Kiliseniz için 21 En İyi Kilise WordPress Temaları (2020)

Kiliseniz için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz??


En popüler WordPress temaları işletmeler veya kişisel web siteleri için tasarlanmıştır, bu da kiliseler ve dini organizasyonlar için mükemmel temayı bulmayı zorlaştırır.

Bu yazıda, WordPress için en iyi kilise temaları arasından seçilmiş seçimlerimizi paylaşacağız.

En İyi Kilise WordPress Temaları

WordPress ile Kilise Web Sitesi Oluşturma

İki tür WordPress web sitesi vardır. Barındırılan bir blog çözümü olan WordPress.com ve kendi kendine barındırılan bir web sitesi oluşturucu platformu olan WordPress.org. Daha fazla ayrıntı için WordPress.com ile WordPress.org arasındaki fark hakkındaki kılavuzumuza göz atın..

Bir WordPress sitesinin tüm özelliklerinden ve esnekliğinden yararlanmak için kendi kendine barındırılan WordPress.org’a ihtiyacınız olacaktır..

Web sitenizi başlatmak için, wpbeginner.com gibi bir WordPress barındırma hesabına (web sitenizin internette yaşadığı yer) ve bir alan adına (bu, web sitenizin internet üzerindeki adresi olacaktır) ihtiyacınız olacaktır..

Bluehost kullanmanızı öneririz. Onlar dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biridir ve aynı zamanda resmi WordPress hosting ortaklarından biridir.

WPBeginner kullanıcılarına barındırma konusunda ücretsiz bir indirim + ücretsiz alan adı ve SSL sertifikası sunuyorlar.

→ Bu Özel Bluehost Anlaşmasını Almak için Buraya Tıklayın ←

Sonra WordPress’i kurmanız gerekecek. Adım adım talimatlar istiyorsanız, bir web sitesi oluşturma hakkındaki makalemizi takip edebilirsiniz..

Kurulumdan sonra, web siteniz için mükemmel WordPress temasını seçmeniz gerekecektir. Aşağıdaki uzman seçimimizden bir tema seçebilir ve ardından bir WordPress teması yükleme makalemizdeki talimatları uygulayabilirsiniz..

Hem ücretsiz hem de ücretli kiliseler için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Astra

Astra Kilisesi

Astra popüler bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Kiliseniz veya kar amacı gütmeyen siteniz için tamamen işlevsel bir şablon da dahil olmak üzere 100’lü hazır site ile birlikte gelir.

Temanın yerleşik SEO desteği vardır, yani web siteniz arama motorlarında sıralanır ve daha fazla ziyaretçi alırsınız. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucuları ve WordPress canlı özelleştirici kullanarak özelleştirmek kolaydır.

2. Divi

Divi Kilisesi

Divi güçlü bir WordPress teması ve nihai bir sayfa oluşturucusudur. 100’den fazla düzen paketi ve 800’den fazla önceden hazırlanmış şablon tasarımıyla birlikte gelir, böylece kilise web siteniz için bir düzen seçmenizi kolaylaştırır.

Sitenize özellikler ve seçenekler eklemeniz gereken 40+ öğe ve modülle birlikte gelir. Divi, aynı ayarları tüm sayfalarınıza ve yayınlarınıza uygulamak için özel global öğeler oluşturmanıza da olanak tanır.

3. Sosyal Yardım Pro

Outreach Pro

Outreach Pro, güçlü olmasını sağlayan Genesis Tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. Birden çok düzen, sayfa şablonu, büyük başlık resmi ve mobil uyumlu bir tasarım sunar.

Outreach Pro teması tüm popüler etkinlik yönetimi eklentilerini, podcasting, video ve ses gömmelerini destekler. Böylece, görsel içeriği kilise web sitenize sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

StudioPress artık en popüler yönetilen WordPress hosting şirketi olan WP Engine’in bir parçası. Web sitenizi oluşturmak için WP Engine hosting’e kaydolduğunuzda bu temayı ve 35+ diğer StudioPress temasını alabilirsiniz.

Bonus: WPBeginner kullanıcıları ayrıca% 20 indirim kazanır. WP Engine ile bugün başlayın!

4. Ultra

Ultra Kilise

Ultra modern bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Bir kilise web sitesini kolayca kurmak için düzinelerce önceden oluşturulmuş düzen, web sitesi şablonu, premium eklentiler ve özel sayfa tasarımları içerir..

Son derece esnektir ve web sitenizin renklerini, yazı tipini ve arka planını değiştirmek için tam kontrol sağlar. Ultra, hızlı özelleştirme için Themify sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

5. OceanWP

OceanWP

OceanWP kilise, kar amacı gütmeyen veya herhangi bir niş web sitesi için bir web sitesi yapmak için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress çok amaçlı temadır. Tek tıklamayla demo içerik ithalatçısı ve 100’lü ücretsiz ve premium başlangıç ​​siteleri ile birlikte gelir.

Tema, hızlı sayfa yükleme süresi, duyarlı düzen, SEO optimizasyonu ve e-Ticaret mağazaları için destek sunar. Çeviri için hazırdır, yani çok dilli bir web sitesini hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

6. Neve

Neve Kilisesi

Neve her türlü web sitesi için mükemmel bir WordPress temasıdır. Kilise web sitenizi kurmak için kullanabileceğiniz hızlı, hafif, duyarlı ve kaygan bir şablon tasarımına sahiptir..

Diğer önemli özellikler arasında özel üstbilgi ve altbilgi düzenleri, birden çok sayfa düzeni ve popüler sayfa oluşturucularla entegrasyon bulunur.

7. Maranatha

Maranatha

Maranatha profesyonel bir WordPress kilise temasıdır. Ses, video, metin ve PDF formatlarında vaazlar yükleyebileceğiniz yerleşik vaazlar yönetim alanı ile birlikte gelir ve vaazlar seri olarak, konulara ve kitaplara göre de düzenlenebilir.

Kullanıcılar ana sayfayı aşağı kaydırdıkça paralaks efektini kullanır. Ayrıca bakanlıklar, etkinlik takvimi, yerler ve bir kilise blogu için bölümler ile birlikte gelir.

8. Kurtuluş

kurtuluş

Kurtuluş, kiliseler, dini gruplar ve hayır kurumları için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Etkinlik yönetim sistemi, bağış formu ve özel widget’lar ile birlikte gelir.

Yapışkan bir başlık, büyük kaydırıcı, sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucu, çok dilli destek, galeriler, paralaks ve atlıkarınca desteği var.

9. Dua

namaz

Dua WordPress için güzel bir kilise teması. Sitenizde vaazlar, etkinlikler, galeriler, kaydırıcılar ve personel bilgilerini kolayca yayınlamanızı sağlar.

Birden çok renk şeması ile birlikte gelir ve her sayfa için farklı renk şemaları da seçebilirsiniz. Diğer özellikler arasında esnek bir ana sayfa düzeni, Twitter ve Instagram gibi sosyal profiller için özel widget’lar ve kolay tema seçenekleri paneli bulunur.

10. Çıkış

göç

Exodus kiliseler için güzel bir WordPress temasıdır. Güçlü bir vaaz yönetimi bölümü ile birlikte gelir. Vaazları video, ses, metin vb. Gibi birden fazla biçimde yükleyebilirsiniz..

Ayrıca bakanlıklar, personel profilleri, etkinlikler, konumlar, vb. Eklemek için bölümleri vardır. Tamamen duyarlı ve ön sayfada büyük bir resim veya video başlığı bulunuyor..

11. Dayanıklılık

Dayanıklılık

Endurance, kiliseler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, STK’lar ve bağış toplama siteleri için ücretsiz bir WordPress temasıdır. İç sayfalar için yerleşik bir kırıntı navigasyon sistemi ile birlikte gelir.

Ana sayfada, önemli içeriğinizi görüntülemek için 3 özellikli bölüm vardır. Özel renkleri, arka planı, yazı tipi ve daha fazlası vardır.

12. Kerygma

Kerygma

Kerygma, WordPress için çekici bir kilise temasıdır. Güzel kaydırıcılar, büyük arka plan resimleri, paralaks efekti ve esnek bir ana sayfa oluşturucu içerir..

Podcast videolarınızı kutudan çıkarır. Tema ayrıca personel profilleri için yönetimi kolay bir bölümle birlikte gelir.

13. Charitize

Charitize

Charitize, kiliseler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Etkinlikler, personel dizini ve konumlar için destekle birlikte gelir.

Ana sayfada büyük bir kaydırıcı ile temiz, minimalist bir tasarıma sahiptir. Tema, farklı yazı türleri, sayfalar ve blog için yerleşik düzenler sunar.

14. Diriliş

Resurrect

Diriliş, şehirden ilham alan bir WordPress kilise temasıdır. Vaazları birden çok biçimde yüklemenizi sağlayan kendi vaazları bölümü vardır.

Ayrıca podcast videoları da dahil olmak üzere tam multimedya desteği ile birlikte gelir. Tema, büyük görüntü ve video başlıklarını destekleyen koyu ve açık renk şemasına sahiptir.

15. Kiliseyi Yenileyin

Kilise Yenile

Renew Church yeni kurulan kiliseler ve dini gruplar için bir WordPress temasıdır. Ayrıca, yerleşik kiliseler için yararlı olan güçlü özelliklerle birlikte gelir ve topluluğunuz büyüdükçe web sitenizi büyütmenizi sağlar.

Vaazlar, personel profilleri, etkinlik yönetimi ve iletişim formları için destekle birlikte gelir. Ayrıca, büyük başlık resimleri, paralaks efekti, çoklu sayfa düzenleri ve daha fazlası vardır..

16. Destansı

Destan Kilisesi

Epic, WordPress web siteleri için zarif bir kilise temasıdır. Konum haritalarını, en son mesajı ve yaklaşan etkinlikleri görüntülemek için özel ana sayfa widget’larına sahiptir.

Podcast’leri ve ses vaazlarını destekler. Ayrıca, ana sayfa kaydırıcısına büyük videolar eklemenizi sağlayan multimedya özellikleri ile birlikte gelir.

17. Bir Kilise

Bir Kilise

Bir Kilise hoş bir WordPress kilise temasıdır. 12 renk şeması, özel renk desteği ve TypeKit yazı tipi desteği ile birlikte gelir.

Vaazlar, etkinlikler, konumlar vb. Gibi kilise web sitesi içeriğiniz için yerleşik destek sunar. Multimedya içeriğini destekler ve ses ve video içeriğinizi güzel bir şekilde görüntüler.

18. Credo

amentü

Credo, WordPress için sezgisel olarak tasarlanmış bir kilise temasıdır. Vaaz arşivleri, ses-video desteği, etkinlik yönetimi, sosyal medya entegrasyonu vb.Gibi bir kilise web sitesinin ihtiyaç duyacağı tüm özellikleri sunar..

WPML kullanan çok dilli web sitelerinde de kullanılabilir. Sınırsız renk ve paralaks arka plan desteği ile gelir.

19. Geri yükle

Onarmak

Restore güçlü bir WordPress kilise teması. Özellikle kendi temalarıyla çalışmak için geliştiriciler tarafından oluşturulan kullanıma hazır eklenti eklentileri ile birlikte gelir.

Geri yükleme temasında vaaz yöneticisi, etkinlik yöneticisi, özel renkler, Google Haritalar, e-posta kaydı ve iletişim formu desteği bulunur.

20. Kilise Kurucu

Kilise Kurucu

Kilise Oluşturucu kiliseler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için zarif bir WordPress temasıdır. Özelleştirme için minimal bir düzen, widget’lı ana sayfa ve SiteOrigin sürükle ve bırak sayfa oluşturucuya sahiptir..

Diğer önemli özellikler arasında 600’den fazla Google Yazı Tipi, resim ışık kutusu stili, personel bölümü, görsel içerik desteği ve daha fazlası yer alır.

21. Büyüyen

büyüyen

Büyüme, WordPress kilise web siteleri için çok kullanışlı ve işlevsel bir düzendir. Kullanıcılarınızın konulara göre vaazlara göz atmalarını sağlayan yerleşik bir vaaz yöneticisine sahiptir..

Ayrıca temayla birlikte gönderilen bir Sayfa Oluşturma eklentisini kullanarak yinelenen etkinlikler, Instagram özet akışları, Google Haritalar ve sınırsız sayfa özelleştirmesi içerir.

Bu kadar.

Umarız bu makale en iyi kilise WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmuştur. Kiliseniz için video kaydetmek için podcast’inizi nasıl başlatacağınıza ilişkin adım adım kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map