6 Küçük İşletmeler için En İyi İş Telefonu Hizmetleri (2020)

WordPress destekli web siteniz için en iyi iş telefonu hizmetini mi arıyorsunuz? Telefon hizmeti eklemek, müşterilerle aramaları verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olabilir. Bu makalede, WordPress sitenizle birlikte kullanabileceğiniz en iyi iş telefonu hizmetlerinden bazılarını seçtik.


WordPress siteniz için en iyi iş telefonu hizmetleri

Neden ve ne zaman bir iş telefonu hizmetine ihtiyacınız var?

Normalde, sabit hattınızı veya cep telefonu numaranızı WordPress sitenize ekleyebilir ve bunu müşterilerden arama almak için kullanabilirsiniz. Ancak, telefon numaranız profesyonel görünmeyecek ve etkili bir şekilde iletişim kuramayacaksınız.

Uygun bir iş telefonu hizmeti eklemek aşağıdakileri yapmanızı sağlar:

 • Arama süresini, bekleme sürelerini, bekleme sürelerini ve genel kullanımı kolayca izleyebilirsiniz.
 • Çoğu iş telefonu hizmeti, çağrı yönlendirme, arayan kimliği, çağrı bekletme, gelen çağrı yönlendirme, çağrı kaydı ve daha fazlası ile birlikte gelir.
 • Bir işletme telefon numarasını aynı anda birden fazla kullanıcı arasında paylaşın (otomatik görevli özelliği çağrıyı mevcut ilk temsilciye yönlendirmenize olanak tanır)
 • Çağrı almak ve yapmak için masa telefonu sistemi, cep telefonu veya bilgisayar kullanabilirsiniz.
 • Bir teknisyeni aramadan kolayca yeni çalışanlar ekleyin.
 • İş telefonu sistemleri, sesi internet üzerinden iletir (VoIP sistemleri), yani yerel veya ücretsiz numaranızı istediğiniz yere götürebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan yüksek hızlı bir internet bağlantısı.

Bir çevrimiçi mağaza veya küçük işletme web sitesi kullanıyorsanız, profesyonel bir iş telefonu hizmeti eklemek işinizi büyütmenize yardımcı olabilir. Telefon üzerinden sağlanan profesyonel satış ve destek ile daha iyi müşteri ilişkileri kurmak için kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, WordPress sitenizle kullanabileceğiniz en iyi iş telefonu hizmetlerine bakalım.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından en iyi iş telefonu hizmetidir. Hızlı kurulum ve uygun fiyatlandırma ile geniş bir özellik kümesi sunarlar. Küçük işletme sahiplerinin birleşik iletişim platformunu bir profesyonel gibi kolayca yönetmesini kolaylaştıran basit bir web tabanlı yönetici paneli ile birlikte gelir.

Nextiva’nın küçük işletmeler için VOIP telefon hizmeti, gelişmiş arama yönlendirme, sınırsız ücretsiz dahili arama, e-posta ve metin sesli posta, çevrimiçi faks, metin mesajları ve daha fazlasını içerir.

Ayrıca ücretsiz yerel veya ücretsiz numara, ücretsiz numara taşıma ve arayan kimliği, çağrı yönlendirme, yönlendirme, özel karşılama, gelişmiş IVR (etkileşimli sesli yanıt) sistemi ve daha fazlası gibi tüm standart çağrı yönetimi özelliklerine sahip olursunuz. Bir platform olarak Nextiva, CRM, Canlı Sohbet, çevrimiçi anketler, çağrı analizi ve iş telefonu sistemiyle çok iyi çalışan diğer çözümler de dahil olmak üzere diğer güçlü özellikleri de sunar..

Telefon görüşmeleri kalitesi mükemmel, voip çözümleri% 99.999 çalışma süresi sunuyor ve müşteri hizmetleri temsilcileri her zaman yardımcı oluyor.

Nextiva’nın iş telefonu hizmeti için fiyatlandırma kullanıcı başına her ay 19,95 ABD dolarından başlar. Daha fazla kullanıcı ekledikçe fiyatları daha ucuz olur. Daha fazla para kazanmak için ön ödemeli bir hesap da oluşturabilirsiniz.

Not: WPBeginner’da Nextiva’yı iş telefonu hizmetimiz olarak kullanıyoruz. Deneyimlerimize göre, Nextiva hem özellikler hem de fiyat açısından piyasadaki en iyi küçük işletme telefon sistemidir.

Küçük bir işletme olarak, en sevdiğimiz özellik Nextiva’nın cep telefonu için bir iş hattı eklememizi sağlamasıdır, böylece ekibimiz ofisimizden veya hatta kişisel cep telefonu numaralarını paylaşmak zorunda kalmadan uzaktan çalışırken müşteri çağrıları alabilir. Nextiva uygulaması hem iPhone hem de Google (Android) akıllı telefonlarda çalışır.

Bununla birlikte, işiniz mevcut telefonlarda çalışan bir ofis telefon sistemine ihtiyaç duyuyorsa, bunu da sunarlar. Çağrı merkezleri ve kurumsal şirketler genellikle Nextiva’yı Avaya özel şube santrallerini (PBX sistemi) SIP kanallı güçlü bir bulut telefon sistemine geçirmek için kullanıyor.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral, her büyüklükteki şirket için başka bir popüler iş telefonu hizmetidir. Piyasadaki en zengin özelliklere sahip küçük işletme telefon sistemlerinden birini sunuyorlar.

İş telefonu platformu, sınırsız arama, arama yönlendirme, arayan kimliği, arama bekletme ve aktarma, bir hattı birden çok mobil cihaz ve kullanıcı üzerinde paylaşma, SMS mesajlaşma ve daha fazlası dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm standart özellikleri içerir..

Bunun yanı sıra, ekran paylaşımı, 1000 ücretsiz dakika ve Gsuite, Dropbox, Microsoft ve diğer servislerle entegrasyonlar içeren video toplantıları da geliyor. Çağrılarınızı kurmayı ve yönetmeyi süper kolaylaştıran sezgisel bir bulut tabanlı yönetim ile birlikte gelir.

Essentials planı her kullanıcı için aylık 19,99 $ ‘dan başlar (yıllık olarak faturalandırılır) ve en fazla 10 kullanıcı ekleyebilirsiniz. Diğer planlar farklı fiyat ve özelliklerle gelir.

RingCentral, sabit telefonların yerini almak isteyen fiziksel ofislerin yanı sıra sanal bir ofise taşınanlar için harika bir telefon çözümüdür. Telefon sisteminizle (uyumlu olduğunda) çalışabilir veya tüm akıllı telefonlarda çalışan RingCentral masaüstü uygulaması ve mobil uygulaması aracılığıyla sanal telefon sistemlerini kullanabilirsiniz..

3. GrassHopper

Çekirge

GrassHopper, internet üzerinden ses protokolü (VOIP) aracılığıyla sanal telefon numaraları sunar ve solopreneur’lar ve küçük işletmeler için mükemmeldir. Sanal telefon numarası, aramaları herhangi bir telefon numarasına veya mobil cihaza yönlendirebileceği anlamına gelir. Ancak, giden aramalar için normal bir telefon hattına ihtiyacınız olacaktır.

Hesabınızı ve telefon hizmetinizi yönetmek için sezgisel web ve mobil uygulamalar sunarlar. Numaranız için birden fazla uzantı kullanabilir ve yerel, ücretsiz ve özel telefon numaralarından birini seçebilirsiniz. ABD, Kanada ve İngiltere merkezli yerel ve ücretsiz numaralar sunar.

GrassHopper, çağrı yönlendirme, yönlendirme, bekleme, çağrı bekletme müziği, sesli postadan e-posta transkriptlerine ve diğer tüm standart özelliklerle birlikte gelir. Uzak ekipler için mükemmeldir çünkü mobil veya masaüstü uygulamalarını kullanarak her yerden kullanılabilecek uzantılar ekleyebilirsiniz.

Planları 1 numara ve 3 uzantıya kadar aylık 29,99 $ ‘dan başlıyor.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com küçük işletme telefon hizmeti için iyi bir seçenektir. Arama yönlendirme, arama yönlendirme, arayan kimliği, konferans görüşmesi ve daha fazlası gibi standart telefon hizmeti özelliklerine sahip basit bir web ve uygulama tabanlı yönetim paneli sunarlar.

Birkaç Avrupa ülkesini ve Kanada’yı yerel arama dakikalarına dahil ediyorlar, bu da bu ülkelere çağrıları daha ucuz hale getiriyor. İş telefonu hizmetinizi Salesforce ve Zoho gibi üçüncü taraf CRM yazılımlarına da entegre edebilirsiniz.

Onlar dakika ve sınırsız ödeme iki tür fiyatlandırma seçenekleri var. Dakika başına ödeme planları aylık 12,99 $ ‘dan başlar ve sınırsız planlar aylık 22,99 $’ dan başlar.

5. Vonage

Vonage

Vonage iş iletişimi daha etkili hale getirmek için özellikleri tonlarca başka bir mükemmel iş telefonu hizmetidir. Standart bulut iş VOIP hizmetlerinin yanı sıra, çevrimiçi toplantıları ve video konferanslarını platformlarına entegre etmek için Amazon Chime kullanıyor.

Kolayca kurmanıza, yeni kullanıcılar eklemenize ve çağrılarınızı yönetmenize olanak tanıyan web tabanlı bir kontrol paneli ile birlikte gelir. Ayrıca, donanım gereksinimi olmayan uzak ekipler için iyi bir uyum sağlayan mobil erişim gibi özellikler içerir.

Mobil planları her kullanıcı için aylık 19,99 ABD dolarından başlıyor ancak özelliklerle sınırlı. 29,99 $ ‘lık premium plan ve 39,99 $’ lık gelişmiş plan size en iyi özellik ve kullanım sınırlarını sunar.

6. 8 × 8

8x8

8 × 8, küçük işletme telefon hizmeti için başka bir iyi seçenektir. Onların fiyatları diğer en iyi küçük işletme telefon sistemlerinden biraz daha düşük, ancak aynı zamanda rakipleri tarafından sunulan bazı gelişmiş özelliklerden yoksun.

8 × 8’in VOIP telefon hizmeti, çağrı yönlendirme, numara paylaşımı, sesli postadan sesli e-postaya, otomatik çağrıya katılım, mobil uygulamalar, sohbet, SMS ve daha pek çok standart özellik içerir.

Fiyatlandırma yapısı seçtiğiniz plana göre değişir. ABD ve Kanada’ya 250 giden dakika ve daha sonra 0,029 ABD doları / dakika ile kullanıcı başına her ay 24,99 ABD dolarından başlayabilirsiniz. Sınırsız dakika boyunca, her ay kullanıcı başına 39,99 ABD dolarından başlayan planları seçebilirsiniz..

Sizin için En İyi İş Telefonu Hizmeti?

Dikkatle tüm üst iş telefonu servis sağlayıcıları araştırdıktan sonra, Nextiva piyasadaki en iyi iş telefonu servis sağlayıcısı olduğuna inanıyoruz.

Planları her büyüklükteki işletmeler için ekonomiktir ve birinci sınıf müşteri desteğiyle birlikte birçok güçlü özellik sunar.

En iyi yanı, Nextiva iş telefonu hattı cep telefonunuzda, tabletlerinizde ve bilgisayarınızda çalışırken, çoğu zaman çok hatlı birçok profesyonel tarafından kullanılan Poly VVX150 veya Nextiva X-885 gibi gelişmiş iş telefonu sistemleri için ücretsiz promosyonlar yürütüyorlar. taşıma ve daha fazlası.

İş Telefonu Sistemleri

Yukarıdaki tüm nedenlerden dolayı, Nextiva’yı kendi işimiz için kullanmaya ve pazardaki en iyi 1 numaralı iş telefonu sistemi olarak değerlendirmeye karar verdik.

Araştırmamızda RingCentral çok yakın bir saniye oldu. Voip telefon sistemi Nextiva ile aynı özelliklerin çoğunu sunuyor ve sonunda bizim için fiyat ve müşteri hizmetlerine indi.

Bu en iyi iki VoIP sağlayıcısından hiçbiriyle yanlış gidemezsiniz.

Ayrıca bu yazıda Ooma, Jive, AT gibi listelenmeyen diğer birçok iş telefonu servis sağlayıcısına da baktık&T, Verizon ve diğerleri. Hepsini bu makalede listelemenin en iyisi olmadığına karar verdik çünkü seçim felçlerine neden olmak istemiyoruz.

Bunun yerine hedefimiz her zaman ihtiyaçlarınız için en iyi sağlayıcıyı seçmenizi kolaylaştırmaktır.

Umarız bu makale WordPress siteniz için en iyi iş telefonu hizmetini bulmanıza yardımcı olmuştur. Ücretsiz işletme e-posta adresinin nasıl oluşturulacağına ve küçük işletmeler için en iyi e-posta pazarlama hizmetlerine ilişkin kılavuzumuzu da görmek isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map