7 En İyi WordPress Akordeon Eklentisi (2019)

En iyi akordeon eklentilerini mi arıyorsunuz? Akordeon, içeriği katlanabilir sekmelerde görüntülemenizi sağlayan düzgün bir web tasarım tekniğidir. Bu makalede, web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi 7 WordPress akordeon eklentisini seçtik.


En İyi WordPress Akordeon Eklentileri

WordPress’e Neden Akordeon Eklemeniz Gerekiyor??

Akordeonlar, uzun kaydırma eklemeden yayınlarınızda ve sayfalarınızda daha fazla içerik görüntülemenizi sağlar. Bir sayfanın uzunluğunu küçültmek istiyorsanız, içeriğinizi bir akordeon öğesine eklemeyi düşünmelisiniz.

Her sekmenin içindeki metinle dikey veya yatay akordeonlar ekleyebilirsiniz. Kullanıcılar sekmeyi tıkladığında veya fareyle üzerine geldiğinde, içeriği göstermek için genişler.

Bir web sitesinde kullanılan akordeon örneği

Akordeonlar en sık soruları sekmeler olarak görüntüleyerek sık sorulan sorular (SSS) bölümü eklemek için kullanılır. Ancak, kullanıcıları kaydırma işleminden kurtarmak istediğiniz her türlü içeriği eklemek için bunları kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, WordPress web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi WordPress akordeon eklentilerinden bazılarına göz atalım.

1. Akordeon

Akordeon eklentisi

Akordeon, sayfalarınıza, yayınlarınıza, şablon dosyalarınıza ve sitenizdeki herhangi bir yere kısa kodlar kullanarak güzel akordeonlar eklemenizi sağlayan kullanışlı bir WordPress eklentisidir. Duyarlı bir tasarıma sahiptir ve içeriğinizi tüm cihazlarda güzel bir şekilde görüntüler. Akordeon, akordeon sekmelerinize güzel simgeler kullanmanıza izin veren Font Awesome simgesi yazı tipi desteğine sahiptir.

Bu eklentiyi kullanarak sitenize sınırsız akordeon ekleyebilirsiniz. Açık ve kapalı akordeon için stilleri değiştirmenize, akordeonu silmeden gizlemenize, içerik için metin hizalamasına ve daha fazlasına izin verir..

2. Akordeon SSS

Akordeon SSS

Akordeon SSS, WordPress siteleri için başka bir akordeon eklentisidir. WordPress blogunuzda herhangi bir yere kolayca akordeon eklemenize yardımcı olan bir sürükle ve bırak oluşturucusuna sahiptir. Akordeonları sıralayabilir ve arka uçta yukarı veya aşağı sürükleyerek yerleşimlerini yönetebilirsiniz.

Birden fazla şablon, sınırsız renk seçeneği, Font Awesome simgeleri desteği, duyarlı tasarım için bootstrap çerçevesi ve daha fazlası vardır. Akordeon SSS daha hızlı yüklenir, bu da sitenizin arama motoru sıralamaları için mükemmeldir.

3. Sekme – Akordeon, SSS

Sekme akordeonu hakkında SSS

Sekme, Akordeon ve SSS, WordPress’e güzel animasyonlu sekmeler ve akordeonlar eklemenizi sağlayan bir WordPress eklentisidir. WordPress yayınlarına, sayfalarına ve kenar çubuğu widget alanlarına kolayca duyarlı yatay, dikey, animasyonlu ve diğer akordeonlar ekleyebilirsiniz..

Birden fazla geçiş efekti, farklı düzenler, sekmeleri sıralamak için sürükle ve bırak işlevselliği ve daha fazlası.

4. Arconix Kısa Kodları

Acronix kısa kodu

Arconix Shortcodes, sitenize sekmeler ve akordeonlar eklemek için farklı stil kısa kodlarına dayanan çok amaçlı bir WordPress eklentisidir. İçeriğinizi akordeonlarda görüntüler ve tüm mobil cihazlarda düzgün bir şekilde görünür.

Sınırsız akordeon oluşturabilir ve bunları kısa kodlar yardımıyla istediğiniz yere ekleyebilirsiniz. Eklenti ayrıca kısa kod adı çakışmalarını önlemenizi sağlayan bir uyumluluk modu ile birlikte gelir.

5. Kolay Akordeon

Kolay akordeon

Easy Accordion, sınırsız akordeonlar ayarlamanıza ve bunları sayfalarınıza, yayınlarınıza, widget alanlarınıza ve şablon dosyalarınıza eklemenizi sağlayan başka bir WordPress akordeon eklentisidir..

Premium sürümlerini satın alırsanız, gelişmiş kısa kod sistemi, WordPress kategorilerinden akordeonlar ve özel sınıflandırmalar, temalar, sınırsız renk desteği ve daha fazlası gibi ek özelliklerle birlikte gelir..

6. Kısa kodlar Ultimate

Kısa kodlar nihai

Shortcodes Ultimate, birden fazla özellik eklemek için bir dizi kısa kod ile birlikte gelen kapsamlı bir WordPress eklentisidir. Bu eklentiyi, 1 tıklama kısa kod ekleme ve canlı önizleme ile sitenize akordeon eklemek için kullanabilirsiniz.

WordPress sitenizin herhangi bir widget alanına akordeon eklemek için kullanabileceğiniz özel bir widget’a sahiptir. Shortcodes Ultimate’ın kullanımı kolaydır ve modern WordPress temalarıyla sorunsuz çalışır.

7. Pürüzsüz Akordeon

Yumuşak akordeon

Smooth Accordion basit bir WordPress akordeon eklentisidir. Diğer akordeon eklentileri gibi, sayfalarınıza ve yayınlarınıza akordeon eklemenizi sağlar. Smooth Accordion, WordPress yazı düzenleyicinize yazılarınıza ve sayfalarınıza akordeonları hemen eklemenize yardımcı olan bir simge ekler.

Eklenti ayarlarında arka plan rengini özelleştirebilir, akordeonlara özel stiller ekleyebilir ve içeriğinizi kolayca hizalayabilirsiniz.

Bu makalenin en iyi WordPress akordeon eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Yeni başlayanlar için son adım adım WordPress hız ve performans kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map