27 En İyi Kunduz Oluşturucu Temaları ve Şablonları (2020)

En iyi Beaver Builder temalarını ve şablonlarını mı arıyorsunuz??


Hızlı bir şekilde profesyonel web siteleri oluşturmanıza yardımcı olmak için Beaver Builder için özel olarak oluşturulmuş birçok WordPress teması ve şablonu vardır. Böyle bir tema veya şablon kullanmak, tasarımdan ödün vermeden süreci çok daha hızlı hale getirir.

Bu makalede, kullanabileceğiniz en iyi Beaver Builder temalarından ve şablonlarından bazılarını paylaşacağız.

Beaver Builder Temaları ve Şablonları

Beaver Builder nedir?

Beaver Builder, piyasadaki en iyi sürükle ve bırak WordPress sayfa oluşturucu eklentisidir. Herhangi bir kod yazmadan kolayca güzel web siteleri ve açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanır.

Kunduz Oluşturucu

İşaretle ve tıkla araçlarını kullanarak canlı önizleme ile oldukça ilgi çekici tasarımlar oluşturabilirsiniz. Özel üstbilgiler, altbilgiler, kenar çubukları ve widget’lar da dahil olmak üzere mizanpajlarınızın her yönünü özelleştirebilirsiniz (herhangi bir kod yazmadan).

Varsayılan olarak Beaver Builder, başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz düzinelerce hazır şablonla birlikte gelir. Herhangi bir WordPress temasıyla çalışır, ancak Beaver Builder hazır temalarını kullanmak size daha fazla esneklik sağlar.

İlişkili: Beaver Themer ile tamamen özel bir WordPress teması nasıl oluşturulur (kod gerekmez)

WordPress Teması ve Şablon Arasındaki Fark?

WordPress teması, tasarım, düzen, özellikler ve web sayfalarını içeren eksiksiz bir pakettir. Temayı, başka bir kaynak yardımı olmadan web sitenizi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bir tema, web sitenizi şekillendirmeniz için gereken tüm kodlama dosyaları ve CSS ile birlikte gelir.

Öte yandan, bir sayfa şablonu, açılış sayfaları veya yakında gelecek sayfa, hakkımızda sayfası vb. Gibi diğer özel sayfalar oluşturmak için kullanabileceğiniz tek bir sayfa düzenidir..

WordPress şablonlarıyla tek sayfalık web siteleri de oluşturabilirsiniz. Ancak, yine de sitenize özellikler ve işlevler eklemek için üçüncü taraf WordPress eklentilerini kullanmanız gerekir.

Artık WordPress teması ile şablon arasındaki farkı bildiğinize göre, web siteniz için en iyi Beaver Builder temalarına ve şablonlarına göz atalım.

En İyi Beaver Builder Temaları

Beaver Builder ile uyumlu yüzlerce WordPress teması var. Bununla birlikte, aşağıdaki temalar Beaver Builder ile en iyi uyumluluğa sahip olduklarından emin olmak için ek incelemelerden geçmiştir..

1. Astra Teması

Astra Teması

Astra Tema, her tür web sitesi için inşa edilmiş popüler bir WordPress çok amaçlı temadır. Beaver Builder gibi sürükle ve bırak sayfa oluşturucularla tamamen uyumludur. Ayrıca, 1 tıklamayla içe aktarabileceğiniz ve Beaver Builder ile düzenleyebileceğiniz düzinelerce başlangıç ​​sitesi ve demo ile birlikte geliyor.

WordPress web sitenize daha fazla seçenek eklemek için ücretli uzantılar ve eklentiler içeren zengin özelliklere sahip bir temadır. Tema tasarımının her yönü tamamen özelleştirilebilir ve hatta kendi özel mizanpajlarınızı bile oluşturabilirsiniz.

2. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro, Beaver Builder ile harika çalışan güçlü bir WordPress temasıdır. Hemen başlamanıza yardımcı olmak için 1 tıklamayla demo içerik yükleyicisiyle birlikte gelir. Beaver Builder’ı kullanarak web sayfalarındaki içeriği ve görüntüleri kolayca değiştirebilirsiniz.

Bu tema, işlevselliği genişletmek ve daha fazla özellik eklemek için tüm popüler WordPress eklentileri ile çalışır. Hestia Pro, çok dilli bir web sitesi oluşturmak için WPML’yi tamamen destekler.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP, web sitenizi özelleştirmek için Beaver Builder’ı tamamen entegre eden mükemmel bir WordPress temasıdır. Düzinelerce düzen ve şablonla doludur. Web sitenizin yapısını ayarlamak ve Beaver Builder’ı kullanarak düzende değişiklikler yapmak için bir web şablonu yükleyebilirsiniz.

Birden çok renk şeması, yazı tipi, paralaks kaydırma, arka plan görüntüsü ve özel widget’lar ile birlikte gelir. Arama motorlarından daha fazla trafik almanıza yardımcı olmak için SEO için son derece optimize edilmiştir.

4. Sydney Pro

Sydney Pro

Sydney Pro, güzel web siteleri oluşturmak için tasarlanmış şık bir WordPress Beaver Builder temasıdır. Görüntüleri, öğeleri, widget’ları ve içeriği düzenli bir şekilde eklemek için ana sayfa içerik bloklarıyla birlikte gönderilir. Ayrıca, özellikli içerik kaydırıcısını web sitenizin başlık bölümünde göstermenize olanak tanır.

Tema, özel logo, gezinme menüsü, harekete geçirici mesaj düğmesi ve sosyal medya simgeleri için alan sunar. Beaver Builder ve WordPress özelleştirici ile kurulumu kolaydır.

5. GBeaver

GBeaver

GBeaver, Beaver Builder sürükle ve bırak sayfa oluşturucu için özel olarak tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. Önceden oluşturulmuş birçok düzen ve hazır web sitesine sahiptir. Tema son derece özelleştirilebilir ve her türlü WordPress web sitesi oluşturmak için tüm özellikleri içerir.

Diğer önemli özellikler arasında özel renkler, kenar çubuğu widget’ları, gezinme menüsü düğmeleri ve altbilgi sütunları bulunur. Temel ayarlar için bir tema seçenekleri paneli vardır.

6. Potenza

Potenza

Potenza, her türlü web sitesi için güzel hazırlanmış tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Beaver Builder sayfa oluşturucu kullanılarak tamamen özelleştirilebilir. Bu temanın, ana sayfaya bir gezinme menüsü, görüntü kaydırıcısı, içerik öğeleri, widget’lar ve altbilgi eklemek için uygun bölümleri olan esnek bir düzeni vardır.

Tema, renk seçenekleri, yazı tipi stilleri, arka plan resmi ve daha fazlası için özelleştirilebilir. WooCommerce’i destekler ve bir çevrimiçi mağaza başlatmak için kullanılabilir.

7. GeneratePress

GeneratePress

GeneratePress, WordPress web siteleri için bir Beaver Builder temasıdır. Gerekli tüm özelliklere sahip modern ve şık bir düzene sahiptir. Ayrıca, web sitenize daha fazla seçenek eklemek için ücretli modüller ve uzantılar ile birlikte gelir.

Renkleri, yazı tiplerini, arka planı ve diğer düzen ayarlarını kontrol etmek için kapsamlı seçenekler bulacaksınız. GeneratePress, kullanıcı deneyimini ve arama sıralamalarını geliştiren performans ve hız için optimize edilmiştir.

8. Özelleştir

Customify

Özelleştir, Beaver Builder dahil sayfa oluşturucu eklentileri için tasarlanmış basit bir WordPress temasıdır. Tüm tasarım öğeleri sürükle ve bırak sayfa oluşturucu kullanılarak kolayca özelleştirilebilir. Web sitesi önizlemesini ayrı bir tarayıcı sekmesinde kontrol etmenizi sağlayan gerçek zamanlı düzenleme seçeneği sunar..

Bir blog veya web sitesini hızlı bir şekilde başlatmak için kullanabileceğiniz önceden oluşturulmuş birden fazla web sitesi demoları ile birlikte gelir. Özelleştir ayrıca Beaver Builder’ı kullanarak özel düzenlerinizi oluşturmanıza da olanak tanır.

9. Sayfa Oluşturucu Çerçevesi

Sayfa Oluşturucu Çerçevesi

Page Builder Framework, Beaver Builder gibi sayfa oluşturucular için özel olarak oluşturulmuş bir WordPress temasıdır. Esnek düzen ayarları ve etkileyici özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca şeffaf başlık, yapışkan gezinme ve Adobe Fonts için premium uzantılar sunar.

Herhangi bir iş niş için bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Sayfa Oluşturucu Çerçevesi SEO için optimize edilmiştir ve WooCommerce’i kutudan çıkarır.

10. Lens

Lens

Lense, fotoğrafçılar, portföyler ve dijital ajanslar için güzel web siteleri ve bloglar oluşturmak için tasarlanmış bir WordPress fotoğraf temasıdır. Beaver Builder sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile uyumludur ve birden fazla resim galerisi düzeni, tam ekran şablonları, kenar çubuğu gezinme menüsü ve özel logo içerir.

Diğer önemli özellikler arasında renk seçimi, ayrı blog sayfası, kenar çubuğu widget’ları, resim arşivleri, sayfa şablonları ve öne çıkan içerik bölümleri bulunur.

11. Neve

Neve

Neve hafif ve zengin özelliklere sahip bir WordPress temasıdır. Web sitenizin her bölümünü hızlı bir şekilde özelleştirmek için Beaver Builder’ı tamamen entegre eder. Bu tema güzel tipografi, gezinme menüsü, özel logo, başlık arka plan resmi ve paralaks kaydırma özelliklerine sahiptir.

Demo içeriğini içe aktarmak ve web sitesini başlatmak için içeriğinizle değiştirmek için 1 dakikalık bir yükleyici ile birlikte gelir. Neve, bir çevrimiçi mağazayı kolayca çalıştırmak için e-Ticaret ayarlarına ve alışveriş sepeti seçeneklerine sahiptir.

En İyi Kunduz Oluşturucu Şablonları

Beaver Builder, herhangi bir web sitesi nişi için açılış sayfaları olarak kullanılabilecek güzel hazır şablonlar sunar. Bu şablonlar sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile düzenlenebilir.

En iyi Beaver Builder şablonlarından bazılarına göz atalım.

1. Fotoğrafçılık

fotoğrafçılık

Fotoğrafçılık, fotoğrafçılar, sanatçılar ve blogcular için bir Beaver Builder şablonu. Fotoğraf açılış sayfanızı oluşturmak için çekici bir düzene sahiptir. Arka plandaki koyu renk yazı tipini okunabilir hale getirir. Çevrimiçi olarak daha fazla potansiyel müşteri edinmek için bu şablonu kullanabilirsiniz.

2. Yaratıcı Ajans

Yaratıcı Ajans

Creative Agency, pazarlama ve web ajansları, küçük işletmeler ve çevrimiçi mağazalar için renkli bir Beaver Builder şablonudur. Ürünlerinizi güzel bir şekilde sergilemek için WooCommerce’i destekler. Güzel bir kullanıcı deneyimi yaratan minimalist tasarıma sahip basit bir düzene sahiptir..

3. Küçük İşletmeler

Küçük iş

Adından da anlaşılacağı gibi, Small Business mükemmel bir Beaver Builder iş şablonu. İşletme açılış sayfalarını tanıtmak için minimal ve şık bir tasarıma sahiptir. Şablonda tam ekran arka plan resmi ve harekete geçirici mesaj düğmesi bulunur. Metninizi daha belirgin kılan kalın yazı tipleriyle güzel tipografi kullanır.

4. İnşaat

İnşaat

İnşaat, gayrimenkul, müteahhitler ve inşaat işleri için şık bir Beaver Builder şablonu. Harika bir ilk izlenim yaratmak için tasarlanmış modern bir düzene sahiptir. Beaver Builder’ın İnşaat şablonu ile işletmenizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için güzel açılış sayfaları oluşturabilirsiniz.

5. Tam ekran

Tam ekran

Tam ekran, herhangi bir web sitesi için uygun minimalist bir Kunduz Oluşturucu şablonu. Metin ve harekete geçirici mesaj düğmesiyle tam ekran açılış sayfaları oluşturmak için kullanılabilir. Renkleri, arka planı ve yazı tiplerini marka renklerinize uyacak şekilde özelleştirmek için Beaver Builder sürükle ve bırak oluşturucusunu kullanabilirsiniz.

6. İçerik

başyazı

Editoryal, blogcular, editörler, çevrimiçi dergiler ve yazarlar için mükemmel bir Beaver Builder moda şablonu. Açılış sayfanız için tam ekran arka plan resmi sunar. Üstbilgi alanının altındaki bölümlere de içerik ekleyebilirsiniz. İçeriğinizi öne çıkarmak ve sayfa görüntülemelerinizi artırmak için tasarlanmıştır.

7. Restoran

Restoran

Restoran, yemek ve tarif blogları, restoranlar ve kafeler için güzel bir Beaver Builder şablonu. Net tipografiyi ve açılış sayfanıza çok modern bir görünüm veren koyu arka planı kullanır. Şablonda ayrıca etkileşimli bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için özel simgeler, zarif tipografi ve CSS animasyonları kullanılır.

8. Müzisyen

Müzisyen

Adından da anlaşılacağı gibi, Müzisyen DJ’ler, gruplar, sanatçılar, şarkıcılar ve sanatçılar için bir Beaver Builder müzik şablonu. Harekete geçirici mesaj ve açılış sayfalarınıza yönlendirmek için büyük boyutlu düğmeler bulunur. Ziyaretçiler için rahat ve eğlenceli bir deneyim yaratmak için cesur ve parlak renkler kullanır.

9. Crossfit

Crossfit

Crossfit, spor salonu, crossfit, yoga ve fitness siteleri için modern bir Beaver Builder şablonu. Etkileyici bir tam ekran arka plan görüntüsü ile çarpıcı bir düzen sunuyor. Daha fazla müşteri çekmek için crossfit ve spor salonu için herhangi bir WordPress temasıyla da kullanılabilir.

10. Otomotiv

Otomotiv

Otomotiv, otomobil işletmeleri, araba showroomları, spor otomobillerle ilgili web siteleri ve diğer otomotiv servis sağlayıcıları için bir Beaver Builder şablonudur. Yazı tipleri ve renklerin, özel arka plan resminin ve çekici bir düzenin güzel bir kombinasyonu ile birlikte gelir. Bu şablon kendi içeriğinizi ve resimlerinizi eklemek için Beaver Builder sayfa oluşturucu ile kolayca özelleştirilebilir.

11. Çok Yakında

Çok yakında

Yakında, yakında sayfanız için basit ve temiz bir Kunduz Oluşturucu şablonu. Tagline ile özel bir logo ve e-posta bülten aboneliği kutusu içerir. Bu şablonun yazı tipleri ve arka plan için birden fazla renk seçeneği vardır. Canlı önizleme ile WordPress özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

12. Hukuk Bürosu

Hukuk Bürosu

Yasal firmanızın web sitesi için güzel bir açılış sayfası oluşturmak istiyorsanız, Beaver Builder’ın Hukuk Bürosu şablonu mükemmel bir seçenektir. Beaver Builder sayfa oluşturucu kullanılarak oldukça özelleştirilebilir ve arka plan rengini, metni, yazı tipi stilini ve daha fazlasını kolayca değiştirebilirsiniz..

13. eKitap

e-kitap

e-Kitap yazarlar, blogcular, yazarlar, çevrimiçi kütüphaneler ve edebi web siteleri için profesyonel bir Beaver Builder şablonudur. Şablonda, harekete geçirici mesaj metninizle birlikte üstte büyük bir resim bulunur. WooCommerce ile uyumludur, böylece tüm e-kitaplarınızı sergileyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Tek bir eKitap için bir açılış sayfası oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

14. Genel İşletme

Genel İşletme

General Business, çevrimiçi ajanslar, markalar ve küçük işletmeler için bir Beaver Builder iş şablonu. Üstte bir başlık bölümü ve ardından en önemli içeriğiniz bulunur. Bu şablon, özel logonuz, tam genişlikte özellikli arka plan, kısa açıklama ve harekete geçirici mesaj düğmeniz için özel bir alanla birlikte gelir. Beaver Builder ve WordPress canlı özelleştirici ile düzenlenebilir.

15. Mobil Uygulama

Mobil uygulama

Mobil Uygulama, mobil uygulamalarınızı, gadget’larınızı ve aksesuarlarınızı sergilemek için tasarlanmış temiz ve şık bir Beaver Builder uygulama şablonu. Beyaz bir arka plana sahip basit bir düzen ve Beaver Builder sayfa oluşturucuyu kullanarak kurulumu kolay. Mobil Uygulama şablonu, uygulamalarınızı tanıtmak ve indirme sayısını artırmak için de kullanılabilir.

16. Eğitim

eğitici

Eğitim, okullar, üniversiteler, kütüphaneler ve özel kurumlar için zarif bir Beaver Builder şablonu. Çevrimiçi bir kursu tanıtmak, yeni sınıflar duyurmak veya yeni öğrenciler çekmek için açılış sayfası tasarımları oluşturmak için kullanılabilir. Tamamen özelleştirilebilir, böylece varsayılan içeriği kendi metniniz ve resimlerinizle değiştirebilirsiniz.

Bu makalenin WordPress için en iyi açılış sayfası şablonlarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca en iyi Gutenberg dostu WordPress temaları listemizi görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me