49 En İyi WooCommerce WordPress Temaları

Online mağazanız için en iyi WooCommerce temalarını mı arıyorsunuz? Tüm WordPress temaları eksiksiz WooCommerce desteği ve önceden tasarlanmış şablonlar sunmaz. Bu makalede, e-Ticaret web sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi WooCommerce WordPress temalarını göstereceğiz.


En İyi WooCommerce WordPress Temaları

WooCommerce WordPress Web Sitesi Nasıl Oluşturulur

WooCommerce, dünyanın dört bir yanındaki küçük ve büyük e-ticaret web sitelerine güç veren dünyanın en popüler e-ticaret platformudur (bkz: Shopify vs WooCommerce).

Dünyanın en güçlü web sitesi oluşturucularından biri olan WordPress’in üstünde çalışır. İki tür WordPress web sitesi vardır, WordPress.com ve WordPress.org (WordPress.com ile WordPress.org karşılaştırmamıza bakın).

WordPress.org’u kullanmanızı öneririz, tüm WooCommerce özelliklerine kutudan çıkmanızı sağlar ve mağazanızı istediğiniz yöne götürmenize yardımcı olur.

Başlamak için bir alan adına, SSL sertifikasına ve WooCommerce barındırma hesabına ihtiyacınız olacak.

Bluehost kullanmanızı öneririz. En büyük ve resmi olarak önerilen WooCommerce ve WordPress barındırma sağlayıcılarından biridir.

WPBeginner kullanıcılarına ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL ve barındırmada indirim sunmayı kabul ettiler. Temel olarak, 6,95 $ / ay için başlayabilirsiniz.

→ Bu Özel Bluehost teklifini almak için buraya tıklayın ←

WooCommerce barındırma için kaydolduktan sonra, bir çevrimiçi mağazanın nasıl başlatılacağı ile ilgili kılavuzumuzdaki adım adım talimatlarımızı takip edebilirsiniz..

Bununla birlikte, web sitenize yükleyebileceğiniz en iyi WooCommerce WordPress temalarına bakalım.

1. Astra

Astra

Astra, tam WooCommerce desteği ve esnek özelleştirme seçenekleriyle temiz ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. İçerik widget’larını basitçe sürükleyip bırakmak için birden fazla widget kullanımına hazır alana sahip modern ana sayfa düzeni içerir.

Özel WordPress sayfa düzenleri oluşturmak için tüm popüler sayfa oluşturucu eklentilerini destekler. Tema kurulumu oldukça basit ve başlangıç ​​dostu.

Astra ile ilgili en iyi bölüm, başlayabileceğiniz düzinelerce önceden hazırlanmış şablonla birlikte gelmesidir.

2. ElegantThemes tarafından ekstra

Ekstra WooCommerce Teması

Ekstra, Elegant Temalar tarafından size çeşitli kategoriler, ana sayfalar ve hikaye odaklı içerik oluşturma esnekliği sağlayan yeni bir temadır. Popüler Divi Builder tarafından desteklenen, güzel mağaza düzenleri oluşturmak için Ekstra’yı kullanabilirsiniz..

WooCommerce ile sorunsuz çalışır. Divi, piyasadaki en popüler WordPress sayfa üreticilerinden biridir. Görsel sürükleme ile özel düzenler oluşturmanıza olanak tanır & arayüzü bırakın, böylece herhangi bir kod yazmadan özel web sitesi tasarımları oluşturabilirsiniz.

3. Shoppe

Shoppe

Shoppe, çevrimiçi mağazalar, e-ticaret, moda ve yaşam tarzı web siteleri için son derece özelleştirilebilir bir WooCommerce WordPress temasıdır. Güçlü hızlı ürün arama, ajax alışveriş sepeti, istek listesi, hızlı görünüm ışık kutusu, ürün resmi yakınlaştırma ve daha fazlasına sahiptir..

Kullanımı oldukça kolay olan tonlarca düzen ve stil seçeneği içerir. Ayrıca, kendi mizanpajlarınızı oluşturmanıza izin veren bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir.

4. Løge

Loge

Løge, modern bir tasarıma ve güçlü e-ticaret özelliklerine sahip zarif bir WooCommerce WordPress temasıdır. Farklı mağaza ön düzenleri, ayarlanabilir ürün sütunları ve ürün filtreleri sunar.

Güzel tipografi ve renk şemaları, ürünlerinizin pop-up olmasını sağlar. Tema renklerini değiştirerek kendi renk şemalarınızı da oluşturabilirsiniz. Canlı tema özelleştirici altında tüm seçenekleri yönetmek oldukça kolaydır.

5. Ultra

Ultra e-Ticaret

Ultra, süper esnek seçenekler ve muhteşem tasarımlarla çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bir e-ticaret web sitesi de dahil olmak üzere 1 tıklamayla kurulabilen birkaç hazır web sitesi içerir.

Sadece içeriği kendi içeriklerinizle değiştirmeniz yeterlidir. Ayrıca, gerekirse kendi mizanpajlarınızı kolayca oluşturmak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucuya sahiptir. Fiyatlandırma tabloları, birden çok başlık stili, iletişim formu, fotoğraf galerileri ve daha pek çok özellik içerir.

6. Neto

Neto

Neto, WooCommerce mağazaları için modern bir WordPress temasıdır. Zarif bir ana sayfa düzeni ve üstte özellikli bir ürün kaydırıcısı olan bir mağazaya sahiptir. Birkaç kısa kod ve özel pencere öğesi içerir ve mağazanız için farklı düzenler oluşturmanın çeşitli yollarını sunar.

Özel logo yükleme, sınırsız renkler, sosyal medya için özel widget’lar ve daha fazlası için destek vardır. Tüm tema seçenekleri canlı özelleştirici altında düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.

7. Dijital Profesyonel

Digital Pro

Digital Pro, WooCommerce mağazaları için mükemmel bir WordPress temasıdır. Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiş, WordPress hızı ve performansı için son derece optimize edilmiştir.

WooCommerce mağazaları için önceden tasarlanmış şablonlar, 3 widget alanı, özelleştirilebilir başlık ve sayfa şablonları içerir. Tema kurulumu için özel bir tema seçenekleri sayfası ve canlı özelleştirici desteği vardır.

8. Shoptimizer

Shoptimizer

Shoptimizer, hız ve performans için son derece optimize edilmiş birinci sınıf bir WooCommerce temasıdır. Yapışkanlarınızı optimize etmek için yapışkan ürün ayrıntıları, daha hızlı ödeme, geri arama isteği, ürün sayfalarındaki FOMO zamanlayıcıları ve daha fazlası dahil olmak üzere tonlarca özellik sunar.

Ayrıca güzel sayfa şablonları, mega menü ve daha hızlı ürün arama özelliği ile birlikte gelir. Kullanımı kolaydır ve tema özelleştirici aracılığıyla tüm tema ayarlarına kolayca erişilebilir.

9. Hugo

Hugo

Hugo, her türlü çevrimiçi mağaza için güzel tasarlanmış bir WordPress WooCommerce temasıdır. Bu son derece özelleştirilebilir tema, üstte özellikli kaydırıcı ve ardından ürün bölümlerinizle güzel bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Sosyal medya, iletişim bilgileri ve içerik bulma özellikleri için özel widget’lar içerir. Birden fazla renk şemasında mevcuttur ve tüm tema seçenekleri canlı tema özelleştirici kullanılarak kolayca özelleştirilebilir.

10. Otel

Otel

Otel, otel, yatak için başka bir güzel WooCommerce WordPress teması & kahvaltı ve misafirperverlik servis sağlayıcıları. Modern ana sayfa tasarımı, hoş geldiniz mesajı ve harekete geçirici mesaj düğmesiyle büyük başlık resmi içerir.

Odalar, hizmetler ve daha fazlası gibi rezervasyon yapılabilir ürünler eklemenize izin veren WooBookings Bundle’a ihtiyacınız olacak. Diğer önemli özellikler arasında özel kenar çubukları, birden çok widget için hazır alanlar, özel başlık, arka plan ve daha fazlası bulunur. Kurulumu ve özelleştirmesi kolaydır.

11. Lens kapağı

Lens kapağı

Lenscap, tam WooCommerce desteği ile dergi tarzı bir WordPress temasıdır. Web sitelerine çevrimiçi mağaza eklemek isteyen içerik açısından zengin web siteleri için uygundur.

En önemli içeriğinizi ve kategorilerinizi gösteren özelleştirilebilir bir başlık ile güzel bir ana sayfa düzenine sahiptir. Güzel resim galerileri ile ürün sayfaları için şablonlar vardır. Kutudan çıkar çıkmaz çalışır ve yalnızca gerçekte kullanacağınız seçenekleri içerir.

12. Mevcudiyet

varlık

Presence güçlü bir çok amaçlı WordPress iş temasıdır. İhtiyaçlarınız için kurabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz bir e-ticaret mağazası da dahil olmak üzere birçok hazır web sitesi içerir..

6 renk şeması, çoklu blog sayfası düzenleri, 2 kaydırıcı stili, tam genişlik ve kutulu düzenler ve daha fazlası gelir. Canlı tema özelleştirici ve özel tema ayarları sayfası ile özelleştirmek çok daha kolay.

13. Yüksek

Highend

Highend, WooCommerce mağazaları için süper esnek WordPress temasıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla düzen ve stile sahip modern bir tasarıma sahiptir veya temayla ücretsiz gelen sayfa oluşturucu eklentisi ile kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz..

Sınırsız renkler, Google yazı tipleri, birden çok kenar çubuğu, özel widget’lar, sosyal medya simgeleri ve daha fazlasını içerir. Tema kurulumu için size rehberlik edecek 1 tıklama demo ithalatçısı vardır. Çeviri için hazırdır ve çok dilli web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir.

14. Oyuncak Mağazası

Oyuncak dükkanı

Toyshop, özellikle çocuk mağazaları, oyuncak mağazaları, çiçek dükkanları ve eğlenceli ve parlak bir web sitesine ihtiyaç duyan diğer web siteleri için yapılmış bir WooCommerce WordPress temasıdır. Renkli, eğlenceli ve altbilgi grafiklerini sezona göre değiştirmek için bir seçenek bile var.

Ana temasının tüm özelliklerini devralır ve kendisinin bir kısmını ekler. Mağaza sayfaları için özel arka plan, başlık resmi, renk kontrolleri ve çok sütunlu düzenler içerir. Kurulumu son derece kolaydır ve tamamlayıcı uzantılarla kolayca genişletilebilir.

15. İndigo

çivit

Indigo, modüler bir yaklaşımla inşa edilmiş modern ve şık bir WordPress WooCommerce temasıdır. İhtiyacınız olan her sayfa düzenini oluşturmak için modülleri kolayca sürükleyip bırakmanıza olanak tanır.

Tek tıklamayla yükleyebileceğiniz anahtar teslim web sitesi tasarımları ile birlikte gelir. Her tasarım tamamen özelleştirilebilir ve güzel mağaza şablonları içerir. Önemli özellikler, iletişim formu sayfası, özel widget’lar, fiyatlandırma tabloları, sosyal medya entegrasyonu ve daha fazlasını içerir.

16. Atari Salonu

Oyun makinesi

Arcade, çevrimiçi oyun mağazaları, elektronik ve oyun aksesuarları mağazaları için bir WooCommerce temasıdır. En iyi oyun web sitelerinden esinlenen Arcade, ön sayfada geniş bir ürün yelpazesini göz atmak kolay bir şekilde sergilemek için tasarlanmıştır.

Mega menüler, çok sütunlu düzenler, yapışkan sepeti, incelemeler ve daha fazlası dahil olmak üzere temanıza kapsamlı bir özellik seti eklemenize izin veren Storefront Extensions Bundle yardımıyla genişletmek kolaydır..

17. Yaratıcı

Creativo

Çok yönlü ve çok amaçlı bir WooCommerce teması arıyorsanız, Creativo’ya göz atmalısınız. Bu süper esnek WordPress temaları, tek tıklamalı ithalatçı ile birden fazla anahtar teslimi web sitesi ile birlikte gelir.

Güzel mağaza şablonları, birden fazla stil ve düzen içerir ve gerekirse kendi düzenlerinizi oluşturmak için premium sayfa oluşturucu ve kaydırıcı eklentileri ile birlikte gelir. Tam bir rehberli kurulum için güçlü bir özel tema ayarları alanı vardır.

18. eStore

eStore

eStore, WordPress için başka bir ücretsiz WooCommerce temasıdır. Son derece profesyonel ve modern bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için çeşitli premium özelliklere ve özel widget’lara sahiptir.

En iyi WooCommerce uzantılarıyla uyumluluk açısından test edilmiştir. Tüm tema seçenekleri düzgün bir şekilde düzenlenmiştir ve minimum çabayla kolayca çevrimiçi bir mağaza oluşturmanıza izin verir.

19. Nergis zambağı

Nergis zambağı

Amaryllis, WooCommerce mağazaları için benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Modern ana sayfa düzeninde tam ekran arka plan resmi, ardından ürün kategorileri, popüler ürünler ve web sitenizin diğer bölümleri bulunur.

Ana sayfası, widget’ı ayarlamak için sürükleyip bırakmanıza olanak tanıyan tamamen widget’lıdır. Tek tıklamayla demo ithalatçısı, canlı özelleştirici desteği ve benzersiz hale getirmek için tonlarca seçeneğe sahiptir..

20. Pastoral

pastoral

Pastoral, WordPress için güzel tasarlanmış ücretsiz bir WooCommerce temasıdır. Widget özellikli birçok alan ve kurulumu kolay bir ana sayfa düzeni içerir. Kendi açılış sayfalarınızı oluşturmak için tam genişlikte sayfa şablonu, kurumsal, bize ulaşın ve diğer sayfa şablonlarını içerir.

Özelleştirici altına düzgün bir şekilde yerleştirilmiş tüm tema bileşenleri ile özelleştirmek kolaydır. Çeviri hazırdır ve Polylang kullanarak çok dilli web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir.

21. Çoklu Atölye

Multishop

Multishop, WooCommerce mağazaları ve çevrimiçi mağazalar için güçlü bir WordPress temasıdır. Özelleştirme için tonlarca esnek seçenek içeren modern bir tasarıma sahiptir..

Ajax destekli ürün filtresi, otomatik arama tamamlama özelliği, sınırsız renkler, çoklu kenar çubukları, sayfa şablonları ve daha fazlasını içerir. Premium sayfa oluşturucu ve kaydırıcı eklentileriyle birlikte gelir.

22. Kek

Cupcake

Cupcake, fırınlar ve kafeler için bir WooCommerce WordPress temasıdır. Ana sayfasında bir kaydırıcı ve ardından ürünleriniz ve diğer içerik alanları bulunur. Başlık alanı web sitenizin logosunu, telefon numarasını ve arama, istek listesi ve alışveriş sepeti düğmelerini içerir.

Öne çıkan, en yeni ve popüler ürünleri kolayca görüntülemek için WooCommerce öğeleri içerir. Ürün resimleri için ışık kutusu açılır penceresini de içerir. Özel tema seçenekleri sayfası ile tüm tema seçenekleri kolayca özelleştirilebilir.

23. Hestia

Hestia

Hestia, WooCommerce mağazaları ve çevrimiçi mağazalar için uygun popüler bir ücretsiz WordPress temasıdır. Tonlarca özelleştirme seçeneği de dahil olmak üzere premium WordPress temalarında bulacağınız özelliklerin çoğunu paketler.

Sınırsız renkler, çoklu düzen seçenekleri, son derece özelleştirilebilir başlık, sosyal medya simgeleri, çoklu gezinme menüleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Kullanımı süper kolaydır ve mağazanıza benzersiz bir görünüm vermek için kolayca özelleştirilebilir.

24. Rakım Pro

Yükseklik Pro

Altitude Pro, WooCommerce mağazaları için çok profesyonel görünümlü bir WordPress temasıdır. Genesis tema çerçevesinin kaya gibi sağlam bir temel üzerine inşa edilmiştir ve net tipografi ve geniş bir düzen içerir..

Bölümleri ana sayfanıza sürükleyip bırakmak için 7 ana sayfa widget alanı, özelleştirilebilir başlık, gezinme menüleri ve birden çok kenar çubuğu içerir. Tema kurulumu için özel bir tema seçenekleri sayfası ve canlı tema özelleştirici desteği vardır.

25. Büyülemek

Mesmerize

Mesmerize, WooCommerce web siteleri için son derece esnek ancak ücretsiz bir WordPress temasıdır. Basit sürükle ve bırak ile özelleştirmesi kolay modern bir ana sayfa düzenine sahiptir..

Önemli özellikler arasında önceden tasarlanmış ana sayfa, 5 başlık tasarımı ve kolayca özelleştirebileceğiniz 30’dan fazla kullanıma hazır içerik bölümü bulunur. Esnekliği nedeniyle Mesmerize her türlü web sitesini oluşturmak için kullanılabilir.

26. SolidBox

SolidBox

Solidbox, WooCommerce WordPress teması için mükemmel bir seçimdir. Esnek olacak şekilde tasarlanmıştır ve her tür iş web sitesi oluşturmak için kolayca uyarlanabilir.

Birden çok tasarım seçeneği, düzen, başlık stili, kısa kod ve daha fazlasını içerir. Premium sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir ve ayrıca çok dilli eklentileri destekler. Hızlı tek tıklamayla demo içe aktarıcı ve özel tema seçenekleri paneli ile kurulum daha kolaydır.

27. Spencer

kısa palto

Spencer, WooCommerce ve iş web siteleri için zarif bir şekilde tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Widget’ları sürükleyip bırakabileceğiniz widget hazır alanlarına sahip esnek bir ana sayfa düzeni içerir.

Bülten kayıt formu, sınırsız renk, birden fazla düzen, sayfa oluşturucu desteği ve sosyal medya entegrasyonu için özel widget’lar içerir. Özel bir tema seçenekleri paneli ve özelleştiricide ton özelleştirme seçenekleri var.

28. OceanWP

OceanWP

Güçlü ama ücretsiz bir WordPress WooCommerce teması arıyorsanız, OceanWP’yi seveceksiniz. Bu güzel tasarlanmış WordPress teması, ücretsiz bir tamamlayıcı eklentisinde premium benzeri özelliklerle birlikte gelir.

Üstbilgi stillerini, arka planları, renkleri, gezinme menülerini ve daha fazlasını seçebileceğiniz canlı özelleştiricide tonlarca özelleştirme seçeneği vardır. Tüm popüler ücretsiz sayfa oluşturucu eklentileriyle çalışır ve gerekirse kendi açılış sayfalarınızı oluşturmak için şablonlar içerir.

29. Biber+

Biber +

Pepper +, WooCommerce mağazaları ve çevrimiçi mağazalar için mükemmel, güzel tasarlanmış çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tek bir tıklamayla yükleyebileceğiniz birkaç kullanıma hazır web sitesi ile birlikte gelir. Tüm bu tasarımlar basit nokta ve tıklama araçlarıyla tamamen düzenlenebilir.

Tasarım için modüler bir yaklaşım gerektirir ve yaygın web sitesi bileşenleri için modüller içerir. Fiyatlandırma tabloları, en son ürünler, kaydırıcılar, iletişim formları, Google Haritalar ve daha fazlasını eklemek için sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

30. Vitrin

Vitrin

Storefront ücretsiz WordPress WooCommerce teması. WooCommerce çekirdek geliştiricileri tarafından tasarlanan ve geliştirilen, WooCommerce ve popüler WooCommerce uzantıları ile sıkı bir entegrasyona sahiptir.

Mağazanızı özelleştirmek için çeşitli düzen ve renk seçenekleri içerir. Bir demo veri ithalatçısı, canlı tema özelleştirici desteği ve WooCommerce mağazanızı kolayca kurmanıza yardımcı olacak çoklu widget hazır alanlarına sahiptir. Ayrıca, WooCommerce’ın arkasındaki kişiler tarafından özel olarak oluşturulan birkaç çocuk teması için ana tema görevi görür..

31. Şekillendirici

Şekillendirici

Styler, güzellik salonları, moda ve aksesuar mağazaları için şık bir WooCommerce WordPress temasıdır. Tamamen widgetize edilmiş ve basit sürükle ve bırak ile ayarlanabilen benzersiz bir modern ana sayfa düzenine sahiptir.

Ayrıca hizmetleri, galerileri, referansları, fiyat listelerini ve personel profillerinizi kolayca dahil etmek için özel posta türleri içerir. Başlangıç ​​dostudur ve daha kolay kurulum için bir tema ayarları sayfası içerir.

32. Maks. Mağaza

MaxStore

MaxStore başka bir harika ücretsiz WooCommerce WordPress temasıdır. Ana sayfasında, ürünlerinizi öne ve ortaya koyan son derece ilgi çekici bir düzen bulunur.

İstek listesi desteği, sol / sağ kenar çubuğu, altbilgi widget alanı, özel arka planlar, özel logo, bilgi üst çubuğu, arama çubuğu, sosyal simgeler ve daha fazlasını içerir.

33. Modüller

Modüller Mağazası

Modüller, tam WooCommerce desteği ile güzel bir WordPress temasıdır. Tasarım için modüler bir yaklaşımla oluşturulmuş, web sitenizde herhangi bir yere kolayca ekleyebileceğiniz yaygın web sitesi oluşturma bileşenleri için modüller içerir.

Tek tıklamayla kurabileceğiniz birkaç anahtar teslim tasarım ile birlikte gelir. Ayrıca portföy, video arka planı, Google yazı tipleri, simge yazı tipleri ve daha fazlasını içerir. Kullanımı çok kolaydır ve tema ayarları sayfası kullanılarak kolayca ayarlanabilir.

34. Seneca

Seneca

Temiz, basit bir WooCommerce teması arıyorsanız, Seneca’ya göz atmalısınız. Ürünlerinizi odaklayan çok sayıda beyaz alana sahip basit ve geniş bir tasarıma sahiptir..

Mağaza şablonu, ayrı blog sayfası, ürün kategorileri widget’ı ve daha fazlasını içerir. Tüm tema seçenekleri tema ayarları sayfasında mevcuttur ve kurulum için çok az çaba gerektirir.

35. Stilist

Stilist

Stilist, WooCommerce mağazaları ve çevrimiçi mağazalar için güzel tasarlanmış WordPress temasıdır. Ana sayfasında, üstte büyük bir kaydırıcı ve ardından ürünleriniz ve içerik bölümlerinizle birlikte kutulu bir düzen bulunur.

Hizmetler, ekip üyeleri, referanslar, sosyal medya simgeleri, blog bölümü ve daha fazlasını eklemek için yönetimi kolay bölümler içerir. Canlı özelleştiricide tonlarca özelleştirme seçeneği sunar ve farklı stilleri ve renkleri karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanır.

36. Kanun Kaçağı

Haydut

Outlaw, her türlü mağaza ve çevrimiçi mağaza için uygun yaratıcı bir WordPress WooCommerce temasıdır. Çok fazla alan ve muhteşem tipografi ile temiz ve yumuşak bir düzen sunar.

Güzel CSS animasyonları, gelişmiş ürün filtresi, birden fazla stil ve düzen, çeviri hazır ve daha fazlasını içerir. Tek tıklamayla yükleyici, premium kaydırıcı ve sayfa oluşturucu eklentileri ile birlikte gelir.

37. Dükkan Adası

Dükkan Isle

Shop Isle, WooCommerce mağazaları için mükemmel bir ücretsiz WordPress temasıdır. Ana sayfada, varışta müşterinin dikkatini çekmenizi sağlayan büyük ürün resimleri bulunur..

Diğer önemli özellikler arasında tam ekran görüntüsü, paralaks efektleri, canlı özelleştirici desteği, blog bölümü ve daha fazlası yer alır. Kutusundan çıkar ve tüm tema seçenekleri oldukça basit ve basittir.

38. Flevr

Flevr

Flevr, çevrimiçi mağazalar ve mağazalar için modern ve şık bir WooCommerce temasıdır. Üstünde tam ekran kaydırıcı ve ardından öne çıkan ürünlerinizle birlikte tamamen widget’lı bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Referanslar, hizmetler, galeriler, portföy ve daha fazlasını eklemek için yerleşik bölümlerle birlikte gelir. Sosyal medya ve içerik keşfi için özel widget’lar içerir. Kullanımı oldukça kolaydır ve ayrıca favori sayfa oluşturucu eklentinizi de kullanabilirsiniz.

39. Flora

bitki örtüsü

Flora, özellikle çiçek dükkanları düşünülerek tasarlanmış bir WooCommerce WordPress temasıdır. Güzel tasarımı ve renk şeması çiçeklerden ilham alır ve cesur ve yumuşak renklerin kombinasyonunu kullanır..

Akıllı alışveriş sepeti, mega menü, akıllı navigasyon, çoklu başlık stilleri, yapışkan başlıklar ve daha fazlasını içerir. Çeviri hazır ve çok dilli eklentilerle uyumludur.

40. Flaş

flaş

WooCommerce mağazanız için profesyonel görünümlü ama ücretsiz bir WordPress temasına mı ihtiyacınız var? Flash’a bakın. Bu güzel çok amaçlı WordPress teması WooCommerce hazır ve güzel bir tasarım ile geliyor.

Demo içeriğini web sitenize kolayca aktarmanızı sağlayan tamamlayıcı bir eklenti ile birlikte gelir. Ayrıca birden çok blog düzeni, sayfa oluşturucu şablonu, birden çok başlık stili, birden çok renk seçeneği ve daha fazlasını içerir.

41. Çatı Katı

çatı katı

Loft, güçlü özellikler ve kapsamlı özelleştirme seçenekleriyle WordPress için temiz ve basit bir WooCommerce temasıdır. Ana sayfasında isteğe bağlı bir kaydırıcı ve ardından ürünleriniz veya içeriğiniz bulunur.

İki gezinme menüsü ve üstte yapışkan yüzen gezinme menüsü içerir. Kullanımı son derece kolaydır ve özel tema ayarları sayfası ile canlı tema özelleştirme desteği içerir.

42. Bento

Bento

Bento, premium temalara rakip işlevsellik ve özellikler sunan mükemmel ve ücretsiz bir WordPress WooCommerce temasıdır. Bu süper esnek WordPress teması, herhangi bir sayfa oluşturucu eklentisi kullanılarak tamamen özelleştirilebilen modern bir ana sayfaya sahiptir.

Birden çok mizanpaj, sınırsız renkler, tekil yazı ve sayfalar için mizanpajlar, özel başlıklar, yazı ve sayfalar için gelişmiş başlık stilleri ve daha fazlasını içerir. Kullanımı kolaydır ve tüm tema seçenekleri canlı önizleme ile özelleştirici altında yönetilir.

43. Köşe

Köşe

Corner, tam WooCommerce desteği ile benzersiz ve şık bir WordPress temasıdır. Dar bir sol kenar çubuğuna ve minimalist bir tasarıma sahip daha geniş bir içerik alanına sahiptir..

Tam renk kontrolü, Twitter, Flickr ve içerik keşif widget’ları için özel widget’lar sunar. Kutusundan çıkar ve çok az çaba sarf etmenin oldukça kolay olduğunu göreceksiniz.

44. Tepe

Zirve

Peak, üstte güzel döşenmiş görüntüler sunan modern bir WooCommerce WordPress temasıdır. Fayans tema tarafından otomatik olarak oluşturulur, ihtiyacınız varsa fayansları da özelleştirebilirsiniz. Bunun altında en iyi ürünlerinizi ve öne çıkan içeriğinizi gösterir.

Portföy yazı tipi, özel düzenler, mega menü, slayt widget’ları ve daha fazlasını içerir. Daha kolay kurulum için 1 tıklama demo veri aktarıcısı, özel tema ayarları paneli ve sürükle bırak oluşturucu içerir.

45. Dükkan

Shopstar

Shopstar, yaşam tarzı, giyim ve moda mağazaları için uygun zarif ve ücretsiz bir WooCommerce temasıdır. Ürünlerinizin pop-out’unu ve görsellerinizi daha etkili hale getiren minimalist bir tasarım düzenine sahiptir..

İki gezinme menüsü, güzel ürün sayfaları, ayrı blog sayfası, blog yayınlarında sağ kenar çubuğu ve daha fazlası ile birlikte gelir. Tüm popüler sayfa oluşturucu ve iletişim formu eklentileri ile çalışır. Tüm tema seçeneklerine canlı tema özelleştirici aracılığıyla kolayca erişilebilir.

46. ​​Denge

Denge

Balance, markanızı ortaya koymak için tasarlanmış mükemmel bir WooCommerce temasıdır. Herhangi bir e-Ticaret sitesi için mükemmel olan Balance, ürünlerinizi zarif bir şekilde öne çıkarmanızı sağlayan modern ve şık bir ana sayfa düzeni ile birlikte gelir.

Mağaza ve ürün sayfaları için altı güzel şablon içerir. Diğer özellikler arasında birden çok blog stili, sınırsız özelleştirmelere sahip 6 renk şeması, Instagram widget’ı, özel yazı tipleri ve logo bulunur.

47. Ev Sahibi

Homestore

Homestore, ev dekorasyonu, ev eşyaları ve mağaza web siteleri için bir WooCommerce temasıdır. Ürünlerinizi öne çıkaran temiz ve ferah bir tasarıma sahiptir..

Süper esnektir ve minimum çaba ile zahmetsizce çalışmak üzere tasarlanmıştır. Akıllı araba, ürün incelemeleri, çok sütunlu düzenler, yazı tipleri, özel stil ve daha fazlası gibi harika özellikler ekleyen Storefront Extensions paketi ile daha da genişletilebilir..

48. Bellini

Bellini

Bellini bir başka harika ücretsiz WordPress WooCommerce temasıdır. Üst kısımda öne çıkan bir ürün kaydırıcısı ve ayarlardan yapılandırabileceğiniz 4 ön sayfa bölümü ile birlikte gelir.

Bootstrap çerçevesi ile oluşturulmuş, tamamen duyarlı ve performans için optimize edilmiş. 3 widget hazır alanı, güzel mağaza ve ürün sayfası şablonları vardır ve tüm en iyi WooCommerce eklentilerini destekler.

49. ProShop

Profesyonel market

ProShop, WooCommerce Storefront temasının alt temasıdır. Aksesuarlar, giyim ve spor mağazaları için iyi bir uyum sağlayan şık bir kentsel tasarıma sahiptir..

Ana temasının tüm özelliklerini ve kendi temasını da miras alır. Tüm tema seçeneklerine canlı özelleştirici aracılığıyla erişilebilir ve kurulumu oldukça kolaydır.

Bu makalenin, çevrimiçi mağazanız için en iyi WooCommerce WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, işinizi büyütmek için WordPress eklentilerine sahip olmamız gereken listeyi görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map