Seyahat Blogları için En İyi 25 WordPress Teması (2020)

Bir seyahat blogu için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz??


Seyahat web siteleri ve bloglar için herhangi bir WordPress blogunu veya iş temasını kullanabilirsiniz. Ancak, bir seyahat web sitesinin macera ve coşku hissini yansıtmayabilirler.

Bu yazıda, web siteniz için mükemmel görünümü elde etmenize yardımcı olacak seyahat blogları için en iyi WordPress temalarını seçtik.

Seyahat Blogları için En İyi WordPress Temaları

WordPress ile Seyahat Blogu Oluşturma

WordPress, bir web sitesi oluşturmak için en esnek ve kullanımı kolay platformdur. Birçok popüler seyahat sitesi tüm dünyada WordPress kullanıyor.

İki tür WordPress web sitesi vardır. Barındırılan bir platform olan WordPress.com ve kendi kendine barındırılan WordPress olarak da adlandırılan WordPress.org. Daha fazla ayrıntı için WordPress.com ile WordPress.org karşılaştırmamızı görmelisiniz..

Seyahat blogunuz için, kendi kendine barındırılan WordPress.org’a ihtiyacınız olacaktır, çünkü blogunuzu oluşturmak için tüm özelliklere ve işlevlere erişmenizi sağlar.

Bir WordPress blogu oluşturmak için bir alan adına ve web barındırma işlemine ihtiyacınız olacak.

Bluehost kullanmanızı öneririz. Bunlar resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma sağlayıcısıdır ve ayrıca WPBeginner kullanıcılarına% 65 indirim ve ücretsiz bir alan adı sunmaktadır..

Bir hosting hesabına kaydolduktan sonra, seyahat blogunun nasıl başlatılacağı konusunda adım adım kılavuzumuzu takip edebilirsiniz..

Web sitenize yükleyebileceğiniz seyahat blogları için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Divi

Divi Seyahat

Divi en popüler WordPress teması ve mükemmel bir sayfa oluşturucusudur. Seyahat blogunuza yeni kullanıcılar çekebilecek güzel görsel efektlerle birlikte gelir.

Tema, seyahat web siteleri ve blogları için birden çok hazır düzen sunar. Divi ile herhangi bir kod yazmadan sınırsız kişiselleştirme seçeneği elde edersiniz.

2. Astra

Astra Seyahat Teması

Astra, her türlü web sitesi için hafif bir WordPress çok amaçlı temadır. Tema, seyahat blogunuz için mükemmel bir yerleşik şablon içeriyor.

Tam ekran üstbilgi arka plan resmi, harekete geçirici mesaj düğmesi, öne çıkan turlar bölümleri, inceleme bölümleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Astra aynı zamanda seyahat acenteleri ve maceracılar için ideal bir temadır.

3. OceanWP

OceanWP Seyahat

Premium benzeri ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız OceanWP’ye göz atın. Bu mükemmel WordPress teması, web sitenize premium özellikler uygulamanıza izin veren kendi tamamlayıcı eklentileri ile birlikte gelir.

Güzel bir ana sayfa şablonu, WooCommerce desteği, WPML ile çeviriye hazır, sayfa oluşturucu entegrasyonu ve daha fazlasını içerir. Temanın WordPress özelleştiricisinde esnek özelleştirme seçenekleri vardır.

4. Neve

Neve Seyahat

Neve, seyahat blogları, seyahat acenteleri ve turizm web siteleri için bir şablon da dahil olmak üzere düzinelerce önceden hazırlanmış demo sitesi içeren modern bir WordPress temasıdır. İlk izlenimde ziyaretçilerinizi çekmek için ana sayfada paralaks efektleri ile birlikte gelir.

Ana sayfada, seyahat maceralarınızı, fotoğraflarınızı, seyahat planlarınızı ve daha fazlasını görüntüleyebileceğiniz birden fazla bölüm bulunur. Neve SEO dostu ve kurulumu kolaydır.

5. Ultra

Ultra Seyahat

Ultra, birkaç hazır web sitesi ile birlikte gelen çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bir şablonu içe aktarmak ve seyahat blogunuza hızlı bir şekilde başlamak için tek tıklamayla demo içerik içe aktarıcıyı kullanabilirsiniz.

Tema, herhangi bir sayfa düzenini düzenlemenizi veya özel bir açılış sayfası tasarlamanızı sağlayan popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla entegre olur. Herhangi bir kodu düzenlemeden web sitenizi ayarlamanıza yardımcı olan bir tema seçenekleri paneli vardır.

6. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro, seyahat blogları ve turizm şirketleri için özel olarak tasarlanmış güzel bir WordPress temasıdır. Genesis Tema Çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir ve bu da onu sağlam hale getirir.

Tema, tam genişlikte başlık resmi, öne çıkan hikayeler ve daha fazlasını sunar. Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak ve seyahat blogunuzdan para kazanmak için e-Ticaret’i destekler.

StudioPress artık en popüler yönetilen WordPress hosting şirketi olan WP Engine’in bir parçası. Web sitenizi oluşturmak için WP Engine hosting’e kaydolduğunuzda bu temayı ve 35+ diğer StudioPress temasını alabilirsiniz.

Bonus: WPBeginner kullanıcıları ayrıca% 20 indirim kazanır. WP Engine ile bugün başlayın!

7. Zermatt

Zermatt

Zermatt seyahat blogları için muhteşem bir WordPress temasıdır. Ana sayfasında üstte bir hava widget’ı olan güzel bir şeffaf gezinme menüsü bulunur ve ana sayfa widget’ın hazır olduğu farklı alanlardan oluşur.

Güzel kaydırıcılar, fotoğraf galerileri, sayfa şablonları ve bir rezervasyon formu ile birlikte gelir. Zermatt, çekici ve profesyonel bir tasarıma sahip başlangıç ​​dostu bir temadır.

8. Tropicana

Tropicana

Tropicana gezginler, göçebeler, maceracılar ve plaj severler için şık bir WordPress temasıdır. Seyahat blogunuza başlamak ve bir okuyucu oluşturmak için mükemmel bir havası var.

Tema, ücretsiz ve premium WordPress eklentileriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Ayrı bir blog sayfası, resim galerisi ve daha fazlası için birden fazla sayfa şablonu ile birlikte gelir.

9. Gezgin

Gezgin

Traveler, özellikle seyahat blogları, turizm ve seyahat acentesi web siteleri için tasarlanmış zarif bir WordPress temasıdır. Ana sayfası, duvarcılık ızgarasında yayınları görüntülemenizi sağlayan geleneksel bir dergi düzeni kullanır.

Tam ekran arka plan görüntüsü, Instagram özet akışı, tam genişlikte sayfa şablonu, özel widget’lar, sosyal medya entegrasyonu ve daha fazlasını içerir.

10. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro, kendi düzenlerinizi oluşturmak için modülleri sürükleyip bırakmanıza izin veren güzel bir WordPress temasıdır. Bir düğmeyi tıklatarak yükleyebileceğiniz birden fazla anahtar teslim tasarım içerir.

Ayrıca WooCommerce, Google Yazı Tipleri, özel widget’lar, iletişim formları ve daha fazlasını destekler. Binder Pro’nun kullanımı son derece kolaydır ve zahmetsiz modern bir blog arayan yeni başlayanlar için mükemmeldir.

11. Zarif

Zarif Seyahat

Elegant, seyahat blogları için ideal olarak tasarlanmış çok amaçlı bir WordPress minimalist temasıdır. Birkaç sayfa şablonu, fotoğraf galerisi, keskin tipografi ve duvar ızgarası düzenleri ile birlikte gelir.

Tema, özel açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü bir sayfa oluşturucu eklentisiyle birlikte gelir. Ayrıca kutudan çıkarken WooCommerce’i destekler ve güzel mağaza şablonları içerir.

12. Yakınlaştırma

yakınlaştırma

Zoom, seyahat ve turizm web siteleri için geniş ve temiz bir WordPress temasıdır. Büyük bir başlık resmi ve ardından bir web sitesi başlığı ve gezinme menüsü içeren tek bir sütun düzenine sahiptir.

Sınırsız galeriler, blog yazıları için duvar ızgara düzeni, birden fazla widget alanı, sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucu ve daha fazlasını içerir. Zoom’un hızlı kurulum için özel bir tema seçenekleri paneli vardır.

13. Kovan

kovan

Hive gezginler ve seyahat acenteleri için mükemmel bir dergi tarzı WordPress temasıdır. Temanın ana özellikleri minimalist bir tasarım, güzel tipografi ve özellikli görüntülerin muhteşem bir görüntüsünü içerir..

İçeriğiniz için bir ızgara düzeni, yazı biçimi desteği, sayfa şablonları, tam genişlikte düzenler, birden çok widget’a hazır alanlar ve daha fazlası ile birlikte gelir. Hive, çeviriye hazırdır ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için WPML ile entegre olur.

14. Collecto

Collecto

Collecto, özellikle seyahat blogları için tasarlanmış bir WordPress dergisi ve gazete stili temasıdır. Gerçekten benzersiz bir düzen, dikey gezinme menüsü, güzel bir başlık alanı ve paralaks arka plan efektleri ile birlikte gelir.

Temanın blogunuz ve içerik arşivleriniz için yapışkan yayınlarınızı otomatik olarak vurgulayan dinamik bir ızgara düzeni vardır. Sınırsız renk, tek bir sayfa ve tek bir yayın şablonu, sosyal medya simgeleri ve daha fazlası.

15. Çiçeği Seyahat

Blossom Seyahat

Blossom Travel, seyahat edenler, seyahat blogcular, seyahat dergileri ve tur acenteleri için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bir e-posta listesi oluşturmak ve blog ziyaretçilerinizin sayısını artırmak için bir bülten abonelik formu ile birlikte gelir.

Kullanıcıları çekmek ve takipçilerinizi artırmak için Instagram hesabınızdan fotoğraf yerleştirmenize olanak tanır. Tema, WordPress canlı özelleştiricisinde kolay özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir.

16. Kaşif

kâşif

Seyahat blogunuz için esnek bir blog temasına ihtiyacınız var, ardından Explorer’a bir göz atın. Bu modern blog temasının üstünde yapışkan bir gezinme menüsü, özel logo desteği ve profesyonel bir ana sayfa tasarımı var.

Sadece seyahat blogunuz için ihtiyacınız olan seçeneklerle süper basit ve kullanımı kolaydır. Explorer teması birden çok düzen, sayfa oluşturucu entegrasyonu, WooCommerce desteği ve daha fazlasını içerir.

17. Feltmag

Feltmag

Feltmag, seyahat blogları, seyahat dergileri ve tur acenteleri için çarpıcı bir WordPress dergi temasıdır. Tam ekran başlığı, çoklu içerik bölümleri ve güzel bir atlıkarınca slayt gösterisi içeren modern bir düzen ile birlikte gelir.

Başlık alanında 2 gezinme menüsü, geniş özellikli görüntüler, esnek başlık tasarımı, özel widget’lar, sosyal simgeler ve daha fazlasını içerir.

18. Seyahat Günlüğü

Seyahat Günlüğü

Seyahat Günlüğü seyahat web siteleri ve bloglar için basit ve ücretsiz bir WordPress teması. Sitenize seyahat ve turizmle ilgili bazı özellikler eklemek için eşlik eden bir eklenti ile birlikte gelir.

Ana sayfanın üstünde bir kaydırıcı ve ardından farklı bölümler bulunur. Seyahat Günlüğü, WordPress canlı özelleştiricisini kullanarak yapılandırmak ve özelleştirmek kolaydır.

19. Veni

Veni

Veni, seyahat rehberleri, tur operatörleri, hedef sağlayıcılar ve seyahat edenler için ideal harika bir dergi WordPress temasıdır. Tema, büyük bir başlık görüntüsü veya üstte kaydırıcı, içeri kaydırılabilir menüler ve geniş bir düzen ile benzersiz ve zarif bir tasarıma sahiptir..

Diğer önemli özellikler arasında özel özellikli sayfalar, portre ve manzara özellikli resimler, sınırsız renkler ve daha fazlası bulunur..

20. İndigo

çivit

Indigo, seyahat dergileri ve blogları için uygun, zarif bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Üstte yapışkan bir gezinme menüsü, ardından bir web sitesi logosu, birincil gezinme ve bir görüntü kaydırma çubuğu bulunur.

Bir dergi ana sayfası ve geleneksel bir blog ana sayfa düzeni sunar. Tema, sosyal simgeler ve popüler yayınlar için benzersiz özel widget’lara sahiptir.

21. Noburak

Noozbeat

Noozbeat, seyahat ve macera blogları için ideal olarak tasarlanmış profesyonel bir WordPress haber ve dergi temasıdır. Yazı bloklarınızı görüntünün üstünde makale başlıklı öne çıkan resimler olarak gösterir.

Ana sayfa son makaleleri dinamik ızgara düzeninde görüntüler. Ana sayfayı hızlı bir şekilde tasarlamak için widget’ları sürükleyip bırakmanıza izin veren widget’lı bir şablonu vardır.

22. Travelbiz

Travelbiz

Travelbiz, seyahat blogları, seyahat acenteleri ve macera turizmi web siteleri için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bu zarif tema, ana sayfada tam genişlikte özellikli bir resim kaydırıcısı ve özel bir arama motoru görüntüler.

Kullanımı kolaydır ve yalnızca minimal özelleştirme seçenekleri içerir. Zahmetsizce popüler WordPress eklentileri ile çalışır.

23. Zirve

Zirve

Seyahat fotoğraflarınızı görüntülemek için zarif bir yol mu arıyorsunuz? Zirveye göz atın. Bu güzel tasarlanmış WordPress teması seyahat fotoğrafçılığı, turizm ve kişisel bloglar için mükemmeldir.

Çoklu galeri düzenleri, sayfa şablonları, kayar widget’lar, sayfa başlığı başlığı ve daha fazlası ile birlikte gelir. Kurulumda ilerlemenize yardımcı olan ayrıntılı tema seçenekleriyle güçlü ama kullanımı oldukça kolay.

24. El Greco

El Greco

El Greco ile seyahat blogunuzu oldukça ilgi çekici bir platforma dönüştürün. Minimal bir düzen ve birden çok renk, büyük bir başlık resmi ve 2 gezinme menüsü içerir.

İçeride sosyal paylaşım ve içerik keşif özellikleri için özel widget’lar bulacaksınız. Tüm popüler WordPress sayfa oluşturucularıyla tamamen uyumludur, böylece kolayca özel düzenler oluşturabilirsiniz.

25. Analiz

İçgörü

Insight, seyahat dergileri, seyahat dergileri ve seyahat fotoğrafçılığı web siteleri için uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Birkaç özel pencere öğesi ve öğeleri ayarlamak için sürükleyip bırakmanıza olanak tanıyan tamamen widget’lı bir ana sayfa düzeni ile birlikte gelir.

3 renk şemasına sahiptir ve özel renkleri de kullanabilirsiniz. Tüm tema seçeneklerine WordPress özelleştirici ve özel tema seçenekleri panelinden kolayca erişilebilir.

Umarız bu makale seyahat blogları için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmuştur. Seyahat web sitenize daha fazla trafik getirmek için nihai WordPress SEO kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me