WordPress Web Siteniz İçin Özel Logo Almak İçin En İyi 8 Yer

WordPress web siteniz için özel bir logo almak ister misiniz? Özel bir logo markanızı oluşturmanıza yardımcı olur ve web sitenizi öne çıkarır. Bu makalede, küçük bir bütçeyle web siteniz için özel bir logo almak için en iyi yerlerden bazılarını göstereceğiz.


Özel bir WordPress logosu almak için en iyi yerler

Neden Özel Logo Almalısınız??

Logolar, işletmeler ve kuruluşlar tarafından kullanılan temsili görüntülerdir. Bir kuruluşun işinin, değerlerinin ve misyonunun görsel bir temsilini tasvir ediyorlar.

Ayrıca, müşterilerin bir markayı nasıl gördüğünde önemli bir rol oynarlar. En büyük isim markalarına bakın, logolarının çoğunu kolayca tanıyabilirsiniz. Marka tanıma, müşteri güveni ve fazla mesai kazanmanıza yardımcı olur.

Çoğu WordPress teması, özel logo yükleme seçeneği ile birlikte gelir. Bu logo, site simgesi veya favori simgesi olarak da kullanılabilir.

Şimdi sorun şu ki, hepimiz grafik tasarımcı değiliz. Bir görüntü düzenleme programları kullanarak özel bir logo oluşturmayı deneyebilirsiniz, ancak profesyonel görünmeyebilir.

Markanız için profesyonel bir resim istiyorsanız, web siteniz için özel logonuzu oluşturmak için birisini işe almanıza yardımcı olur.

Bununla birlikte, bütçe dahilinde özel bir WordPress logosu almak için en iyi yerlerden bazılarına göz atalım.

1. 99 tasarımlar

99designs

99designs, geniş bir tasarımcı topluluğuna sahip bir tasarım yarışması pazar alanıdır. Sizinle tasarımcılar arasında aracı görevi görür.

Bir sipariş verdiğinizde, 99 tasarımlar daha sonra tasarımlarını gönderen tasarımcılara dış kaynak sağlar. En çok beğendiğiniz tasarımı seçebilirsiniz ve yalnızca o tasarımcıya ödeme yapılır. Bu, farklı geçmişlere ve beceri düzeylerine sahip tasarımcılardan farklı özel logo fikirleri elde etmenizi sağlar.

2. Logojoy

Logojoy

Kendi özel logonuzu oluşturmak ister misiniz? Logojoy, tasarımcı olmayanlar için kullanımı kolay bir DIY, logo üreticisidir. Diğer web tabanlı grafik tasarım araçlarından farklı olarak Logojoy, bir tasarımcının yaptığı gibi logolar oluşturmak için yapay zeka ve gelişmiş öğrenme algoritmaları kullanır.

Logojoy’nun basit sihirbazı, işletmenizi tanımlamak için kendi renklerinizi, resimlerinizi ve kelimelerinizi seçmenize yardımcı olur. Bundan sonra, iyi hazırlanmış ve profesyonel görünen tasarımlar üretir.

Fiyatlandırma planları düşük çözünürlüklü bir logo için 20 $ gibi düşük bir fiyatla başlar. Daha yüksek fiyatlandırma planları size yüksek çözünürlüklü dosyalar, telefon desteği, renk paleti, marka yönergeleri ve daha fazlasını sunar.

3. Top Sürme

salya

Dribble, tasarımcıların ve sanatçıların çevrimiçi bir topluluğudur. Çalışmalarını paylaştıkları ve diğer kullanıcıların beğenebileceği, favorilere ekleyebileceği ve yeniden paylaşabileceği profesyonel grafik tasarımcıları, sanatçılar ve illüstratörler için Pinterest olarak düşünün.

Dribble sadece bir ilham kaynağı değildir. Aynı zamanda serbest çalışma için tasarımcıları işe almak için bir platform görevi görür. Tasarımcılara göz atabilir, portföylerini inceleyebilir ve kiralamak için doğrudan onlarla iletişime geçebilirsiniz..

Bir işin maliyeti aslında yaklaştığınız serbest işçiye, uzmanlıklarına ve beceri düzeylerine bağlı olacaktır. Dribble, web siteniz için en ucuz özel logoyu bulabileceğiniz bir yer olmayabilir, ancak çok daha kaliteli olmanıza yardımcı olabilir.

4. Fiverr

fiverr

Fiverr, dünyanın her yerinden en büyük çevrimiçi serbest çalışan topluluğundan biridir. Serbest çalışanlar arasındaki rekabet nedeniyle, diğer yerlerden çok daha az para için bir logo tasarımı oluşturmak için bir tasarımcı kiralayabilirsiniz..

Fiverr topluluğu, müşteri geri bildirimlerine göre düzenlenir. Olumlu geri bildirimi daha yüksek olan freelancerlar, henüz yeterli incelemeye sahip olmayan yeni freelancerlardan daha fazla ödeme alma eğilimindedir.

Logo sadece birkaç dolara mal olabilirken, bu serbest çalışanların genellikle küçük ayarlarla logo şablonları kullandığını bilmek önemlidir.

5. Upwork

oDesk

Fiverr’e benzer şekilde, Upwork çevrimiçi serbest çalışanlar, girişimciler ve tasarımcılar topluluğudur. Bir iş ilan etmenizi ve serbest çalışanların tekliflerini kabul etmenizi sağlar. Daha sonra bu serbest çalışanları gözden geçirebilir, onlarla röportaj yapabilir ve çalışmak istediğiniz kişiyi kiralayabilirsiniz..

Upwork, hem serbest çalışanlar hem de müşteriler için tarama araçları olan sağlam bir topluluğa sahiptir. Serbest çalışanlar, yeterliliklerini ve becerilerini kanıtlamak için çevrimiçi testlere katılabilir. Upwork ayrıca çeşitli ödeme yöntemleri, faturalar sunar ve müşterilerin yalnızca onayladıkları iş için ödeme yapmasına olanak tanır.

6. Tasarım Kalabalık

DesignCrowd

DesignCrowd bir tasarım yarışması pazarı ve çevrimiçi tasarımcı topluluğudur. Proje özetini doldurarak, logo tasarım türünüzü seçerek ve tasarımcıların takip etmeleri için ayrıntılı bir açıklama sağlayarak bir projeye başlayabilirsiniz..

Ardından, yarışma gönderme ücretini ödeyecek ve bütçenizi DesignCrowd’a yatıracaksınız. Projenizi gönderdikten sonra 30 gün içinde para iadesi talep etmenizi sağlayan bir para iade garantisi sunarlar. Özel bir logo tasarımını sevdiğinizde, bir bütçe yapabilirsiniz.

7. Serbest çalışan

Serbest çalışan

Freelancer geniş bir küresel serbest çalışanlar topluluğudur. Web tasarımcıları, geliştiriciler, grafik tasarım, ses / video, çevrimiçi pazarlama uzmanlarını çeşitli beceri seviyelerine sahip gezegenin her köşesinden bulabilirsiniz..

Diğer birçok serbest çalışan web sitesi gibi, Freelancer da özel logo projenizi bir iş olarak yayınlamanıza ve serbest çalışanların tekliflerini kabul etmeye başlamanıza izin verir. Freelancer profillerini, geçmiş işleri, geri bildirimleri ve derecelendirmeleri inceleyebilirsiniz.

Doğru freelancer’ı bulduktan sonra, onları işe alabilirsiniz. Projeyi tamamladıktan sonra, çalışmayı gözden geçirip kabul edebilecek ve ödemeyi serbest bırakabileceksiniz..

8. Kişiler

PeoplePerHour

PeoplePerHour küratörlüğü serbest çalışanlar ve profesyoneller. Saatliklere göz atabilir (sabit fiyatlı işler), iş ilanı verebilir veya bir yarışma düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, serbest kategorilere kategorilere göre göz atabilir, profillerini ve portföylerini görüntüleyebilirsiniz.

Bir iş gönderdikten sonra Workstream kontrol panelinize erişebileceksiniz. Burası çalışmayı yöneteceğiniz ve gözden geçireceğiniz, serbest çalışanlarla iletişim kuracağınız ve PeoplePerHour personelinden destek alacağınız yerdir. Logo tasarımından memnun olduğunuzda, ödemeyi freelancera bırakabilirsiniz.

Bu makalenin, web siteniz için özel bir logo almak için en iyi yerleri bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca iletişim formu sayfa tasarımı için en iyi örnekler hakkındaki makalemizi görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me