Etkinlikler İçin En İyi 24 WordPress Teması (2019)

Etkinlikler için en iyi WordPress temasını mı arıyorsunuz? Tüm WordPress temaları, etkinliğinizi veya konferansınızı tanıtmanıza yardımcı olacak özelliklere ve tasarıma sahip değildir. Bu yazıda size etkinlikler ve konferanslar için en iyi WordPress temalarını göstereceğiz.


Etkinlikler için en iyi WordPress temaları

WordPress ile Etkinlik Web Sitesi Oluşturma

WordPress, etkinlik yöneticileri ve organizatörlerin web sitelerini oluşturmaları için mükemmel bir araçtır. Bilet satmak, etkinlik takvimleri eklemek, canlı sohbet desteği ve daha fazlasını yapmak için üçüncü taraf platformlarıyla entegre olur.

Ancak, web siteniz için doğru platformu seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Kendinden barındırılan bir WordPress.org web sitesi, WordPress’in tüm güçlü özelliklerine erişmenizi sağlar (Bkz. WordPress.com – WordPress.org).

Başlamak için bir alan adına ve bir WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacak.

Bluehost kullanmanızı öneririz. Dünya çapında 2 milyondan fazla web sitesine güç veren en büyük WordPress hosting şirketlerinden biridir. Ayrıca kullanıcılarımıza ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL sertifikası ve% 60 indirim sağlıyorlar..

Hosting satın aldıktan sonra, bir sonraki adım WordPress’i yüklemektir. Adım adım talimatlar için web sitesi oluşturma hakkındaki kılavuzumuzu izleyin.

Ardından, etkinlik web siteniz için bir tema seçme zamanı. Aşağıdan uzman seçimimizden etkinlikler için bir WordPress teması seçin.

Bu liste hem ücretsiz hem de ücretli temaları içerir ve hepsi kutudan çıkar çıkmaz mobil uyumludur.

1. Konferans

Konferans

Konferans, etkinlikler, konferanslar, sergiler ve daha fazlası için modern ve şık bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için yerleşik PayPal entegrasyonu ile birlikte gelir. Ayrıca Eventbrite gibi üçüncü taraf araçlarla güzel bir şekilde bütünleşir.

Ana sayfa için hoparlörler, sponsorlar, biletler, blog gönderileri, referanslar ve daha fazlasını eklemek için bölümler içeren modern bir düzene sahiptir. Sınırsız renk şemaları, sosyal paylaşım, özel widget’lar ve çoklu düzenleri vardır. Web sitenizi kolayca ayarlamanıza yardımcı olacak özel bir tema seçenekleri paneli de bulunmaktadır.

2. Toplantı

Toplantı

Toplantı, etkinlikler ve konferanslar için son derece duyarlı bir WordPress temasıdır. Büyük tam ekran kaydırıcısı, olay geri sayım sayacı ve harekete geçirici mesaj düğmeleri ile sofistike modern bir ana sayfa düzeni sunuyor. Bilet için hoparlör, mekan, sponsor ve fiyat tablosu eklemek için bölümleri yönetmek kolaydır.

Tek sayfalık bir şablonun yanı sıra çok sayfalı bir tema olarak da kullanılabilir. İçeride sosyal medya paylaşımı, özel widget’lar, renkler ve daha fazlası için tonlarca seçenek bulacaksınız. Ayrıca premium sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir.

3. Lider

Önder

Lider, etkinlikler, konferanslar ve iş web siteleri için uygun, güçlü ve son derece esnek, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. 28’den fazla ana sayfa düzeni, 13 başlık stili, 36 portföy şablonu, 12 blog düzeni ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmanıza izin veren tek tıklamayla demo ithalatçısı ile kolay tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir. Bir sayfa oluşturucu ve premium bir kaydırıcı eklentisi ile birlikte gelir.

4. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent, konferanslar, atölyeler, toplantılar ve daha fazlası gibi etkinlikler için özel olarak tasarlanmış güçlü bir WordPress temasıdır. Etkinlik web sitenizin göze çarpmasını sağlayarak daha fazla bilet satmak üzere tasarlanmıştır. Modern ana sayfa düzeninin kurulumu çok kolaydır ve web sitenizi doğrudan ön sayfadan düzenlemenizi sağlayan bir ön düzenleyici ile birlikte gelir.

Facebook olayı ve Eventbrite’den 1 tıklama etkinlik ithalatçısı ile birlikte gelir. Facebook’ta kimin RSVP’si olduğunu gösterebilir ve kitlelerinizi Facebook’ta meşgul edebilirsiniz. Konuşmacıları, sponsorları, referansları, fotoğrafları ve video galerilerini kolayca ekleyebilirsiniz. Ayrıca WooCommerce dahil olmak üzere bilet satmak için birçok üçüncü taraf aracıyla entegre olur.

5. Çakra

çakra

Çakra, esnek seçeneklere sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Etkinlikler ve konferanslar dahil her türlü iş web sitesi için uygundur. 12 ana sayfa stili, 6 blog sayfası stili, 17 sayfa örneği ve 23 adet yeniden kullanılabilir tasarım öğesi içerir.

Slider eklentisi, premium sayfa oluşturucu, çok dilli web siteleri için tam destek ile birlikte gelir. WooCommerce hazır, böylece kendi web sitenizden bilet satabilirsiniz.

6. Konferans Uzmanı

Konferans Uzmanı

Conference Pro, etkinlikler ve konferanslar için esnek ve modern bir WordPress temasıdır. İhtiyacınız olursa güzel etkinlik web sitesi ve özel açılış sayfaları ayarlamanıza olanak tanıyan esnek bir sürükle ve bırak etkinlik oluşturucusu ile birlikte gelir.

Etkinlik tarihini, mekanı, sponsorları, konuşmacıları, referansları ve daha fazlasını kolayca eklemek için bölümler içerir. Tüm etkinlik yönetimi WordPress eklentileri, üçüncü taraf bilet web siteleri ile entegre olur ve etkinliğinizi tanıtmanıza yardımcı olmak için yerleşik sosyal medya entegrasyonu ile birlikte gelir.

7. Amore

Amore

Düğünler, toplantılar ve partiler gibi aile etkinlikleri için bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Amore’a bir bak. Bu güzel tasarlanmış WordPress teması bu tür etkinlikler için mükemmeldir.

Animasyonlu etkinlik geri sayımı ile ana sayfada güzel tam ekran kaydırıcı ile birlikte gelir. İstediğiniz renk düzenini oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Tüm tema seçenekleri tema özelleştirici kullanılarak ayarlanabilir. Kendi özel mizanpajlarınızı oluşturmak için basit bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

8. Konuşmacı

Speakersumo

Speakersumo özellikle kamuya açık konuşmacılar için tasarlanmıştır. Konuşmacı olarak katıldığınız etkinlikleri, yaklaşan etkinlikleri sergilemenizi ve gelecekteki etkinlikler için rezervasyon formu eklemenizi sağlar..

Program takvimi, ayrıntılar sayfası içeren etkinlikler bölümü, sunumlar, rezervasyon formları için özel harekete geçirici mesaj düğmeleri ile birlikte gelir. Kurulumu kolaydır ve içerik ve ayarlarla birlikte tek tıklamayla demo yükleyici ile birlikte gelir.

9. Konferans Teması

Konferans Teması

Konferans Teması, konferanslar, sergiler, atölyeler ve daha fazlası için çok güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Üstünde çarpıcı bir kaydırıcı ile çok modern bir görünüme sahip, ardından hoparlörler, oturumlar, program, mekan, sponsorlar ve daha fazlası gibi olay bilgileri.

Hoparlör sayfaları, zamanlama, tam genişlikte sayfa şablonu ve ayrı blog sayfaları için muhteşem şablonlarla birlikte gelir. Tüm üçüncü taraf biletleme çözümleriyle çalışır ve hatta kendi biletlerinizi satmak için WordPress e-ticaret eklentileri ile kullanabilirsiniz..

10. Etkinlik

Etkinlik

Konserler, kulüpler, müzik festivalleri gibi eğlence ile ilgili etkinlikler için daha modaya uygun bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Etkinlik temasına bir göz atın. Bu cesur ve modern WordPress teması, müzik etkinlikleri, kulüp lansmanları ve diğer eğlence ve yaşam tarzı etkinlikleri için tasarlanmıştır.

Etkinlik yönetimi, ses, video, fotoğraf galerileri ve yerleşik sosyal paylaşımla birlikte gelir. Entegre sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, tek tıklamayla demo yükleyici ve güçlü tema özelleştirme paneli içerir.

11. Etkinlik

Etkinlik

Etkinlikler için ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız, Etkinlik sizin için bir temadır. Canlı tema özelleştiricisini kullanarak kurulumu kolay, şık bir ana sayfa düzenine sahiptir. Özel widget’lar, birden çok kenar çubuğu, başlık widget alanı, yaklaşan etkinlikler ve daha fazlasını içerir.

Blog yazıları için güzel şablonlar, tam genişlikte sayfa, büyük başlık resimleri ve Polylang eklentisini kullanan çok dilli web siteleri için destek içerir. Üçüncü taraf etkinlik biletleme hizmetleri ve WooCommerce ile çalışır.

12. Esnek

esnek

Flexi, etkinlikler de dahil olmak üzere her türlü iş web sitesi için uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Güzel paralaks efektleri ve geniş bir tam genişlik kaydırıcısına sahip zarif bir ana sayfa tasarımına sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla ana sayfa stili, düzen seçenekleri ve renk düzenleri ile birlikte gelir.

İçeride ekip üyeleri, portföy öğeleri, fotoğraf galerileri, ortaklar ve daha fazlasını eklemek için bölümler de bulacaksınız. Bir sayfa oluşturucu, tek tıklamayla demo yükleyici ve daha kolay kurulum talimatları ile birlikte gelir.

13. Açılış Konuşması

temel düşünce

Keynote, bir mega temanın içinde paketlenmiş birden fazla temanın bir paketi olan The Core ile birlikte gelen bir WordPress etkinlik temasıdır. Düzinelerce stil, sınırsız renk, güçlü sosyal paylaşım, sınırsız sayfa düzeni ve daha birçok seçenek içerir.

Kolayca etkinlik eklemek ve bir etkinlik takvimi takvimi görüntülemek için yerleşik bir etkinlik yönetimi bölümü ile birlikte gelir. Kurulumu kolaydır ve tek tıklamayla yükleyici ve entegre bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

14. Yeni Evli

Yeni evli

Bir düğün etkinliği için zarif bir tasarım mı arıyorsunuz? WordPress için Just Married düğün temasına bir göz atın. Benzersiz bir tasarım, güzel tam ekran arka plan resimleri, tek bir sütun ana sayfası ve muhteşem resim galerileri ile birlikte gelir.

4 renk şemasında mevcuttur ve kendi renklerinizi de seçebilirsiniz. İçinde ayrıca sağdıçlar, nedime, konaklama, rezervasyonlar, iletişim formları ve daha fazlasını eklemek için bölümler bulacaksınız..

15. Minimum Pro

Minimum Profesyonel

Minimalizm genellikle basitlik getirir ve gerçekten harika tasarımlar yaratmanıza izin verir. Mimimum Pro, geniş düzenleri ve zarif tasarımı ile minimalist bir WordPress temasıdır. Genesis tema çerçevesi üzerine inşa edilmiştir ve hız ve performans için son derece optimize edilmiştir. Daha hızlı kurulum için basit bir tema seçenekleri paneli sunar.

Ana sayfası, ana sayfa oluşturmak için içerik widget’larını sürükleyip bırakmanıza izin veren farklı widget hazır alanlarından oluşur. Ayrıca özel sayfa şablonları, özelleştirilebilir başlık ve arka plan içerir.

16. Atom

atomik

Atomic muhteşem bir çok amaçlı WordPress iş temasıdır. En göze çarpan özellikleri net tipografi ve görüntülerin güzel görüntüsüdür..

Proje öğeleri, fotoğraf galerileri, videolar için ışık kutusu pop-up’ı ve kolay özelleştirme için güzel şablonlarla birlikte gelir. Tüm tema seçenekleri özelleştirici altında bulunur ve bir başlangıç ​​kılavuzu ile birlikte gelir.

17. İçgörü

İçgörü

Insight, dergi stili bir düzene sahip içerik açısından zengin etkinlik web siteleri için uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Birkaç özel widget ve tamamen widget edilmiş ana sayfa düzeni ile birlikte gelir.

3 renk şemasında mevcuttur. Tüm tema seçeneklerine özelleştirici ve bir tema seçenekleri paneli üzerinden kolayca erişilebilir. Tüm üçüncü taraf etkinlik biletleme eklentileri ile çalışır.

18. Osilatör

Osilatör

Osilatör, müzik etkinlikleri, gruplar ve müzisyenler için esnek bir WordPress temasıdır. Dahili kaydırıcı, sanatçılar, diskografi, etkinlik yönetimi, galeriler ve videolar ile birlikte gelir.

Site genelinde görüntüleyebileceğiniz güzel bir müzik çalar içerir. Ayrıca, içerik keşfi, sosyal ağ, Twitter, Flickr ve daha fazlası için özel widget’lara sahip bir sürükle bırak ana sayfasına da.

19. Mondree

Mondree

Mondree, özellikle etkinlikler ve etkinlik yöneticileri için tasarlanmış güçlü bir WordPress temalarıdır. Etkinlikleriniz için açılış sayfaları oluşturmak için bir sayfa oluşturucu gibi davranan sezgisel bir sürükle ve bırak olay oluşturucu ile birlikte gelir.

Konuşmacıları, oturumları, programları, sponsorları, referansları ve daha fazlasını kolayca eklemek için yazı türlerini içerir. Biletlerinizi herhangi bir üçüncü taraf platformunu kullanarak veya doğrudan WooCommerce kullanarak satabilirsiniz. Tema özelleştirici, özel widget’lar ve tema ayarları sayfası ile kurulum daha kolaydır.

20. Ekstremite

HighEnd

Highend, esneklik ve kullanım kolaylığı için tasarlanmış çok amaçlı bir WordPress temasıdır. İstediğiniz her türlü web sitesini hızlı bir şekilde oluşturmak için sürükle ve bırak özelliğine sahip 16+ demo şablonuyla birlikte gelir. Tek tıklamayla demo yükleyici ve daha hızlı kurulum için güçlü bir tema seçenekleri paneli içerir.

Çeviri hazır ve çevrimiçi bilet satmanıza izin veren tam WooCommerce desteği ile birlikte geliyor. Ayrıca, kendinize ait özel sayfa düzenleri oluşturmak için premium kaydırıcı, sayfa oluşturucu ve ızgara düzeni eklentileri içerir.

21. Vertoh

Vertoh

Etkinlik uzmanları için tasarlanan Vertoh, her türlü etkinlik web sitesi için güzel bir WordPress temasıdır. Daha fazla bilet satmanıza ve etkinliğiniz için olası satışlar oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Sitenize benzersiz bir görünüm vermek için 16 renk şeması ve 4 başlık stilinde gelir. Konuşmacılar, sponsorlar, referanslar, cazibe merkezleri ve daha fazlasını eklemek için özel yayın türleri içerir. Üçüncü taraf etkinlik bilet web siteleriyle iyi entegre olur ve bilet satmak için PayPal ve WooCommerce’i de kullanabilirsiniz..

22. Hestia

Hestia

Bir etkinlik web sitesi oluşturmak için ücretsiz ve esnek bir seçenek arıyorsanız Hestia’ya göz atın. Bu ücretsiz tema, premium benzeri özellikler, güzel şablonlarla birlikte gelir ve Beaver Builder gibi sayfa oluşturucularla çalışır.

Güzel başlık stilleri, çoklu düzen seçenekleri, kenar çubukları ve güzel bir ana sayfa düzeni için gelişmiş ayarlarla birlikte gelir. WooCommerce hazırdır ve bbPress ve tüm gerekli WordPress eklentileri ile uyumludur.

23. Tyler

Tyler

Tyler, etkinlik uzmanları ve organizatörleri için hazırlanmış bir WordPress etkinlik temasıdır. Ana sayfasında etkinlik tarihi ve yeri ile net harekete geçirici mesaj düğmesi bulunan büyük bir resim var. 15 renk kombinasyonunda gelir, hoparlör profilleri sanatçılar arasında ayrım yapmanıza olanak tanır.

Ayrıca sponsorlar, referanslar, oturumlar ve daha fazlasını eklemek için yerleşik bölümler içerir. Tek tıklamayla demo yükleyici ve daha basit tema kurulum süreci ile birlikte gelir. Üçüncü taraf etkinlik bilet platformlarıyla çalışır ve WooCommerce ve PayPal’ı kullanarak bilet satabilirsiniz.

24. Yaratıcı

Creativo

Creativo, basit sürükle ve bırak araçlarıyla her türlü web sitesi oluşturmak için bir WordPress temasıdır. Tek tıklamayla kurulabilen 11 hazır tasarımla birlikte gelir.

Tüm popüler etkinlik takvimi eklentileri, WooCommerce ve bilet hizmetleri ve e-posta pazarlama platformları gibi üçüncü taraf platformlarıyla çalışır. Kurulumu kolaydır ve performans için son derece optimize edilmiştir.

Bu makalenin etkinlikler için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca yeni başlayanlar için nihai adım adım WordPress SEO kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map