29 Yazarlar için En İyi WordPress Temaları (2020)

Yazarlar için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz??


Bir yazar olarak, kullanıcılara sizinle bağlantı kurmalarına ve kitaplarınızı satın almalarına izin verirken harika bir okuma deneyimi sunmak istersiniz..

Bu makalede, size web sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz yazarlar için en iyi WordPress temalarından bazılarını göstereceğiz.

Yazarlar için En İyi WordPress Temaları

Yazarlar için WordPress Sitesi Oluşturma

WordPress, yazarlar ve yazarlar arasında en popüler web sitesi oluşturucusudur. Web sitenizi oluşturma ve okuyucu profilinizi okuyucularla bağlantı kuracak şekilde büyütme esnekliği ve özgürlüğü sağlar.

Başlamadan önce, doğru WordPress türünü kullandığınızdan emin olmanız gerekir. WordPress.com ve WordPress.org dahil olmak üzere iki tür WordPress web sitesi vardır. Daha fazla bilgi için WordPress.com ve WordPress.org’daki rehberimizi okuyabilirsiniz..

Web siteniz için WordPress.org’a ihtiyacınız olacak. Kendinden barındırılan bir WordPress.org sitesi size tüm WordPress özelliklerini kullanma özgürlüğü verir.

Ardından, bir alan adına (web sitenizin adı) ve WordPress barındırma (web sitesi dosyalarınızın depolanacağı yer) gerekir.

Bluehost kullanmanızı öneririz. Dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biridir ve resmi bir WordPress hosting ortağıdır..

WPBeginner okuyucularına web barındırmada% 65 indirim ve web sitenizi başlatmak için ücretsiz bir alan sunuyorlar.

Bluehost'u kullanmaya başlayın

Barındırma için kaydolduktan sonra, artık WordPress’i yüklemeye hazırsınız. Bir WordPress blogunu nasıl başlatacağınızla ilgili adım adım kılavuzumuzdaki talimatları izleyin ve hemen çalışmaya başlayacaksınız..

WordPress’i yükledikten sonra, bir WordPress teması seçme zamanı. Aşağıdaki uzman seçimimizden bir tema seçin.

Temayı yüklemek için yardıma mı ihtiyacınız var? WordPress temasının nasıl yükleneceği ile ilgili başlangıç ​​kılavuzumuza bakın.

Bunu söyledikten sonra, yazarlar için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım. Bu liste hem ücretli hem de ücretsiz temaları içerir.

1. Astra

Astra

Astra, bir yazarın web sitesini oluşturmak için kullanılabilecek çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Okuyucularla bağlantı kurmak için ayrı bir blog sayfası ile gelen yazarlar için mükemmel bir düzene sahiptir. Tema, web sitenizin öne çıkmasına yardımcı olmak için duyarlı bir tasarım ve net tipografi ile birlikte gelir.

Çevrimiçi mağaza, birden fazla tema düzeni ve sosyal paylaşım simgeleri eklemek için WooCommerce’i destekler. Astra temasının özel widget’ları, ana sayfa bölümleri, resim galerisi, benim hakkımda bölümü ve daha fazlası var.

Astra’yı gerçekten öne çıkaran şey, web sitesinin hızı ve performansıdır.

2. Divi

Divi Tema Yazar Düzeni

Divi bir WordPress teması ve sürükleme & düzinelerce önceden oluşturulmuş şablon ile gelen açılan sayfa oluşturucu. Yazarların düzeni, kitabınızı sergilemek ve kitlenizle bağlantı kurmak için bir web sitesi oluşturmak için mükemmeldir..

Divi yazar mizanpajını yalnızca birkaç tıklamayla içe aktarabilir ve mobil cihazlara duyarlı ve galeri, mağaza, açılış sayfaları, sosyal düğmeler ve daha fazlası gibi tüm özelliklere sahip hazır bir web sitesine sahip olabilirsiniz..

Divi’yi gerçekten öne çıkaran şey, & herhangi bir kod yazmadan her türlü özel düzeni oluşturmanızı sağlayan bırakma özelliği.

3. Yazar Pro

Yazar Pro

Author Pro, özellikle kütüphaneler, yazarlar ve e-kitap mağazaları için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Kütüphane veya kitaplığınızı kitleye hitap eden sezgisel ve düz bir tasarıma sahiptir..

Tema, yüksek kodlama standartları ve performansı ile bilinen Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. WPBeginner web sitesi şablonumuzu Genesis çerçevesinin üzerine de oluşturduk.

En çok satan kitapları ana sayfada görüntülemenizi sağlar. Kullanıcılarınızın kolaylığı için açılış sayfaları, kategoriler ve etiketler eklemek için özel bir gezinme menüsü oluşturabilirsiniz. Author Pro tamamen duyarlı bir temadır ve SEO için optimize edilmiştir.

StudioPress artık en popüler yönetilen WordPress hosting şirketi olan WP Engine’in bir parçası. Web sitenizi oluşturmak için WP Engine hosting’e kaydolursanız, bu temayı ve diğer 35+ StudioPress temasını alabilirsiniz.

Bonus: WPBeginner kullanıcıları ayrıca% 20 indirim kazanır. WP Engine’i kullanmaya başlayın.

4. OceanWP

OceanWP Blog Teması

OceanWP, birden fazla hazır web sitesine sahip güçlü bir ücretsiz WordPress temasıdır. Yazarlar, yazarlar ve kitapçılar için bir şablonu vardır. Şablon tek tıklamayla kurulabilir ve kodlama becerisine ihtiyaç duymaz. OceanWP, kitaplarınızı satmak için e-Ticaret desteği ile güzel ve esnek düzen tasarımı sunar.

Web siteniz için tam ekran görünümü, herhangi bir şey sopa, Instagram beslemesi, giriş açılır penceresi ve daha fazlası gibi şaşırtıcı web uzantılarından bazılarına sahiptir. Çeviri hazır ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

5. Ultra

Ultra

Ultra, kitaplarınızı çevrimiçi satmak için modern ve güçlü bir WordPress temasıdır. Öne çıkan bir resim eklemek veya kitaplarınızı bir resim kaydırıcısında görüntülemek için ana sayfada tam genişlikte bir başlık alanına sahiptir. Kullanıcıların doğrudan ana sayfadan satın almaları için kitap fotoğraflarınızla bir harekete geçirici mesaj düğmesi eklemenize olanak tanır.

Bu tema, bir referans bölümü de dahil olmak üzere bir yazar olarak ihtiyacınız olan her şeyi kapsar, böylece okuyucular yorum bırakabilir ve kitaplarınızı derecelendirebilir. Hikayenizi profesyonel olarak paylaşmak için bir yazar bölümü de ekleyebilirsiniz.

6. Mevcudiyet

varlık

Presence, çevrimiçi varlığınızı hızla oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Blogcular ve yazarlar için mükemmel çalışır.

Web sitenizi oluşturmak için kolayca içe aktarabileceğiniz ve daha sonra içeriği kendi sitenizle değiştirebileceğiniz 10 demo web sitesi içerir..

Presence% 100 mobil uyumludur ve fotoğraf galerisi, e-Ticaret desteği, kaydırıcılar ve daha pek çok güçlü özellik ile birlikte gelir.

7. Merhaba Pro

Merhaba Profesyonel

Hello Pro, yazarlar için bir WordPress bloglama ve portföy temasıdır. StudioPress’teki kişiler tarafından oluşturulan, çeşitli widget alanlarına sahip widget’lı bir ana sayfa ile birlikte gelir ve blogunuz, ana sayfanız, arşiviniz ve açılış sayfalarınız için birden fazla şablonu vardır.

İçeriğinizi güzel bir şekilde sergilemek için tasarlanmıştır ve içeriğinizi daha keyifli hale getirmek için zarif tipografi ile büyük resimler kullanır. Fotoğraflarınızın lightbox ekranı ile özel bir galeri yazı formatına sahiptir. Bu tema hız ve performans için son derece optimize edilmiştir. Hızlı ve kolay bir kuruluma sahiptir.

8. Şamandıra

şamandıra

Float, yazarlar, yazarlar ve blogcular için zarif bir WordPress temasıdır. Web sitesini hızlı bir şekilde başlatmak ve içeriğinizi eklemeye başlamak için önceden tasarlanmış çoklu demolarla birlikte gelir. Ana sayfada, kitaplarınızı duvarcılık tarzında sergilemek için bir portföy bölümü vardır. Web sitenizdeki kullanıcı deneyimini geliştirmek için paralaks kaydırma özelliği vardır.

Tasarım seçenekleriyle temayı özelleştirmek için başlık düzenlerini, gezinme menüsü stillerini, şeffaf başlık seçeneğini ve düzen tasarımı ayarlarını kullanabilirsiniz. Float, WooCommerce entegrasyonu ile e-ticaret desteğine sahiptir ve çevrimiçi mağaza oluşturmak için ek ayar gerektirmez.

9. Gerçek Kuzey

Gerçek Kuzey

True North, güzel tasarıma sahip zarif bir WordPress temasıdır. Ana sayfada, görüntülerin güzel bir görüntüsüyle bir ızgara düzeni kullanır. Çalışmanızı sergilemek için birden fazla düzen seçeneği ve yerleşik bir portföy bölümü vardır.

Ayrıca özel arka planı, özel başlığı destekler ve sosyal medya ve içerik keşif özellikleri için birkaç özel widget’a sahiptir.

10. Yazma

Writee

Writee, yazarlar, yazarlar ve blogcular için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. İçinde, en önemli içeriğinizi en üstte sergilemenizi sağlayan tam genişlikte kutulu bir kaydırıcı bulacaksınız. Güzel tipografi ve geniş bir düzen ile okunabilirliğe özel önem vermektedir..

Bir gezinme menüsü ve üstte bir sosyal bağlantılar menüsü vardır. Ayrıca, her bir makalenin altına sosyal paylaşım simgeleri ve bir alıntı ekleyerek kullanıcılarınızın içeriği kolayca paylaşabilmesini sağlar.

11. Dergi

dergi

Dergi, yazarlar ve yazarlar için dergi tarzı bir düzen ile şık bir WordPress temasıdır. 40’tan fazla tema tasarımıyla birlikte gelir ve sayfalarınızı oluşturmak için Themify sürükle ve bırak oluşturucusunu destekler. Diğer özellikler arasında slayt menüsü, mega menüler, widget’lı alanlar, sosyal paylaşım düğmeleri, ilgili yayınlar, altbilgi menüsü ve şaşırtıcı tipografi bulunur. Bir blog başlatmak veya istediğiniz bir web sitesi yapmak tam bir paket temasıdır.

12. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro, yayıncılık için tasarlanmış iyi hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Dergi ve blog gibi zengin içerikli web siteleri için mükemmeldir. İçinde, 1 tıklama ile kurulabilen 7 hazır web sitesi bulacaksınız ve ardından içeriği kendi web sitenizle kolayca değiştirebilirsiniz..

Modülleri kullanır ve kendi mizanpajlarınızı oluşturmak için onları sürükleyip bırakmanıza izin verir. Birden fazla kenar çubuğu, başlık stili, yazı tipi simgeleri, sınırsız özel kenar çubukları ve tam WooCommerce desteği vardır.

13. Günlük Yemek Pro

Daily Dish Pro

Daily Dish, profesyonel bir tasarıma sahip yazarlar ve blogcular için bir WordPress temasıdır. Güçlü Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. Temanın en göze çarpan özellikleri net tipografi ve görüntülerin güzel görüntüsüdür..

Kurulumu hızlı ve kolay olan widget’lı bir ana sayfa düzenine sahiptir. İçinde ayrıca birden fazla sayfa şablonu, özel başlık ve WooCommerce desteği bulacaksınız.

14. Zarif

Zarif

Elegant bir WordPress blog ve portföy temasıdır. Sosyal menü ile üstte logo ve navigasyon menüsü ile güzel bir düzen sunuyor. Izgara düzeni de dahil olmak üzere birden çok düzen seçeneği vardır.

Yerleşik bir portföy içerik türü, birkaç özel widget, çoklu renk şeması ve kullanımı kolay tema seçenekleri paneline sahiptir. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve WooCommerce desteği ile birlikte gelir.

15. Suarez

Suarez

Suarez, yazarlar için şaşırtıcı derecede güzel bir WordPress blog temasıdır. İçeriğinizi, resimler ve metin kullanarak belirgin bir şekilde sergilemek için tasarlanmış benzersiz bir ana sayfa stiline sahiptir..

Güzel animasyonlar, birden çok sayfa düzeni ve özel içerik keşif widget’ları içerir. Ayrıca, ana sayfanız için kahraman ana sayfa kaydırıcısına sahiptir ve web sitenizde herhangi bir yerde kullanmak için ayrı bir kaydırıcı eklentisi ile birlikte gelir.

16. Brittany

Brittany

Brittany güzel bir tasarıma sahip şık bir WordPress blog temasıdır. Ana sayfada en üstte bir giriş bölümü ve ardından en önemli içeriğiniz bulunur.

Farklı sayfalar için çeşitli düzen seçenekleri ve şablonları vardır. Ayrıca kolay sosyal medya entegrasyonu ve içerik keşfi özellikleri için çeşitli özel widget’lar alacaksınız.

17. Stil

TheStyle

TheStyle, yazarların kitaplarını benzersiz bir tarzda sergilemeleri için modern bir WordPress temasıdır. Kitlenizin dikkatini çekmek için göz alıcı modern ve keskin bir tasarıma sahiptir. Görsel deneyim web sitenizin trafiğini geliştirir ve SEO’da yardımcı olur.

Kolay özelleştirme için 5 özel renk, sayfa şablonu ve tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir. TheStyle, içeriği web sitenizde herhangi bir yere eklemek için kısa kod desteğine sahiptir.

18. Metro Pro

Metro Pro

Metro Pro, Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiş güçlü bir WordPress temasıdır. Öne çıkan hikayelerinizi güzelce paylaşmak için birden fazla bölüm içeren kurulumu kolay bir ana sayfa içerir.

Ayrıca yerleşik sosyal medya entegrasyonu, özel menüler, özel widget’lar ve bir tema seçenekleri paneline sahiptir. Kaya gibi sağlam kod ile Metro Pro, performans ve hız için son derece optimize edilmiştir.

19. İniş

İniş

E-kitaplarınızı satmak için bir WordPress teması arıyorsanız, Landing mükemmel bir seçimdir. Özellikle yazarların, yazarların ve blogcuların bir web sitesi oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmış birçok yerleşik şablona sahiptir. Açılış teması, kullanıcılara profesyonel bir ilk izlenim vermek için esnek başlık seçeneklerine sahiptir.

Diğer özellikler arasında kitap rafınızı oluşturmak için portföy posta türü, kitap başlatma etkinliklerinizi barındırmak için etkinlik yayın türü ve kitaplarınızı çevrimiçi satmak için WooCommerce desteği bulunur.

20. Montblanc

Mont Blanc

Montblanc, yazarlar için mükemmel, çok güçlü ve son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Esnek düzen seçenekleri, birden fazla ana sayfa stili, özel widget’lar, sayfa şablonları vb..

Çok yazarlı dergi web sitesi veya tek sayfalık yazar profili için kullanılabilir. Ayrıca portföy, fotoğraf galerileri ve güzel kaydırıcılar içerir. WooCommerce hazır ve güçlü bir sayfa oluşturucu eklentisi ile geliyor.

21. Libretto

Libretto

Libretto, dikkat dağıtıcı olmayan bir düzene sahip ücretsiz bir WordPress blog temasıdır ve bu da bir blog veya yazarın web sitesi için mükemmel bir seçimdir. Muhteşem tipografi ile güzel bir renk şeması var.

Üstte bir gezinme menüsü ile geleneksel tek sütunlu blog düzeninde tasarlanmıştır. Özel üstbilgi ve arka planı, sosyal bağlantılar menüsünü ve altbilgi widget alanını destekler.

22. Yazar

Yazar

Author, yazarlar ve yayıncılar için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Güzel bir tasarımla gelişmiş erişilebilirliğe odaklanır. Hızlı yüklenir ve kod, WordPress sitenizin performansını artırmak için optimize edilmiştir.

Sağda bir kenar çubuğu ve gezinme menüsü olan basit iki sütunlu bir düzen kullanır. Kurulumu kolaydır ve canlı tema özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

23. Yeniden yaşayın

Relive

Relive, yazarlar ve hikaye anlatıcıları için modern bir WordPress temasıdır. Ses, video, görüntü ve metin yardımıyla etkileyici bir deneyim yaratmak için tasarlanmıştır.

Güzel kaydırma efektlerine sahip uzun biçimli içerik için ideal olan Relive ayrıca bir sayfa oluşturucu ve tonlarca özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir. Tek tıklamayla demo içerik yükleyici ile kurulumu ve gönderimi kolaydır.

24. İndigo

çivit

Indigo muhteşem bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Ana sayfa düzeninizi oluşturmak için sürükleyip bırakabileceğiniz kullanımı kolay modüller ile birlikte gelir. Ayrıca, yükleyebileceğiniz ve ardından içeriği kendi web sitenizle değiştirebileceğiniz 14 hazır web sitesi içerir. Bu web siteleri, herhangi bir blog veya yazar web sitesi için mükemmel bir şekilde çalışacak bir blog, dergi ve hikaye teması içerir..

25. Modüller

Modüller

Modüller, yazarlar ve blogcular için mükemmel, güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Tasarım için modüler bir yaklaşım kullanır ve düzenlerinizi oluşturmak için sürükleyip bırakabileceğiniz birkaç kullanıma hazır modülle birlikte gelir.

Ayrıca, yükleyebileceğiniz ve web siteniz için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz birden fazla demo web sitesi içerir. Temanın içinde birkaç özel widget, sınırsız kenar çubuğu, başlık stilleri, video arka plan desteği, Google Yazı Tipleri ve WooCommerce desteği bulacaksınız.

26. Ekstra

Ekstra Zarif Temalar

Ekstra blogcular ve çevrimiçi yayınlar için mükemmel bir temadır. Zarif Temalar tarafından Divi sayfa oluşturucunun üzerine inşa edilmiştir, böylece düzeni gerektiği gibi kolayca özelleştirebilirsiniz.

Ekstra, farklı kategoriler, ana sayfalar ve hikaye odaklı blog yayınları oluşturma konusunda size çok fazla esneklik sağlar.

Tüm Zarif Tema tasarımları gibi, Extra% 100 mobil yanıt verir ve galeriler, sosyal paylaşım, kaydırıcılar ve daha fazlası gibi bekleyebileceğiniz tüm güçlü özelliklerle birlikte gelir.

Esnek, yazarlar, yazarlar ve portföy web siteleri için basit ve şık bir WordPress temasıdır. Farklı yazı tipi varyasyonlarını ve yazı tipi renklerini seçmek için güçlü yazı tipi özelleştirici ile birlikte gelir. Fotoğraflarınızı sorunsuz bir şekilde yükleyen bir resim galerisi var. Öne çıkan kitaplarınızı ve hikayelerinizi portföy galerisinde görüntüleyebilirsiniz.

27. Nozama

Nozama

Nozama, kitaplarınızı çevrimiçi satmanızı kolaylaştıran WooCommerce tabanlı bir temadır. Diğer e-ticaret temalarında olduğu gibi, kitaplarınızı profesyonel olarak görüntülemek için ürünler sayfa düzeni ve ana sayfa bölümüne sahiptir. Ürün düzenleri, öğe görünürlüğü ve ürün filtreleri için birden fazla ayar içeren özelleştirilebilir bir mağazaya sahiptir..

Bu tema, orijinal düzeni etkilemeden sayfalar ve özel düzenler oluşturmak için Elementor oluşturucuyu destekler. İhtiyacınız olan bir web sitesini yapmak için esnek özelleştirme özelliklerine sahiptir.

28. Unik

Unik

Unik, WordPress web siteleri için çok amaçlı bir temadır. Yazarlar kitaplarını güzel göstermek için kullanabilirler. Yapışkan bir menü, tembel yükleme görüntüleri, hızlı önizleme portföyü, animasyonlar, paralaks kaydırma ve daha fazlası ile birlikte gelir.

500’den fazla yazı tipi simgesi ve çarpıcı tipografi sunuyor. Visual Composer ile web sitenizde kolayca sayfalar oluşturabilirsiniz. Unik, WPML ile çok dilli bir web sitesi oluşturmanıza izin verir.

29. Boss Pro

Boss Pro

Boss Pro, yazarların okuyucularıyla bağlantı kurması için tasarlanmış minimalist bir WordPress temasıdır. Göz alıcı tipografi, tam genişlikte arka plan ve gözleri yakalamak için keskin renkler sunar.

Bu, sağlam bir temel sağlayan Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. Boss Pro, kitaplarınızı çevrimiçi satmak için WooCommerce’i destekler. Web sitenize içerik, resim ve daha fazlasını eklemek için kolayca özelleştirilebilir. Tema seçenekleri panelini kolayca değişiklik yapmak için kullanabilirsiniz.

Bu makalenin yazarlar ve yazarlar için en iyi WordPress temasını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca nihai WordPress SEO rehberimizi görmek isteyebilirsiniz ve web sitenizi büyütmek için WordPress eklentilerinin olması gerekir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map