5 najlepších kontaktných formulárov pre WordPress v porovnaní

Hľadáte na svoj web WordPress pridať kontaktný formulár? Nie ste si istí, ktorý z doplnkových kontaktných formulárov WordPress 1625+ použiť? V tomto článku sme ručne vybrali 5 najlepších doplnkov pre kontaktné formuláre pre WordPress a porovnali ich výhody a nevýhody, takže môžete ľahko pridať kontaktný formulár vo WordPress.

Najlepšie zásuvné moduly pre kontaktný formulár WordPress

Ktorý je najlepší doplnok formulára WordPress? (Video)

Odpoveď na najlepší doplnok formulára WordPress sa líši v závislosti od vašich potrieb a prípadov použitia. Kým WPForms je najrýchlejšie rastúcim doplnkom formulára WordPress, v niektorých prípadoch by lepšie vyhovoval Formidable Forms alebo iný doplnok. Z tohto dôvodu sme vytvorili komplexného sprievodcu videom, ktorý vám pomôže vybrať najlepší tvorca formulárov WordPress.

Prihláste sa na odber WPBeginner

Ak sa vám video nepáči, pokračujte v čítaní.

1. WPForms

WPForms je plugin pre kontaktný formulár WordPress, ktorý je pre začiatočníkov najviac priateľský. Používame ho na WPBeginner a na všetkých našich ďalších webových stránkach. WPForms je zostavený rovnakým tímom ako WPBeginner s jediným cieľom: Vytvorte plugin pre formuláre vo formáte WordPress, ktorý je oboje ľahké a výkonné.

WPForms Best WordPress Kontaktný formulár pre formulár

Pros

Drag WPForms & drop online tvorca formulárov z neho robí najviac užívateľsky prívetivý formulárový doplnok pre WordPress.

WPForms Lite je k dispozícii zadarmo v oficiálnom adresári doplnkov WordPress, čo znamená, že ho môžete nainštalovať na ľubovoľný počet serverov zadarmo..

Bezplatná verzia obsahuje všetky základné funkcie kontaktného formulára vrátane základných polí formulára, captcha na ochranu proti spamu, e-mailových upozornení a stránky s poďakovaním za potvrdenie formulára.

Prémiová verzia vám umožňuje rozšíriť funkčnosť, takže môžete vytvárať ľubovoľné typy formulárov, ako sú viacstránkové formuláre, e-mailové predplatné, platobné formuláre, objednávkové formuláre a ďalšie..

WPForms pro tiež prichádza s ďalšími výkonnými poľami a funkciami formulára, ako je inteligentná podmienená logika, nahrávanie súborov, geografické umiestnenie, funkcia podpisu, opustenie formulára, obsah odovzdaný používateľom (odoslania po prihlásení), prihlásenie a registrácia používateľa pre WordPress a viac ako 150+ pred – šablóny formulárov.

Všetky vaše podania formulárov môžete vidieť priamo na hlavnom paneli programu WordPress, ako aj získať prispôsobené e-mailové upozornenia. Môžete dokonca nastaviť podmienené upozornenia, aby bola informovaná tá správna osoba vo vašom tíme.

Prieskumy WPForms & Anketa addon je zďaleka najlepším riešením prieskumu WordPress na trhu. Dodáva sa s interaktívnymi prieskumnými správami, prieskumami v reálnom čase pre WordPress a všetkými inteligentnými oblasťami prieskumu, ako sú hodnotenia hviezd, stupnice pravdepodobností, NPS atď. To vám ušetrí možnosť platiť za ďalšie predplatné drahé prieskumné platformy ako Survey Monkey..

Majú tiež riešenie vstupnej stránky s formulármi, ktoré vám pomôžu pri vytváraní stránok formulárov bez rozptyľovania vo WordPress, vďaka čomu sú WPForms najlepšou alternatívou Wufoo a Google Forms pre WordPress..

Spoločnosť WPForms nedávno oznámila aj svoj podpis Konverzačné formuláre pre WordPress, ktorý vám pomôže zvýšiť mieru dokončenia formulára tým, že sa vaše formuláre cítia ľudskejšie..

WPForms sa integruje do všetkých populárnych e-mailových marketingových služieb a platobných platforiem, ako sú Stripe a PayPal. K dispozícii je dokumentácia a príručky spolu s e-mailovou podporou a skupinou Facebook, ktoré vám pomôžu, keď ich potrebujete.

WPForms používa viac ako 3 milióny webových stránok a vybudovalo si celkom lojálne (pozri: Recenzie používateľov WPForms).

Zápory

Aj keď je Lite verzia bezplatná, musíte odomknúť výkonnejšie funkcie, ak však chcete upgradovať na WPForms Pro.

Aj keď je WPForms výkonný, cieľom tohto doplnku č. 1 je jeho užívateľsky prívetivý. Preto nemá zložitejšie funkcie, ktoré ponúkajú niektoré iné doplnky typu plugin.

Okrem toho WPForms odovzdáva najlepší tvorca formulárov WordPress na trhu.

Používatelia WPBeginner môžu používať tento kupón WPForms, ktorý vám dá 50% zľavu na prémiovú verziu WPForms.

Získajte aplikáciu WPForms Pro »

Prípadne môžete začať s WPForms Lite zadarmo, čo je podľa nášho názoru najlepší bezplatný doplnok formulára WordPress.

bonus: Ak ste registrovaná nezisková organizácia, môžete sa kvalifikovať na neziskovú zľavu WPForms, ktorá vám poskytuje 75% zľavu z bežnej ceny. WPForms miluje podporu neziskových organizácií zlepšujúcich svet.

2. Formovateľné formuláre

Formidable Forms je najpokročilejší doplnok formulára WordPress na trhu. Špecializujú sa na pomoc vývojárom pri rýchlom zostavovaní komplexných riešení zameraných na formuláre.

Formableable Forms Rozšírený doplnok formulára WordPress

Pros

Formidable je univerzálny nástroj na vytváranie formulárov WordPress, ktorý prichádza s výkonnými doplnkami, ktoré vám pomôžu presahovať rámec jednoduchých kontaktných formulárov..

Rozhranie drag and drop môžete použiť na vytváranie pokročilých formulárov, ako sú kvízy, prieskumy, platobné formuláre, registračné formuláre, profilové formuláre a ďalšie..

Pokročilí používatelia budú funkciu Formidable Views skutočne milovať, pretože vám umožňuje formátovať, filtrovať a zobrazovať údaje odoslané používateľmi na klientskom rozhraní vašich webových stránok. Môžete ho použiť na vytváranie riešení zameraných na formuláre, ako sú adresáre, zoznamy pracovných ponúk, kalendáre udalostí, systémy riadenia, systémy hodnotenia a ďalšie..

Pomocou pokročilých polí na výpočet spoločnosti Formidable môžete vytvárať výkonné formuláre objednávok, ako aj inteligentné kalkulačky, ako je kalkulačka hypotéky, kalkulačka platby za vozidlo, vyžiadať kalkulačku ponuky a ďalšie.

Úžasná integrácia so všetkými populárnymi e-mailovými marketingovými a platobnými platformami.

Majú tiež silnú integráciu WooCommerce, ktorá vám pomôže zostaviť produktové formuláre a dokonca aj formuláre konfigurátora produktu WooCommerce, ktoré sa viažu priamo na váš košík..

Zápory

Úžasný tvorca formulárov nie je taký intuitívny ako WPForms, pretože sa zameriava na pokročilých používateľov a vývojárov.

Vyrovnáva to však tým, že je najrozšíriteľnejším riešením formy na trhu. Ak ste vývojár alebo agentúra, ktorá sa snaží vytvárať riešenia založené na formulároch alebo webové aplikácie založené na údajoch, potom sa na trhu nič nezmení.

3. Gravitačné formy

Gravity Forms je platený doplnok na tvorbu formulárov WordPress, ktorý obsahuje množstvo pokročilých funkcií a funkcií. Špecializujú sa tiež na pomoc vývojárom pri vytváraní komplexných riešení súvisiacich s formou.

Gravity Forms WordPress formulárový doplnok

Pros

Gravity Forms je výkonný plugin pre drag and drop kontaktný formulár pre WordPress.

Pomocou ďalších doplnkov je možné použiť gravitačné formuláre na vytváranie prieskumov, kvízov, obsahu zadaného používateľom a dokonca aj webového adresára..

Je dodávaný s prémiovými možnosťami podpory, ako sú časté otázky, vedomostná základňa, fóra a e-mailová podpora. To znamená, že pomoc je k dispozícii, keď ju potrebujete.

Zápory

Gravitačné formuláre nemajú bezplatnú verziu, takže to môže byť o niečo drahšie ako iné pluginy kontaktných formulárov WordPress. Avšak, ak ho používate na viacerých stránkach a projektoch, potom by náklady nemali byť veľké.

4. Formuláre Ninja

Ninja Forms je bezplatný doplnok pre kontaktný formulár pre WordPress. Môže byť použitý na vytvorenie vysoko interaktívneho formulára s minimálnym úsilím.

Ninja Forms WordPress Tvorba formulárov Plugin

Pros

Základný doplnok pre formuláre Ninja je k dispozícii zadarmo z oficiálneho archívu WordPress. To znamená, že si ho môžete stiahnuť a nainštalovať na ľubovoľný počet stránok.

Existujú prémiové rozšírenia, ktoré vám umožňujú rozšíriť funkčnosť Ninja Forms, ako je napríklad pripojenie k monitoru kampaní, nové knihy, predajcovia, upozornenia SMS, atď..

Existuje užitočná možnosť podpory komunity, ako aj podpora dokumentácie, príručiek a e-mailu.

Zápory

Aj keď je hlavný doplnok k dispozícii zadarmo, rozšírenia nie sú. Nákup dvoch alebo viacerých rozšírení alebo dokonca balíka vývojárov vás bude stáť takmer rovnakú sumu ako WPForms alebo Formidable Forms.

5. Kontaktný formulár 7

Hoci neodporúčame Kontaktný formulár 7, tento zoznam nemôže byť úplný bez najstaršieho a najstiahnutého doplnku kontaktného formulára v oficiálnom adresári doplnkov WordPress..

Kontaktný formulár 7 Doplnkový doplnok pre kontaktný formulár WordPress

Pros

Cena je pravdepodobne najdôležitejšou výhodou použitia kontaktného formulára 7. Môžete si ho nainštalovať na ľubovoľný počet serverov.

Aj keď hľadáte bezplatný doplnok pre formuláre WordPress, potom sú WPForms Lite, Formidable Forms a Ninja Forms výrazne lepšie riešenia ako kontaktný formulár 7.

Existuje niekoľko doplnkov tretích strán, ktoré fungujú ako doplnkové doplnky pre kontaktný formulár 7. Väčšina z nich je k dispozícii zadarmo.

Zápory

Kontaktný formulár 7 je podpriemerné riešenie na vytvorenie základného kontaktného formulára pre váš blog. Je veľmi ťažké pripraviť sa na úplných začiatočníkov. Používateľské rozhranie nie je vôbec intuitívne.

Keďže ide o bezplatný doplnok, možnosti podpory sú obmedzené.

Pre kontaktný formulár 7 je k dispozícii niekoľko doplnkov tretích strán. Oficiálna webová stránka doplnkov však nemá adresár doplnkov, ktorý sťažuje nájdenie doplnkov na rozšírenie funkčnosti základného doplnku..

Čo je najlepší doplnok pre kontaktný formulár pre WordPress?

Doplnky, ktoré sme spomenuli v tomto článku, vám môžu pomôcť vytvoriť doplnok pre kontaktný formulár. Rozhodovanie o najlepšom doplnku na tvorbu formulárov WordPress sa však líši v závislosti od vašich potrieb.

Ak ste začiatočník a nechcete míňať žiadne peniaze, choďte s WPForms Lite.

Ak ste vlastníkom firmy a chcete vytvárať výkonné formuláre bez toho, aby ste sa učili kód alebo najímali vývojárov, choďte s verziou WPForms Pro.

Ak ste vývojár, ktorý sa snaží zostaviť zložitejšie formuláre, neexistuje lepšie riešenie ako Formidable Forms.

Náš celkový výber toho najlepšieho doplnku pre kontaktný formulár WordPress je WPForms.

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol vybrať najlepší doplnok kontaktného formulára pre vaše stránky WordPress. Môžete sa tiež pozrieť na nášho sprievodcu najlepšími doplnkami na tvorbu stránok WordPress a porovnanými najlepšími zálohovacími doplnkami WordPress (výhody a nevýhody)..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me