7 En İyi WordPress Gayrimenkul Eklentisi Karşılaştırıldı (2020)

En iyi WordPress emlak eklentilerini mi arıyorsunuz? WordPress, birçok emlak web sitesi tarafından listeleri göstermek ve yeni müşteriler almak için kullanılır. Bu makalede, işinizi büyütmek için kullanabileceğiniz en iyi WordPress emlak eklentilerini elimize aldık.


En İyi WordPress Gayrimenkul Eklentileri

WordPress Kullanarak Emlak Sitesi Nasıl Yapılır?

WordPress, dünyanın en popüler web sitesi oluşturucusudur. Kullanımı kolaydır ve neredeyse her tür web sitesini akla gelebilecek hale getirecek kadar esnektir.

Yeni başlayanların kafasını karıştıran iki farklı WordPress türü vardır. İlk olarak, barındırılan bir çözüm olan WordPress.com var. İkinci olarak, kendi kendine barındırılan WordPress olarak da bilinen WordPress.org’a sahipsiniz. Yan yana karşılaştırma için WordPress.com ve WordPress.org’daki makalemize bakın..

WordPress.org’u kullanmanızı öneririz, çünkü tüm WordPress özelliklerini herhangi bir kısıtlama olmadan kutudan çıkarmanıza izin verir.

Kendi kendine barındırılan WordPress.org web sitenizi başlatmak için bir etki alanı adı ve web sitesi barındırma gerekir.

Bluehost kullanmanızı öneririz. Dünyanın en büyük hosting şirketlerinden ve resmi olarak önerilen WordPress hosting sağlayıcılarından biridir. Kullanıcılarımıza% 60’ın üzerinde indirim ve ücretsiz alan adı sunuyorlar.

Hosting satın aldıktan sonra, adım adım kurulum talimatları için bir web sitesinin nasıl yapılacağı ile ilgili kılavuzumuza gidin..

Bununla birlikte, kullanabileceğiniz en iyi WordPress emlak eklentilerine bir göz atalım. Bu eklentiler, emlak listelerinizi kolayca eklemenizi ve daha fazla müşteri çekmenizi sağlar.

1. IMPress Listeleri

IMPress Listeleri

IMPress Listings en iyi WordPress emlak eklentilerinden biridir. Yeni başlayanlar için başlamak kolaydır ve ileri düzey kullanıcılar için güçlü emlak web siteleri oluşturmak için esnektir.

Mobil uyumludur ve herhangi bir WordPress temasıyla çalışır. Resimler ve video desteği ile her bir liste için istediğiniz kadar ayrıntı ekleyebilirsiniz. Girişler ızgara düzeninde güzel bir şekilde görüntülenir ve tek bir giriş sayfası, kullanıcıların konum haritaları da dahil olmak üzere ihtiyaç duydukları tüm bilgileri almasına olanak tanır.

Ayrıca, MLS veritabanınızdan listeleri içe aktarmanıza ve bir addon eklentisi ile IDX entegrasyonunu desteklemenize olanak tanır. İlgilenen alıcıların doğrudan sizinle iletişim kurabilmesi için iletişim formlarıyla donatılmıştır..

2. WP-Mülkiyet

WP-Mülkiyet

WP-Property başka bir hepsi bir arada WordPress emlak yönetimi eklentisidir. Tüm girişlerinizi eklemek ve yönetmek için kullanımı kolay bir arayüz içerir. Odalar, banyolar, alan, özellikler ve daha fazlasını eklemek için tonlarca alanla ayrıntılı bilgi ekleyebilirsiniz..

Listeler web sitenizde güzel bir şekilde görüntülenir ve eklenti web sitesi de kullanabileceğiniz ücretsiz temalar sunar. Google Haritalar desteği, filtreli güçlü arama özelliği, SEO dostu URL’ler, öne çıkan listeler ve daha fazlasını içerir.

Birden çok dilde kullanılabilir ve kolayca başka bir dile çevrilebilir. Ayrıca, web sitenizdeki girişleri görüntülemenize izin veren kenar çubuğu widget’ları ve kısa kodları ile birlikte gelir.

3. Estatik

Estatik

Estatik eklentisi, WordPress’teki emlak girişlerinizi yönetmek için mükemmel bir seçenektir. Bu güçlü eklenti, web sitenize kolayca listeler eklemenizi sağlayan kullanımı kolay bir mülk yönetim sistemi ile birlikte gelir.

Fotoğraf galerisi, mülk arama widget’ı, Google Haritalar desteği, yerleşik sosyal paylaşım ve çok dilli destek içerir. Ayrıca, girişlerinize kolayca yeni alanlar eklemenizi sağlayan bir alan oluşturucu içerir.

Otomatik tamamlamalı ajax destekli arama özelliğine sahiptir. Kullanıcılar ayrıca listeleri fiyat, tarih ve popülerliğe göre sıralayabilir. Eklenti geliştiricisi ayrıca gerektiğinde daha fazla özellik eklemek için ücretli IDX / MLS hizmetleri ve eklentileri sağlar.

4. Kolay Emlak Listeleri

Kolay Emlak Listeleri

Easy Property Listings başka bir güçlü ve son derece özelleştirilebilir WordPress emlak eklentisidir. Koda dokunmadan ve temaları değiştirmeden kolayca bir emlak web sitesi oluşturmanıza izin verir.

Mülklerinizi yönetmeyi süper kolaylaştıran başlangıç ​​dostu bir liste yönetimi arayüzüne sahiptir. Mülklerinizi bir ızgara düzeninde veya tek bir giriş sayfasında görüntülemek için mobil uyumlu liste şablonları ile birlikte gelir.

Gelişmiş özellikler arasında REAXML, JUPIX, dünya çapında MLS sistemleri, çeviriler / çok dilli destek, gelişmiş haritalar ve daha fazlası bulunur. Ücretli eklentiler ve uzantılar, bir emlak acenteleri dizini ve yönetim sistemi de dahil olmak üzere birçok başka özellik eklemenize izin verir.

5. WP Gayrimenkul

WP Gayrimenkul

WP Real Estate, tonlarca harika özelliğe sahip WordPress için nispeten yeni bir gayrimenkul eklentisidir. Satın alma, satma ve kiralık mülkler için de kullanılabilir.

Gelişmiş bir arama özelliği, Google Haritalar, IDX / MLS entegrasyonu, iletişim formları, özel alanlar ve liste veya ızgara düzeni görünümleri içerir. Ayrıca, web sitenizde farklı emlak listeleri görüntüleyebilmeniz veya farklı mülkler için kendi açılış sayfalarınızı oluşturabilmeniz için kısa kodlar ve widget’lar ile birlikte gelir.

6. AgentPress Listeleri

AgentPress

AgentPress Genesis tema çerçevesi gerektirir ve hızlı bir şekilde bir emlak web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan kendi AgentPress Pro temasıyla çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Eklenti, özellikleri kategorilere ayırmanıza yardımcı olacak özel bir yayın türü ve sınıflandırmalar ekler. Bir widget hazır alanına liste araması eklemek için widget’ları da kullanabilirsiniz.

7. WPL Gayrimenkul

WPL Gayrimenkul

WPL Emlak eklentisi esnek ve güçlü WordPress emlak yönetim sistemidir. Ön uç için filtrelenebilir arama özelliği ile girişlerinizi eklemek için yönetimi kolay bir bölüme sahiptir. Emlakçı profilleri, Google Haritalar, farklı liste görünümleri ve mülk özellikleri eklemek için güçlü özel alanlar özelliği vardır.

Ek bir ücretli özellik olarak MLS / IDX hizmetleriyle entegre edilebilir, diğer özelleştirmeler de eklenti geliştiricisi tarafından bir hizmet olarak sağlanır. Piyasadaki en iyi WordPress temalarından bazılarıyla zaten iyi çalışıyor.

Bu makalenin, web siteniz için en iyi WordPress emlak eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca en iyi WordPress emlak temaları listemizi görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me