32 najlepších doplnkov WooCommerce pre váš obchod (väčšina je ZDARMA)

Hľadáte najlepšie doplnky pre svoj obchod WooCommerce?


Pluginy sú najlepšou súčasťou tvorby online obchodu pomocou WooCommerce. Umožňujú vám pridávať nové funkcie a rozširovať vaše podnikanie.

Existuje veľa bezplatných a prémiových doplnkov, ktoré môžete použiť, ale nie všetky sú dobré. Ako zistíte, ktoré doplnky WooCommerce sú najlepšie pre vaše podnikanie v oblasti elektronického obchodu?

V tomto článku sme ručne vybrali niektoré z najlepších doplnkov WooCommerce pre váš obchod s cieľom zvýšiť predaj a rozšíriť svoje podnikanie.

Najlepšie pluginy WooCommerce pre váš eCommerce obchod

Ak ste svoj internetový obchod ešte nezačali, máme sprievodcu krok za krokom o tom, ako spustiť internetový obchod s WooCommerce. To vás prevedie výberom toho najlepšieho hostenia WooCommerce, inštaláciou WooCommerce, výberom témy a všetkým, čo potrebujete.

Po tom sa pozrime na najlepšie pluginy WooCommerce pre WordPress.

1. TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse je najlepšou aplikáciou FOMO a spoločenských upozornení, ktorá vám pomôže zvýšiť počet konverzií a predaj.

Ľudia sa to páči, keď vidia iných ľudí robiť rovnaké rozhodnutia skôr, ako sa rozhodnú. Pridaním sociálneho dôkazu im umožníte, aby si ho mohli pozrieť priamo na vašom webe, a dať im šancu na dokončenie nákupu.

TrustPulse to robí šialene ľahké. Môžete ho nainštalovať na ľubovoľný web (nevyžaduje sa žiadne kódovanie) a prispôsobiť odznaky tak, aby sa zhodovali s farbami vášho obchodu.

Môžete inteligentne zacieľovať na stránky alebo produkty, na ktorých chcete spustiť kampaň, a pridať okamžité upozornenia ukazujúce, koľko ľudí v danom období podniká kroky. Najlepšie výsledky dosiahnete spustením viacerých kampaní zacielených na zákazníkov, ktorí si pozerajú rôzne produkty alebo stránky.

Získate tiež plný živý prúd akcií, ktoré vykonávajú používatelia, a podrobné analytické správy, ktoré vám pomôžu optimalizovať kampane.

Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o tom, ako používať službu FOMO na zvýšenie konverzií.

2. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je najvýkonnejší softvér na optimalizáciu konverzií na trhu. Pomôže vám to premeniť opustených návštevníkov webových stránok na účastníkov a zákazníkov.

Môžete ho použiť na svojej webovej stránke elektronického obchodu na zníženie opúšťania košíka, zvýšenie konverzie predaja, rozšírenie zoznamu e-mailov, zobrazovanie cielených správ na webových stránkach, presmerovanie na mieste a ďalšie.

Ak máte vážne problémy s rozširovaním svojho zoznamu e-mailov a zvyšovaním predaja, potrebujete túto súpravu nástrojov na optimalizáciu konverzií.

3. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights je najlepší doplnok Google Analytics pre obchody WooCommerce. Dodáva sa s vylepšeným sledovaním elektronického obchodu, ktoré vám umožňuje ľahko sledovať údaje elektronického obchodu v prehľadoch Google Analytics.

Mnohí začiatočníci majú problémy s prehľadmi služby Google Analytics. MonsterInsights uľahčuje zobrazovanie všetkých informácií, ktoré potrebujete, na informačnom paneli WordPress. Pomôže vám to pri rozhodovaní založenom na údajoch s cieľom rozšíriť podnikanie a zvýšiť predaj.

Môžete ho použiť na vyhľadanie najsledovanejších produktov a vylepšenie stránok produktov. V službe Google Analytics môžete sledovať aj zákazníkov spoločnosti WooCommerce a pre svojich používateľov vytvárať prispôsobenejšie prostredie.

4. Stály kontakt

Neustály kontakt

Nepretržitý kontakt je najlepšou e-mailovou marketingovou službou pre podniky elektronického obchodu. Je to tiež najzaujímavejšie pre začiatočníkov, vďaka čomu ho môžete ľahko pridať do svojho obchodu a začať vytvárať zoznam e-mailov.

Dodáva sa s desiatkami profesionálne navrhnutých e-mailových šablón pre rôzne miesta. Môžete tiež vytvoriť viac zoznamov a vytvoriť vlastné zúženia, pomocou ktorých môžete odosielať prispôsobené e-maily vybranému publiku.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si náš kompletný návod na vytvorenie e-mailového spravodajcu.

alternatíva: Odkvapkávanie a SendinBlue sú tiež skvelé možnosti.

5. Pokročilé kupóny

Rozšírené kupóny

Advanced Coupons Advanced Coupons je najlepší doplnok kódu kupónu WooCommerce na trhu. Rozširuje obmedzené funkcie kupónu WooCommerce a umožňuje vám vytvárať lepšie ponuky kupónov.

Úzko sa integruje s WooCommerce a ponúka funkcie, ako sú ponuky BOGO (kúpte si jednu ponuku), adresy URL kupónov, naplánované kupóny, kupóny s automatickým použitím, prepravné kupóny a ďalšie. Ľahko sa používa a pomáha vám zvyšovať predaj v internetovom obchode.

6. Veľkoobchodný balík WooCommerce

Veľkoobchodný balík WooCommerce/ a>

Veľkoobchodný balík WooCommerce je sada troch doplnkov, ktoré vám umožňujú ľahko nastaviť veľkoobchodné ceny v obchode WooCommerce pre hromadných kupujúcich a ďalšie podniky..

Veľkoobchodným zákazníkom môžete ľahko ukázať veľkoobchodné ceny. Môžete tiež nastaviť minimálne množstvo, ktoré sú potrebné na využitie veľkoobchodnej zľavy. Zároveň môžete maloobchodným zákazníkom neustále zobrazovať svoje bežné ceny.

Podrobnosti nájdete v našom návode o tom, ako ľahko pridať veľkoobchodné ceny vo WooCommerce s podrobnými pokynmi.

7. LiveChat

LiveChat

Vedeli ste, že v priemere viac ako 67% zákazníkov opustí svoje vozíky pred dokončením nákupu? Je to preto, že zákazníci chcú okamžité odpovede na svoje otázky.

LiveChat je najlepší softvér na podporu živých rozhovorov na trhu. To vám umožní ľahko pridať live chat do vášho obchodu WooCommerce a okamžite odpovedať na otázky používateľov.

Umožňuje vám prevádzať používateľov na zákazníkov skôr, ako opustia svoje vozíky. LiveChat spolupracuje s Google Analytics, so všetkým najlepším e-mailovým marketingom, softvérom CRM a ďalšími.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si nášho sprievodcu o tom, ako pridať LiveChat do svojho obchodu WooCommerce a zvýšiť predaj.

alternatíva: Ak hľadáte softvér chatbot, pozrite sa na chatBot.com, pretože to môže pomôcť automatizovať veľa livechat z elektronického obchodu..

8. Zoznam prianí WooCommerce YITH

Zoznam prianí WooCommerce

Doplnok zoznamu prianí WooCommerce spoločnosti YITH umožňuje vašim zákazníkom ukladať produkty do zoznamu želaní. Zoznam želaní môžu použiť na uskutočnenie nákupu neskôr alebo na zdieľanie želania s priateľmi a rodinou.

Je to perfektný doplnok pre váš internetový obchod počas rušných sviatočných období, keď ľudia vytvárajú svoje nákupné zoznamy a nakupujú dary.

9. Viacjazyčný WooCommerce

Viacjazyčný WooCommerce

Neanglické weby WordPress v roku 2014 prekonali anglické weby WordPress. Od tej doby sa vytvára viac obchodov WooCommerce v iných jazykoch ako v angličtine. WooCommerce Multilingual pridáva vrstvu kompatibility s populárnym viacjazyčným doplnkom WPML WordPress.

To vám umožní preložiť produkt a ďalšie stránky WooCommerce do viacerých jazykov. Vaši zákazníci si môžu zvoliť prehliadanie vašich webových stránok v ich preferovanom jazyku.

10. Posuvník produktov WooCommerce

Posuvník produktov WooCommerce

Posuvník produktov WooCommerce vám umožňuje ľahko vytvárať krásne jazdce produktov a karusely a pridávať ich kamkoľvek vo vašom obchode WooCommerce..

11. RafflePress

RafflePress

RafflePress je najlepší súťažný a reklamný doplnok pre obchody WooCommerce. To vám umožní rozšíriť zoznam e-mailov, zvýšiť návštevnosť webových stránok a sledovateľov sociálnych médií pomocou vírusových súťaží a reklamných predmetov..

Vaši používatelia sa môžu na rozdávaní zúčastniť vykonávaním spoločenských akcií, ako sú tweeting, pozeranie videa, sledovanie profilu sociálnych médií a ďalšie. Má akcie pre všetky populárne platformy sociálnych médií, CRMS a ďalšie.

Najlepšie výsledky zahŕňajú overené sociálne akcie a predchádzanie podvodom. To zaisťuje, že vaša vírusová kampaň vytvára skutočné zapojenie a rast vášho podnikania.

12. Prispôsobovač WooCommerce

Prispôsobovač WooCommerce

WooCommerce Customizer poskytuje jednoduché používateľské rozhranie na použitie vstavaných filtrov WooCommerce. Tieto filtre vám umožňujú prispôsobiť veci, ako sú text tlačidiel, štítky, polia a oveľa viac.

Na použitie týchto filtrov by ste za normálnych okolností museli napísať kód PHP. S prispôsobiteľom WooCommerce môžete tieto filtre ľahko používať zo stránky jednoduchých nastavení (nie je potrebné žiadne kódovanie).

13. WP Mail SMTP od WPForms

WP Mail SMTP Pro

Obchod WooCommerce posiela e-mailové upozornenia na rôzne akcie vlastníkovi obchodu, ako aj zákazníkom. Na to používa funkciu PHP mail ().

Väčšina hostingových spoločností WordPress však toto nastavenie funkcie nemá správne a niektoré dokonca blokujú. V takom prípade e-mailové funkcie vášho obchodu nebudú fungovať.

WP Mail SMTP rieši tento problém tým, že vám umožňuje na odosielanie e-mailov používať poskytovateľa služieb SMTP. To zaisťuje, že vaše e-maily WooCommerce sa doručujú používateľom v doručenej pošte a nekončia spamom.

Platená verzia WP Mail SMTP Pro vám poskytuje prémiovú podporu, viac funkcií a službu nastavenia bielych rukavíc.

14. WooCommerce Dodržiavanie DPH v EÚ

WooCommerce Dodržiavanie DPH v EÚ

Ako už názov napovedá, tento jednoduchý doplnok robí váš obchod WooCommerce v súlade s novou DPH v EÚ. Automaticky zistí polohu zákazníka a na prvej stránke zobrazí ceny so správnou DPH.

15. Dátum dodania objednávky pre WooCommerce

Dátum dodávky objednávky WooCommerce

Tento doplnok umožňuje používateľom vybrať si dátum dodania produktov počas platby. Majitelia obchodov WooCommerce môžu vidieť požadovaný dátum dodania na stránke svojich objednávok v administračnej oblasti.

16. Rýchly náhľad YITH WooCommerce

Rýchly náhľad YITH WooCommerce

WooCommerce Quick View umožňuje vašim zákazníkom nahliadnuť do detailov o produkte jednoduchým podržaním myši nad tlačidlom. To umožňuje zákazníkom rýchlo získať informácie o produkte bez opustenia zoznamov produktov alebo stránky obchodu.

Používatelia budú môcť v rozbaľovacej ponuke lightbox vidieť väčší obrázok produktu, popis produktu a tlačidlo pridať do košíka.

17. Faktúry WooCommerce PDF & Baliace pásky

Stiahnite si faktúry a baliace listy WooCommerce PDF

Tento šikovný doplnok vám umožňuje posielať faktúry vo formáte PDF a baliace listy zákazníkom prostredníctvom e-mailu. Používatelia si tiež môžu stiahnuť svoje faktúry a doklady z oblasti svojho účtu. Ako správca stránok môžete hromadne generovať faktúry, sťahovať ich a posielať e-mailom používateľom z oblasti správcov.

18. YITH WooCommerce Porovnať

Porovnanie WooCommerce

Ako už názov napovedá, tento doplnok umožňuje vašim zákazníkom porovnávať dva alebo viac produktov WooCommerce vedľa seba. Môžete si vybrať, ktoré polia sa používateľom zobrazia v porovnávacej tabuľke, a podľa potreby zmeniť ich poradie.

19. Košík s ponukou Menu WooCommerce

Panel s ponukami WooCommerce

Za normálnych okolností by sa vo vašej téme WooCommerce zobrazovalo na prvom mieste tlačidlo košíka. Ak sa však vo vašom motíve nezobrazí tlačidlo košíka alebo sa vám jeho umiestnenie nepáči, napraví to košík ponuky WooCommerce..

Umožňuje vám pridať tlačidlo košíka do navigačnej ponuky WordPress. Funguje s akoukoľvek témou WordPress a v navigačnej ponuke zobrazí ikonu košíka, položky a cenu.

20. YITH WooCommerce Ajax Search

Vyhľadávanie produktu Ajax

Rýchlosť je rozhodujúca pre úspech akejkoľvek webovej stránky, najmä pre internetové obchody. Jednosekundové oneskorenie pri načítaní stránky môže výrazne zvýšiť opustenie košíka a znížiť interakciu používateľov.

YITH WooCommerce Ajax Search ponúka výkonnú funkciu vyhľadávania na okamžité zobrazenie produktov, keď používatelia začnú písať. Používa Ajax na získanie výsledkov, čo znamená, že vaši používatelia môžu vyhľadávať bez toho, aby opustili stránku, ktorú si práve prezerajú.

21. Editor polí pokladnice WooCommerce

Editor polí pokladnice WooCommerce

Chcete pridať vlastné polia na stránku pokladnice WooCommerce? Doplnok WooCommerce Checkout Field Editor umožňuje ľahko pridávať, prispôsobovať a meniť usporiadanie polí na stránke pokladnice v internetovom obchode..

To vám umožní prispôsobiť si celý zážitok z nakupovania pre vašich zákazníkov a použiť údaje na rozvoj vášho podnikania.

22. Minimálny nákup pre WooCommerce

Minimálny nákup pre WooCommerce

Minimálny nákup pre WooCommerce vám umožňuje nastaviť pravidlá minimálneho nákupu pre vaše produkty. Môžete pridať pravidlá pre jeden produkt alebo vytvoriť pravidlá pre skupinu produktov.

Doplnok tiež umožňuje aplikovať pravidlá týkajúce sa minimálneho množstva alebo množstva nákupu, nastaviť rôzne pravidlá na základe role používateľa a nastaviť vlastné správy, ktoré sa majú zobraziť, keď sa pravidlá nezhodujú..

23. PW WooCommerce darčekové karty

Darčekové karty PW WooCommerce

Darčekové karty PW WooCommerce uľahčujú predaj darčekových kariet vo vašom obchode. Zákazníci si môžu kúpiť darčekové karty a zdieľať ich s priateľmi alebo rodinou, aby ich mohli uplatniť v internetovom obchode.

Doplnok je dodávaný s krásnou e-mailovou šablónou darčekovej karty a sekciou správcu, kde môžete zobraziť svoje povinnosti týkajúce sa darčekových kariet. Vaši zákazníci môžu pri kúpe určiť množstvo darčekovej karty, príjemcu a pridať svoju osobnú správu.

24. Prepínač meny WooCommerce

Prepínač meny WooCommerce

Ako už názov napovedá, tento doplnok umožňuje vašim zákazníkom ľahko prepínať meny a získať prevodné kurzy v reálnom čase vo svojej miestnej mene. Prepínač meny môžete pridať pomocou skratky alebo miniaplikácie na bočnom paneli.

25. Farby WooCommerce

Farby WooCommerce

WooCommerce Colors pridá sekciu WooCommerce do prispôsobovača tém, kde môžete zmeniť farbu tlačidiel a ďalších prvkov WooCommerce. Je to jednoduché a veľmi užitočné, ak chcete prispôsobiť prvky WooCommerce bez pridania akýchkoľvek vlastných CSS.

26. Filter produktov spoločnosti WooCommerce

Filter produktov spoločnosti WooCommerce

Filter produktov WooCommerce umožňuje zákazníkom vašich stránok filtrovať produkty podľa kategórií, atribútov, značiek produktov, vlastných taxonómií produktov a ceny. Filter môžete pridať kdekoľvek pomocou skráteného kódu alebo miniaplikácie bočného panela.

27. Krátke kódy WooCommerce

Krátke kódy WooCommerce

WooCommerce prichádza s množstvom krátkych kódov, ktoré môžete použiť na celom svojom webe na pridávanie produktov, tlačidiel a ďalších položiek. Doplnok WooCommerce Shortcodes pridáva rozbaľovaciu ponuku do vizuálneho editora WordPress, vďaka čomu môžete ľahko vyberať a vkladať krátke kódy do oblastí obsahu, ako je príspevok, stránka alebo produkty..

28. Podpora pre WooCommerce

WooCommerce Booster

Booster pre WooCommerce vám umožňuje pridať niekoľko užitočných funkcií na vaše webové stránky WooCommerce, ktoré vám umožňujú efektívnejšie prevádzkovať váš internetový obchod. Využíva modulárny prístup podobný Jetpack a správa sa ako doplnok s množstvom funkcií.

29. Karty vlastných produktov pre WooCommerce

Karty vlastných produktov pre WooCommerce

Na stránkach produktov sa zvyčajne vyžaduje, aby používatelia posunuli nadol a zobrazili ďalšie informácie. Karty vlastných produktov pre WooCommerce vám umožňujú rozdeliť popis produktu a podrobnosti na karty. Pomáha to používateľom prejsť na sekciu, ktorú chcú zobraziť, a zároveň sa uistiť, že váš web vyzerá elegantne a organizovane.

30. Variačné políčka pre WooCommerce

Variačné políčka pre WooCommerce

Variant Swatches for WooCommerce vám umožňuje ľahko pridať variácie produktov do atribútov produktu WooCommerce. Zákazníci uvidia namiesto rozbaľovacích ponúk krásne farebné vzorky, obrázky a štítky.

Používateľom to uľahčuje výber farieb, veľkostí, štýlov a ďalších produktov. Tieto možnosti tiež ľahko spoznajú a zlepšujú spokojnosť zákazníkov.

31. YITH WooCommerce Zoom Lupa

Zväčšovač lupy WooCommerce

YITH WooCommerce Zoom Lupa umožní vašim zákazníkom priblížiť a zväčšiť obrázky produktu bez opustenia stránky. Pridá tiež posúvač galérie obrázkov produktu pod odporúčaný obrázok.

Pomáha to zákazníkom prezerať obrázky produktov s viditeľnejšími podrobnosťami. To zvyšuje angažovanosť zákazníkov vo vašom obchode, čo zvyšuje predaj.

32. WPForms

WPForms

Každá webová stránka potrebuje kontaktný formulár. WPForms je najlepší ťah & drop plugin Builder pre WordPress. Umožňuje vám vytvoriť akýkoľvek typ formulára vrátane kontaktných formulárov, prieskumov online, prieskumov verejnej mienky a ďalších.

Bezplatná verzia WPForms vám umožňuje vytvoriť jednoduchý kontaktný formulár a má všetky základné funkcie.

WPForms Pro prichádza s pokročilými funkciami, ako sú vstupné stránky formulárov, konverzačné formuláre, opustenie formulárov, inteligentná podmienená logika atď., Ktoré môžete použiť na skutočné zlepšenie prevodov formulárov.

Bonus – 33. Nextiva

Nextiva

Telefónne číslo pre váš internetový obchod môže pomôcť zvýšiť dôveru a dôveryhodnosť. Nextiva je najlepšia obchodná telefónna služba, ktorá bez problémov spolupracuje s WooCommerce.

Je to virtuálna firemná telefónna aplikácia, pomocou ktorej môžete prijímať hovory na svojom mobilnom telefóne, iPade, stolnom počítači alebo notebooku. Dodáva sa s pokročilými funkciami, ako sú smerovanie hovorov, automatický obsluha a ďalšie, takže váš obchod môže bez veľkých nákladov ľahko konkurovať veľkým podnikom..

Po nastavení firmy VOIP môžete pomocou bezplatného doplnku WordPress Call Button pridať do svojho internetového obchodu tlačidlo click to call.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť niektoré z najlepších bezplatných doplnkov WooCommerce pre váš internetový obchod. Môžete tiež navštíviť náš odborný výber najlepších tém WooCommerce pre svoju webovú stránku elektronického obchodu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me