WordPress için En İyi 9 Sınav Eklentisi (2020)

WordPress siteniz için en iyi sınav eklentilerini mi arıyorsunuz? BuzzFeed gibi birçok popüler web sitesi, viral içerik oluşturmak ve web sitelerinde kullanıcı katılımını artırmak için sınavlar kullanır. Bu makalede, WordPress için kullanıcılarınızı etkileşime geçirmenize ve sitenizde geçirilen süreyi artırmanıza yardımcı olacak en iyi sınav eklentilerini elle seçtik.


WordPress için En İyi Test Eklentileri

1. LearnDash

LearnDash

LearnDash piyasadaki en iyi WordPress LMS eklentisidir. İhtiyacınız olan her türlü sınavı oluşturmanızı sağlayan güçlü bir Sınav özelliği ile birlikte gelir. Tek seçenek, çoktan seçmeli, serbest metin, sıralama, eşleştirme, deneme, boşluğu doldurma ve anket dahil olmak üzere birçok soru türü vardır..

Diğer özelliklerden bazıları şunlardır: zamanlı sınavlar, rastgele sorular, soru bankası, çok sayfalı sınavlar, limit girişimleri ve daha fazlası. Sınav sonrası seçenekleri arasında yönlendirmeler, mesajlar, birden fazla stilde sınav sonucu gösterimleri, skor tablosu, sertifikalar ve seviyeler bulunur.

Çevrimiçi kurslar satıyor ya da viral içerik oluşturuyor olun, LearnDash her tür test için en esnek WordPress sınav eklentisidir.

2. TryInteract

TryInteract

TryInteract, viral testler oluşturmak ve bunları potansiyel müşteriler oluşturmak, sosyal medya takibi oluşturmak, trafik oluşturmak ve dönüşümleri geliştirmek için kullanan güçlü bir web tabanlı uygulamadır. Şık bir sürükle ve bırak yarışması oluşturucu ile son derece etkileşimli sınavlar oluşturmanıza izin verir.

Farklı stiller, renkler, tasarımlar ve 100’den fazla kullanıma hazır test şablonu seçebilirsiniz. Kullanıcının önceki sorulara verdikleri yanıtlara dayalı olarak soruları göstermenize olanak tanıyan test dallarını destekler. Sonuçlarını kolayca göstermek için puanlama sistemlerini kullanabilirsiniz.

Basit bir kısa kod kullanarak WordPress sitenize kolayca eklenebilir ve e-posta pazarlama ve CRM yazılımınızla güzel bir şekilde entegre edilebilir.

3. WP Sınavı

WP Sınavı

WP Sınav WordPress için esnek ve kullanımı kolay bir sınav eklentisidir. 3 sınav türü ile birlikte gelir: trivia, kişilik ve flip kartlar. Sorularınıza ve cevaplarınıza resim ekleyebilir, kullanıcıların sınavı yeniden başlatmasına izin verebilir, sonunda sonuçları gösterebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

WP Quiz iki stil seçeneği ile birlikte gelir: çok sayfalı veya tek sayfalık test. Sosyal paylaşım düğmelerini otomatik olarak kaydırma ve ekleme olanağına sahipsiniz. Eklentinin pro sürümü, kullanıcıları sonuçları görüntülemek, soruları ve cevapları rastgele seçmek, geri sayım zamanlayıcısı ve görüntülü reklamları görüntülemek için bir işlem yapmaya zorlamanıza olanak tanır.

4. Sınav ve Anket Master

Sınav ve Anket Master

Sınav ve Anket Master esnek bir sınav eklentisi ve WordPress anket eklentisidir. Bu güçlü ikisi bir arada eklenti kenarlarda biraz kaba görünebilir, ancak mükemmel özellikler ve kapsamlı belgelerle bunu telafi eder.

Çoktan seçmeli, doğru ve yanlış, boşlukları doldurma ve daha fazlasını içeren birden fazla soru türünü destekler. Ayrıca, birden çok sonuç sayfası oluşturmanıza olanak tanır, böylece bunları kullanıcı puanına göre özelleştirebilirsiniz. E-posta desteği, sertifikalar, skor tabloları, ipuçları, yorum kutuları ve ücretli eklentilerle birlikte sunulan daha fazla özellik ile birlikte gelir.

5. mTouch Sınavı

mTouch Sınavı

mTouch Sınav mobilite ve akılda öğrenme ile yazılmış bir mobil dostu WordPress sınav eklentisidir. İpuçları, çoklu doğru cevaplar, sınav sırasında veya sonrasında doğru cevabı vurgulayın, cevap denemelerini kısıtlayın ve daha fazlasını yapın.

Soruları rastgele seçmenin yanı sıra özelleştirilmiş başlangıç ​​ve bitiş ekranları oluşturabilirsiniz. Sonunda bir puan kartı göstermek için her soru için puan değerleri ile birlikte gelir.

6. Sınav Kedi

Sınav Kedi

Sınav Kedi web siteniz için viral sınavlar oluşturmak için kullanımı kolay arayüzü ve mükemmel seçenekler ile ücretsiz bir WordPress sınav eklentisidir. Her soruya ve yanıta resim eklemenizi sağlar. Sınavınız için bir başlangıç ​​ve bitiş ekranı da oluşturabilirsiniz.

Etkinleştirildiğinde, eklenti sizden web sitesi API’larına bağlanmanızı isteyecektir. Ancak, API’ye bağlanmadan iyi çalışır. Gerçekten iyi çalışan basit seçeneklerle kullanımı kolaydır.

7. HD Yarışması

HD Sınavı

HD Sınav WordPress web siteleri için başka bir harika ücretsiz sınav eklentisidir. Duyarlı bir tasarıma sahiptir ve ihtiyacınız olduğu kadar çok soru ve cevap ile sınırsız sınavlar oluşturmanıza olanak tanır. GIF resimlerini sorularınızı ve cevaplarınızı daha etkileşimli ve eğlenceli hale getirmek için de kullanabilirsiniz.

Diğer önemli özellikler arasında sınav zamanlayıcısı, ipuçları için soru ipuçları, sosyal paylaşım, görüntüleri cevap olarak kullanma, puanlama ve daha fazlası bulunur..

8. ARI Akış Testi

ARI Akış Testi

ARI Stream Quiz, kullanıcı e-posta adresi ve adı toplayarak olası satış oluşturmak için kısa sınavlar kullanmanıza olanak tanır. MailChimp ve diğer e-posta pazarlama servis sağlayıcıları ile entegrasyonu destekler. Potansiyel müşteri oluşturma dışında, gerçek test oluşturucu, testlerinizi oluşturmak için kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Daha hızlı performans için ajax kullanır, çoklu temalara, sosyal medya entegrasyonuna, Açık Grafik desteğine ve daha fazlasına sahiptir..

9. Zincirleme Sınav

Zincirleme Sınav

Zincirleme Sınav, sınavdaki bir sonraki sorunun kullanıcının bir önceki soruya vereceği cevaba bağlı olduğu koşullu mantık özelliğine sahip bir WordPress sınav eklentisidir. Bu, dinamik olarak değişen yüksek etkileşimli kişilik testleri oluşturmanıza olanak tanır.

Çoktan seçmeli, tek seçimli ve deneme cevaplarını destekler. Her doğru cevaba puanlama atayabilir ve kullanıcı bir cevap seçtiğinde ne yapacağınıza karar verebilirsiniz.

En İyi WordPress Quiz Eklentisi?

Bu eklentilerin her birini inceledikten sonra, LearnDash ve TryInteract’ın piyasadaki en kapsamlı sınav oluşturma çözümleri olduğuna inanıyoruz..

Bir LMS web sitesi oluşturuyorsanız, LearnDash ile gitmenizi kesinlikle öneririz..

Hızlı bir şekilde viral testler oluşturmak için bağımsız bir çözüm arıyorsanız, TryInteract’ı yenemez..

Umarız bu makale WordPress için en iyi sınav eklentisini bulmanıza yardımcı olmuştur. Google Analytics ile WordPress’te kullanıcı katılımını izleme hakkındaki makalemizi de görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map