27 Güzel Tasarımlarla En İyi Otel WordPress Temaları (2020)

En iyi WordPress otel temalarını mı arıyorsunuz??


Oteliniz için bir web sitesi oluşturmak zor olmak zorunda değil. WordPress otel temaları otel web sitenizi başlatmanızı kolaylaştırır, böylece daha fazla gezgin otelinizde rezervasyon yapabilir.

Bu yazıda, otel web siteniz için mükemmel görünümü seçmenize yardımcı olacak en iyi WordPress otel temalarını paylaşacağız.

En İyi WordPress Otel Temaları

WordPress ile Otel Web Sitesi Oluşturma

Öncelikle otel web sitenizi oluşturmak için doğru web sitesi platformunu seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Kendinden barındırılan bir WordPress.org sitesi size özgürlük ve tonlarca kişiselleştirme seçeneği sunar.

Ardından, web barındırma için kaydolmanız gerekecektir. Bu web sitesi dosyalarınız saklandığından, tüm web sitelerinin barındırma ihtiyacı vardır.

Ayrıca bir alan adına da ihtiyacınız olacak. Bu, web sitenizin adresi olacaktır ve kullanıcıların web sitenize ulaşmak için tarayıcılarına yazacakları budur (örneğin, wpbeginner.com veya google.com).

Bluehost veya SiteGround kullanmanızı öneririz. Dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biri ve resmi bir WordPress hosting ortağı.

Daha fazla öneri için en iyi WordPress barındırma yöntemini seçme kılavuzumuza bakın.

Hosting için kaydolduktan sonra, bir sonraki adım WordPress’i kurmaktır. Bir WordPress blog rehberini nasıl başlatacağımızdaki talimatları izleyin ve hemen çalışmaya başlayacaksınız..

WordPress’i yükledikten sonra, en iyi WordPress otel temalarından uzman seçimimizden bir tema seçebilirsiniz..

Temayı yüklemek için yardıma mı ihtiyacınız var? Yeni başlayanlar için WordPress tema kılavuzunun nasıl kurulacağı adım adım talimatlarımızı uygulayın.

Bunu söyledikten sonra, en iyi WordPress otel temalarından bazılarına göz atalım. Bu liste hem ücretsiz hem de ücretli WordPress temalarını içerir ve hepsi tamamen mobil uyumludur.

1. OceanWP

OceanWP

OceanWP, her türlü WordPress web sitesi için çok amaçlı bir temadır. Otel ve tatil köyleri için bir şablon da dahil olmak üzere birçok hazır düzen ile birlikte gelir. Web sitenize daha fazla özellik eklemek için ücretli uzantılar var. Bu temanın ana sayfaya bölümler ve öğeler eklemeyi kolaylaştıran widget’lı düzeni vardır.

WooCommerce, sayfa oluşturucuları sürükleyip bırakma ve RTL dilleri için desteği vardır. OceanWP, otel web sitenizi yönetmek için arka uçta kolay seçeneklere sahiptir.

2. Astra

Astra

Astra şık bir WordPress temasıdır. Otel ve BnB’ler gibi farklı iş nişleri için birçok demo web sitesi ile birlikte gelir. Astra ile otel web sitenizi başlatabilir ve çevrimiçi rezervasyon, resim galerileri, olanaklar ve daha fazlası dahil olmak üzere gerekli tüm özellikleri ekleyebilirsiniz..

Hafif ve daha hızlı performans. Canlı önizlemeli WordPress özelleştiricisini kullanarak temanın renklerini, yazı tiplerini ve arka planını özelleştirebilirsiniz.

3. Altmış Bir

Altmışbir

SixtyOne, oteller için güzel bir premium WordPress temasıdır. Yerleşik bir rezervasyon istek formu ve son derece özelleştirilebilir bir ana sayfa düzeni ile birlikte gelir. Ana sayfada büyük bir kaydırıcı ve ardından harekete geçirici mesaj var.

Kolayca galeri eklemek için bölümler ve tam bir otel odası yönetim sistemi vardır. Ziyaretçiler doğrudan ana sayfadan tarihleri ​​seçebilir ve oda müsaitliğini kontrol edebilirler. Ayrıca sosyal medya hesapları için özel widget’lar ve oda, oda kategorisi, galeri listeleme şablonları, özel kişi, konum ve rezervasyon sayfaları için sayfa şablonları ile birlikte gelir.

4. Bordeaux

bordo şarabı

Bordeaux son derece özelleştirilebilir bir WordPress otel temasıdır. Kurulumu kolay bir ana sayfa düzenine sahiptir ve tema ayarlarını canlı bir önizleme ile kolayca özelleştirmenizi sağlayan canlı tema özelleştirici desteği ile birlikte gelir.

Harekete geçirici mesaj düğmesi, iletişim formu ve birden çok sayfa şablonu içeren muhteşem bir ana sayfa kaydırıcısı ile birlikte gelir.

5. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro, StudioPress tarafından özellikle oteller, konaklama ve seyahat web siteleri için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Özel bir logo, arama çubuğu, gezinme menüsü ve abonelik kutusuyla başlıkta tam genişlikte bir arka plan resmi bulunur. Öne çıkan içeriği ana sayfada bir ızgara düzeninde görüntülemenizi sağlar.

Temayı güçlü kılan Genesis Framework’ün üzerine inşa edilmiştir. Essence Pro tamamen özelleştirilebilir ve otel hizmetleri için çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için WooCommerce’i destekler.

StudioPress artık en popüler yönetilen WordPress hosting şirketi olan WP Engine’in bir parçası. Web sitenizi oluşturmak için WP Engine hosting’e kaydolursanız, bu temayı ve diğer 35+ StudioPress temasını alabilirsiniz.

Bonus: WPBeginner kullanıcıları da% 20 indirim kazanıyor. WP Engine’i kullanmaya başlayın.

6. Sun Resort

Sun Resort: Gezgin Yorumları

Sun Resort, zarif ve kullanımı kolay bir WordPress otel temasıdır. Harekete geçirici mesaj düğmeleri içeren büyük bir kaydırıcı içeren güzel bir ana sayfa düzeni ile birlikte gelir. Ziyaretçilerinizin doğrudan web sitenizden kolayca rezervasyon talep etmelerini sağlayan yerleşik bir rezervasyon formu vardır..

Odalar, galeriler, turistik yerler, videolar, referanslar ve hizmetleri kolayca eklemek için birden fazla içerik türü ile birlikte gelir. Bu bölümleri kolayca ön sayfada görüntülemenizi sağlayan bir sürükle ve bırak ev üreticisi vardır..

7. Otel

Hotelia

Çok yönlü bir otel teması arıyorsanız, Hotelia’ya göz atın. Oteller, tatil köyleri, yatak ve kahvaltı ve tatil kiralamaları için inşa edilmiştir. Otel odalarınızı güzel bir şekilde göstermek için bir görüntü kaydırıcısı ve resim galerisi vardır. Spor salonu, spa, restoran vb.Gibi otel olanaklarını profesyonel bir tarzda görüntülemenizi sağlar..

Flickr fotoğraflarınızı herhangi bir widget alanına entegre edebilir. Hotelia’nın tam genişlikte tanıtım videosu ve oda kategorileri için bir bölümü var.

8. Kea

Yeni Zelanda koca papağanı

Kea, özellikle otel ve tatil köyleri web siteleri için tasarlanmış mükemmel bir WordPress temasıdır. Otel odalarını, oda tiplerini ve fiyatlandırma tablosunu görüntülemek için yerleşik özelliklere sahiptir. Kendi çevrimiçi rezervasyon formunuzu eklemenizi ve otelinizin web sitesi için diğer yararlı çözümleri entegre etmenizi sağlar.

Ziyaretçileri çekmek için video arka planını ve görüntü kaydırıcısını destekler. Kea, özel Elementor widget’larına ve sayfalarınızı tasarlamak için sayfa oluşturucuya sürükleyip bırakın.

9. Santorini Resort

Santorini

Santorini Resort, oteller, tatil köyleri, kiralık evler, misafirhaneler vb. İçin bir WordPress temasıdır. Ana sayfada harekete geçirici mesaj düğmeli büyük bir kaydırıcı bulunur.

Odalar, galeriler, turistik yerler, video, referanslar ve hizmetleri kolayca eklemek için bölümlerle birlikte gelir. Ana sayfa düzeninin kurulumu kolaydır ve tonlarca özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir.

10. Arcadia

Arcadia

Arcadia, oteller, moteller ve seyahat web siteleri için modern bir WordPress temasıdır. Büyük bir tam ekran kaydırıcı, özel arka planlar, özel başlıklar ve tonlarca özelleştirme seçeneği sunar. Canlı özelleştiriciyi kullanarak temayı kolayca ayarlayabilir ve kendi benzersiz renk şemalarınızı oluşturabilirsiniz..

Yerleşik bir rezervasyon formu şablonu ile birlikte gelir ve ayrıca rezervasyonları yönetmek için üçüncü taraf araçlarını kolayca entegre edebilirsiniz. Sosyal medya entegrasyonu için özel widget’lar ve web sitenizin farklı bölümleri için birden fazla sayfa şablonu vardır.

11. HotelEngine Classy

HotelEngine Klas

HotelEngine Classy, ​​oteller, tatil köyleri ve konaklama web siteleri için güçlü ve son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Ön sayfada, ekranın altında bir rezervasyon formu bulunan güzel bir tam ekran kaydırıcısı bulunur.

Oda şablonları, hizmetler, konum ve galeri şablonları ile birlikte gelir. Ayrıca referansları, özel logosu, çoklu renk şemaları ve kullanımı kolay tema seçenekleri paneli vardır.

12. Palermo

Palermo

Palermo zarif bir şekilde tasarlanmış bir WordPress otel temasıdır. Yapışkan kenar çubuğu ve tam ekran arka planı olan iki sütun düzenine sahiptir. Arka plan olarak tek bir görüntü veya kaydırıcı kullanabilirsiniz.

Odalar, galeriler, restoran ve yön sayfası şablonları ile birlikte gelir. Tesisleri, oranları, fotoğrafları ve açıklamaları ile kolayca oda ekleyebileceğiniz bir oda yönetim sistemine sahiptir. Ayrıca yerleşik referanslar bölümü, iletişim formu, turistik yerler ve blog bölümü de vardır..

13. İmparatorluk

imparatorluk

Imperial, iki sütunlu sabit kenar çubuğu düzenine sahip oteller için güzel bir WordPress temasıdır. Konumlar, referanslar, resim galerileri, odalar ve fiyatlar, konaklama vb. Sayfalar için kullanıma hazır şablonlarla birlikte gelir. Blog bölümü, ana sayfa ve sağlam bir temanın seçenekler paneli için ayrı bir sayfası vardır..

14. Olympus Inn

Olympus Inn: Gezgin Yorumları

Olympus, tatil köyleri, oteller, kiralık tatil yerleri, vb. İçin başka bir modern WordPress otel temasıdır..

Tonlarca özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir ve kolayca odalar, turistik yerler, galeriler, referanslar vb. Eklemek için bölümlere sahiptir..

15. HotelMotor Comfy

Rahat

HotelEngine Comfy, oteller için güzel hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Yerleşik bir otel odası rezervasyon formu ve oda yönetimi bölümü vardır. Odalarınızın yanı sıra yakındaki turistik yerlerin fotoğraflarını eklemenizi sağlayan güzel resim galerileri ve kaydırıcılar ile birlikte gelir.

Birden fazla renk şeması, özel widget’lar ve güçlü bir tema seçenekleri paneli vardır.

16. Prestij

Prestij

Prestige, oteller, moteller, misafirperverlik ve seyahatle ilgili web siteleri için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Canlı özelleştiricideki özel widget’ları kullanarak ana sayfa düzeninizi kolayca oluşturmanıza olanak tanır. Kendi benzersiz stillerinizi oluşturmak için yazı tipi renklerini de değiştirebilirsiniz.

Prestij, sosyal medya entegrasyonu, özel widget’lar, kaydırıcılar ve özel arka planlarla birlikte gelir. Ayrıca web sitenizin farklı bölümleri için birden çok sayfa şablonu vardır.

17. Zermatt

Zermatt

Zermatt, oteller, pansiyonlar, kiralık evler ve tatil evleri için şaşırtıcı derecede güzel bir WordPress temasıdır. Harekete geçirici mesaj düğmesi içeren tam ekran ana sayfa kaydırıcısına sahiptir. Yerleşik bir rezervasyon formu ve odalar bölümü ile birlikte gelir.

Zermatt, temayı gerçekten özelleştirmenizi sağlayan birçok özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir. Sosyal medya, rezervasyon formu, galeriler vb.İçin birçok özel widget’a sahiptir. Ayrıca bir sürükle bırak ana sayfa düzen oluşturucu ile birlikte gelir.

18. OtelBurada

Otel rezervasyonu

WordPress otel web siteleri için HotelBooking teması, yerleşik bir oda rezervasyon sistemi ile birlikte gelir. Widget ana sayfasına sahiptir, yani kendi ana sayfa düzeninizi oluşturmak için widget’ları sürükleyip bırakabilirsiniz.

Otel web sitesinin ihtiyaç duyabileceği hizmetler bölümü, etkinlik takvimi, çok dilli destek, promosyon fiyatları vb..

19. Filokseni

Philoxenia

Philoxenia, güzel renklerle muhteşem bir tasarıma sahip şık bir WordPress otel temasıdır. İşlevsellik açısından, tamamen işlevsel bir rezervasyon formu, bir oda yönetim sistemi, güzel resim galerileri, videolar vb..

Tema kurulumu, sürükle ve bırak ana sayfa düzeni ve tema seçenekleri paneli ile oldukça kolaydır. Birden fazla renk şeması ile birlikte gelir ve özel sayfa şablonları ve özel widget’lar vardır.

20. Seyahat Yolu

Seyahat Yolu

Seyahat Yolu, seyahat, turizm ve otel web siteleri için zarif bir WordPress temasıdır. Temanın ana özelliği, gezinme menüsü, logo, sosyal simgeler ve harekete geçirici mesaj düğmeleriyle birlikte tam genişlikte bir arka plan görüntüsü kullanan ana sayfadır. Tüm popüler üçüncü taraf rezervasyon hizmetleriyle çalışır ve canlı tema özelleştirici desteği ile birlikte gelir.

21. Hotelone

Hotelone

Hotelone oteller, tatil köyleri, yatak ve kahvaltı, vb için ücretsiz bir WordPress teması. Bu derecelendirme ve düğmeler ile bir görüntü kaydırıcı bulunmaktadır. Üçüncü taraf rezervasyon eklentileri ve WordPress form oluşturucu eklentileri ile iyi çalışır. Ayrıca tüm popüler galeri eklentileri, kaydırıcılar ve Seyahat Haritaları eklentileri ile çalışır. Temaya bağlı kalmadan eklentileri kullanarak otel web sitenizi oluşturmanıza olanak tanır.

22. Milos

Milos

Milos, ana sayfada güzel bir kaydırıcı veya tam ekran paralaks arka planı ile birlikte gelen muhteşem bir WordPress otel temasıdır. Oda şablonu, hizmetler bölümü ve harici çevrimiçi rezervasyon entegrasyon tesisi vardır. Otelinizde bir restoran varsa, bu tema özel bir menü yönetim sistemi sunar.

Ayrıca WPML kullanan çok dilli siteleri destekler ve birden fazla renk düzeninde gelir.

23. Hestia

Hestia

Hestia, bir otel web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Hizmetler, referanslar, personel ve otel portföyü için yönetimi kolay bölümlerle birlikte gelir. Ayrıca, otel konumunuzu büyük bir haritada göstermek için Google Haritalar’ı güzel bir şekilde entegre eder. Hestia görüntü galerileri ve çoklu düzen seçenekleri ile geliyor.

Kendi düzeninizi tasarlamak için sayfa oluşturucuları tamamen destekler. Bu tema WooCommerce ve diğer kullanışlı WordPress eklentileri ile harika çalışıyor.

24. Ege Bölgesi

Ege Resort

Aegean, oteller, tatil köyleri ve seyahat web siteleri için şık bir WordPress temasıdır. Bir rezervasyon formu ve ön sayfada büyük bir kaydırıcı ile birlikte gelir. Bir üçüncü taraf rezervasyon sistemini de kolayca entegre edebilirsiniz.

Galeriler, çoklu düzen seçenekleri, çoklu kenar çubukları ve widget hazır alanları için güzel bir şablonu vardır. Ayrıca, basit kısa kodlar kullanarak açılış sayfalarınıza renk kutuları, akordeonlar, eylem çağrısı düğmeleri gibi tasarım öğeleri kolayca eklemenizi sağlayan kısa kodlarla birlikte gelir.

25. Mevcudiyet

Presence, oteller, seyahat ve turizm web siteleri için ideal olan çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bu esnek WordPress teması, birden çok sayfa düzeniyle birlikte gelir. Bir otel web sitesi demosu da dahil olmak üzere 10 demo web sitesi şablonu vardır.

Üçüncü taraf oda rezervasyon sistemleriyle uyumludur. Ayrıca bir sayfa oluşturucu, güzel resim galerileri ve referanslar bölümü ile birlikte gelir.

26. OtelMotel

HotelMotel

HotelMotel, oteller ve konaklama web siteleri için modern, şık, tamamen duyarlı bir WordPress temasıdır. Birden fazla renk seçeneği, isteğe bağlı olarak üçüncü taraf rezervasyon sistemi ile değiştirilebilen yerleşik bir rezervasyon formu ile birlikte gelir. Ayrıca sınırsız sürgü, slayt gösterileri, özellikli görüntü desteği, kısa kodlar ve diğer birçok özellik ile birlikte gelir.

27. Bölge

Yerel Ayarlar

Locales, seyahat, turizm ve otel web siteleri için güçlü bir WordPress dizin temasıdır. Oteller, mağazalar, restoranlar, kafeler ve yakındaki diğer turistik yerleri listelemenizi sağlayan yerleşik bir dizin bileşeni ile birlikte gelir.

Büyük resimler içeren bir ızgara düzeninde ön sayfada listelerin muhteşem bir şekilde görüntülenmesi ile birlikte gelir. Tonlarca özelleştirme seçeneği vardır ve hızlı bir şekilde başlamak için içe aktarabileceğiniz demo verileriyle birlikte gelir.

Şimdilik bu kadar.

Bu makalenin web siteniz için en iyi WordPress otel temasını seçmenize yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca yeni başlayanlar için adım adım WordPress SEO kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map