Emlakçılar için 19 En İyi Gayrimenkul WordPress Temaları (2020)

En iyi emlak WordPress temalarını mı arıyorsunuz? WordPress, listelerini sergilemek için emlak şirketleri, emlakçılar ve emlak yönetimi şirketleri arasında en popüler web sitesi oluşturucusudur.


Varsayılan olarak, çoğu WordPress teması bloglar veya işletme web siteleri için yapılır. Bu, uygun bir emlak teması bulmayı biraz zorlaştırır.

Bu makalede, girişlerinizi yönetmenize ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak en iyi WordPress emlak temalarından bazılarını göstereceğiz.

Emlakçılar için en iyi WordPress emlak temaları

Emlakçılar için Emlak Web Sitesi Oluşturma

Bu web sitesindeki tüm temaların kendi kendine barındırılan WordPress.org sitesi için olduğunu bilmeniz gereken ilk şey ve çoğu WordPress.com planında çalışmaz. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress.com ile WordPress.org karşılaştırmamıza bakın..

WordPress kullanarak bir emlak web sitesi yapmak için aşağıdaki öğelere ihtiyacınız olacak:

 • WordPress hosting (web sitesi dosyalarınızın saklandığı yer)
 • Bir alan adı (Örneğin, wpbeginner.com)
 • Bir emlak WordPress eklentisi
 • Bir emlak WordPress teması

İlk olarak, bir alan adı ve web barındırma almanız gerekir.

Her ikisi de resmi olarak WordPress tarafından önerildiği için Bluehost veya SiteGround kullanmanızı öneririz.

Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak kaydolursanız Bluehost size ücretsiz bir alan adı + ücretsiz SSL sertifikası bile verir.

Barındırma için kaydolduktan sonra, WordPress’i yükleyebilir ve yükleyebilirsiniz..

Daha ayrıntılı talimatlar için WordPress kullanarak bir IDX emlak web sitesi oluşturma hakkında adım adım kılavuzumuza bakın.

Bununla birlikte, emlakçılar için en iyi gayrimenkul WordPress temalarından oluşan uzman seçimimize bir göz atalım.

1. AgentPress Pro

AgentPress Pro

AgentPress Pro, emlakçılar için premium bir WordPress gayrimenkul temasıdır. WordPress sitenize bir liste yönetim sistemi eklemenize izin veren AgrentPress listings eklentisi ile birlikte gelir.

AgentPress 4 renk şeması, özel widget’lar, arka planlar, başlıklar ve tema seçenekleri paneliyle birlikte gelir. StudioPress tarafından geliştirilmiştir ve güçlü Genesis tema çerçevesinin üstünde çalışır. Genesis tüm en iyi uygulamaları takip ediyor ve bu yüzden bunun üzerine WPBeginner web sitesi temasını da oluşturduk.

StudioPress artık en popüler yönetilen WordPress hosting şirketi olan WP Engine’in bir parçası. Web sitenizi oluşturmak için WP Engine hosting’e kaydolursanız, bu temayı ve diğer 35+ StudioPress temasını alabilirsiniz.

Bonus: WPBeginner kullanıcıları ayrıca% 20 indirim kazanır. WP Engine’i kullanmaya başlayın.

2. Astra

Astra

Astra, gayrimenkul işleri de dahil olmak üzere her türlü web sitesi için kullanılmak üzere tasarlanmış güzel bir WordPress temasıdır. Bu esnek tema, tek bir tıklamayla yüklenebilecek düzinelerce hazır web sitesi ile birlikte gelir.

Tüm önemli WordPress eklentileri ile uyumludur ve seçtiğiniz herhangi bir gayrimenkul eklentisi ile kullanılabilir. Yeni başlayanlar daha basit tema ayarlarıyla özelleştirmeyi kolay bulabilirler.

3. OceanWP

OceanWP Parlak

OceanWP, tonlarca premium özellik ve inanılmaz esnekliğe sahip popüler bir ücretsiz WordPress temasıdır. Bu çok amaçlı WordPress teması, hızlı bir şekilde yükleyebileceğiniz düzinelerce hazır web sitesi demolarına erişmenizi sağlayan bir pro sürümüyle birlikte gelir.

Son derece özelleştirilebilir ve tüm popüler sayfa oluşturucular ve emlak eklentileri ile çalışır. Yerleşik sayfa şablonları, özel widget’lar, çoklu gezinme menüleri, çoklu düzenler, widget alanları, özelleştirilebilir başlık ve arka planlar ile birlikte gelir.

4. Divi

Divi Emlak

Divi nihai çok amaçlı WordPress temasıdır. Divi oluşturucu, popüler bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu eklentisi ve farklı web siteleri için birkaç hazır web sitesi düzeni ile birlikte gelir.

Ayrıca, bir açılış sayfası, listeler şablonu, iletişim sayfası, yaklaşık sayfa ve özel widget’lar ile eksiksiz bir emlak düzeni paketi ile birlikte gelir.

Divi’nin kullanımı ve kurulumu oldukça kolaydır. Basit nokta ve tıklama araçlarını kullanarak renkleri, düzeni, yazı tiplerini ve şablonları kolayca değiştirebilirsiniz.

5. Rakım Pro

Yükseklik Pro

Altitude Pro, Genesis tema çerçevesinin üstünde yapılmış zarif bir WordPress iş temasıdır. Emlakçılar, brokerler, koçluk ve eğitim web siteleri için uygundur. Ana sayfasında karşılama mesajınız ve harekete geçirici mesajınızla birlikte tam ekran bir arka plan var.

Birden çok sayfa şablonu, sayfa oluşturucu desteği, özel pencere öğeleri ve pencere öğesi ana sayfa düzeni ile birlikte gelir. Gutenberg blok editörü için optimize edilmiştir ve tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir.

6. Mevcudiyet

Presence Emlak

Presence, özellikle küçük işletme web siteleri için yapılmış çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Biri bir gayrimenkul web sitesi için olmak üzere 10 hazır web sitesi tasarımı içerir. Tüm web sitesi demoları tek tıklamayla kolayca kurulabilir.

Emlak web sitesi, liste şablonu, aracı sayfası, arama widget’ı ve IDX desteği ile birlikte gelir. Ayrıca 6 renk şeması, kaydırıcı, fotoğraf galerisi ve sosyal medya entegrasyonu için özel widget’lar içerir.

7. Ultra

Themify Ultra

Ultra, bir emlak web sitesi yapmak için kolayca kullanılabilen bir başka mükemmel çok amaçlı WordPress temasıdır. Themify sayfa oluşturucu eklentisi, birkaç hazır web sitesi ve 60’tan fazla düzen ile birlikte gelir.

Basit sürükle ve bırak özellikleri, kullanımı ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmesini kolaylaştırır. Tüm popüler emlak WordPress eklentileri ile çalışır, kolayca listeler, mülk arama ve ajan profili özellikleri eklemenize izin verir.

8. Emlakçı

emlâkçı

Emlakçı emlakçılar, ajanslar ve emlak listesi web siteleri için premium bir temadır. Izgara veya liste görünümünde görüntülenebilen tam özellikli listeler alanı ile birlikte gelir.

Ayrıca gelişmiş bir özellik filtresi ve arama, özellikler haritası (Google Maps API kullanılarak oluşturulmuş), emlakçı profil sayfası, çoklu liste şablonları içerir. Çeşitli kısa kodları, özel widget’ları ve premium temada görmek istediğiniz tüm seçenekleri vardır.

9. Emlak Motoru

EstateEngine

Emlak Motoru herhangi bir web sitesini kendi emlak motoruna dönüştürebilirsiniz. Kullanıcıların bir ücret karşılığında kendi listelerini eklemelerine izin vererek emlak web sitenizden para kazanabilirsiniz.

Google Haritalar desteği, galerileri, kaydırıcıları ve özel widget’ları olan güçlü bir liste arama filtresine sahiptir. Estate Engine ayrıca mobil kullanıcılarınızın göreceği bir mobil tema ile birlikte gelir, işlevsellikten ödün vermeden eşit derecede güzel görünür.

10. Academy Pro

Academy Pro

Academy Pro, eğitim, çevrimiçi kurslar ve öğrenme toplulukları için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Emlakçılar, gayrimenkul eğitimi, danışmanlık ve benzeri işletmeler için idealdir.

Bu güçlü WordPress teması StudioPress tarafından geliştirilmiştir. En iyi performans ve daha yüksek kodlama standartlarını sağlayan Genesis tema çerçevesinde çalışır. Özelleştirmek çok kolaydır ve esnek üstbilgi, sürükle ve bırak ana sayfa düzeni, birden çok sayfa şablonu ve tam Gutenberg desteği ile birlikte gelir.

11. WPCasa Elviria

Elviria

Gayrimenkul web siteleri için özel olarak tasarlanmış bir çerçeve olan WPCasa üzerine kurulmuştur. Eliviria, pişmiş güçlü gayrimenkul özellikleri ile zarif bir WordPress temasıdır.

Liste widget’ları, liste kaydırıcısı ve liste karuseli vardır. Sınırsız renk seçeneğine sahip birden fazla ana sayfa düzeni var.

12. Konut

Konut

Residence klas bir mobil dostu emlak teması. Google Haritalar tarafından desteklenen listelere ve IDX-MLS arama filtresine sahiptir, bu da kullanıcıların listeleri bulmasını kolaylaştırır.

Bu güzel tema, özel widget’lar, birden çok sayfa düzeni, galeri döngüsü ve bir para birimi ve birim dönüştürücü ile birlikte gelir.

13. WP Gayrimenkul

WP Gayrimenkul

WP Real Estate, özellikle emlak acenteleri, brokerler ve ajanslar için yapılmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Etkinleştirildiğinde tema, filtrelenebilir arama çubuğu da dahil olmak üzere özellik listeleri özellikleri ekleyen bir emlak eklentisi önerir..

Öne çıkan yayınlar bölümü, sosyal medya simgeleri, özelleştirilebilir başlık, özel arka plan ve Google Yazı Tipleri içerir. Tüm tema seçenekleri, tema özelleştirici altında düzgün bir şekilde düzenlenmiştir..

14. WPCasa Bahia

Bahia

WPCasa’nın emlakçılar için Bahia teması, ana sayfada listeler için çok belirgin bir arama özelliği ile büyük arka plan resmi içeriyor. Bu güzel emlak teması, birden fazla ana sayfa düzeni, özel widget’lar, şablonlar ve çok daha fazlası ile birlikte gelir.

15. Ana Cadde

Ana cadde

Main Street, IDX-MLS entegrasyonu ve mobil kullanıma hazır Yerleşim özelliğine sahip şık bir WordPress gayrimenkul temasıdır. Google haritaları, özellik özellik slayt gösterisi, muhteşem emlak galerileri, ajanlar ve emlakçılar için profesyonel bir görünüme sahip yıldırım hızlı arama için yerleşik desteğe sahiptir.

16. Londra

Londra

Londra, WPCasa çerçevesinin üstünde tasarlanmış başka bir WordPress temasıdır. Büyük arka plan resimleri ve göze çarpan bir liste araması içeren şık ve modern.

Çoklu renk seçenekleri, özel şablonlar, kısa kodlar ve IDX desteği ile kolayca özelleştirilebilir. Widget girişleri sayfası, birden fazla ana sayfa düzeni seçeneği ve tek tıklamayla demo ithalatçısı var.

17. Gerçek Estater

Gerçek Estater

Real Estater profesyonel bir tasarıma sahip ücretsiz bir WordPress gayrimenkul temasıdır. Hakkımızda, özellikler, hizmetler, kiralama ve galeri için emlak listeleri bölümleri içeren tamamen özelleştirilebilir bir ana sayfa düzeni ile birlikte gelir.

Mülk listelerini yönetmek ve bir liste arama özelliği eklemek için popüler emlak eklentilerini destekler. Tek tek yayınlar ve sayfalar için özel başlıklar, arka planlar, sosyal medya menüsü ve düzen seçenekleri içerir.

18. Oslo

Oslo

Oslo emlakçılar için güzel bir parlak WordPress teması. Listeleri arama, filtreler, şablonlar ve tam IDX desteği var.

Bunun dışında SEO dostu, mobil kullanıma hazır ve harika bir emlak web sitesi oluşturmak için gerekli tonlarca özellik ile birlikte geliyor.

19. Oikia

Oikia

Emlakçılar ve ajanslar için Oikia WordPress teması güçlü bir özellik zengin teması. Liste yönetimine entegre edilmiş gelişmiş bir harita ve konum filtresi içerir. Özel yazı türlerine, widget’lara, kısa kodlara ve çoklu renk seçeneklerine sahiptir.

Şimdilik bu kadar.

Bu makalenin emlakçılar için en iyi WordPress emlak temasını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca yeni başlayanlar için nihai adım adım WordPress SEO kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map