Moda Blogları için En İyi 24 WordPress Teması

Moda blogları için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Geleneksel WordPress temaları genellikle bir moda web sitesinde görmek istediğiniz stile sahip olmayan işletmeler ve geleneksel bloglar için tasarlanmıştır. Bu makalede, moda blogları, web siteleri ve çevrimiçi dergiler için en iyi WordPress temalarından bazılarını seçtik.


Moda blogları için en iyi WordPress temaları

WordPress ile Moda Blogu Oluşturma

WordPress, moda endüstrisinde bazı büyük isimler de dahil olmak üzere birçok üst marka tarafından zaten kullanılıyor. Temel olarak, kullanımı ve özelleştirilmesi çok kolay olduğu için.

İki tür WordPress web sitesi vardır. Barındırılan bir WordPress çözümü olan WordPress.com ve kendi kendine barındırılan WordPress olarak da bilinen WordPress.org. WordPress.com ve WordPress.org’daki rehberimizdeki farkı görün.

WordPress.org’u öneririz, çünkü kutudan çıkan tüm WordPress özelliklerine erişmenizi sağlar.

Kendi kendine barındırılan WordPress web sitenizi başlatmak için bir etki alanı adına ve bir WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacak.

Bluehost kullanmanızı öneririz. Onlar dünyanın en büyük hosting şirketlerinden ve resmi olarak önerilen bir WordPress hosting sağlayıcısıdır.

Hosting satın aldıktan sonra, nasıl bir blog kılavuzu başlatacağımızla ilgili adım adım talimatları takip edebilirsiniz..

Bununla birlikte, şimdi web sitenizde kullanabileceğiniz moda blogları için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Shoppe

Shoppe

Shoppe, moda web siteleri ve bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır.

Entegre bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz çoklu hazır tasarımlarla birlikte gelir. Güzel fotoğraf galerileri, kaydırıcılar, çoklu gezinme menüsü stilleri ve daha fazlasını içerir.

2. Løge

LOGE

Løge, özellikle moda ve stil ile ilgili web siteleri için tasarlanmış şaşırtıcı derecede güzel bir e-Ticaret WordPress temasıdır. Muhteşem bir mağaza önü, özelleştirilebilir blog ve arşiv sayfaları ve esnek tasarım seçenekleri sunar.

Kendi açılış sayfalarınızı da oluşturmanıza olanak tanıyan tüm sayfa oluşturucu eklentilerini destekler. Fotoğraf galerileri, iletişim formu ve tam genişlikte sayfalar için güzel şablonlara sahiptir.

3. Yığın

yığın

Yığın, cesur renkler, ızgara düzeni ve güzel animasyonlarla benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Her türlü içerik için çok uygundur ve tasarımı onu moda ve yaşam tarzı web siteleri için son derece uygun hale getirir.

Bunun da ötesinde, bir portföy bölümü, güzel resim galerileri ve tam WooCommerce desteği var. Daha hızlı kurulum için 1 tıklama demo veri ithalatçısı olan özel bir tema seçenekleri paneli vardır.

4. Galeri Pro

Galeri Pro

Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilen Gallery Pro, fotoğraf ve moda blogları için zarif bir WordPress temasıdır. Üstte logonuzun ardından bir gezinme menüsü, başlık resmi ve daha sonra minimalist tasarım dikkati dağıtan en önemli içeriğiniz bulunur.

Özel sayfa şablonları, çoklu widget hazır alanları, tema özelleştirici desteği ve daha fazlasını içerir. Hız ve performans için son derece optimize edilmiştir.

5. Şekillendirici

Şekillendirici

Styler, moda, güzellik, sağlık ve fitness siteleri için bir WordPress temasıdır. Yapışkan gezinme menüsüyle benzersiz bir ana sayfa tasarımına ve üstte tam ekran başlık görüntüsüne sahiptir.

Blog sayfanızda, tam genişlikte sayfa şablonunuzda ve açılış sayfalarınız için kullanılacak şablonlara sahiptir. Birden çok renk, özel widget, sosyal medya simgeleri ve WooCommerce desteği içerir.

6. Biber+

Biber +

Pepper +, modüler tasarıma sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tek başınıza çarpıcı sayfa düzenleri oluşturmak için modülleri sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Ayrıca, tek tıklamayla içe aktarabileceğiniz birkaç hazır web sitesi tasarımı içerir.

İletişim formu desteği, Google yazı tipleri, Google Haritalar, WooCommerce desteği, fiyatlandırma tabloları ve daha pek çok özellik içerir. Basit bir geleneksel blogun yanı sıra tam teşekküllü bir çevrimiçi mağaza veya üyelik web sitesi olarak kullanılabilecek kadar esnektir..

7. Tepe

Zirve

Peak fotoğrafçılar, moda tasarımcıları, sanatçılar ve diğer yaratıcı profesyoneller için zarif bir WordPress temasıdır. Ana sayfasında, gönderilerinizdeki karoları otomatik olarak doldurabilen güzel bir duvar karosu düzeni vardır.

Dahili portföy yazı tipi, mega menüler, widget’lar, sayfa başlığı başlığı, özel 404 hata sayfası ve tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir.

8. Salon

salon

Salon, moda blogları, kaplıcalar ve güzellik salonları için uygun, güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Üstte tam ekran kaydırıcı bulunan ana sayfa için zarif bir düzen var.

Birden fazla renk şemasında gelir ve her sayfa için farklı bir renk şeması kullanmanıza olanak tanır. İçinde ayrıca sosyal medya, iletişim bilgileri ve içerik keşfi için özel widget’lar bulacaksınız. E-Ticarete hazırdır ve en iyi WordPress sayfa oluşturucularıyla kullanılabilir.

9. Zarif

Zarif

Elegant, moda ve yaşam tarzı blogları için uygun minimalist bir tarz WordPress temasıdır. İçeriğinizi öne çıkaran güzel fotoğraf galerileriyle zarif tipografi kullanır.

Portföy öğelerini görüntülemek için güzel duvar ızgarası düzenine sahip yerleşik portföy bölümüne sahiptir. Daha hızlı kurulum için çoklu başlık stilleri, şablonlar, düzen seçenekleri, ekip üyeleri ve tek tıklamayla demo yükleyici ile birlikte gelir.

10. Meteor

Meteor

Meteor bir WordPress fotoğrafçılığı, portföyü ve özgeçmiş temasıdır. Çalışmanızın en iyisini sergilemek için ana sayfada güzel bir ızgara düzenine sahiptir. Fotoğrafları, tasarımları, videoları, hizmetleri ve daha fazlasını destekler.

Her portföy öğesi, birden fazla stil ve düzen ile kendi ayrıntılı sayfasını alır. Çevrimiçi CV’nizi oluşturmak için benzersiz bir özgeçmiş şablonu ile birlikte gelir.

11. Zarya

Zarya

Zarya, moda blogları ve portföyleri için kişisel bir blog temasıdır. Yumuşak pastel renkler, keskin tipografi ve geniş bir düzen sunar. Performans ve hıza odaklanarak kutudan çıkar çıkmaz işlevsel olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kutulu ve tam genişlikli düzenlerde mevcuttur. Ayrıca özel arka plan ve başlık desteği, bizim için özel widget’lar, Instagram blokları ve yerleşik sosyal paylaşım düğmeleri içerir.

12. Neto

Neto

Neto, her türlü moda blogu, butik ve moda aksesuarı için uygun bir WooCommerce hazır WordPress temasıdır. Eşsiz bir ana sayfaya sahip temiz bir tasarıma sahiptir. Tüm popüler sayfa oluşturucu eklentileri için yerleşik destek ile birlikte gelir.

Daha kolay kurulum için özel bir tema seçenekleri paneli vardır. Ayrıca renkler, düzenler, widget’lar ve daha fazlası üzerinde tam kontrol sağlayan canlı özelleştirici kullanarak özelleştirebilirsiniz.

13. Kıskançlık

İmrenme

Moda blogunuz için şık ve ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız, Envy’e bir göz atın. Bu güzel tasarlanmış WordPress teması, içeriğinizi görüntülemek için güzel bir üç sütun ızgara düzenine sahiptir.

Ayrıca sosyal medya düğmeleri, tam ekran arama kaplaması, blog için sayfa şablonları, arşivler ve tam genişlikte sayfalar, birden çok kenar çubuğu ve daha fazlasını içerir. Kullanımı oldukça kolaydır ve kurulumu çok az zaman alır.

14. Aquarella

Aquarella

Aquarella, cesur renkler ve geleneksel blog düzenini kullanan parlak ve güzel bir WordPress blog temasıdır. Birden fazla renk şemasına sahiptir, böylece isterseniz daha ince renk şemalarına geçebilirsiniz.

Özel arka plan, başlık, sosyal widget’lar, yazar profili widget’ı, Google Yazı Tipleri ve daha fazlasını içerir. Çeviri hazır ve kurulumu kolaydır.

15. Denge

Denge

Denge, her türlü iş veya profesyonel web sitesi için iyi hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Bu e-ticarete hazır tema, ana sayfada harekete geçirici mesajınızla birlikte tam genişlikte bir kaydırıcıya sahiptir ve bunu web sitenizin farklı bölümleri takip eder.

Dengeli tasarımı, akla gelebilecek her şekilde tasarlanmasını sağlar. Birden fazla renk şeması ile birlikte gelir ve gerekirse kendi renklerinizi de oluşturabilirsiniz. Tema kurulumu oldukça basit ve başlangıç ​​dostu.

16. Lavelle

Lavelle

Lavelle, moda blogları için uygun ücretsiz bir dergi tarzı WordPress temasıdır. Kitleleriniz için son derece ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için güzel renkler ve özellikli resimler kullanır.

Blog gönderileri için iki sütun düzenine ve sayfalar için tek bir sütun düzenine sahiptir. Altbilgide de birden fazla widget hazır alanı vardır. Bu basit temanın özelleştirilmesi kolay ve kurulumu hızlı.

17. Kağıt torba

paperbag

Paperbag, bir moda blogu veya dergi web sitesi için çok temiz bir minimalist düzen sunuyor. Bu basitliğin arkasında, web sitenizin her yönüne ince ayar yapmak için tonlarca seçenek vardır (yalnızca tema özelleştiricisinde 80+ seçenek)..

Birden çok düzen, birkaç kenar çubuğu, özel pencere öğeleri ve esnek bir ana sayfa düzeni içerir. Tüm önemli WordPress eklentileri ile test edilmiştir ve popüler sayfa oluşturucularla zahmetsizce çalışır.

18. Zennor

Zennor

Zennor, kadınsı bir dokunuşla moda blogları için esnek bir WordPress temasıdır. Bloglar ve çevrimiçi mağazalar için tasarlanan bu WooCommerce hazır teması, farklı düzen kombinasyonlarında bulunan benzersiz bir modern ana sayfaya sahiptir.

Güzel özellikli bir yazı kaydırma çubuğu, blog gönderileri için ızgara düzeni, WooCommerce için ürün karuseli ve Instagram ve Facebook entegrasyonu için özel eklentilerle birlikte gelir. Tema kurulumu ve özelleştirmesi oldukça basittir ve değişikliklerinizin canlı önizlemesini görebilmeniz için canlı tema özelleştirici kullanır.

19. Ultra

Ultra

Ultra, WordPress için çok amaçlı bir mega temadır. Demo verileri de dahil olmak üzere 1 tıklamayla kurulabilen çoklu hazır web sitesi tasarımlarına sahiptir. Sezgisel sürükle ve bırak sayfa düzenleyicisini kullanabilirsiniz.

Google Haritalar, iletişim formları, fiyatlandırma tabloları, zaman çizelgesi, animasyonlu sayaçlar, ilerleme çubukları ve daha fazlası ile birlikte gelir. Kendi renkleriniz ve özel widget’larınızla kullanabileceğiniz birden fazla düzen seçeneği vardır.

20. İndigo

çivit

Indigo, moda blogları, butikler ve moda dergileri için uygun, mükemmel hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Bu süper esnek WordPress teması, 1 tıklama ile kurulabilen 15 hazır web sitesi tasarımı ile birlikte gelir.

Düzen oluşturmak için modüller kullanır, böylece eklemek için bir modülü sürükleyip bırakabilir veya istemediğiniz mevcut modülleri kaldırabilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı kolaydır ve detaylara dikkatini seveceksiniz.

21. En son

En son

Latest, WooCommerce kullanan çevrimiçi mağazalar için bir WordPress temasıdır. Bu güzel WordPress teması, ürünleri duyurmak için kullanabileceğiniz bir başlığa sahip benzersiz bir mağaza cephesine sahiptir. Bir moda blogu için bu alan öne çıkan içeriğinizi görüntülemek için kullanılabilir.

5 blog düzeni, birden çok e-ticaret düzeni ve ayrıntılı tek bir ürün sayfası içerir. Tüm tema özellikleri kutudan çıkar çıkmaz çalışır ve kurulumu çok az zaman alır.

22. Velure

VELURE

Velure moda blogları için güzel bir dergi tarzı WordPress teması. Daha fazla takipçi kazanmanıza yardımcı olmak için üstte güzel bir Instagram ve ardından sosyal medya düğmelerinizle birlikte gelir. Bunun altında, üç sütunlu widget hazır alanı izleyen özellikli bir kaydırıcı var.

Instagram yayını için özel widget’lar, en son Tweet’ler, sosyal simgeler, öne çıkan kategoriler, bülten abonelik formu ve daha fazlası ile birlikte gelir. Ayrıca WooCommerce hazır ve ürün sayfaları için güzel şablonlar içeriyor.

23. Didi

Didi

Didi, zarif ve minimalist bir tasarım arayan moda blogları için mükemmel bir WordPress temasıdır. Bu güzel tema, birden fazla ana sayfa düzeni, sayfa şablonu, widget alanı ve daha fazlası ile birlikte gelir. Daha kolay kurulum için tüm tema seçenekleri canlı özelleştirici altında mevcuttur.

Ayrıca sayfa oluşturucular, WooCommerce, çok dilli web siteleri için tam destek içerir ve kolayca çevrilebilir. Daha kolay kurulumu ve daha basit tasarımı, minimum çaba ile başlamanıza yardımcı olacaktır.

24. Cressida

Cressida

Cressida, moda blogları, yaşam tarzı ve kişisel web siteleri için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Okunabilirlik ve kullanıcı deneyimine odaklanan temiz ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Öne çıkan yayınlar, vurgulama yayını, yayın şeridi, promosyon kategorisi ve birden çok altbilgi ve başlık widget’ları içeren özel bir ön sayfa ile birlikte gelir. Ayrıca, ön sayfada kenar çubuğu olan bir yayın kaydırıcısını, afişini veya kaydırıcısını da destekler.

Bu makalenin moda blogları için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca yeni başlayanlar için nihai adım adım WordPress SEO kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map