5 najlepších doplnkov prieskumu WordPress (porovnané)

Hľadáte pre svoj web najlepší doplnok prieskumu WordPress? Prieskumy vám umožňujú zhromažďovať spätnú väzbu od používateľov, takže ich môžete použiť na zlepšenie svojho podnikania. V tomto článku budeme porovnávať najlepšie doplnky prieskumu WordPress na trhu.


Najlepšie doplnky pre prieskum WordPress

Na čo sa zamerať v doplnku prieskumu WordPress?

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete získať spätnú väzbu od používateľov na svojom webe. Môžete pridať kontaktný formulár, vytvoriť ankety, požiadať používateľov, aby zanechali komentáre a ďalšie.

Pridanie prieskumu je trochu viac zapojené. Ak chcete získať maximálnu účasť používateľov, musíte urobiť pútavé, zábavné a ľahké.

Vďaka dobrému doplnku pre prieskum bude váš formulár vyzerať skvele a ľahko sa používa. Podávanie správ je pre prieskumy rozhodujúce. Preto sa musíte uistiť, že údaje uložené používateľom môžete uložiť s možnosťou ich exportu, aby ste ich mohli použiť v hárku alebo v softvéri CRM.

Musíte tiež zvážiť, ako chcete zdieľať výsledky prieskumu. Ak chcete na webe zobraziť výsledky, budete potrebovať doplnok, ktorý vám umožní vložiť výsledky prieskumu do krásneho formátu.

Ako už bolo povedané, pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov prieskumu WordPress a na to, ako zvládajú všetky tieto funkcie.

1. WPForms

WPForms

WPForms je najlepší doplnok kontaktného formulára WordPress na trhu. Je dodávaný s výkonným prieskumy a ankety addon, ktorý vám umožní rýchlo vytvárať vysoko pútavé prieskum formulárov.

Doplnky prieskumov a ankiet môžete kombinovať s ďalšími výkonnými funkciami WPForms, ako sú podmienená logika, viacstránkové formuláre, vlastné upozornenia, integrácia e-mailov a ďalšie.

Jednoduchým kliknutím na začiarkavacie políčko môžete previesť akýkoľvek formulár na prieskum. Do prieskumu môžete pridať akékoľvek pole formulára kliknutím vrátane textu, začiarkavacích políčok, prepínačov, hodnotení a poľa Likertovej stupnice.

Najlepšia časť o prieskumoch WPForms je časť o podávaní správ. WPForms automaticky vytvára krásne správy s grafmi a grafmi na základe odpovedí z prieskumu. Výsledky prieskumu môžete zobraziť na ktorejkoľvek stránke WordPress pomocou skráteného kódu alebo presmerovať svojich používateľov na stránku s výsledkami po vyplnení prieskumu..

Máte možnosť exportovať krásne prieskumné grafy ako obrázky na zdieľanie na sociálnych médiách alebo vo svojich prezentáciách v PowerPointe. Môžete tiež vytlačiť správy a zahrnúť ich do svojich návrhov alebo prezentácií.

Podrobné pokyny nájdete v našom článku o tom, ako vytvoriť prieskum v programe WordPress s krásnymi správami.

2. Polldaddy

Polldaddy

Polldaddy je slávny prieskum verejnej mienky a prieskumu WordPress. Nejde o doplnok kontaktného formulára a na rozdiel od niektorých ďalších doplnkov v zozname nebude vhodný na iné účely ako prieskumy verejnej mienky a prieskumy..

Je k dispozícii ako bezplatný doplnok, na získanie kľúča API však budete potrebovať účet WordPress.com. Bezplatná verzia je z hľadiska funkcií obmedzená a do prieskumného formulára pridá aj logo Polldaddy.

Polldaddy sa ľahko používa pomocou nástroja drag and drop na vytvorenie prieskumu a prieskumov. Môžete zmeniť nastavenie zdieľania prieskumu, zdieľanie výsledkov a možnosti stylingu pre každý vytvorený prieskum. Zahŕňa tiež captcha na blokovanie spamu a niektoré základné filtrovanie IP, aby sa zabránilo viacerým reakciám.

3. Gravitačné formy

Gravitačné formuláre

Gravity Forms je jedným z najstarších doplnkov vo formáte WordPress, ktorý sa dodáva s mnohými doplnkami vrátane jedného na vytváranie prieskumov. Je ľahko použiteľný a pomocou nástroja na tvorbu formulárov môžete vytvoriť akýkoľvek druh formulára s mnohými bežnými poľami formulárov vrátane poľa prieskumu.

Výsledky prieskumu sa však dajú zobraziť iba v oblasti správcu a neexistujú žiadne grafy / grafy. Výsledky prieskumu môžete exportovať do súboru CSV a zobraziť výsledky na svojich webových stránkach pomocou doplnku tabuliek WordPress.

Poznámka: Na prístup k doplnku prieskumu budete potrebovať aspoň plán Elite.

4. Kvíz a prieskum Master

Kvíz a prieskum majster

Ako už názov napovedá, Quiz a Survey Master sú navrhnuté tak, aby vám pomohli pridať kvízy a prieskumy na vaše stránky WordPress. Nemá príjemné používateľské rozhranie, ale je dobre zdokumentované a obsahuje mnoho užitočných funkcií.

Zásuvný modul bez doplnkov vám umožňuje vytvárať prieskumy so všetkými bežnými poľami formulárov a dokonca môžete vytvárať viacstránkové prieskumy. Môžete tiež použiť na pridanie kvízov v programe WordPress s interaktívnymi odpoveďami, výsledkovými tabuľkami a bodovaním.

Doplnok môže tiež odosielať e-maily po dokončení prieskumu, aby poďakoval používateľom alebo ich presmeroval na ktorúkoľvek stránku na vašom webe WordPress. Pre tvorbu prehľadov a analýzu budete musieť osobitne kúpiť prémiový doplnok.

5. Ankety WP

WP-Polls

Ak hľadáte jednoduché hlasovacie riešenie, na ktorom sa môžu vaši používatelia zúčastniť, potom je WP-Ankety ľahkou voľbou. Na rozdiel od iných doplnkov v tomto zozname nemá nástroj na tvorbu formulárov a na zhromažďovanie odpovedí môžete použiť iba prepínače alebo začiarkavacie políčka, čo ho značne obmedzuje.

Po hlasovaní sa používateľom automaticky zobrazia výsledky hlasovania. Uloží reakcie používateľov do protokolov, kde môžete vidieť, ako registrovaní používatelia hlasovali. V prípade neregistrovaných používateľov môžete vidieť adresy IP, pomocou ktorých môžete odfiltrovať duplicitné hlasy.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší doplnok prieskumu WordPress pre vaše webové stránky. Môžete tiež navštíviť našu príručku o tom, ako sledovať zapojenie používateľov do WordPress pomocou služby Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me