WordPress için En İyi 60 Açılış Sayfası Şablonu (2020)

WordPress için en iyi açılış sayfası şablonlarını mı arıyorsunuz??


Açılış sayfaları daha fazla potansiyel müşteri almanıza ve dönüşümleri artırmanıza yardımcı olur. Kullanıcıları web sitenizde gerekli işlemleri yapma konusunda yönlendirecek şekilde tasarlanmıştır..

Bu makalede, daha fazla satış ve dönüşüm elde etmenize yardımcı olmak için WordPress için en iyi açılış sayfası şablonlarını paylaşacağız.

WordPress için En İyi Landng Sayfa Şablonları

Bonus: Bu şablonlardan bazıları% 100 sürükleme sunuyor & Bırakma işlevselliği sayesinde, birkaç dakika içinde ihtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirebilirsiniz.

Contents

WordPress için En İyi Açılış Sayfası Şablonları

Açılış sayfası şablonları, daha fazla abone alma, satışlarınızı artırma vb. Gibi bir hedefe veya hedefe ulaşmaya odaklanmıştır..

WordPress web sitenizde bir açılış sayfası oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok açılış sayfası eklentisi vardır. Belirli endüstriler ve hedefler için özel olarak tasarlanmış düzinelerce açılış sayfası şablonu da bulacaksınız.

WordPress’te açılış sayfaları oluşturmanın en iyi yolu, bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu kullanmaktır, böylece açılış sayfasını herhangi bir kod yazmadan kolayca özelleştirebilirsiniz.

Aşağıda, önerdiğimiz en üst açılış sayfası tasarım sağlayıcıları verilmiştir:

Zarif Temalar Divi

Divi

Zarif Temalar Divi, açılış sayfası şablonlarınızı tasarlamak için kullanabileceğiniz popüler bir WordPress sayfa oluşturucusudur. Sayfanıza eklemek için birden fazla yerleşik öğeye ve içerik modülüne sahiptir. Divi Builder, metni düzen üzerinde herhangi bir yere tıklayıp yazmanıza olanak tanır. Duyarlı düzenleme ile birlikte gelir ve tüm cihazlarda harika görünür.

Sürükle ve bırak oluşturucuyla her öğeyi tamamen özelleştirebilirsiniz. Yazı tipleri, renkler, arka plan ve boşluklar üzerinde tam kontrol sağlar. Divi, kullanıma hazır demoları olan 100’den fazla önceden oluşturulmuş açılış sayfası şablonu sunuyor.

Kunduz Oluşturucu

Kunduz Oluşturucu

Beaver Builder güçlü bir WordPress sayfa oluşturucu eklentisidir. Moda, fotoğraf, web ajansı, eğitim, mobil uygulamalar vb. İçin birden fazla açılış sayfası şablonu ile birlikte gelir. Beaver Builder ile, açılış sayfalarınızdaki içeriği hızlı bir şekilde sürükleyip bırakabilirsiniz. Güzel özel sayfa şablonları oluşturmak için metin ve resimlerinizi sütunlarda düzenlemenizi sağlar.

Beaver Builder eklentisinin en iyi yanı, tüm basit WordPress temalarıyla çalışmasıdır. Kolay özelleştirme için canlı, ön uç düzenleme sunar. Çeviriler için WooCommerce, çok bölgeli ağ ve WPML’yi tamamen destekler.

Themify Ultra

Themify Ultra

Themify Ultra, tam genişlikte arka plan görüntüsüne sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Divi Builder veya Beaver Builder’a benzer şekilde çalışan Themify sürükle ve bırak oluşturucusuyla birlikte gelir. Özel sayfa şablonlarınızı tasarlamak için bu sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Ayrıca, çabaları azaltan ve zamandan tasarruf sağlayan önceden oluşturulmuş açılış sayfası şablonları sunar.

Üstbilgi, kenar çubuğu, altbilgi ve web sitenizin diğer bölümleri için akıllı düzen seçeneklerine sahiptir. Themify Ultra hem dikey hem de yatay düzenler için paralaks kaydırma özelliğine sahiptir.

Astra

Astra

Yukarıdaki çözümlerden farklı olarak Astra bir sayfa oluşturucu değildir. Sürükle ile çalışmak için tasarlanmış hızlı ve hafif bir WordPress temasıdır & BeaverBuilder gibi sayfa oluşturucuları bırakın.

Astra ile ilgili en iyi bölüm, düzinelerce hazır web sitesi ve sayfa şablonu ile birlikte gelmesidir. Astra temasını yükleyebilir ve fitness, imalat, taşıma hizmetleri, berber dükkanı, müzik grupları vb. İçin açılış sayfaları oluşturmak için bu şablonları kullanabilirsiniz. Tema, WooCommerce’i tamamen destekler.

En İyi Açılış Sayfası Şablonu Örnekleri

Yukarıdaki tema ve eklenti şirketleri çeşitli açılış sayfası şablonlarına sahiptir. Ayrıca, açılış sayfaları oluşturmak için kullanılabilecek şablonlar sunan birkaç üst düzey tema şirketi de ekledik.

WordPress için en iyi açılış sayfası şablonlarından uzman seçimimize bir göz atalım.

1. Divi Kafe

Divi Cafe

Divi Cafe, kafeler, restoranlar ve gıda ile ilgili işletmeler için bir WordPress açılış sayfası şablonu. Görüntüleri ve içeriği güzel bir şekilde içeren tam genişlikte bir tasarıma sahip basit bir tasarıma sahiptir. Bu açılış sayfası şablonunu öne çıkan içeriğinizi ve örnek olaylarınızı sergilemek için de kullanabilirsiniz.

2. Divi İç Mekan

Divi İç Mekan

Divi Interior, iç mimarlar, ev dekoratörleri ve mimarlar için modern bir açılış sayfası şablonu. Çekici bir tasarıma sahiptir ve göz alıcı görüntüleri tam genişlikte görüntülemek için alan sunar. Öne çıkan içerikleri resimlerle yan yana da ekleyebilirsiniz.

3. Divi Zarif

Divi Elegant

Divi Elegant dijital ve web ajansı için güzel bir açılış sayfası şablonu. Öne çıkan çalışmalarınızı, ekip üyelerinizi, resimlerinizi, referanslarınızı vb. Eklemek için birden fazla kıvrım veya bölüm vardır. Her bir bölümü özelleştirmek ve yerleşik şablonun sırasını değiştirmek için Divi Builder’ı kullanabilirsiniz..

4. Ekstra

Ekstra

Ekstra, çevrimiçi dergiler, moda web siteleri ve yaşam tarzı blogları için tonlarca şaşırtıcı açılış sayfası şablonu içeren güçlü bir WordPress temasıdır. Şablondaki öğeleri sürükleyip bırakmak için Divi Builder’ı kullanır. Tema tamamen özelleştirilebilir ve okuyucunuzu artırmak için birden fazla açılış sayfası oluşturmanıza izin verir.

5. Kunduz Oluşturucu Küçük İşletme

Beaver Builder Küçük İşletmeler

Beaver Builder’ın Küçük İşletme açılış sayfası şablonu, çevrimiçi ortamda daha fazla müşteri almanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. İçerik, CTA, öne çıkan hizmetler ve resimler eklemek için birden fazla bölüm sunar. Beaver Builder eklentisini kullanarak arka planı, yazı tiplerini, renkleri ve düğmeleri tamamen özelleştirebilirsiniz.

6. Kunduz Oluşturucu Crossfit

Beaver Builder Fitness Spor Salonu

Beaver Builder’ın Crossfit açılış sayfası şablonu, spor salonları, fitness kurumları ve sağlık danışmanlarının web siteleri için mükemmeldir. Tam genişlikte bir arka plan resmi ve özel logo ile birlikte gelir. Aşağıda fitness programları, programlar vb. Ekleyebilirsiniz..

7. Kunduz Oluşturucu Editoryal

Beaver Builder Editöryel

Beaver Builder’ın İçerik açılış sayfası şablonu blog yazarları, yazarlar ve moda ile ilgili web siteleri içindir. Çekici tam ekran görüntüler eklemek için alana sahiptir. Öne çıkan içeriği görüntü ile sergilemek için Beaver Builder sürükle ve bırak oluşturucusunu kullanabilirsiniz.

8. Kunduz Oluşturucu Hukuk Bürosu

Kunduz Oluşturucu Hukuk Bürosu

Beaver Builder’ın Hukuk Bürosu özellikle avukatlar, hukuk klinikleri ve şirketler hukuku firmaları için tasarlanmış bir açılış sayfası şablonu. Metin, CTA düğmesi ve hizmetlerinizi profesyonel olarak eklemek için basit bir düzene sahiptir. Ekibiniz hakkında daha fazla bilgi ve daha fazlasını aşağıdaki bölümlere ekleyebilirsiniz.

9. Kunduz Oluşturucu Fotoğrafçılık

Beaver Builder Fotoğrafçılık

Beaver Builder’ın Fotoğraf açılış sayfası şablonu, fotoğrafçıların profillerini ve portföylerini stil ile paylaşmalarını sağlar. Güzel yazı tipleri kullanan net tipografi ile karanlık bir düzene sahiptir. Şablonu sayfa oluşturucu ile tamamen özelleştirebilirsiniz.

10. Kunduz Oluşturucu Müzisyen

Kunduz Oluşturucu Müzisyen

Beaver Builder’ın Müzisyen açılış sayfası şablonu DJ’ler, müzik grupları, enstrümanlar ve müzisyenler için oluşturulmuştur. Kullanıcıların dikkatini çekmek için çekici bir tasarım ve keskin renkler ile birlikte gelir. Şablonda, şovlarınızın biletlerini satmak ve grubunuzla ilgili ayrıntıları paylaşmak için bölümler bulunur.

11. Beaver Builder Restoranı

Beaver Builder Restoranı

Beaver Builder’ın Restoran açılış sayfası şablonu tamamen restoranların, yiyeceklerin ve restoranların tanıtımına odaklanmıştır. Zarif tipografi ile karanlık bir düzene sahiptir. Genel tasarım sayfa içeriğini daha belirgin hale getirmek için ferahtır ve arka planı, renkleri, yazı tiplerini vb.Özelleştirmek için Beaver Builder sayfa oluşturucu eklentisini kullanabilirsiniz..

12. Beaver Builder Tam Ekran

Beaver Builder Tam Ekran

Adından da anlaşılacağı gibi, Beaver Builder’ın Tam Ekran açılış sayfası şablonu her tür web sitesi için zarif bir düzendir. İçeriği okunabilir kılan tam genişlikte arka plan resimleri ve koyu renklere sahiptir. Kullanıcıları önemli sayfalara yönlendirmek için CTA düğmesini ekleyebilirsiniz.

13. Beaver Builder Yaratıcı Ajansı

Beaver Builder Yaratıcı Ajans

Beaver Builder’ın açılış sayfaları için Reklam Ajansı şablonu çevrimiçi daha fazla potansiyel müşteri elde etmek için mükemmeldir. Güzel renkleri ve keskin tipografisi var. Şablon, yaratıcı ve web ajanslarının portföylerini profesyonel bir tarzda paylaşmaları için tasarlanmıştır.

14. Beaver Builder eKitap

Beaver Builder eKitap

Beaver Builder’ın eKitap açılış sayfası şablonu yazarlar, e-Kitaplar, kütüphaneler ve bloglar için tasarlanmıştır. Öne çıkan kitabınızı sergilemek ve daha fazla satış yapmak için çarpıcı bir kitap kapağı düzeni gibi. Web sitenizde daha fazla işlem yapmak için kitabınızın tüm ayrıntılarını ekleyebilir ve kullanıcının ilgisini çekebilirsiniz.

15. Kunduz Oluşturucu Eğitim

Kunduz Oluşturucu Eğitim

Beaver Builder’ın Eğitim açılış sayfası şablonu üniversiteler, kolejler ve eğitim kurumları için mükemmeldir. Güzel bir arka plan görüntüsü ile hoş geldiniz mesajı eklemenizi sağlar. Üniversiteniz tarafından sunulan kursları, net harekete geçirici mesajlar ile de görüntüleyebilirsiniz.

16. Beaver Builder Otomotiv

Beaver Builder Otomotiv

Beaver Builder’ın Otomotiv, otomobiller, otomobiller ve showroomlar için mükemmel bir açılış sayfası şablonu. Çekici ve maceracı bir ilk izlenime sahiptir. Beaver Builder sayfa oluşturucu eklentisiyle arka planı, renkleri, yazı tiplerini ve içeriği özelleştirebilirsiniz.

17. Kunduz Oluşturucu Mobil Uygulaması

Beaver Builder Mobil Uygulaması

Beaver Builder’ın Mobil Uygulaması açılış sayfası şablonu, mobil oyunlar, uygulamalar ve mobil tabanlı çözümler için tamamen özelleştirilebilir bir düzendir. Önünde büyük bir resim bulunan beyaz bir arka plana sahiptir. Metin eklemek ve harekete geçirici mesaj düğmeleri eklemek için farklı bölümler sunar.

18. Beaver Builder Genel İşletme

Beaver Builder Genel İşletme

Beaver Builder’ın Genel İşletme şablonu, her türlü işletme web sitesi için açılış sayfaları oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Özel bir arka plan görüntüsü ile güzel bir düzene sahiptir. Şablon, ilk bölüme içerik ve CTA düğmesi eklemenizi sağlar. Herhangi bir özelleştirme için Beaver Builder sürükle ve bırak sayfa oluşturucusunu kullanabilirsiniz.

19. Kunduz Yapıcı İnşaatı

Kunduz Oluşturucu İnşaatı

Beaver Builder’ın İnşaat açılış sayfası şablonu, inşaat hizmetleri sunan web siteleri içindir. Tam genişlikte bir arka plan görüntüsü ve şık tipografi ile güzel bir tasarıma sahiptir. Hizmetlerinizi eklemek için bölümler ve harekete geçirici mesaj düğmesi içerir.

20. Kunduz Oluşturucu Yakında

Kunduz Oluşturucu Yakında

Yakında ve bakım modu sayfası oluşturmak istiyorsanız, Beaver Builder’ın Çok Yakında şablonu mükemmel bir seçimdir. Daha fazla abone almak için bülten aboneliği formu ile özelleştirilebilir bir tasarıma sahiptir. Arka planı ve renkleri kolayca değiştirmek için Beaver Builder sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

21. Astra Fitness Eğitmeni

Astra Fitness Eğitmeni

Astra’nın Fitness Eğitmeni, fitness koçları, eğitmenler, sağlık eğitmenleri ve spor salonları için bir açılış sayfası şablonu. Tam sayfa bir web sitesine benziyor, ancak programlar, eğitim oranları, referanslar, müşteriler vb.İle kişisel antrenörlerin tanıtımına odaklanıyor..

22. Astra Psikiyatristi

Astra Psikiyatrist

Astra’nın Psikiyatristi tıp, doktorlar, psikiyatristler ve hastaneler için bir WordPress açılış sayfası şablonu. Giriş, metin ve CTA ile tam genişlikte bir arka plan görüntüsü vardır. Ana başlığın altına başka ayrıntılar ekleyebilirsiniz.

23. Astra Ürünü

Astra Ürünleri

Astra’nın Ürünleri, ürünler için mükemmel bir açılış sayfası şablonudur. Parlak renkler, gezinme menüsü, öne çıkan görüntüler ve metin içeren eksiksiz bir web sitesi olarak görünür. Ayrıca aşağıdaki bölümlere bulanıklık ve CTA ekleyebilirsiniz. Bu şablon WooCommerce dostudur ve herhangi bir üst sayfa oluşturucu ile düzenlenebilir.

24. Astra Özel Baskı

Astra Özel Baskı

Astra’nın Özel Baskı açılış sayfası şablonu, müşterilere tişörtlerini ve kupalarını özelleştirmek için net bir mesaj verir. Beyaz arka planlı sade ve temiz bir tasarıma sahiptir. Şablonun daha çekici olması için renkleri, yazı tiplerini ve arka planı özelleştirebilirsiniz.

25. Astra Spa

Astra Spa

Astra’nın Spa açılış sayfası şablonu, kullanıcıların doğrudan spa şirketinizle bağlantı kurmasını sağlamak için özel metin ve telefon numarası içeren çekici bir tam genişlikte başlık arka planı sunar. Navigasyon menüsünün yanında bir randevu rezervasyon düğmesi vardır. Şablonu istediğiniz gibi özelleştirmek için sayfa oluşturucuları kullanabilirsiniz.

26. Astra Diş Kliniği

Astra Diş Kliniği

Astra’nın Dental Clinic açılış sayfası şablonu, diş hekimliği ve tıbbi ürünler için mükemmel bir seçimdir. Üstbilgiye bir sayı, kısa mesaj içeren bir CTA düğmesi ve tam genişlikte bir resim eklemenizi sağlar. Satışlarınızı artırmak için CTA düğmesine randevu rezervasyon formu ekleyebilirsiniz..

27. Astra Ajansı

Astra Ajansı

WordPress web siteleri için Astra’nın Ajans açılış sayfası şablonu web ajansları, tasarımcılar ve geliştiriciler için oluşturulmuştur. Güzel renkler ve tipografi ile çoklu düzen tasarımlarına sahiptir. Kullanıcılarınız üzerinde güçlü bir ilk izlenim yaratmak için portföyünüzü ve öne çıkan çalışmalarınızı resim olarak sergileyebilirsiniz.

28. Astra Mücevherat

Astra Kuyumcu

Astra’nın Kuyumculuk açılış sayfası şablonu, kullanıcılarınızın dikkatini çekmek için güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Takı fotoğraflarını ve metni belirgin bir şekilde sergilemenize yardımcı olan koyu renkli bir düzene sahiptir. Açılış sayfanıza alışveriş sepeti seçenekleri eklemek WooCommerce ile uyumludur.

29. Astra Avukat

Astra Avukat

Astra’nın Avukat açılış sayfası şablonu, avukatların ve hukuk firmalarının çevrimiçi olarak yeni müşteriler edinmesi içindir. Adresinizi ve telefon numaranızı profesyonel bir şekilde görüntüler, böylece müşterileriniz sizinle kolayca iletişim kurabilir. Bir sloganın ziyaretçileri etkilemesi için alanı var.

30. Astra Otel

Astra Otel

Astra’ın Otel açılış sayfası şablonu, otel web siteleri, BnB’ler ve otelle ilgili işletmeler için mükemmel bir seçimdir. Satışlarınızı artırmak için oda rezervasyonu seçeneği eklemek için bir CTA düğmesine sahiptir. Kullanıcıların dikkatini sayfada çekmek için etkileyici bir kısa açıklama ile otelinizin tam ekran arka plan görüntüsünü ekleyebilirsiniz.

31. Astra Yazar

Astra Yazar

Astra’nın Yazar açılış sayfası şablonu yazarlar, yazarlar, kütüphaneler ve kitapçılar için güzel ve çekici bir düzendir. Öne çıkan kitabı ön tarafta kitap kapağının bir görüntüsü ve kısa bir metinle sergilemenizi sağlar. Ayrıca yazarın adını ve diğer ayrıntılarını da ekleyebilirsiniz.

32. Astra Şaraphanesi

Astra Şaraphanesi

Astra’nın Şaraphane açılış sayfası şablonu şarap mağazaları, üzüm bağları ve şarap satıcıları için oluşturulmuştur. Kullanıcı etkileşimi oluşturmanızı kolaylaştıran bir hikaye anlatma düzenine sahiptir. Ayrıntılar ve CTA düğmesi ile en iyi şarabınızın bir görüntüsünü eklemenizi sağlar.

33. Astra Fotoğrafçılık Portföyü

Astra Fotoğrafçılık

Astra’nın Fotoğraf Portföyü açılış sayfası şablonu, fotoğrafçıların portföylerini profesyonel olarak sergilemeleri için mükemmeldir. Fotoğraflarla kolayca metin eklemek için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını kullanabilirsiniz. İçeriğinize keskinlik katan beyaz bir arka plana sahiptir.

34. Astra Freelancer

Astra Freelancer

Astra’nın Freelancer açılış sayfası şablonu, daha fazla çevrimiçi iş almak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Profesyonel bir ilk izlenim yaratmak için güzel renklerle sade ve temiz bir düzene sahiptir. Serbest çalışanlar bu şablonu ziyaretçilere tanıtmak için kullanabilir.

35. Astra Hayır Kurumu

Astra Hayır Kurumu

Astra’nın Yardım açılış sayfası şablonu, amacınıza daha fazla bağışçı eklemek için bir gerekçe ile oluşturulmuştur. Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, çevrimiçi yardım kuruluşları ve STK’lar için mükemmeldir. Mükemmel okunabilirliğe sahip cesur ve parlak renklere sahiptir. Şablon, ziyaretçilerin sizinle kolayca bağlantı kurabilmesi için bir bağış düğmesi eklemenize olanak tanır.

36. Astra Gayrimenkul

Astra Gayrimenkul

Astra’nın Emlak açılış sayfası şablonu, emlakçılar için modern ve şık bir şablondur. Özellikleri ve seçenekleri ile gayrimenkul işinizin genişlemesine yardımcı olur. Kullanıcıların hızlı bir şekilde bağlanması için ön tarafta hızlı bir form şablonu görüntüler. Şablonda telefon numaranızı ve CTA düğmenizi eklemek için alan var.

37. Astra Sanatçısı

Astra Sanatçısı

Astra’nın Sanatçı açılış sayfası şablonu sanatçıyı, ajansları ve ressamları tanıtır. Öne çıkan resimlerinizi ve diğer sanat eserlerinizi güzelce eklemek için bölümlere ayrılmıştır. Resminizin ayrıntılarını ekleyebilir ve alışveriş sepeti sayfasındaki kullanıcıları yönlendirmek için bir CTA düğmesi ekleyebilirsiniz. Çalışmalarınızı çevrimiçi satmak için WooCommerce’i destekler.

38. Astra Doğa

Astra Doğa

Astra’nın Doğa açılış sayfası şablonu, doğal yaşam alanları üzerinde çalışan ajanslar için tasarlanmıştır. Ayrıca doğa fotoğrafçıları, doğa severler ve gezginler için mükemmel bir seçimdir. Göz alıcı bir arka plan görüntüsü ve CTA düğmesi ile birlikte gelir.

39. Astra Finansal Danışmanlar

Astra Finansal Danışmanlar

Astra’nın Finansal Danışmanlar açılış sayfası şablonu, finansal raporlarını çevrimiçi görüntülemek isteyen büyük işletmeler için mükemmeldir. Zarif ve modern bir tasarıma sahip profesyonel bir şablon. Şablon, sayfa oluşturucu dostu ve WPML ile uyumlu.

40. Astra Konferansı Etkinliği

Astra Konferansı Etkinliği

Astra’nın Konferans Etkinliği açılış sayfası şablonu, konferanslarınızı ve etkinliklerinizi tanıtmanıza yardımcı olur. Tarih, resim ve başlık dahil olmak üzere etkinliğinizin ayrıntılarını eklemenizi sağlar. Sayfanın üstüne bir CTA düğmesi ekleyerek çevrimiçi bilet de satabilirsiniz.

41. Astra Pazarlamacı

Astra Pazarlamacı

Astra’nın Pazarlamacı açılış sayfası şablonu, içerik ve büyüme pazarlamacılarının web siteleri içindir. Net tipografi ile arka planda cesur ve parlak renkler var. Şablon bireysel pazarlamacılar için yol almak ve çevrimiçi danışmanlık vermek için mükemmel.

42. Astra Endüstrisi

Astra Endüstri

Astra’nın Endüstri açılış sayfası şablonu endüstriler için oluşturulmuştur. Özel bir arka plan resmi, CTA düğmesi ve yaklaşık bölümü vardır. Bu sayfa şablonu, sürükle ve bırak sayfa oluşturucuları ve WordPress canlı özelleştirici kullanılarak tamamen özelleştirilebilir.

43. StudioPress Aspire

StudioPress Aspire

StudioPress Aspire, cesur ve parlak renklerle zarif bir WordPress temasıdır. Bu şablon Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. Abonelerinizi artırmak için tam genişlikte bir başlık arka plan resmi ve başlıkta bir abonelik kutusu vardır. Bu tema, herhangi bir web sitesi için bir açılış sayfası oluşturmak için mükemmeldir..

44. StudioPress Tek Renkli

StudioPress Tek Renkli

StudioPress Monochrome, sade ve temiz bir tasarıma sahip minimalist bir WordPress temasıdır. Şablonun arka planı için siyah ve beyaz renk kullanır. Yazı tipi arka planın tersidir ve tüm ekran boyutlarında yüksek oranda okunabilir. Bu temayı çevrimiçi işletmenizi tanıtmak için bir açılış sayfası şablonu olarak kullanabilirsiniz.

45. StudioPress Infinity Pro

StudioPress Infinity Pro

StudioPress Infinity Pro, dijital ajanslar için şık bir WordPress temasıdır. Zarif bir tasarıma sahiptir ve bir açılış sayfası şablonu olarak kullanılmaya hazırdır. Bir CTA düğmesi eklemenize ve kullanıcılarınızı ürünler sayfasına yönlendirerek satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur. Infinity Pro, çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için WooCommerce ile tamamen uyumludur.

46. ​​StudioPress Parallax Pro

StudioPress Parallax Pro

StudioPress Parallax Pro güzel bir WordPress hikaye anlatma temasıdır. Tema, adı gibi, içeriğinizi tüm cihazlarda okunabilir hale getiren bir paralaks tasarımına sahiptir. Bu tema, bir CTA düğmesi ve öne çıkan içerikle açılış sayfası şablonunuzu oluşturmak için mükemmeldir.

47. StudioPress Vitrini

StudioPress Vitrini

StudioPress Vitrini, bir açılış sayfası şablonu oluşturmak için kullanılabilecek göz alıcı bir WordPress temasıdır. Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. Tema, kullanıcıları alakalı sayfalara yönlendirmek için bir CTA düğmesiyle tamamen özelleştirilebilir.

48. StudioPress Temsilcisi Odaklı

StudioPress Agent Odaklı Pro

StudioPress Agent Focused bir WordPress gayrimenkul temasıdır. Esnek ve sayfa oluşturucu dostu bir düzene sahiptir. Tam genişlikte bir arka plana sahip özel bir başlık eklemenizi sağlar. Emlak ve IDX girişlerinizi tanıtmak için bu sayfa şablonunu kullanabilirsiniz.

49. StudioPress Eğitimi

StudioPress Eğitimi

StudioPress Education açılış sayfası şablonu, daha az alanda daha fazla içerik sunmaya odaklanmıştır. Özellikle öğrencilerin, üniversitelerin ve diğer eğitim kurumlarının bilgi paylaşması için oluşturulmuştur. Bu şablon widget’lıdır ve kurulumu kolaydır.

50. Themify Ultra Muhasebeci

Themify Ultra Muhasebeci

Themify Ultra’nın Muhasebeci açılış sayfası şablonu, vergi beyannamelerini ve dosyalama hizmetlerini çevrimiçi satmak için tasarlanmıştır. Kullanıcıların doğrudan web sitenizden randevu almaları için bir CTA düğmesi eklemenize olanak tanır. Öne çıkan hizmetlerinizi şablonda da paylaşabilirsiniz.

51. Themify Ultra Düğün

Themify Ultra Düğün

Themify Ultra’nın Düğün açılış sayfası şablonu, düğün planlayıcılarını, düğün fotoğrafçılarını ve bireysel düğünleri tanıtmak için zarif bir şablondur. Güzel tipografi ile tam ekran arka plan görüntüsü vardır. Şablon, Themify sayfa oluşturucu kullanılarak özelleştirilebilir.

52. Themify Ultra Yazılımı

Themify Ultra Yazılımı

Themify Ultra’nın Yazılım açılış sayfası şablonu, yazılım geliştirmek üzere çevrimiçi işler elde etmek için mükemmeldir. Birden fazla hazır demo ile özel olarak oluşturulmuş bir düzene sahiptir. Bu şablon, çevrimiçi hizmet satmaya odaklanan Ultra tema şablonuna benzer.

53. Themify Ultra Kahve

Themify Ultra Kahve

Themify Ultra’nin Kahvesi, kahvehaneler, kahve çekirdekleri endüstrileri ve diğer kahve ile ilgili ürünlerin web siteleri için bir açılış sayfası şablonudur. Kahve çekirdekleri ve dökülen kahve özleri gösteren güzel bir arka plan görüntüsü vardır. Kullanıcıları önemli sayfalara yönlendirmek için bir CTA düğmesi görüntüler.

54. Ultra Müzik Teması

Themify Ultra Müzik

Themify Ultra’nin Müzik açılış sayfası şablonu müzisyenleri, DJ’leri, müzik gruplarını ve enstrümanları tanıtmaya odaklanır. Ayrıca yaklaşan etkinliklerinizi profesyonel bir tarzda görüntülemenizi sağlar. Şablon, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu kullanılarak tamamen özelleştirilebilir.

55. Themify Ultra Uygulaması

Themify Ultra Uygulaması

Themify Ultra’nın Uygulama açılış sayfası şablonu, mobil ve diğer tüm cihazların uygulamaları için tasarlanmıştır. Bu şablonu çevrimiçi olarak uygulama geliştirme hizmetlerini tanıtmak için kullanabilirsiniz. Bu açılış sayfası şablonu, bir CTA düğmesiyle öne çıkan uygulamalarınızın indirmelerini artırmanıza yardımcı olur.

56. Bento

Bento

Bento, açılış sayfası şablonları oluşturmak için ücretsiz ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Sınırsız renk seçenekleri, vektör ikonları, yazı tipleri ve özel arka plan ile birlikte gelir. WooCommerce’ı ürün sayfalarınızı tanıtmak için entegre eder. Bento, önizlemeli WordPress canlı özelleştirici kullanılarak düzenlenebilir.

57. OnePress

OnePress

OnePress, yaratıcı ve web ajansları, serbest çalışanlar, blogcular ve gazeteler için açılış sayfaları oluşturmak için başka bir ücretsiz WordPress şablonu. Kullanıcıları hizmetlerinize ve ürün sayfanıza yönlendirmek için 2 CTA düğmesi vardır. Öne çıkan hizmetleri aşağıdaki bulanıklık listelerine de ekleyebilirsiniz.

58. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro, tam ekran arka plan görüntüsü olan popüler bir tek sayfalık WordPress temasıdır. Herhangi bir işletmeyi tanıtmak için bir açılış sayfası şablonu olarak kullanılabilir. Düzeni özelleştirmek için Elementor, Beaver Builder vb. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla uyumludur. Hestia, ürünlerinizi tanıtmak için WooCommerce’i destekliyor.

59. Orfeo

Orfeo

Orfeo, çok amaçlı ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bir açılış sayfası şablonu oluşturmak için birden çok bölüm içeren tek bir sayfa düzenine sahiptir. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını kullanarak özelleştirmek kolaydır. Bu tema WooCommerce ve WPML ile uyumludur.

60. Zelle

Zelle

Zelle, WordPress web siteleri için birinci sınıf bir sayfalık düzendir. Kolayca açılış sayfası şablonları oluşturmak mükemmeldir. Visual Composer, Beaver Builder, vb. Gibi sayfa oluşturucularla mükemmel çalışır. Sınırsız renk, özel arka planlar ve hız için optimize edilmiştir.

Son düşünceler

Bunlar, paylaşabileceğimiz açılış sayfası şablonlarından sadece birkaçı. Açılış sayfaları oluşturmanın anahtarı, Beaver Builder veya Divi gibi bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu kullanmaktır.

Bu ikisini birkaç dakika içinde sonsuz tasarım kombinasyonları oluşturmak için kullanabilirsiniz.

WordPress olmayan bir açılış sayfası çözümü arıyorsanız, LeadPages veya Unbounce kullanmanızı öneririz.

Bu sağlayıcıların her ikisi de barındırılan açılış sayfası çözümleri sunar ve aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce hazır tasarımla birlikte gelir. PPC’ye odaklanan birçok pazarlamacı, kullanım kolaylıkları nedeniyle bu çözümleri kullanıyor.

Aşağıda, LeadPages tarafından sunulan hedef odaklı şablonlara bir örnek verilmiştir:

LeadPages Açılış Sayfası Şablonları

İlk tercihimiz her zaman Beaver Builder veya Divi gibi bir WordPress sayfa oluşturucu kullanmaktır, çünkü uzun vadede çok para kazanırsınız.

Perspektif olarak, bir WordPress sayfa oluşturucu eklentisinin yıllık maliyeti, barındırılan açılış sayfası oluşturucularından 12 kat daha ucuzdur.

Bu makalenin WordPress için en iyi açılış sayfası şablonlarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca yeni başlayanlar için nihai adım adım WordPress SEO kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me