7 En İyi WordPress İş Panosu Eklentileri ve Temaları

En iyi WordPress iş panosu eklentisini mi arıyorsunuz? Kolayca bir iş panosu oluşturmak ve iş göndermek için diğer şirketleri ücretlendirmek için kullanabileceğiniz birkaç WordPress iş panosu eklentisi vardır. Blogunuzdan para kazanmanın yollarından biridir ve bunu kendi iş açılışlarınızı göndermek için bile kullanabilirsiniz. Bu makalede, kullanabileceğiniz en iyi WordPress iş panosu eklentilerini ve temalarını seçtik.


WordPress İş Panosu Eklentisi ve Temaları

WordPress ile İş Tahtası Web Sitesi Oluşturma

WordPress şu anda pazardaki en popüler web sitesi üreticilerinden biridir ve internetteki tüm web sitelerinin% 30’undan fazlasını güçlendirmektedir. Bir iş kurulu web sitesi de dahil olmak üzere neredeyse her türlü web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

Genellikle yeni kullanıcıları karıştıran iki tür WordPress web sitesi vardır. İlk olarak, barındırılan bir çözüm olan WordPress.com var. İkinci olarak, kendi kendine barındırılan WordPress olarak da adlandırılan WordPress.org’a sahipsiniz. Yan yana karşılaştırma için WordPress.com ve WordPress.org’daki makalemize bakın..

Kendinden barındırılan WordPress.org’u kullanmanızı öneririz, çünkü herhangi bir kısıtlama olmaksızın tüm WordPress özelliklerine anında erişmenizi sağlar.

Başlamak için bir alan adına ve bir WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacak.

Resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma sağlayıcısı olduğu ve dünyanın en büyük web barındırma şirketlerinden biri olduğu için Bluehost kullanmanızı öneririz..

Ayrıca kullanıcılarımıza ücretsiz bir alan adı, ücretsiz SSL ve web barındırma paketlerinde% 60 indirim sunuyorlar. Alan adı ve web barındırma arasındaki farkı görün.

Hosting satın aldıktan sonra, bir web sitesinin nasıl yapılacağı ile ilgili adım adım kılavuzumuzu izleyin.

WordPress sitenizi oluşturduktan sonra, bir iş panosu eklentisi yükleyebilirsiniz.

Bunu söyledikten sonra, bir iş panosu web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi WordPress iş panosu eklentilerine ve temalarına bir göz atalım.

1. WP İş Yöneticisi

WP İş Yöneticisi

WP Job Manager kullanımı son derece kolay bir WordPress iş panosu eklentisidir. Sadece yeni sayfalar oluşturun, kısa kodlar ekleyin ve dakikalar içinde canlı bir iş panonuz olabilir. Kullanıcıların web sitenize kaydolmalarını ve iş listelerini yayınlamalarını sağlar. Kullanıcılar ayrıca listelerini basit bir gösterge tablosundan da yönetebilir.

Eklentiler aracılığıyla ücretli listelerle çevrimiçi para kazanmak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca ZipRecruiter, Gerçekten, Facebook, WooCommerce mağazaları ve daha fazlası ile entegre olmak için eklentileri vardır.

Ayrıntılı talimatlar için WordPress’te iş panosu oluşturma hakkındaki makalemize bakın.

2. WPJobBoard

WPJobBoard

WPJobBoard, web sitenize güçlü bir iş arama motoru eklemenizi sağlayan ücretli bir WordPress iş panosu eklentisidir. Kullanıcıların iş ve özgeçmiş göndermesi için bir ön uç yönetici paneli içerir. Ayrıca, kullanıcıların doğru adayı aramasına izin veren bir özgeçmiş veritabanı ve işveren portalı içerir..

Eklenti tüm WordPress temalarıyla entegre olur ve kendi ücretsiz temasıyla birlikte gelir. Ayrıca, işverenlere ödemeleri kabul etmenizi, kuponlar, indirimler ve hatta üyelik paketleri sunmanızı sağlar..

3. İş Kurulu Müdürü

İş Kurulu Müdürü

Job Board Manager, WordPress web sitenize bir iş panosu eklemek için başka bir harika eklentidir. İş listelerini görüntülemek, yeni iş listesi eklemek, kullanıcı kontrol panelini göstermek ve daha fazlası için farklı sayfalara ekleyebileceğiniz kullanımı kolay bir kısa kod ile birlikte gelir.

SEO dostudur ve iş listeleri için Schema.org zengin snippet işaretlemesini kullanır.

Şirket profilleri, konumlar, widget’lar ve ekmek kırıntıları eklemek için ücretsiz eklentilerle birlikte gelir. WooCommerce ücretli listeleri, iş uyarıları, uygulama yöneticisi ve daha fazlası için ücretli eklentileri de kullanabilirsiniz.

4. Basit İş Kurulu

Basit İş Panosu

Basit İş Panosu kullanımı kolay bir başka WordPress iş panosu eklentisidir. İşverenlerin web sitenizde bir hesap oluşturmasına veya kendi iş listelerini eklemesine izin vermez. Temel olarak, kategorileri ve iş türlerini içeren iş girişlerini manuel olarak girmek için kullanabilirsiniz. Eklenti ayarlarında yerleşik para kazanma seçenekleri yoktur, ancak WordPress’e basit bir sipariş formu ekleyerek bunu genişletebilirsiniz..

Her bir giriş için gerektiği kadar ayrıntı eklemenize olanak tanır ve iş listeleri için özel iş başvuru formlarını görüntüleyebilirsiniz.

5. Online Başvurun

Çevrimiçi başvurun

Apply Online, kullanıcıların listelere hızlı bir şekilde yanıt vermesini sağlayan sınıflandırılmış bir reklam yönetimi eklentisidir. Web sitenize kolayca bir iş panosu eklemenize ve uygulamaları kabul etmeye başlamanıza olanak tanır.

Reklam kategorileri, filtreler, başvuru formu alanları, e-posta bildirimleri ve daha fazlası gibi güçlü özelliklere sahiptir. Eklentinin bir dezavantajı, ücretli bir iş listesi web sitesi oluşturmak için kullanamamanız ve abonelik planları oluşturmak için üyelik eklentisi eklemeniz veya siparişleri kabul etmek için bir iletişim formu eklentisi kullanmanız gerekecek.

6. JobRoller

JobRoller

JobRoller güçlü bir WordPress iş tahtası temasıdır. İş listeleri için ödeme almanıza olanak tanıyan mükemmel para kazanma seçenekleriyle birlikte gelir. Bir blog sayfası oluşturmak veya iş panosu web sitenize açılış sayfaları eklemek için ayrı bölümler içerir.

Hem işverenleri hem de iş arayan hesaplarını destekler, özgeçmiş veya CV bankası içerir ve Ajax destekli arama / filtre özellikleri ile birlikte gelir. Her şeyi hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olan çoklu ekran seçenekleri ve güçlü tema seçenekleri paneli vardır.

7. JobEngine

JobEngine

JobEngine, güçlü bir iş tahtası web sitesi oluşturmak için tasarlanmış bir WordPress uygulama temasıdır. Kullanıcılarınızın kolayca bir hesap oluşturmasına ve listeler eklemesine olanak tanır. İş listeleri için iş başına ücret alabilir veya premium planlar oluşturabilirsiniz. Öne çıkan girişleri ayrı olarak da satabilirsiniz. PayPal, Stripe, 2Checkout ve Authorize.net ödeme ağ geçitlerini destekler.

Bir tema olarak, iş kartınızın görünümünü kontrol etmek için birden fazla renk seçeneği ve tasarım seçeneği vardır. Birden fazla kenar çubuğu, açılış sayfası seçenekleri, çeviriye hazır ve çok dilli web siteleri için destek var.

Bu makalenin, web siteniz için en iyi WordPress iş panosu eklentilerini ve temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. En iyi sürükleme listemizi görmek de isteyebilirsiniz & web sitenizi daha da özelleştirmek için WordPress sayfa oluşturucu eklentilerini bırakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me