10 najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress (2020)

Hľadáte pre svoj web WordPress najlepšie doplnky pre sociálne médiá? Pre program WordPress je k dispozícii toľko doplnkov pre sociálne médiá, že začiatočníci si vyberú ten najlepší doplnok. V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre program WordPress, ktoré si môžete okamžite nainštalovať.


Najlepšie doplnky pre sociálne médiá pre WordPress

Čo hľadať v doplnku sociálnych médií WordPress?

Hlavným problémom väčšiny doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress je výkon. Keďže tieto doplnky musia načítať ďalšie štýly a skripty, často spomaľujú vaše webové stránky. Viac informácií o tejto téme nájdete v našom článku o vplyve doplnkov WordPress na rýchlosť načítania vašich stránok.

Musíte nájsť rovnováhu medzi funkciami a výkonom vášho webu WordPress. Doplnok pre sociálne médiá s množstvom funkcií sa môže stať menej užitočným, ak spomalí váš web a ovplyvní dojem používateľa.

Ďalej musíte rozhodnúť, ktoré sociálne siete sa budú na vašich webových stránkach zobrazovať výraznejšie. Ak pridáte menej možností, môžete znížiť počet neporiadkov a poskytnúť lepšiu používateľskú skúsenosť.

Mnoho doplnkov pre sociálne médiá vám umožňuje zobrazovať sociálne ikony na bočnom paneli, pod článkom, pred článkom atď. Musíte sa rozhodnúť, ako ich chcete zobraziť na svojich stránkach a či doplnok túto možnosť podporuje.

Po tom sa pozrime na niektoré z najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress.

1. Zdieľané počty

Zdieľané počty

Zdieľaný počet je rýchly a ľahko použiteľný doplnok pre sociálne médiá pre WordPress. Je dodávaný s obmedzeným počtom najpopulárnejších sociálnych sietí: Facebook, Twitter, Google+, Stumbleupon, Pinterest, Yummly a LinkedIn.

Existuje niekoľko štýlov tlačidiel a môžete si vybrať, kde sa má tlačidlo zobraziť (pred alebo za obsahom alebo ručne). Môžete ju tiež povoliť pre vlastné typy príspevkov.

Doplnok sa pokúša získať počet sociálnych zdieľaní pre každú sieť. Môžete sa tiež rozhodnúť zobraziť celkový počet zdieľaní vo všetkých sieťach.

2. Sassy Social Share

Sassy Social Share

Sassy Social Share je ľahko použiteľný doplnok pre sociálne médiá pre WordPress s množstvom možností. Je dodávaný s podporou mnohých rôznych sociálnych médií a môžete pridávať tlačidlá do obsahu príspevkov a lepkavé plávajúce sociálne menu.

Podporuje aj funkciu počítania sociálnych podielov. Rovnako ako mnoho iných doplnkov pre sociálne médiá však na získanie týchto štatistík budete musieť použiť službu tretej strany.

Pokiaľ ide o štýly ikon, doplnok sa dodáva s tromi základnými štýlmi: zaoblenými, štvorcovými alebo obdĺžnikovými tlačidlami. Možnosti umiestnenia môžete nastaviť v nastaveniach doplnkov pre štandardné aj plávajúce sociálne lišty.

3. AddtoAny

AddToAny

AddtoAny je nástroj na zdieľanie v sociálnej sieti, ktorý je k dispozícii aj ako doplnok WordPress. Ponúka mnoho platforiem sociálnych médií, pohyblivé a štandardné lišty sociálneho zdieľania a ponuku univerzálneho zdieľania.

Môže zobrazovať počet sociálnych podielov bez vytvorenia účtu a ponúka integráciu so službou Google Analytics. AddtoAny má menšiu stopu vo výkone v porovnaní s inými podobnými nástrojmi, ktoré ponúkajú tlačidlá globálneho sociálneho zdieľania.

4. WordPress do vyrovnávacej pamäte

WordPress do vyrovnávacej pamäte

Buffer je populárny nástroj pre sociálne médiá, ktorý vám umožňuje naplánovať svoje príspevky na Facebooku, Twitteri, LinkedIn atď. Doplnok WordPress to Buffer umožňuje automaticky pridávať nové príspevky do účtu Buffer tak, aby boli zdieľané vo vašich profiloch sociálnych médií..

Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o plánovaní príspevkov WordPress na sociálne médiá pomocou vyrovnávacej pamäte.

5. Jednoduché sociálne ikony

Jednoduché sociálne ikony

Ako už názov napovedá, Simple Social Icons zobrazuje ikony sociálnych médií v miniaplikácii na bočnom paneli. Môžete si vybrať farby a potom zadať adresy URL pre účty sociálnych médií, ktoré chcete zobraziť.

Má obmedzený počet platforiem sociálnych médií pokrývajúcich všetky najdôležitejšie a najobľúbenejšie služby. Jeho použitie je veľmi jednoduché a má minimálny vplyv na výkon.

Podrobné pokyny nájdete v našom návode na pridanie ikon sociálnych médií do bočného panela WordPress.

6. Widget sociálnych ikon od WPZoom

Widget sociálnych ikon

Widget Sociálne ikony umožňuje ľahko pridať ikony sociálnych médií do bočného panela WordPress. Ponúka tri štýly ikon: zaoblené okraje, okrúhle a štvorcové. Ak chcete, môžete tiež použiť vlastné farby pre ikony.

Po aktivácii musíte navštíviť Vzhľad »Widgety a pridajte miniaplikáciu Sociálne ikony na svoj bočný panel. Nahraďte predvolené adresy URL vlastnými profilmi sociálnych médií alebo kliknutím na položku Pridať pridajte novú službu.

7. Sociálne prihlásenie WordPress

Sociálne prihlásenie WordPress

Chcete povoliť používateľom zaregistrovať sa, prihlásiť sa a komentovať pomocou svojich účtov v sociálnych sieťach? WordPress Sociálne prihlásenie vám umožňuje robiť len to.

Jeho používanie je mimoriadne jednoduché a podporuje širokú škálu sociálnych sietí. Zahŕňa tiež moduly na zobrazenie používateľských štatistík, správcu používateľov, správcu kontaktov a súčasť BuddyPress.

8. Oživte staré príspevky

Oživiť staré príspevky

Ak chcete získať dosah a udržať používateľov v kontakte so sociálnymi médiami, musíte uverejňovať príspevky vo všetkých týchto účtoch pravidelne. Môže to trvať veľa času.

Doplnok Revive Old Posts vám umožňuje automaticky zdieľať staré príspevky na vaše účty sociálnych médií. To vám umožní udržiavať vaše účty sociálnych médií aktívne. Svojim používateľom tiež ponúka možnosť zaujať a objaviť populárny obsah z vašich stránok.

Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o tom, ako automaticky zdieľať svoje staré príspevky WordPress.

9. Instagram Feed

Instagram Feed

Chcete zobraziť fotografie Instagramu vo WordPress? Instagram Feed vám umožňuje krásne zobraziť vaše posledné fotografie Instagramu vo WordPress.

Budete musieť vygenerovať prístupový token Instagramu. Potom môžete pomocou dostupných krátkych kódov zobraziť informačný kanál kdekoľvek na vašom webe vrátane príspevkov, stránok alebo miniaplikácií bočného panela.

Umožňuje tiež vytvárať viac informačných kanálov prispôsobením parametrov krátkeho kódu. Môžete dokonca načítať viac účtov Instagramu a vytvoriť jeden informačný kanál.

10. Lepšie kliknite pre Tweet

Tweet tento box

Možno ste už videli prispôsobené citácie na mnohých populárnych blogoch, ktoré používateľom umožňujú ľahko zdieľať ponuku na Twitteri. Doplnok Better Click to Tweet umožňuje pridať podobné príspevky do tweetov do príspevkov WordPress.

Podrobné pokyny nájdete v našom článku o tom, ako pridať kliknutie, ako pridať kliknutie do tweetov v príspevkoch WordPress.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší doplnok pre sociálne médiá pre váš web WordPress. Môžete tiež chcieť vidieť náš konečný krok za krokom sprievodcu WordPress SEO pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me