5 najlepších populárnych doplnkov pre WordPress

Pri prehliadaní webu ste pravdepodobne narazili na webové stránky, ktoré obsahujú sekciu obľúbených článkov. Zobrazovanie obľúbených príspevkov pomáha návštevníkom vašich webových stránok nájsť najlepší obsah a vylepšiť vaše zobrazenia stránok. Ak chcete na svoju stránku pridať časť obľúbených príspevkov, ste na správnom mieste. V tomto článku vám ukážeme najlepšie populárne doplnky pre WordPress.

Najlepšie populárne doplnky pre WordPress

Zobrazujú sa obľúbené príspevky na vašom webe WordPress

Predtým, ako si vyberiete doplnok na predstavenie svojho najobľúbenejšieho obsahu, môžete sa rozhliadnuť a zistiť, ako to robia iné úspešné webové stránky..

Napríklad niektorí vlastníci stránok sa držia najobľúbenejších článkov všetkých čias. Iné populárne blogy ukazujú články, ktoré sú trendy v ten deň, týždeň alebo mesiac. To im umožňuje preskočiť ich staré populárne články a získať viac zobrazení stránok pre ich nedávno populárne články.

Populárne príspevky na zozname25

Niekoľko webových stránok kombinuje populárne, posledné a najdiskutovanejšie články do miniaplikácie s kartami alebo do jazdca obsahu.

Príklad trendových článkov

Musíte sa tiež rozhodnúť, kde chcete na svojich webových stránkach zobraziť populárne príspevky. Môžete ho zobraziť na titulnej stránke, v samostatných článkoch alebo na každej stránke svojho webu. Testovanie rôznych umiestnení vám pomôže zistiť, čo pre váš web najlepšie funguje.

Ako už bolo povedané, pozrime sa na niektoré z najlepších populárnych doplnkov pre príspevky pre WordPress.

1. Populárne príspevky WordPress

Widget obľúbených príspevkov WordPress

S viac ako 200 000 aktívnymi inštaláciami je plugin WordPress Popular Posts jedným z najsťahovanejších pluginov na stiahnutie populárnych príspevkov na trhu. Umožňuje vám zobrazovať obľúbené príspevky s mnohými rôznymi podmienkami. Výberom rozsahu dátumov môžete zobraziť nedávno populárne články. Môžete tiež zobraziť najkomentovanejšie alebo najsledovanejšie články.

Je schopný fungovať s viacerými miniaplikáciami, čo znamená, že môžete ten istý widget pridať niekoľkokrát do toho istého alebo iného bočného panela. Môžete použiť svoje vlastné CSS, zobraziť miniatúry príspevkov, výňatky, autora, počet komentárov, počet zobrazení a ďalšie.

Pros: Populárne príspevky WordPress sú výkonným doplnkom so všetkými možnosťami, ktoré by ste potrebovali na zobrazenie obľúbených príspevkov. Podpora vlastných typov príspevkov a možnosť pridania miniaplikácie niekoľkokrát vám umožňuje vytvoriť inú množinu obľúbených zobrazení, napr. Populárne príspevky, obľúbené recenzie atď.

Zápory: Doplnok vytvorí dve ďalšie tabuľky v databáze na ukladanie populárnych údajov o príspevkoch a vyrovnávacej pamäte. Zatiaľ čo niektorí ľudia môžu tvrdiť, že je lepší prístup k tomu, aby tieto údaje zostali mimo predvolených tabuliek WordPress, iní to môžu považovať za náročné na databázy.

2. Top 10 – Populárny príspevok plugin pre WordPress

Top 10 - Doplnok obľúbených príspevkov pre WordPress

Doplnok 10 najobľúbenejších príspevkov pre WordPress je ďalším silným kandidátom v našom zozname najlepších populárnych doplnkov pre príspevky. Pokiaľ ide o funkcie, zhoduje sa s obľúbenými príspevkami WordPress a dokonca pridáva niektoré ďalšie funkcie. Top 10 tiež obsahuje vysoko konfigurovateľný widget a krátke kódy.

Napriek názvu vám doplnok skutočne umožňuje zobraziť ľubovoľný počet obľúbených príspevkov. Umožňuje vám vybrať si rozsah dátumov, z ktorých si môžete vybrať. V zozname obľúbených príspevkov môžete zobraziť zobrazenia príspevkov, autora, súhrn príspevkov alebo výpisy a miniatúry príspevkov.

Top 10 prichádza so vstavaným systémom ukladania do vyrovnávacej pamäte, aby bol menej náročný na zdroje. Tiež pekne spolu s pluginmi pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress ako W3 Total Cache a WP Super Cache.

Pros: Top 10 Populárny príspevok Plugin je bohatý na funkcie, flexibilný a ľahko nastaviteľný. Má agresívne ukladanie do vyrovnávacej pamäte, aby sa znížilo zaťaženie servera, a funguje dobre s pluginmi ukladania do vyrovnávacej pamäte WordPress.

Zápory: Stránka s nastaveniami doplnku obsahuje príliš veľa možností a začiatočníkom to môže byť trochu komplikované.

3. Relevantné

príslušný

Prajete si, aby váš obľúbený doplnok príspevkov zobrazoval aj vaše odporúčané články, súvisiaci obsah a najnovšie príspevky? Relevantné vám to umožňujú. Je dodávaný s niekoľkými miniaplikáciami vrátane jedného pre obľúbené príspevky a elegantnej stránky s nastaveniami.

Populárne príspevky môžete zobraziť podľa komentárov alebo zobrazení stránky. Umožňuje tiež zobraziť miniatúru príspevku, autora, výpis a dátum príspevku.

Nechcete používať miniaplikáciu? Relevantné prichádza aj so skratkami a značkami šablón, ktoré môžete použiť na zobrazenie obľúbených príspevkov kdekoľvek na vašom webe. Bloky príspevkov môžete povoliť aj pred alebo po obsahu príspevku.

Pros: Kombinuje funkčnosť odporúčaných, najnovších a súvisiacich príspevkov do jedného praktického balíka.

Zápory: Funkcia obľúbených príspevkov vám neumožňuje zobrazovať obľúbené príspevky v konkrétnom časovom období.

4. WP-PostRatings

WP-PostRatings

Chcete na svojom webe zobraziť najviac hodnotené príspevky? WP-PostRatings vám v tom pomáha. Umožňuje používateľom hodnotiť články na vašom webe.

Môžete si vybrať ikony hodnotenia a kto môže hlasovať o článkoch (všetci používatelia verzus iba prihlásení používatelia). Podporuje bohaté úryvky a je vysoko prispôsobiteľný pomocou filtrov a značiek šablón.

Najlepšie na doplnku je jeho widget na hodnotenie, ktorý zobrazuje najlepšie hodnotené príspevky na vašom webe. To vám umožní zobraziť obľúbené príspevky podľa hlasov používateľov. Doplnok tiež funguje s doplnkom WordPress Popular Posts.

Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o tom, ako pridať systém hodnotenia príspevkov v programe WordPress

Pros: Namiesto zobrazení stránky alebo komentárov môžete zobraziť populárne príspevky na základe hodnotenia používateľov.

Zápory: Na implementáciu doplnku budete musieť do svojich tematických súborov WordPress pridať značky šablón. Ak ste to ešte neurobili, prečítajte si nášho sprievodcu o tom, ako skopírovať a prilepiť kód do WordPress.

5. Populárne / populárne posúvače a widgety

Posuvník obľúbených príspevkov

Ako už názov napovedá, tento doplnok vám umožňuje zobraziť obľúbené príspevky v jazdci, mriežke alebo ako obyčajný zoznam. Týmto spôsobom môžete svoj najlepší obsah zobraziť pútavejším spôsobom než iba zoznam odkazov na bočnom paneli.

Je dodávaný s jednoduchou stránkou nastavení, kde si môžete zvoliť časový rozsah. To vám umožní zobrazovať trendy príspevkov v konkrétnom roku, mesiaci alebo týždni.

Doplnok sa dodáva s ľahko použiteľnými krátkymi kódmi, ktoré môžete pridať do svojich príspevkov alebo stránok. Môžete tiež použiť skratku v moduloch doplnkov nástroja na tvorbu stránok.

Ak ju chcete implementovať priamo do svojej témy, môžete na to použiť značky šablón.

Pros: Schopnosť pridať obľúbené posúvače príspevkov, karusely a mriežkové bloky a zobraziť ich kdekoľvek na vašom webe.

Zápory: Obmedzené funkcie ako iné populárne príspevky. Bloky jazdca, karuselu a mriežky fungujú iba s krátkym kódom. Miniaplikácia je v podstate zoznam odkazov s miniatúrami príspevkov, úryvkami a niektorými metaúdajmi.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší populárny doplnok pre príspevky pre WordPress. Môžete tiež navštíviť náš zoznam najužitočnejších miniaplikácií WordPress pre vaše stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me