Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi 21 WordPress Teması

Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz??


Yardım ve kar amacı gütmeyen web siteleri, bağış hedeflerine ulaşmak için doğru araçlarla çekici bir sunum gerektirir. Profesyonel bir WordPress teması kullanılarak mümkün olabilir.

Bu makalede, size maksimum bağış almanıza yardımcı olacak kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için en iyi WordPress temalarından bazılarını göstereceğiz.

Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve yardım kuruluşları için en iyi WordPress temaları

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş İçin Web Sitesi Oluşturma

WordPress, dünyadaki kâr amacı gütmeyen kuruluşlar arasında en popüler web sitesi oluşturucusudur. Sağlam bir çevrimiçi varlık için ihtiyacınız olan özgürlüğü ve esnekliği sağlayan ücretsiz ve açık bir kaynaktır.

Açık olmak gerekirse, WordPress’in iki sürümü var. Barındırılan bir çözüm olan WordPress.com ve kendi kendine barındırılan WordPress olarak da bilinen WordPress.org. Daha fazla bilgi için WordPress.com ve WordPress.org karşılaştırmamıza bakın..

Kendi kendine barındırılan WordPress.org’u kullanmanızı öneririz. Kutudan çıktığı anda WordPress’in tüm özelliklerine erişmenizi sağlar (herhangi bir kısıtlama olmadan).

Kendi barındırdığınız WordPress web sitenizi başlatmak için bir alan adına ve WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacak.

Bluehost kullanılması tavsiye edilir. Onlar dünyanın en büyük hosting şirketlerinden ve resmi bir WordPress hosting sağlayıcısıdır.

WPBeginner kullanıcılarına barındırma, ücretsiz alan adı ve SSL Sertifikası için indirim sunmayı kabul ettiler. Stripe gibi üçüncü taraf hizmetleri kullanarak WordPress’te bağış toplamak için SSL’ye ihtiyacınız olacak.

→ Bu özel Bluehost Teklifini talep etmek için burayı tıklayın ←

Barındırma satın aldıktan sonra, WordPress’i yüklemeye devam edebilirsiniz. Adım adım talimatlar için web sitesi oluşturma hakkındaki kılavuzumuza bakın.

Bununla birlikte, web sitenizde kullanabileceğiniz kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve hayır kurumları için en iyi WordPress temalarına bakalım.

1. Astra

Astra yardım teması

Astra hafif ve süper esnek bir WordPress temasıdır. Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve yardım kuruluşları için bir şablon da dahil olmak üzere birden çok web sitesi düzeniyle birlikte gelir. Bu tema, web sitenizin sayfalarını anında tasarlamak için popüler sayfa oluşturucularla entegre edilebilir.

Düzen ayarları, başlık seçenekleri, sınırsız renkler, güzel net tipografi ve kolay özelleştirme vardır. Astra diğer normal WordPress temalarından daha hızlı performans gösterebilir.

2. OceanWP

OceanWP yardım kuruluşu

OceanWP, birden fazla web sitesi şablonu içeren güçlü ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. Tüm temel özelliklere sahip, kâr amacı gütmeyen bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. OceanWP tamamen duyarlı bir temadır ve en hızlı sayfa yükleme süresine sahiptir.

Gezinme menüsünün yanındaki başlıkta şimdi bir bağış düğmesi eklemenizi sağlar. Ayrıca özel bir logo, sosyal simgeler, resim kaydırıcısı ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Temanın kurulumu kolaydır ve web sitenize daha fazla özellik eklemek için yararlı uzantılar sunar.

3. Sosyal Yardım Pro

Outreach Pro

Outreach Pro, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, hayır kurumları ve dini kuruluşlar için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Kaya gibi sağlam bir WordPress hızı ve performansı sağlayan Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir..

Arşivler, blog bölümü ve bir açılış sayfası şablonu için sayfa şablonları içerir. Diğer özellikler, özelleştirilebilir üstbilgileri, tema seçenekleri panelini ve öğeleri web sitenize sürükleyip bırakmak için birden fazla widget kullanımına hazır alanları içerir.

StudioPress artık en popüler yönetilen WordPress hosting şirketi olan WP Engine’in bir parçası. Web sitenizi oluşturmak için WP Engine hosting’e kaydolursanız, bu temayı ve diğer 35+ StudioPress temasını alabilirsiniz.

Bonus: WPBeginner kullanıcıları da% 20 indirim kazanıyor. WP Engine’i kullanmaya başlayın.

4. GiveWP

GiveWP

GiveWP, yardım ve kar amacı gütmeyen web siteleri için popüler bir WordPress bağış eklentisidir. Tüm standart WordPress temalarıyla harika çalışır ve bağış toplamanızı kolaylaştırır. Yinelenen bağışlar, haraçlar, ücret kurtarma ve daha fazlası için yararlı eklentilerle birlikte gelir.

Bağış hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için popüler ödeme çözümleriyle entegre olur. GiveWP, özelleştirmeyi kolaylaştıran esnek seçeneklere ve geliştirmelere sahiptir. Web sitenizin farklı açılış sayfalarına da bağış formları ayarlayabilirsiniz..

5. Ultra

Ultra

Ultra, kar amacı gütmeyen kuruluşlar da dahil olmak üzere her türlü web sitesi için uygun çok amaçlı bir WordPress mega temasıdır. Dakikalar içinde ilgi çekici web siteleri oluşturmanıza yardımcı olmak için önceden hazırlanmış 9 web sitesi, 1 tıklamayla demo içerik yükleyici ve görsel sayfa düzenleyici ile birlikte gelir.

Animasyonlu sayaçlar, ilerleme çubukları, iletişim formu, Google Haritalar, fiyatlandırma tabloları ve daha fazlasını içerir. E-Ticarete hazır ve yeni başlayanlara dost.

6. Zeko

Zeko

Zeko yardım kuruluşları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için harika tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Esnek seçeneklerle temiz ve profesyonel bir tasarıma sahiptir. Web sitenizin canlı önizlemesine sahip tema özelleştirici kullanılarak tüm tema seçenekleri kolayca ayarlanabilir.

Göze çarpan özellikler arasında 5 sayfa şablonu, çok sütunlu ızgaralı blog ve esnek kenar çubukları, sınırsız renkler, WooCommerce, BuddyPress ve bbPress desteği bulunmaktadır.

7. Tabandan

kökleşmiş

Grassroots, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve bağış toplama web siteleri için mükemmel bir WordPress temasıdır. Ana sayfada tam ekran video arka planları içerir ve son derece ilgi çekici açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanır.

Bağış toplama ve bağışlar için tema WooCommerce, iletişim formu ve bağış eklentilerini destekler. Bunun dışında öne çıkan içerik, personel ve sponsor bölümleri, özel logo yükleme ve çoklu renkler içerir.

8. Divi

Divi

Divi, her türlü web sitesini kolayca oluşturmak için kullanılabilecek güçlü bir WordPress temasıdır. Birden çok önceden oluşturulmuş web sitesi düzenleri ve demoları ile birlikte gelir. Bir demo web sitesi kullanabilir ve kâr amacı gütmeyen web sitenizi oluşturmak için Divi oluşturucu ile değişiklik yapabilirsiniz..

Sitenize inanılmaz özellikler eklemek için yüzlerce öğe ve modül içerir. Sürükle ve bırak oluşturucu, bu öğeleri mizanpajın herhangi bir yerinde kullanmanızı kolaylaştırır.

Divi teması gerçek zamanlı tasarım, duyarlı düzenleme, tıklama ve yazma özelliği ve daha fazlasını sunar. Her şeyi özelleştirmenize ve içeriğinizi satırlara ve sütunlara tam olarak uyacak şekilde düzenlemenize olanak tanır. Oldukça esnek ve kurulumu kolaydır.

9. Maisha

Maisha

Maisha, STK’lar, refah ve yardım kuruluşları için temiz ve modern bir WordPress kar amacı gütmeyen tema. Birden çok kaydırıcı stili, üstbilgi ve düzen ayarlarına sahip modern bir ana sayfaya sahiptir. Ayrıca 15 sayfa şablonu, blog bölümü ve canlı tema özelleştirici ile güçlü seçenekler içerir.

WooCommerce, WPML’yi destekler ve tamamen çeviriye hazırdır. Duyarlı bir WordPress kaydırıcısı oluşturmak için bir kaydırıcı eklentisi ile birlikte gelir.

10. Kuruluş

Yapı temeli

Foundation başka bir mükemmel WordPress kar amacı gütmeyen tema. Para toplamak ve izleyici kitlesiyle etkileşime geçmek için tasarlanan bu ürün, her ikisi de ana sayfada ekranın üst kısmına yerleştirilmiş iki harekete geçirme mesajının ardından göze çarpan bir karşılama mesajı içerir.

Sosyal medya entegrasyonu, özel logo yükleme, sponsorlar bölümü ve bağış formunuzla entegre etmek için kolay şablonlar içerir. Kolay özelleştirme seçenekleriyle basit ve hızlı bir kurulum sunar.

11. Maranatha

Maranatha

Maranatha dini, manevi ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için muhteşem bir WordPress temasıdır. Ses, video, PDF ve metin dosyaları yükleyebileceğiniz yerleşik vaazlar yönetim alanı ile birlikte gelir. Ayrıca kitaplığınızı konu ve kitaplara göre bir dizi halinde düzenleyebilirsiniz.

Modern ana sayfası, kullanıcılar ana sayfayı aşağı kaydırdıkça tam ekran bir görüntü veya video başlığı ve ardından paralaks efekti görüntüler. Ayrıca farklı konumlar, etkinlik takvimi ve haberler veya blog sayfası için bölümlerle birlikte gelir.

12. Yardımsever

iyiliksever

Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız, Benevolent’e bir göz atın. Bu çok yönlü tema, güzel bir kaydırıcıya, özel menüye ve harekete geçirici mesaj düğmesine sahip modern bir ana sayfaya sahiptir.

Dört altbilgi alanı, bir sağ kenar çubuğu vardır ve son gönderiler, popüler gönderiler, sosyal medya ve öne çıkan gönderi için dört özel widget içerir. Daha hızlı sayfa yüklemeleri için çeviriye hazır ve optimize edilmiştir.

13. Nayma

Nayma

Nayma, bir pakette bulunan birkaç hazır web sitesi ile düşünceli tasarlanmış çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Demo içeriğine sahip eksiksiz bir web sitesi kurmak için 1 tıklamayla demo yükleyici içerir.

Tasarım için modüler bir yaklaşım kullanır ve kendi sayfa düzenlerinizi oluşturmak için sürükleyip bırakabileceğiniz birkaç modülle birlikte gelir. WooCommerce hazır ve çok dilli web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir.

14. Çıkış

göç

Exodus, dini ve manevi organizasyonlar için güzel bir WordPress temasıdır. İlgi çekici kaydırıcı ve harekete geçirici mesaj içeren profesyonel bir ana sayfaya sahiptir. Ayrıca, tam multimedya desteğine sahip bir vaaz yönetimi bölümü de içerir.

Ayrıca bakanlıklar, personel ve gönüllü profilleri, etkinlikler, yerler, vb. Eklemek için bölümleri vardır. Basit ve esnek özelleştirme ayarlarına sahip teknik olmayan kullanıcılar tarafından bile kolayca kullanılmak üzere tasarlanmıştır..

15. İnanç

inanç

İnanç, STK’lar, kilise web siteleri ve yardım kuruluşları için mükemmel bir ücretsiz WordPress kar amacı gütmeyen tema. Profesyonel temiz tasarım ve esnek seçeneklerle kutudan çıkar çıkmaz ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sunar.

Dikkate değer özellikler arasında özel menü, sosyal medya entegrasyonu, öne çıkan yayınlar bloğu, öne çıkan içerik kaydırıcısı, referans bölümleri, hoş geldiniz mesajı ve daha fazlası yer alır. Farklı bölümler için birden fazla sayfa düzenine sahiptir. Tüm tema seçenekleri, kullanımı oldukça basit hale getiren canlı tema özelleştirici altında düzgün bir şekilde düzenlenmiştir..

16. Kaydedilmiş

Kayıtlı

Kaydedildi dini ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çok modern görünümlü bir WordPress teması sunuyor. Google haritalarına sahip bir sürükle bırak ana sayfa düzeni, video arka planı, kaydırıcı ve iletişim bilgileri widget’ı içerir.

Kilise web siteleri, temanın web sitenize vaazlar ve multimedya kütüphanesi desteği ekleyen tamamlayıcı kilise içeriği eklentisini kullanabilir. Ayrıca yapışkan gezinme menüsü, özel renkler, özel widget’lar, tipografi ve özel logo desteği de içerir.

17. Charitize

Charitize

Charitize, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, hayır kurumları, kiliseler ve kar amacı gütmeyen dernekler için basit ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. Özel slayt gösterisi için ana sayfa bölümleri, küçük resimli öne çıkan yayınlar, şimdi bağışla düğmesi, gezinme menüleri, yapışkan yazılar ve iletişim formları vardır.

Renkler, arka plan, yazı biçimleri, sağ kenar çubuğu ve daha fazlasını içeren tonlarca özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir. Canlı önizleme ile değişiklik yapmak için tema özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

18. Diriliş

Resurrect

Resurrect, kilise web siteleri, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve diğer yardım temelli siteler için modern bir WordPress temasıdır. Bağışçıları cezbetmek için çekici bir tasarıma sahip, şehirden ilham alan bir tema. Video eklemenize, etkinlik oluşturmanıza, fotoğraf yüklemenize ve ilham verici alıntılar görüntülemenize olanak tanır.

Bunun dışında konum haritanızı ve adresinizi eklemek için bir bölüm sunar. Birden fazla ofisiniz varsa, bu temanın tüm adreslerinizi kolayca görüntülemek için bir sütun bloğu vardır. Kullanımı kolaydır ve özel arka plan, yazı tipleri, renkler vb..

19. İniş

İniş

Landing, her tür web sitesini tasarlamak için popüler bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Güzel açılış sayfaları oluşturmak ve daha fazla bağış almak için kullanılabilir. Web sitesi sayfalarınızı anında oluşturmak için güçlü Themify sürükle ve bırak oluşturucusunu kullanabilirsiniz. Sayfaları manuel olarak düzenleme çabasını azaltan yerleşik araçlara ve öğelere sahiptir.

Önceden oluşturulmuş 25+ düzen, başlık tasarımı seçenekleri, özel gönderi türleri ve daha fazlasını içerir. Ziyaretçilerinizle bağlantı kurmak için MailChimp gibi e-posta pazarlama hizmetlerini de entegre edebilirsiniz. Açılış teması, kendi dilinizde bir web sitesi oluşturmanıza izin vermek için WooCommerce ve çeviriyi destekler.

20. İleri

ileri

İleri, özellikle kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için tasarlanmış basit ve zarif bir WordPress temasıdır. Kendi logonuzu, renklerinizi, yazı tiplerinizi ve daha fazlasını kolayca eklemenizi sağlar. İlgi çekici bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olacak tüm seçenekleri içerir.

Diğer özellikler arasında WooCommerce desteği, e-posta kayıt formu, personel profilleri, sponsorlar ve canlı tema özelleştirici bulunur. Mutlak yeni başlayanlar için bile kurulumu kolay ve hızlı.

21. Narcos

Narcos

Narcos, her türlü web sitesi veya blog oluşturmak için tonlarca özellik ile tasarlanmış modern bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Kâr amacı gütmeyen kuruluşunuz veya hayır kurumu için bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Özel seçeneklerle güzel ve temiz bir düzene sahiptir. Sürükle ve bırak işlevine sahip sayfalar tasarlamak için Visual Composer ile birlikte gelir.

Ayrıca, bu tema etkinlik fotoğraflarınızı, öne çıkan yayınlarınızı, sponsor logolarını ve kuruluşunuz hakkındaki bilgileri görüntülemek için ana sayfa bölümleriyle birlikte gelir. Paralaks kaydırma özelliği, ziyaretçilerinizin tüm bölümleri kontrol etmesini kolaylaştırır. Tamamen duyarlı ve diğer birçok normal WordPress temasından daha hızlı performans gösteriyor.

Bu makalenin, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için en iyi WordPress temasını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca yeni başlayanlar için adım adım WordPress SEO kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz ve WordPress eklentilerine sahip olmanız gereken bir liste.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me