WordPress Geliştiricileri Kiralamak İçin En İyi 6 Yer

WordPress geliştiricileri kiralamak için en iyi yerleri mi arıyorsunuz? WordPress popüler bir platformdur ve WordPress geliştirme hizmetleri sunan binlerce insan bulacaksınız. Hepsi aynı beceri setine, deneyime ve uzmanlığa sahip değildir. Bu yazıda, size iş için doğru beceri ve deneyime sahip WordPress geliştiricileri kiralamak için en iyi yerleri göstereceğiz.


WordPress geliştiricileri kiralamak için en iyi yerler

Neden ve ne zaman bir WordPress geliştiricisi kiralamanız gerekir

WordPress’in kullanımı oldukça kolaydır ve çoğu insanın bir web sitesi oluşturmak için kimseyi işe almasına gerek yoktur. Ancak, web siteniz büyüdükçe maliyetleriniz de artar. Daha fazla ayrıntı için bir WordPress web sitesi oluşturmanın maliyetinin ne kadar olduğunu görün.

Birçok küçük işletme, DIY yaklaşımını uygulayarak başarılı bir şekilde çalışabilir. Ayrıca, mümkün olduğunca çok sayıda ücretsiz araç ve eklenti kullanarak maliyeti düşük tutabilirler.

Web siteniz para kazanmaya başladığında, özel bir WordPress teması veya özel eklentiler oluşturmayı düşünebilirsiniz. Bu durumda, işi doğru şekilde yapmanıza yardımcı olacak bir geliştirici aramanız gerekir..

WordPress geliştiricilerini işe almak için en iyi yerlere bir göz atalım.

1. Kodlanabilir

Codeable

Codeable, WordPress ile ilgili çalışmalar için 1 numaralı dış kaynak platformudur. Diğer dış kaynak platformlarından farklı olarak, Codeable her geliştiriciyi ön ekrandan geçirin ve sıkı bir veterinerlik sürecini geçtiklerinden emin olun.

Kodlanabilir uzmanlarla çalışmanız% 100 risksizdir! Codeable arkanızda duruyor ve sonuçlardan memnun değilseniz tam bir geri ödeme sağlayacaktır.

Bu nedenle Codeable, WordPress dış kaynak yardımı arayan işletmeler için en iyi önerimizdir.

2. Toptal

Toptal

Toptal, dünyanın en iyi serbest yazılım geliştiricileri, tasarımcıları ve finans uzmanlarından oluşan özel bir ağdır.

Sadece dünyadaki en iyi yeteneklerle çalışmak için çok titiz bir tarama sürecine sahiptirler. Bu aynı zamanda Toptal’dan bir freelancer kiralamanın normalden daha pahalıya mal olacağı anlamına gelir.

Kullanıcılarımız Toptal’dan geliştiricilerle çalışırken harika sonuçlar bildirdi.

Toptal sadece en iyi yetenekleri vurguladığından, her bir uzman için ücretler diğer sitelerden daha yüksektir. Bununla birlikte, oranlarının çok daha düşük olduğu diğer ağlarda çeşitli uzmanların da kiralanabileceğini bulduk.

Bacak çalışmasını yapmak istiyorsanız, birinci sınıf bir WordPress geliştiricisiyle çalışırken kendinize çok para kazandıracaksınız.

3. Upwork

oDesk

Upwork, en büyük çevrimiçi işler pazarından biridir. Ayrıntılı açıklama ile çevrimiçi bir iş ilanı gönderebilirsiniz ve aday adaylar işiniz için teklif verebilir.

Her geliştiricinin ayrıntılı profili vardır ve Upwork, geçmiş deneyimleri, tamamlanan işler, derecelendirmeler, beceri testleri ve daha fazlası hakkında çeşitli göstergeler gösterir..

En iyi geliştiricileri seçebilir ve onlarla röportaj yapabilirsiniz. Upwork gibi platformlar genellikle çeşitli beceri ve deneyime sahip tüm geliştiricilere sahiptir. Bu aynı zamanda bütçeniz ile iş için kiralamak istediğiniz geliştirici arasındaki dengeyi bulabileceğiniz anlamına gelir.

4. Serbest çalışan

Serbest çalışan

Freelancer.com bir başka çok büyük çevrimiçi iş piyasasıdır. Bu tür diğer platformlara benzer şekilde, WordPress geliştiricileri de dahil olmak üzere geniş bir serbest çalışan topluluğuna sahiptir..

Freelancer, gözden geçirebileceğiniz her bir freelancerın ayrıntılı profilini tutar. Ayrıca, becerileri ve deneyimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için doğrudan freelancerla görüşebilir ve iletişim kurabilirsiniz..

Her iş listesi için, tüm serbest çalışan seviyelerinden yanıtlar alacaksınız. Bu, daha düşük oranlarda iyi bir geliştirici alabileceğiniz anlamına gelir, ancak aynı zamanda gereken özen göstermeniz gerektiği anlamına gelir..

5. WPhired

WPhired

WPhired, en iyi WordPress şirketleri ve serbest çalışanlar arasında popüler olan WordPress’e özgü bir iş panosudur. İş ilanınızı ücretsiz olarak eklemenizi sağlar. Ancak, işinizi daha uzun süre öne çıkarmak veya listelemek için ücretli listelere abone olabilirsiniz.

Yarı zamanlı, tam zamanlı ve serbest çalışan konserler de ekleyebilirsiniz. Geliştiriciler özgeçmişlerini bir hesap oluşturarak gönderebilirler. Ancak platform, kullanıcıların hesap oluşturmadan işe başvurmalarına da olanak tanır. Bu, tüm tarama ve gereken titizliğin size kalmasını sağlar.

6. WordPress İşleri

İşler WordPress

WordPress Jobs web sitesi, WordPress.org’un arkasındaki kişiler tarafından resmi olarak tutulan bir iş kurulu. İş ilanları ücretsizdir ve hesap oluşturmanız bile gerekmez.

İş listeleri düzgün bir şekilde kategorilere ayrılmıştır. İlgilenen geliştiriciler iş listesinde sizin tarafınızdan açıklanan yöntemi kullanarak sizinle iletişim kurabilir. Daha sonra bunları kendi başlarına değerlendirmeye devam edebilirsiniz. WordPress.org iş listelemelerini doğrulamaz ve ne tür geliştiricilerin sizinle iletişim kurduğu konusunda hiçbir kontrolü yoktur.

Bu makalenin WordPress geliştiricileri kiralamak için en iyi yerleri bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, işletme web siteleri için WordPress eklentilerinin olması gereken listemizi görmek de isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me