41 En İyi Ücretsiz WordPress Fotoğrafçılık Temaları (Uzman Seçimi)

Web siteniz için en iyi ücretsiz WordPress fotoğraf temalarını mı arıyorsunuz? WordPress, dünyanın dört bir yanından binlerce fotoğrafçı, tasarımcı ve sanatçı tarafından portföylerini ve fotoğraflarını güzel bir şekilde görüntülemek için kullanılır. Bu makalede, web sitenizde kullanabileceğiniz 40+ en iyi ücretsiz WordPress fotoğraf temasını göstereceğiz.


En iyi ücretsiz WordPress fotoğraf temalarını bulma

Başlamadan önce, WordPress için mükemmel temanın nasıl seçileceğiyle ilgili kılavuzumuza göz atın. Bir WordPress temasında aramanız gereken şeyleri anlamanıza yardımcı olacaktır.

Bunu söyledikten sonra, en iyi ücretsiz WordPress fotoğraf temalarından bazılarına göz atalım.

1. Portföy Galerisi

Portföy Galerisi

Portföy Galerisi tamamen duyarlı ve ücretsiz bir WordPress fotoğraf temasıdır. Fotoğraflarınızı güzel bir şekilde görüntülemek için birden fazla sayfa şablonu ve bir ışık kutusu açılır penceresi ile birlikte gelir.

2. Diyafram Açıklığı

açıklık

Bu uygun şekilde adlandırılmış tema, tamamen duyarlı bir WordPress fotoğraf temasıdır. Fotoğraflarınızı ana sayfanızda görüntülemek için yerleşik tam ekran kaydırıcı ile birlikte gelir.

3. Tography Lite

Topografya Lite

Topografi, fotoğraf blogları için tasarlanmış güzel bir ücretsiz WordPress temasıdır. Görüntülere ve tipografiye odaklanan minimalist bir tasarıma sahiptir..

4. Fotoğraf Oturumu

Fotoğraf Oturumu

Adından da anlaşılacağı gibi, Fotoğraf Oturumu tamamen duyarlı ücretsiz bir WordPress fotoğraf temasıdır. Tam ekran kaydırıcı ve kompakt gezinme menüleri ile birlikte gelir.

5. Divina

Divina

Divina modern bir WordPress ücretsiz fotoğraf temasıdır. Gezinme menünüz ve kenar çubuğunuz olarak da çalışan bir yan başlık ile birlikte gelir. Mobil ve tablet cihazlarda zarif bir şekilde kaybolur. Divina fotoğrafçılar, moda blogları, modelleme ajansları, vb. İçin mükemmeldir..

6. Fotoğraf Dünyası

Fotoğraf Dünyası

Photo World, WordPress için tamamen duyarlı ve WooCommerce hazır fotoğraf temasıdır. Küçük ekranda görüntülenen ana sayfada tam ekran kaydırıcı ile birlikte gelir.

7. Mercek

Lens

Lens, fotoğrafçılar, tasarımcılar ve reklamverenler için ideal olan duyarlı bir WordPress temasıdır. Güzel galeri düzenleri, sayfa şablonu ve sosyal menü hakkında gelir.

8. Dana eti

Dana eti

Veal, görüntüleri ve galerileri sergilemek için tasarlanmış basit bir WordPress temasıdır. Çok amaçlı bir temadır ve hemen hemen her türlü WordPress sitesi ile kullanılabilir.

9. Veranda

Veranda

Minimalist bir tasarım yaklaşımıyla Patio, fotoğrafçılar ve tasarımcılar için duyarlı bir WordPress temasıdır. Ana sayfanızı güzel ve duyarlı bir düzende hazırlamak için yerleşik özellikli resimleri kullanır.

10. Inovate

Inovate

Inovate, kullanılabilirliğe odaklanan çok basit bir blog temasıdır. Fotoğraflarınızı, resimlerinizi ve diğer çalışmalarınızı güzel bir şekilde sergilemenizi sağlayan vitrin şablonu ile birlikte gelir.

11. Görev

araştırma

Quest güçlü ve modern bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Esnekliği, bir portföy veya fotoğraf web sitesi ve bir iş web sitesi için kullanmanızı sağlar. Renkli ve son derece özelleştirilebilir.

12. Harmonik

Harmonik

Harmonic tam ekran görüntüleri ile güzel bir WordPress teması. Fotoğraflarınızı, portföyünüzü görüntülemek veya seyahat veya moda blogu için kullanmak için idealdir.

13. ucube

Ucube

Freak güzel bir paralaks başlığı ile zarif bir WordPress teması. Yerleşik duyarlı bir kaydırıcı, geniş özellikli görüntüler ve birden çok sayfa düzeni ile birlikte gelir.

14. Zifer Çocuk

Zifer Çocuk

Zifer, Zerif Lite’ın alt temasıdır. Fotoğraf ve portföy web sitelerine daha fazla odaklanmak için tasarlanmıştır. Tüm cihazlarda şaşırtıcı derecede güzel görünüyor.

15. ProtoPress

ProtoPress

ProtoPress, portföy ve fotoğraf web siteleri için tasarlanmıştır. Çok sayıda seçenek içeren güçlü bir temadır. Birden fazla düzen, öne çıkan içerik alanları, vitrinler, tamamen yapılandırılabilir kenar çubuğu genişliği, 3D Efektli kaydırıcı, Google Yazı Tipleri vb..

16. Yuuta

Yuuta

Yuuta, WordPress fotoğraf temasına çok görsel ama çok basit bir yaklaşım getiriyor. Farklı yazı biçimleri için birden fazla stil ile birlikte gelir. Fotoğraf blogları ve görsel günlükler için idealdir, ancak başka tür web siteleri için de kolayca kullanılabilir.

17. Adriondack

Adriondack

Adirondack, fotoğraf web siteleri için mükemmel bir seçim olmasını sağlayan güzel bir ızgara düzeni ile birlikte gelir. Özel menüler ve arka plan gibi standart WordPress tema özellikleriyle birlikte büyük görüntüler, güzel tipografi, ev ve blog düzenleri içerir.

18. Tutarlı

tutarlı

Tutarlı, tam ekran başlık görüntüleri ve güzel tipografi ile çarpıcı bir WordPress temasıdır. Kompakt navigasyon menüsü, sosyal menü, sürgülü panel, diğer standart özelliklerin yanı sıra.

19. Biancaa

Biancaa

Kullanımı son derece kolay bir WordPress teması. Bianca minimalist bir WordPress fotoğrafçılığı veya portföy temasıdır. Mobil cihazlara hazır ve tüm cihaz boyutlarında harika görünüyor.

20. SG Penceresi

SG Penceresi

SG Window, fotoğraf veya seyahat web siteleri için son derece özelleştirilebilir bir temadır. Tamamen duyarlı ve ızgara düzenine sahip bir ana sayfaya sahip. Birden fazla kenar çubuğu, sayfa şablonu ve özel pencere öğesi var.

21. RokoPhoto Lite

RokoPhoto Lite

Rokophoto lite fotoğraf blogcular için tasarlanmış bir temadır. İçeriğinizin yanı sıra görüntülerinizin görsel görünümüne de odaklanır. Çok zarif ve yatıştırıcı görünen minimalist bir tasarım yaklaşımına sahiptir..

22. Vitray

Vitray

Vitray, zengin özelliklere sahip ve son derece özelleştirilebilir bir temadır. Birden fazla kenar çubuğu ile birlikte gelir ve tema özelleştiriciden düzeni seçebilirsiniz. Blogunuz ve arşiv sayfanız için dört sütun ızgarası düzeni seçebilirsiniz.

23. Avnii

Avnii

Avnii, bir bootstrap tabanlı tamamen duyarlı WordPress temasıdır. Kolay özelleştirme paneli, birden fazla renk şeması, yerleşik bir kaydırıcı ve birden çok sayfa şablonu vardır. Çok amaçlı bir temadır, yani her türlü WordPress sitesi için kullanabilirsiniz.

24. Rüya Yolu

Rüya yolu

Dream Way SG Windows (yukarıda belirtilen) bir alt tema. Üst temanın tüm özelliklerini kendi stiliyle miras alır. Dream yolunda sağ kenar çubuğu, sol kenar çubuğu veya üç sütun düzeni gibi birden çok düzen seçeneği bulunur. Ayrıca WooCommerce’i destekler ve e-Ticaret web sitelerinde de kullanılabilir.

25. Panaroma

Panorama

Panorama şaşırtıcı derecede güzel bir WordPress fotoğraf temasıdır. Ana sayfayı ele geçiren ve çok etkileşimli ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sağlayan büyük kaydırıcılara sahiptir. Blog ve arşiv sayfalarında normal blog düzeni bulunur.

26. Jax Lite

Jax Lite

Minimalist ve şık bir WordPress teması olan Jax Lite ile çarpıcı bir portföy veya fotoğraf web sitesi oluşturun. Jax Lite, başlıkta büyük bir paralaks arka planına sahip bir duvar ızgarası düzenine sahiptir. Hem mobil hem de masaüstü cihazlarda harika çalışan kompakt bir navigasyon menüsüne sahiptir.

27. Eryn

Eryn

Eryn, kişisel bloglamaya odaklanan taze ve güzel bir temadır. Üstbilgi sütunu için geniş bir arka plana sahip iki sütun düzenine sahiptir. Tamamen duyarlı ve kompakt bir gezinme ve arama çubuğuna sahip.

28. Harika

Harika

Great, birçok özelleştirme seçeneğine sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bir fotoğraf web sitesi için ideal hale getiren güzel bir ana sayfa düzenine sahiptir. Özel üstbilgi, özel arka plan, birden çok sayfa düzeni, sosyal menüler, iletişim bilgileri ve birden çok widget hazır alanına sahiptir.

29. Mükemmel Fotoğraf

Mükemmel Fotoğraf

Photo Perfect, moda fotoğrafçılığı, reklam ajansları ve modelleme ajansları için ideal bir fotoğraf temasıdır. Temada büyük görüntüler, ızgara düzeni, kaydırıcı ve kompakt menü bulunur.

30. Silvia

Silvia

Silvia, minimalist tarzda bir fotoğraf WordPress temasıdır. Fotoğraf, grafik tasarım, moda, sanat, mimari, iç tasarım ve diğer yaratıcı alanlara odaklanarak tasarlanmıştır. Tamamen duyarlı, retinaya hazır ve SEO dostu.

31. Seyahat Hikayeleri

Seyahat Hikayeleri

Adından da anlaşılacağı gibi, Travel Stories hikaye anlatma, seyahat ve fotoğraflara odaklanan bir WordPress temasıdır. Ekrandaki en görsel içerik olarak fotoğraflara odaklanan çok görsel bir stile sahip.

32. SKT Siyah

SKT Siyah

SKT Black, çok sayıda özelleştirme seçeneği içeren çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Ana sayfa ve ızgara tabanlı düzende tam ekran kaydırıcı kullanır ve bu da fotoğraf web siteleri için mükemmel bir seçimdir.

33. Üretici

Maker

Maker zarif ve minimalist bir WordPress fotoğraf temasıdır. Çok fazla beyaz alan ve ızgara tabanlı düzen ile çok ilginç ve basit bir his yaratır. Kurulumu ve özelleştirmesi çok kolaydır.

34. Otostop

Hitchcock

Hitchcock, tam ekran paralaks arka planına sahip görsel olarak çarpıcı bir WordPress fotoğraf temasıdır. Büyük özellikli görüntüler ve kompakt menüler fotoğraflarınızın ortaya çıkmasını sağlar.

35. Azeria

Azeria

Azeria, minimalist tasarım yaklaşımına sahip basit bir blog temasıdır. Tamamen duyarlı ve özel arka plan, başlık görüntüleri, geniş özellikli görüntüler, duyarlı düzen vb.Gibi tüm standart WordPress özelliklerini destekler..

36. Doruk

Çukur

Pinnacle, cesur, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Özelliklerle yüklenir ve kolay özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir.

37. Gridsby

Gridsby

Gridsby, ızgara tabanlı güzel bir WordPress fotoğraf temasıdır. Kompakt bir navigasyon menüsü ve bir sosyal menü ile duvar düzeni ızgarasını kullanır. Bu fotoğraflarınıza önem verir. Kurulumu çok kolaydır ve tüm standart özelliklerle birlikte gelir.

38. Boardwalk

Boardwalk

Boardwalk, minimalist tasarım yaklaşımına sahip zarif ve WordPress fotoğraf temasıdır. Fotoğraf ve diğer görsel içerikler için oldukça çekici ve güzel kılan yatay kaydırma özelliğine sahiptir..

39. Rüzgarlar

Wiles

Wiles basit bir mavi WordPress temasıdır. Ana sayfa, arşiv ve blog sayfalarındaki ızgara tabanlı düzen için öne çıkan resimler ve alıntılar kullanır.

40. Müstehcen

Obscura

Şık, temiz ve basit bir WordPress teması olan Obscura, geniş özellikli görüntüler ve güzel bir iki sütun düzeni sunuyor. Fotoğraf temaları için tasarlanan, çok amaçlı bir tema olarak da kullanılabilir.

41. Canard

uydurma

Canard’da üç gezinme menüsü ve güzel bir ızgara tabanlı düzen bulunur. Fotoğraflarınızı, sanat eserlerinizi ve diğer görsel içeriklerinizi zarif bir şekilde sergilemek için tasarlanmıştır. Kolay özelleştirme seçenekleri ve tamamen mobil uyumlu, tüm standart WordPress özelliklerini destekler.

Bu makalenin, web siteniz için en iyi ücretsiz WordPress fotoğraf temasını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Envira ile WordPress’te güzel ve duyarlı görüntü galerilerinin nasıl kolayca oluşturulacağına dair kılavuzumuzu da görmek isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map