış çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Son derece ilgi çekici satış sayfası düzenleri oluşturmak için bolca alan bırakan tasarım için minimalist yaklaşımı kullanır.

Sürükle ve bırak içerik widget’ları ile kolay bir sayfa kurulumu sunar. Kendi renklerinizi kolayca kullanmanızı sağlar ve sosyal medya, içerik keşfi ve çoklu düzen seçenekleri için özel widget’lar içerir.

9. Gün Işığı

Gün ışığı

Daylight, sürükle bırak özelliğini kullanarak satış sayfanızı oluşturmak için esnek seçeneklere sahip mükemmel bir WordPress açılış sayfası temasıdır.

Paralaks kaydırma, kahraman görüntüleri, kaydırıcılar ve yerleşik bir portföy bölümü içerir. 2 ana sayfa düzeni ve 10 sayfa şablonu ile kurulumu ve özelleştirmesi kolaydır.

10. Paralaks Pro

Paralaks Pro

Prallax Pro, Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir ve tek sayfalık bir tema olarak tasarlanmıştır. Adından da anlaşılacağı gibi, üstte büyük bir tam ekran başlık görüntüsüne sahip güzel paralaks kaydırma efektleri var.

Ana sayfa düzeni tamamen widgetize edilmiştir, böylece satış sayfanızı ayarlamak için içerik bloklarını sürükleyip bırakabilirsiniz. Diğer özellikler arasında tam WooCommerce desteği, özel widget’lar, sayfa şablonları ve net tipografi bulunur.

11. Yapı

struct

Struct, yazılım, uygulamalar ve SaaS ürünleri için bir satış sayfası teması olacak şekilde tasarlanmıştır. Geniş başlık arka planı ve göze çarpan eylem çağrısı ile temiz ve modern bir düzen sunar.

İçerik ve sosyal medya özellikleri eklemek için çeşitli özel widget’larla tamamen widget edilmiş bir ana sayfa düzenine sahiptir. Ayrıca kutunun dışında hizmet, proje, ekip, sss, rehberler, müşteriler, referanslar ve slayt gösterileri içerir.

12. Advent

Advent, uygulamalar, yazılım, ürün, işletmeler vb. İçin yaratıcı bir WordPress satış sayfası temasıdır. Harekete geçirici mesaj engelleme, abonelik, iletişim formu ve fiyatlandırma tabloları gibi çeşitli kullanıcı katılımı özellikleri içerir..

Ürün görüntüleri, simge yazı tipleri, sosyal medya entegrasyonu ve çeşitli kullanışlı kısa kodlar için büyüteç özelliği içerir. Kendi satış sayfası mizanpajlarınızı da oluşturmanıza izin veren ayrı bir sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir.

13. SinglePage

Tek sayfa

SinglePage ücretsiz bir WordPress satış sayfası temasıdır. Paralaks etkisi ile tam ekran YouTube video arka planlarını destekler. Ana sayfa, yapışkan dikey gezinme menüsü ile farklı bölümlere ayrılmıştır. Kurulumu oldukça kolaydır ve güzel bir satış sayfasıyla hızlı bir şekilde başlamak için kullanılabilir.

14. Sıfır

Sıfır

Sıfır, ajanslar, yazılımlar, uygulamalar vb. İçin modern bir WordPress satış sayfası temasıdır. Katmanlı bir düzen ile güzel tasarlanmış bir ana sayfaya sahiptir..

Portföy, müşteriler, hizmetler, bölümler eklemek için yerleşik bölümlerle birlikte gelir. WooCommerce’i tamamen destekler, böylece sitenize çevrimiçi bir mağaza da ekleyebilirsiniz.

15. Bıyık

Bıyık

Bıyık, tasarımcılar, fotoğrafçılar, ajanslar, vb. İçin bir satış sayfası WordPress teması olacak şekilde tasarlanmıştır. Çok sayfalı sitelerde de kullanılabilecek kadar esnektir..

Portföy, müşteriler, hizmetler ve ekip üyelerini kolayca eklemek için bölümlerle birlikte gelir. Bıyık, özel logo desteği, kolay kurulum, yerleşik Google Haritalar ve iletişim formu desteğiyle yaratıcı, modern bir düzen sunar.

16. Başlatıcı

Başlatıcı

Başlatıcı, yaklaşan ürün lansmanı için ücretsiz bir açılış temasıdır. Ürünleriniz veya hizmetleriniz için normal bir açılış sayfası olarak da kullanılabilir.

Kolay özelleştirme seçenekleri, harekete geçirici mesaj yerleşimi, yapışkan menü, müşteri bölümü ve fiyatlandırma tablosu ile birlikte gelir. Tamamen duyarlı, SEO dostu ve WooCommerce ile uyumlu.

17. İniş

iniş

Landing, 25’ten fazla önceden tasarlanmış düzen ile gelen güçlü bir WordPress satış sayfası temasıdır. Ayrıca, mevcut düzenleri düzenlemenizi ve sıfırdan yeni düzenler oluşturmanızı sağlayan bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Birden çok başlık türü elde edersiniz, böylece farklı stiller ve düzen ile sayısız açılış sayfası oluşturabilirsiniz. Diğer özellikler arasında portföy, referanslar, etkinlikler, sosyal medya entegrasyonu ve e-Ticaret desteği bulunur.

18. Bilgi istemi

Komut istemi

İstemi ücretsiz bir açılış ve satış sayfası WordPress temasıdır. Önemli bir harekete geçirici mesaj içeren özellikli bir bölümle minimalist dar genişlikte bir düzene sahiptir. Üç widget hazır alanı, tek gezinme menüsü, sosyal profiller ve Font Awesome desteği içerir.

19. Atmosfer Pro

Atmosphere Pro

Atmosphere Pro, Genesis tema çerçevesi için oluşturulmuş bir WordPress iş temasıdır. Bir harekete geçirici mesaj içeren güzel tam ekran başlık resmi ile birlikte gelir.

Temanın tasarımı, ferahlatıcı görünen geniş bir düzen oluşturmak için çok sayıda açık alan kullanır. Büyük özellikli görüntüler ve net tipografi kullanır. WooCommerce hazır ve hız ve performans için optimize edildi.

20. Ekran

Screenr

Screenr, tek sayfalık ücretsiz bir WordPress iş temasıdır. Ana sayfa düzeni, tam ekran başlık resmi kullanır ve bunu widget’lı bir ana sayfa alanı izler. Özel widget’lar, özel sayfa şablonları, paralaks arka plan efektleri ve canlı özelleştirici kullanarak kolay tema kurulumu içerir.

21. Dijital Pro

Digital Pro

Digital Pro, uygulamalar, dijital medya ve ürün web siteleri için modern bir WordPress temasıdır. Temanın ana sayfasında birden çok widget alanı, harekete geçirici mesaj içeren büyük bir başlık resmi ve satış sayfanızı dakikalar içinde oluşturmak için özel widget’lar bulunur.

Tema seçenek paneli ve canlı özelleştirici desteği ile birlikte gelir. Özel logo desteği ile birden fazla düzen seçeneği, renk şeması ve tamamen özelleştirilebilir başlık alanı vardır..

22. Şamandıra

şamandıra

Float, satış ve dönüşüm için optimize edilmiş güzel bir WordPress temasıdır. Kendi gereksinimlerinizi karşılamak için sayfa düzenleri oluşturmanıza veya değiştirmenize olanak tanıyan yerleşik bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Hemen her tür satış sayfası oluşturmak için kullanıma hazır birkaç şablon içerir.

Paralaks kaydırma, sosyal medya entegrasyonu, özel arka planlar, sınırsız renkler, özel widget’lar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her zamanki premium tema özelliklerine sahiptir..

23. Elbrus

Elbruz

Elbrus, pazarlama, ürün ve iş web siteleri için tasarlanmış muhteşem bir WordPress temasıdır. Satış sayfası olarak kolayca kullanılabilen oldukça esnek bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Ürünler, hizmetler, ekip, müşteriler ve referanslar bölümleri için yerleşik bölümlerle kurulumu kolaydır. Ana sayfada güzel animasyonlar ve paralaks kaydırma efektleri kullanılıyor.

24. Lens kapağı

Lens kapağı

Lenscap, işletmeler, pazarlamacılar ve satış sayfaları için güzel hazırlanmış WordPress temasıdır. Site başlığı olarak kullanılabilen oldukça özelleştirilebilir bir içerik döngüsü vardır. Sürükleyici görüntüleme deneyimi için ışık kutusu açılır penceresiyle muhteşem fotoğraf ve video galerisi şablonları içerir.

Tema kurulumu basit olacak şekilde tasarlanmıştır, yolunuzdan çıkar ve içerik eklemeye odaklanmanızı sağlar. Tüm tema seçenekleri canlı tema özelleştirici altında mevcuttur. WooCommerce kullanıma hazırdır ve kullanıcılarınıza çok temiz bir alışveriş deneyimi sunar.

25. Modüller

Modüller

Modüller, her türlü satış sayfası oluşturmak için mükemmel, iyi hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Tasarım için modüler bir yaklaşım gerektirir ve düzenlerinizi oluşturmak için sürükleyip bırakabileceğiniz birkaç kullanıma hazır modülle birlikte gelir.

Ayrıca, satış sayfanız için başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz, kuruluma hazır birkaç demo web sitesi de içerir. Birkaç özel widget, sınırsız kenar çubuğu, başlık stilleri, video arka plan desteği, Google Yazı Tipleri ve WooCommerce desteği vardır.

26. Lune

hilâl şekli

Lune, birden çok satış sayfası düzenine sahip esnek bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Hızlı bir şekilde satış sayfası oluşturmanıza yardımcı olan tek tıklamayla demo içerik yükleyicisi içerir. Ayrıca temaya özel uzantılara sahip bir sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir.

İçeride 350 bölüm, 10 başlık stili, 7 altbilgi stili ve çeşitli özel widget’lar bulunmaktadır. Gerçekten benzersiz satış sayfası oluşturmak için kullanılabilecek çok çeşitli özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir.

27. Atom

atomik

Atomic, pazarlamacılar ve işletmeler için zarif bir şekilde tasarlanmış çok amaçlı bir temadır. Projeleri, personel profillerini, müşteri referanslarını, hizmetleri, vb. Kolayca sergilemek için yerleşik bölümler içerir..

Tema kurulumu oldukça kolaydır ve çok fazla seçenekle kullanıcıları bunaltmaz. Üstbilgi, menüler, vurgu renkleri, vb. Ayarlamak için canlı tema özelleştiriciyi kullanabilirsiniz..

Şimdilik bu kadar.

Bu makalenin, projeleriniz için en iyi satış sayfası WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca WordPress’te bir profesyonel gibi olası satış yaratma hakkındaki kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map